ТЕХНИЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ
КУБКА УКРАЇНИ ПАМ`ЯТІ Ю.Рябчинської
З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
25-29 КВІТНЯ 2007р. м.ДНІПРОПЕТРОВСЬК
М і с ц е | Прізвище, ім'я спортсмена | Дата народ- ження | Роз- ряд | Область | Місто | ДСТ | Назва ШВСМ, ДЮСШ, СДЮШОР, спортклуба, УФК | РЕЗУЛЬТАТ | О ч к и | Прізвище тренера | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
П/П | П/Ф | ФІНАЛ | ||||||||||||
К-1 1000м. Чоловіки Швидкість вітру + 0,2 м\с. | ||||||||||||||
1 | Терещенко Владислав | 25.03.72 | МСМК | Херсонська | Херсон | ЗСУ | ШВСМ | 3.41.83 | 3.45.50 | 3.42.85 | 20 | Пліс О.П.,Осадчук О.Г. | ||
2 | Цуркан Віталій | 09.03.84 | МС | Миколаївська-Черкаська | Миколаїв | ФСТУ | ШВСМ ДЮСОК СДЮШОР | 3.41.42 | 3.43.20 | 3.43.75 | 9 9 | Левченко Н.Г. | ||
3 | Копистинський Роман | 08.12.84 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР | 3.52.71 | 3.43.95 | 3.46.28 | 17 | Настюк В.Н.,Бутенко С.Л. | ||
4 | Семикін Михайло | 01.12.84 | МС | Київська | Обухів | Динамо | КОШВСМ-1,КДЮСШ | 3.53.41 | 3.46.13 | 3.47.00 | 16 | Семикін О.І. | ||
5 | Баштовий Сергій | 14.10.86 | МС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “У” | 3.51.60 | 3.44.22 | 3.47.48 | 15 | Мазур С.В. | ||
6 | Єпішкін Віталій | 25.07.81 | МС | Одеська-1 | Южне | ЗС | Хімік ШВСМ | 3.52.22 | 3.45.95 | 3.48.07 | 14 | Селезньов О.П.,Венгер В., Кравчук | ||
7 | Мамутов Руслан | 25.09.87 | МС | Одеська | Южне | ФСТУ | Хімік | 3.52.98 | 3.44.96 | 3.50.58 | 13 | Ріхтер М.Р.,Козловський | ||
8 | Сокрута Олександр | 27.04.79 | МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Локомотиив” | 3.51.17 | 3.45.17 | 3.50.91 | 12 | Турпітка А.Т. | ||
9 | Коваль Леонід | 26.09.81 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ШВСМ | 3.55.39 | 3.45.73 | 3.55.27 | 11 | Яремчик В.В.,Набережний | ||
Швидкість вітру + 0,2 м\с. | ||||||||||||||
10 | Лапін Олег | 25.04.79 | МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ-Д | ДОШВСМ ДЮСШ “Локомотив” | 3.51.12 | 3.47.43 | 3.52.20 | 10 | Турпітка А.Т. | ||
11 | Фесун Сергій | 22.02.82 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 3.54.20 | 3.46.95 | 3.52.48 | 9 | Павлов М.А. | ||
12 | Нефьодов Денис | 01.10.82 | МС | Полтавська Івано-Франківська | Полтава | Колос | ПОШВСМ | 3.52.51 | 3.49.06 | 3.52.78 | 4 4 | Оніщенко О.О.,Кічасов С.О. | ||
13 | Синегрибов Віталій | 19.04.85 | МС | Одеська | Южне | ЗС | Хімік ШВСМ | 3.55.16 | 3.46.47 | 3.53.27 | 7 | Безкровний О.Л., Сорокін В.М. Шевченко А. | ||
14 | Благо датських Олег | 19.04.84 | МС | Одеська-1 | Южне | ФСТУ | Хімік | 3.55.63 | 3.48.02 | 3.55.09 | 6 | Ріхтер М.Р.,Калінін В.П. | ||
15 | Вераксич Юрій | 02.02.78 | МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | ШВСМ | 3.56.75 | 3.55.36 | 3.55.38 | 5 | Шевченко О., Осадчук О.Г. | ||
16 | Клименко Олександр | 03.09.87 | МС | Київ | ФСТУ | ДШВСМ-СК “Олімп”-СКЛокомотив | 3.59.03 | 3.52.15 | 3.55.92 | 4 | Клименко В.В.,Топіха В.Л. | |||
17 | Яси ненко Віталій | 06.01.85 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР | 4.00.00 | 3.51.46 | 3.58.96 | 3 | Шевченко О.В., Кукурудза Н.С. | ||
18 | Паладян Арсен | 19.01.87 | МС | Харківська | Харків | ФСТУ | КДЮСШ Темп | 3.51.12 | 3.47.48 | 4.04.48 | 2 | Трухачов В.В. | ||
19 | Бак Ігор | 25.11.88 | КМС | Одеська | Южне | ФСТУ | Хімік | 3.57.72 | 3.52.93 | 1 | Ріхтер М.Р. | |||
20 | Харитонов Олег | 02.08.88 | МС | Одеська-2 | Южне | Динамо | Хімік | 3.59.97 | 3.58.68 | 1 | Мариморич А.А., Куруз, Кравчук Н.Е. | |||
21 | Бардаш Олександр | 15.04.84 | МС | Київська | Вишгород | Динамо | ДШВСМ КДЮСШ | 3.55.50 | 3.51.67 | 1 | Бобильова,Дубінін | |||
22 | Корбут Олексій | 18.10.87 | МС | Київська | Фастівський р-н | Колос | КОЛСП | 3.58.74 | 3.54.38 | 1 | Соловйов, Літвінська | |||
23 | Нестеров Дмитро | 06.11.86 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 3.54.37 | 3.56.50 | 1 | Павлов М.А., Андріанов Ю.П. | |||
24 | Пастушок Анатолій | 19.02.86 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ШВСМ | 3.58.39 | 4.01.29 | 1 | Яремчук В.В., Набережний | |||
25 | Скляренко Сергій | 05.03.85 | МС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 4.04.07 | 3.59.55 | 1 | Скляренко В.Н. | ||||
26 | Дмитренко Костянтин | 29.05.87 | МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | ШВСМ | 4.02.36 | 4.01.21 | 1 | Воробйов В.В.,Єрьоменко В.Б. | |||
27 | Тернових Євген | 26.05.87 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 3.56.74 | 4.04.24 | 1 | Мальков С.А.,Кравчук М.Є., Лучник М.О. | |||
28 | Варивода Євген | 17.11.83 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак | ШВСМ | 3.54.24 | 4.07.87 | 1 | Коло колов С.В.,Анастасьєв О.Г. | |||
29 | Козак Роман | 12.11.86 | МС | Львівська | Львів | ФСТУ | ЛШВСМ СДЮШОР “Добротвір” | 4.00.57 | 4.02.02 | 1 | Макар І. | |||
30 | Бабечко Юрій | 22.11.84 | МС | Херсонська | Цурюпинськ | ФСТУ | ШВСМ | 4.03.50 | 4.03.03 | 1 | Кравченко В.І..Анастасьєв О.Г. | |||
31 | Самійленко Віталій | 27.11.74 | МС | Київ | ФСТУ | СДЮШОР “Локомотив” | 3.58.12 | 4.09.88 | 1 | Спичак Н.П.,Самійленко Є.Г. | ||||
32 | Портюх Іван | 14.08.87 | МС | Рівненська | Рівне | Україна | ШВСМ | 4.01.11 | 4.10.16 | 1 | Щипців О.,Набережний Ю.Л. | |||
33 | Луценко Роман | 22.05.87 | КМС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | СКМ | 4.02.59 | 4.07.80 | 1 | Гамалій, Громазін В.М. | |||
34 | Сухий Олександр | 30.12.78 | КМС | Чернівецька | Ново-дністровськ | 4.05.26 | 4.10.38 | 1 | Сухий О.О. | |||||
35 | Бас Микола | 04.02.86 | МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР ФСТУ ШВСМ | 3.59.74 | 4.14.97 | 1 | Даниленко Л.С.,Анастасьєв О.Г. | |||
36 | Пономаренко Володимир | 25.08.84 | КМС | Харківська | Харків | ФСТУ | КДЮСШ “Темп” | 4.06.17 | 4.15.24 | 1 | Трухачов В.В., Мартиненко | |||
37 | Бурковський Станіслав | 08.01.87 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 3.57.73 | 1 | Богуславський Ю.І. | ||||
38 | Тому сяк Андрій | 12.09.79 | МС | Одеська | Одеса | Динамо | ШВСМ | 4.00.39 | 1 | Кравчук М.Е. | ||||
39 | Грабовський Микола | 14.07.87 | КМС | Рівненська | Дубно | ЗС-ФСТУ | ШВСМ | 4.03.20 | 1 | Максимчук А.В. | ||||
40 | Твардовський Сергій | 21.03.88 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 4.05.73 | 1 | Андріанов Ю.П. | ||||
41 | Данюк Олесандр | 05.10.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ ШВСМ | 4.09.37 | 1 | Міщук А.М.,Канюк О.П. | ||||
42 | Молдавчук Роман | 16.04.80 | МС | Донецька | Донецьк | Спартак | КДЮСШ-3 | 4.10.94 | 1 | Лихолетов В.А. | ||||
43 | Кобевко Сергій | 28.09.86 | МС | Херсонська | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС | 3.58.51 | 1 | Барболін С.В. | ||||
44 | Коваленко Сергій | 16.05.87 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “У” | 4.10.31 | 1 | Мазур С.В. | ||||
45 | Пивоваров Андрій | 10.03.88 | КМС | Одеська | Одеса | Динамо | ШВСМ | 4.10.42 | 1 | Кравчук М.Є. | ||||
46 | Гурін Богдан | 22.01.88 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 4.12.39 | 1 | Набережний Ю.Л. | ||||
47 | Балик Дмитро | 18.09.88 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | Спартак | ДОШВСМ ДЮСШ-8 | 4.16.77 | 1 | Радченко Л.С. | ||||
48 | Жирнов Олександр | 22.04.82 | КМС | Київ | Локомотив | 4.20.22 | 1 | Жирнов В.Г. | ||||||
49 | Кушта Микола | 28.10.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 4.03.68 | 1 | Міщук А.М. | ||||
50 | Малахів Олег | 04.08.86 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “У” | 4.15.14 | 1 | Іваненко В.О. | ||||
51 | Фоловський Андрій | 23.01.72 | КМС | Київська | Біла церква | Динамо | ДЮСШ “Зміна” | 4.26.52 | 1 | Архіпенко О.С. | ||||
52 | Шурпа Ігор | 29.10.87 | МС | Київська | Біла Церква | Динамо | ДЮСШ “Зміна” | 4.33.82 | 1 | Архипенко О.С., Баховський М. | ||||
53 | Кучерявий Олександр | 25.05.88 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ “Спартак” | 4.35.42 | 1 | Мацаєнко М.М. | |||||
Бондаренко Іван | 23.05.87 | МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | Спартак | ДОШВСМ-ДЮСШ-8 | 4.03.29 знята | 1 | Радченко Л.С. | |||||
С-1 1000м. Чоловіки швидкість вітру + 0,2м\с. | ||||||||||||||
1 | Янчук Олексій | 16.01.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ОШВСМ | 4.20.56 | 4.30.85 | 4.09.69 | 20 | Жиляєва Ю.С.,Жиляєв С.Л., Жиляєва Н. | ||
2 | Ісаков Олександр | 16.01.85 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік | 4.15.84 | 4.04.18 | 4.10.51 | 18 | Мариморич А.А.,Щиченко, Кравчук М.Е. | ||
3 | Кондратюк Олександр | 19.03.86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 4.18.10 | 4.05.30 | 4.11.34 | 17 | Майстер А.О. | ||
4 | Недашковський Віктор | 20.07.84 | МСМК | Рівненська | Дубно | ЗСУ-ФСТУ | ШВСМ | 4.21.54 | 4.05.08 | 4.12.80 | 16 | Павлюк О.О.,Максимчук А.В. | ||
5 | Біленький Михайло | 07.06.86 | МС | Миколаївська-Черкаська | Миколаїв-Умань | Динамо- Спартак | ШВСМ | 4.20.72 | 4.05.35 | 4.13.34 | 7,5 7,5 | Ніколаєв Є.П.,В.П.,Шадров В.І. | ||
6 | Пожар Денис | 07.01.82 | МС | Херсонська | Херсон | ЗС-Спартак | ШВСМ | 4.25.72 | 4.09.68 | 4.13.87 | 14 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. | ||
7 | Шпак Олексій | 20.06.77 | МСМК | Полтавська | Комсомольськ | ЗС-ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.15.21 | 4.09.37 | 4.14.31 | 13 | Мацапура М.І. | ||
8 | Крук Петро | 20.03.85 | МСМК | Рівненська | Дубно | ЗСУ-ФСТУ | ШВСМ | 4.18.82 | 404.82 | 4.16.73 | 12 | Максимчук А.В,Лурци-Огли М.М. | ||
9 | Кравченко Микола | 19.11.82 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак | ШВСМ | 4.13.82 | 4.04.57 | 4.17.12 | 11 | Кравченко А.С., Глущенко С.А. | ||
Швидкість вітру + 0,2м\с. | ||||||||||||||
10 | Шиманський Станіслав | 01.01.85 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ-3 СКПДПУ | 4.14.57 | 4.07.87 | 4.10.61 | 10 | Підклада О.В, Мацапура М.І. | ||
11 | Троцюк Володимир | 26.04.88 | МС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 4.20.26 | 4.11.49 | 4.11.19 | 9 | Прохорук В.О. | ||
12 | Солук Павло | 05.01.83 | МС | Львівська | Львів | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 4.22.93 | 4.12.79 | 4.13.23 | 8 | Сав”як Б.,Ковальчук Я.,Бундз Р. | ||
13 | Джалілов Руслан | 24.01.82 | МС | Дніпропетровська | Зеленодолськ | Колос-ЗС | ДОШВСМ | 4.18.74 | 4.05.60 | 4.13.57 | 7 | Веретенніков О.Ф.,Гунько В.Д., Бондарюк С.В. | ||
14 | Періг Микола | 24.02.86 | МС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК “Альбатрос” | 4.24.71 | 4.09.29 | 4.14.07 | 6 | Батомункоєв С.А. | |||
15 | Ціпан Вадим | 30.08.86 | МС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 4.22.09 | 4.10.30 | 4.17.26 | 5 | Набережний Ю.Л. | ||
16 | Шкоян Денис | 27.04.88 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 4.27.72 | 4.09.54 | 4.17.74 | 4 | Майстер А.О. | ||
17 | Гуцалюк Віктор | 20.07.84 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 4.22.76 | 4.10.41 | 4.18.17 | 3 | Напольський К.О., Добротворський В. | ||
18 | Ісаков Юрій | 21.07.86 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік | 4.21.02 | 4.10.65 | 4.55.66 | 2 | Мариморич А.А., Щиченко, Кравчук М.Е. | ||
19 | Матвійчук Микола | 16.04.84 | МС | Львівська | Львів | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 4.23.37 | 4.12.87 | 1 | Сав”як Б., Бундз Р.,Ковальчук Я. | |||
20 | Сазонов Володимир | 16.05.74 | МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПОШВСМ | 4.27.98 | 4.19.04 | 1 | Мацапура М.І., Мацапура В.І. | |||
21 | Худик Михайло | 19.08.84 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 4.20.27 | 4.13.26 | 1 | Павлов М.А., Горунович П.А. | |||
22 | Андрєєв Артем | 02.05.87 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік | 4.23.50 | 4.14.40 | 1 | Маріморич А.А., Андрєєв В., Кравчук Н.Е. | |||
23 | Кондратюк Микола | 12.01.88 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 4.25.03 | 4.15.31 | 1 | Майстер А.О. | |||
24 | Сажай Борис | 19.01.88 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік | 4.19.39 | 4.24.43 | 1 | Мариморич А.А.,Жил кін О.Л., Кравчук Н.Е. | |||
25 | Присяжнюк Ігор | 12.02.71 | МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ШВСМ | 4.16.38 | 4.13.89 | 1 | Кравчук М.Є. | |||
26 | Касаткін Олександр | 14.06.83 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.30.72 | 4.16.96 | 1 | Мацапура М.І., Ковбановський В.С. | |||
27 | Горунович Назар | 09.11.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 4.24.71 | 4.17.49 | 1 | Горунович П.А. | |||
28 | Решетніков Денис | 21.10.87 | КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПОШВСМ СК ПДПУ | 4.29.04 | 4.25.71 | 1 | Кічасов С.О. | |||
29 | Солтик Сергій | 14.12.86 | КМС | Хмельницький | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 4.21.91 | 4.19.39 | 1 | Жиляєв С.,Жиляєва Н. | |||
30 | Левченко Олександр | 16.12.87 | МС | Миколаївська | Миколаїв | Динамо | ШВСМ СДЮШОР | 4.21.29 | 4.20.22 | 1 | Ніколаєв Є.П., Ніколаєв В.П. | |||
31 | Гринько Дмитро | 25.06.83 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 4.26.68 | 4.26.01 | 1 | Шевченко Т.Ю. | |||
32 | Єфімов Дмитро | 22.06.87 | МС | Одеська-2 | Южне | Динамо | Хімік | 4.23.34 | 4.28.29 | 1 | Маріморич А.А.,Кравчук М. | |||
33 | Безуглий Сергій | 07.10.84 | МСМК | Миколаївська | Миколаїв | Динамо | ШВСМ | 4.18.58 | 4.31.18 | 1 | Ніколаєв Є.П.,Ніколаєв В.П. | |||
34 | Симонов Кирило | 06.04.87 | КМС | Одеська-2 | Южне | ЗСУ | Хімік | 4.28.75 | 4.36.33 | 1 | Сорокін В.М., Лесяк Є.В. | |||
35 | Прокопенко Максим | 23.03.84 | МСМК | Миколаївська | Миколаїв | Динамо | ШВСМ | 4.19.52 | 4.43.05 | 1 | Ніколаєв Є.П.,Ніколаєв В.П. | |||
36 | Чебан Юрій | 05.07.86 | ЗМС | Одеська-1 | Южне | ЗСУ | Хімік ШВСМ | 4.16.77 | 4.45.87 | 1 | Сорокін В.М., Лесяк Є.В. | |||
37 | Марковський Андрій | 21.03.87 | КМС | Полтавська | Полтава | Колос | ПОШВСМ | 4.22.11 | 1 | Камері лов О.Є.,Семенюк Ф.І. | ||||
38 | Верчук Ігор | 25.09.88 | МС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 4.25.73 | 1 | Верчук І.В., Андріанов, Бриль | ||||
39 | Шевчук Роман | 24.01.87 | КМС | Одеська-2 | Южне | ФСТУ | Хімік | 4.29.08 | 1 | Мурадосилов Е., Козловський В. | ||||
40 | Колесник Олександр | 12.08.86 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 4.29.90 | 1 | Москаленко О.А.,Шадров В. | ||||
41 | Дем*яненко Валентин | 23.10.83 | МСМК | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-Динамо | 4.36.73 | 1 | Шевченко В.В., Ковбановський В., Дуднік А.С. | |||||
42 | Бабенко Дмитро | 27.02.83 | МС | Одеська | Южне | ЗСУ | Хімік | 4.40.74 | 1 | Мінгель М.А.,Сорокін В.Л. | ||||
43 | Марасін Олександр | 20.09.85 | КМС | Донецька | Донецьк | Спартак | ШВСМ КДЮСШ-3 СК ПДАА | 4.26.28 | 1 | Бутенко Н.Г. | ||||
44 | Хмельов Сергій | 23.02.86 | КМС | Донецька | Харцизьк | Спартак | ДЮСШ м.Зугрес | 4.28.63 | 1 | Бутенко Н.Г. | ||||
45 | Осійчук Василь | 08.01.88 | КМС | Рівненська | Дубно | Динамо | ШВСМ | 4.32.82 | 1 | Максимчук А.В. | ||||
46 | Онуфрієнко Ігор | 01.08.88 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 4.38.40 | 1 | Верчук І.В., Андріанов, Бриль, Прохорук | ||||
47 | Бору шок Андрій | 16.02.88 | КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | ШВСМ СК “Альбатрос” | 4.44.40 | 1 | Батомункоєв С.А. | |||||
48 | Приймак Дмитро | 11.02.88 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ | 4.46.75 | 1 | Завілінський О.С. | |||||
49 | Поручник Павло | 01.10.86 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР “Олімп” | 4.46.75 | 1 | Шевченко Т.Ю. | ||||
50 | Савін Ігор | 09.12.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ | ШВСМ | 4.26.52 | 1 | Верчук І.В., Солтис О.О. | ||||
51 | Вердиш Віталій | 88 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | МВУФК | 4.34.15 | 1 | Шадров В.І., Федорченко О.Г. | ||||
52 | Очеретяний Антон | 02.01.85 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ “Спартак” | 4.43.73 | 1 | Очеретяний .І. | |||||
53 | Фідрус Олександр | 10.07.86 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 4.50.30 | 1 | Кучер П.В. | ||||
54 | Цомпель Вадим | 17.06.86 | КМС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 СКПДПУ | 4.55.57 | 1 | Мацапура М.І., Підклада О.В. | ||||
55 | Варфолюк Олександр | 20.03.86 | КМС | Рівненська | Дубно | ЗС-ФСТУ | ШВСМ | 5.00.11 | 1 | Максимчук А.В. | ||||
56 | Бацаєв Євген | 31.01.87 | КМС | Київська | Вишгород | Динамо-Колос | ДЮСШ з ввс. “Олімп” | 5.01.15 | 1 | Бобильова М.Р.,Шевченко Т.Ю. | ||||
57 | Куницький Богдан | 30.11.87 | МС | Одеська-2 | Южне | Динамо | Хімік | 4.39.40 | 1 | Мариморич А.А.,Камері лов А., Кравчук Н.Е. | ||||
58 | Чорний Дмитро | 01.01.88 | КМС | Дніпропетров ька-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Локомотив” | 5.11.76 | 1 | Шаманець О.О.,Нурова О.А., Турпітка А.Т. | ||||
Комаровський Роман | 23.09.88 | КМС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ШВСМ | 4.28.17 Знята | Кравчук М.Е. | ||||||
Корнелю Володимир | 29.04.84 | МС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | н\фін. | Мінгель М.А.,Баранов А.В. | ||||||
К-1 1000м. Жінки швидкість вітру -0,5 м\с Швидкість течії 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Присяжнюк Алла | 24.07.78 | МС | Вінницька | Вінниця | Динамо | СДЮШОР | 4.45.70 | 4.18.47 | 4.19.97 | 20 | Богуславський Ю.І., Напольський К.О., Бутенко С.Л. | ||
2 | Непомняща Ганна | 18.07.87 | КМС | Одеська-1 | Южне | ФСТУ | Хімік ШВСМ | 4.37.90 | 4.17.69 | 4.21.12 | 18 | Безкровний О.Л.,Шевченко А. | ||
3 | Герасимова Олена | 01.09.86 | МС | Доненцька | Маріуполь | ФСТУ | ДШВСМ ДЮСШ “Азовсталь” | 4.37.39 | 4.18.67 | 4.21.65 | 17 | Венгер В.Л.,Венгер В.Л. | ||
4 | Білоус Марія | 22.08.78 | МСМК | Одеська-1 | Южне | ЗСУ | Хімік ШВСМ | 4.33.97 | 4.22.67 | 4.27.06 | 16 | Безкровний О.Л.,Сорокін В.М. | ||
5 | Жук Людмила | 29.04.84 | МС | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 ОШВСМ | 4.33.54 | 4.21.36 | 4.27.36 | 15 | Грязно в В.Г., Набережний | ||
6 | Смахтіна Ольга | 11.03.87 | КМС | Київ | ДШВСМ | 4.209.15 | 4.20.66 | 4.30.02 | 14 | Трепетьон С.А. | ||||
7 | Лісова Катерина | 13.05.86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 4.41.00 | 4.22.33 | 4.31.57 | 13 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Ю.С. | ||
8 | Коваленко Катерина | 13.05.87 | МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ШВСМ | 4.38.15 | 4.22.64 | 4.33.15 | 12 | Кучер П.В. | ||
9 | Калініченко Єлизавета | 31.07.85 | МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПОШВСМ СК ПДПУ | 4.38.48 | 4.21.61 | 4.33.35 | 11 | Кічасов С.О., Нагорний В.В. | ||
10 | Муравйова Ірина | 12.06.85 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 4.33.83 | 4.28.65 | 4.29.70 | 10 | Мурадосилов Е., Кравчук М.Є. | ||
11 | Василенко Анна | 03.12.88 | МС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 4.40.00 | 4.26.49 | 4.32.58 | 9 | Сніжко С.С.,Рожков Ю.А. | ||
12 | Слива Олена | 09.10.84 | МС | Київ | ДШВСМ Локомотив | 4.42.29 | 4.31.40 | 4.33.58 | 8 | Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. | ||||
13 | Слюсар Вікторія | 20.08.87 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ | 4.37.61 | 4.24.79 | 4.33.87 | 7 | Гайдамака Л.В.,Затули вітер Г.А. | ||
14 | Гроцька Наталія | 15.12.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 4.38.04 | 4.26.33 | 4.34.61 | 6 | Майстер А.О. | ||
15 | Колесник Олена | 14.08.88 | КМС | Одеська | Одеса | ФСТУ | Хімік ШВСМ | 4.39.40 | 4.32.28 | 4.35.25 | 5 | Мариморич А.А.,Жил кін О.Л., Безкровний О.Л. | ||
16 | Осмоловська Яна | 07.10.87 | МС | Херсонська | Цюрупинськ | Спартак | ЦДЮСШ ШВСМ | 4.48.17 | 4.30.18 | 4.35.58 | 4 | Осмоловська Н.І.,Іванов М.І. | ||
17 | Петрухіна Оксана | 27.11.86 | МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР ФСТУ ШВСМ | 4.44.11 | 4.29.54 | 4.37.22 | 3 | Петрухін М., Афанасьєв С.А. | ||
18 | Кукса Ірина | 10.06.88 | КМС | Полтавська | Комсомольськ | 4.40.56 | 4.30.58 | 4.40.29 | 2 | |||||
19 | Литвенчук Людмила | 25.10.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ОШВСМ | 4.45.69 | 4.31.52 | 1 | Жиляєв Ю.С.,Жиляєв С.Л., Жиляєва Н. | |||
20 | Фальшовнік Світлана | 03.05.88 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 4.45.20 | 4.33.65 | 1 | Жиляєв С., Жиляєва Н. | |||
21 | Мазовська Оксана | 03.09.87 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 4.51.46 | 4.39.94 | 1 | Кіндз ера І.,Поцюрко Н., Одноріг А. | |||
22 | Тертична Ганна | 14.10.86 | МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ШВСМ | 4.47.00 | 4.37.49 | 1 | Іванов О., Габер В. | |||
23 | Нитяжук Наталія | 24.10.88 | КМС | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 | 4.49.77 | 4.42.98 | 1 | Грязно в В.Г., Пугач Л.А. | |||
24 | Бацаєва Елеонора | 26.05.88 | КМС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 4.48.25 | 4.47.08 | 1 | Скляренко В.Н. | ||||
25 | Чернишова Анна | 26.03.88 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 4.59.12 | 4.58.82 | 1 | Шевченко Т.Ю., Семенюк | |||
26 | Спичак Наталія | 09.03.82 | МС | Київ | ФСТУ | СДЮШОР Локомотив | 4.47.66 | 4.51.14 | 1 | Самійленко В.Є. | ||||
27 | Капічон Наталія | 25.01.87 | КМС | Київ | ДШВСМ | 4.56.22 | 4.51.21 | 1 | Трепетьон С.А. | |||||
28 | Іщенко Надія | 11.03.87 | МС | Херсонська | Цурюпинськ | ФСТУ | СДЮШОР ФСТУ ВУФК | 5.00.92 | 1 | Осмоловська Н.І.,Афанасьєв С.А. | ||||
29 | Полякова Людмила | 30.04.83 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 4.48.64 | 1 | Погорєлов Ю.М., Напольський К.О. | ||||
30 | Барановська Марія | 12.05.88 | КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПОШВСМ СК ПДПУ | 5.02.83 | 1 | Кічасов, Федоренко | ||||
К-2 1000м. Чоловіки швидкість вітру -0 м\с Швидкість течії 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Копистинський Роман Терещенко Владислав | 08.12.84 25.03.72 | МС МСМК | Вінницька Херсонська | Вінниця Херсон | Спартак ЗСУ | СДЮШОР ШВСМ | 3.35.50 | 3.20.47 | 20 20 | Настюк В.Н.,Бутенко С.Л. Пліс О.П.,Осадчук О.Г. | |||
2 | Сокрута Олександр Лапін Олег | 27.04.86 25.04.79 | МС МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ-Д ФСТУ-Д | ДОШВСМ ДЮСШ Локомотив ДОШВСМ ДЮСШ Локомотив | 3.31.97 | 3.33.75 | 3.23.84 | 36 | Турпітка А.Т. Турпітка А.Т. | ||
3 | Благо датських Олег Мамутов Руслан | 19.04.84 25.09.87 | МС МС | Одеська-1 | Южне Южне | ФСТУ ФСТУ | Хімік | 3.31.67 | 3.25.32 | 34 | Ріхтер М.Р.,Калінін В.П. Ріхтер М.Р.,Козловський | |||
4 | Кобевко Сергій Бабечко Юрій | 28.09.86 22.11.84 | МС /МС | Херсонська | Херсон Цюрупинськ | ЗС ФСТУ | СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС ШВСМ | 3.43.21 | 3.31.37 | 3.26.79 | 32 | Барболін С.В. Кравченко В.І.,Анастасьєв О.Г. | ||
5 | Верексіч Юрій Штепа Сергій | 02.02.78 30.10.71 | МС МС | Херсонська Полтавська | Херсон Полтава | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ШВСМ | 3.46.57 | 3.33.37 | 3.30.03 | 15 15 | Шевченко О.,Осадчук О.Г. Кічасов С.О., Нагорний | ||
6 | Городнюк Денис Шевченко Юрій | 13.03.87 12.06.86 | МС МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ СК ПДПУ | 3.41.07 | 3.30.84 | 28 | Кічасов С.О.,Кучер П.В. Кічасов С.О. | |||
7 | Тернових Євген Тіщенко Сергій | 26.05.87 16.03.87 | МС МС | Одеська-1 | Южне | Динамо ФСТУ | Хімік ШВСМ Хімік ШВСМ | 3.41.04 | 3.34.27 | 3.31.24 | 26 | Мальков С.А.,Кравчук М.Є.,Лучнік М.О. Мальков С.А.,Цикош О.М.,Лучнік М.О. | ||
8 | Коваль Леонід Селецький Павло | 26.09.81 11.08.86 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ШВСМ | 3.44.68 | 3.35.80 | 3.34.71 | 24 | Яремчик В.В.,Набережний Яремчик В.В. | ||
9 | Нестеров Дмитро Твардовський Сергій | 06.11.86 21.03.88 | МС КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 3.47.04 | 3.37.93 | 3.36.76 | 22 | Павлов М.А.,Андріанов Ю.П. Андріанов Ю.П. | ||
10 | Редьква Андрій Монастирський Андрій | 05.05.88 04.06.88 | МС МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 3.36.58 | 3.42.77 | 3.34.23 | 20 | Куземко В.С.,Павлов М.А. | ||
11 | Ткачук Тарас Бойчук Микола | 12.05.88 11.12.87 | КМС КМС | Рівненська | Березне | Динамо Динамо | ШВСМ | 3.50.89 | 3.55.68 | 3.34.79 | 18 | Набережний Ю.Л.,Кислиць кий О.В. Набережний Ю.Л. | ||
12 | Коротаєв В’ячеслав Труба Ігор | 16.11.88 25.08.88 | КМС КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпродзержинськ Київ | МОН | ДОШВСМ ДЮСШ-1 ДОУФК ШВСМ | 3.53.68 | 3.38.83 | 3.37.22 | 16 | Грабко А.Я.,Цопікова Т.А.,Гунько В.Д. Мацаєнко | ||
13 | Сачковський Анрій Колесник Максим | 19.06.88 08.02.86 | КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | ВУФК ШВСМ СДЮШОР | 3.51.68 | 3.44.21 | 3.37.98 | 14 | Цукатова Л.В.,Шевченко О. Шевченко О.В.,Федорченко О.Г. | ||
14 | Джига Денис Бас Микола | 19.01.84 04.02.86 | МС МС | Дніпропетровська Херсонська | Новомосковськ Херсон | ФСТУ ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Авангард” СДЮШОР ФСТУ ШВСМ | 3.46.45 | 3.47.85 | 3.38.69 | 6 6 | Джига В.О. Турпітка А.Т. Анастасьєв О.Г., Даниленко Л.Г., | ||
15 | Сталь ненко Микола Пастушок Анатолій | 05.04.88 19.02.86 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ШВСМ | 3.46.99 | 3.42.43 | 3.40.79 | 10 | Яремчик В.В. Яремчик В.В.,Набережний | ||
16 | Хоменко Сергій Сидоренко Павло | 04.06.87 12.06.83 | КМС МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ Колос | ПОШВСМ СК ПДПУ ДЮСШ “Колос” | 3.47.19 | 3.38.21 | 3.41.69 | 8 | Кічасов С.О., Кукурудза М.С. Кічасов С.О.,Оніщенко О.О. | ||
17 | Бойко Олександр Бойко Сергій | 03.11.86 16.11.87 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | СДЮШОР | 3.51.40 | 3.57.81 | 3.48.37 | 6 | Бутенко С.Л. | ||
18 | Савін Петро Гавриленко Анатолій | 01.04.83 02.09.84 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Динамо | ШВСМ | 4.00.00 | 4.02.58 | 3.47.09 | 4 | Яремчук В.В., Іванови Яремчук В.В.,Пристайлова Т.В. | ||
19 | Кушта Микола Тому сяк Андрій | 28.10.87 78 | КМС КМС | Хмельницька Одеська | Хмельницький Одеса | Спартак Динамо | МЦФВУМ | 3.47.28 | 3.58.77 | 1 1 | Міщук А. Заруденський С., Кравчук М. | |||
20 | Сміюха Микола Широхов Володимир | 06.12.88 11.11.85 | 1 КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 4.02.93 | 3.59.30 | 2 | Базилевська О.І. Шевцова Л.В. | |||
21 | Братушка Руслан Малахів Олег | 11.06.86 04.08.86 | КМС КМС | Сумська | Суми | Спартак Спартак | ДЮСШ “У” | 3.55.43 | 2 | Мазур С.В. Іваненко В.О. | ||||
22 | Зайченко Олександр Фірсанов Дмитро | 24.10.71 13.01.73 | МС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ШВСМ | 4.04.50 | 2 | Шевченко О.В. | ||||
23 | Молотков Антон Волокіта Максим | 12.04.87 04.07.87 | ІІ ІІ | Дніпропетровська-2 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | н\фін. | Масюков Є.І. | |||||
25 | Коваленко Сергій Сазонов Ілля | 16.05.87 16.08.74 | КМС КМС | Сумська | Суми | Спартак Спартак | ДЮСШ “У” | н\ст. | Мазур С.В. | |||||
С-2 1000м .Чоловіки швидкість вітру -0 Швидкість течії 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Джалілов Руслан Крук Петро | 24.01.82 20.03.85 | МС МСМК | Дніпропетровська Рівненська | Зеленодольськ | Колос-ЗСУ ФСТУ-ЗСУ | ДОШВСМ | 3.51.29 | 3.40.14 | 20 20 | Веретенніков О.Ф.,Сорокін В.Гунько Максимчук , Лурци-Огли | |||
2 | Прокопенко Максим Безуглий Сергій | 23.03.84 07.10.84 | МСМК МСМК | Миколаївська | Миколаїв | Динамо Динамо | ШВСМ | 3.51.00 | 3.42.56 | 36 | Ніколаєв Є.П.,Ніколаєв В.П. | |||
3 | Сажай Борис Недашковський Віктор | 19.01.88 20.07.84 | МС МСМК | Одеська Рівненська | Южне Дубно | Динамо ЗСУ-ФСТУ | Хімік ШВСМ | 3.51.54 | 3.43.90 | 17 17 | Мариморич А.А.,Жилкін О.Л.,Кравчук Н.Є. Павлюк О.,Максимчук | |||
4 | Камлочук Леонід Кучмей Богдан | 04.07.74 15.03.81 | МСМК МС | Рівненська | Дубно | ЗСУ-Колос ЗСУ-Спартак | ШВСМ | 3.54.55 | 3.48.03 | 32 | Максимчук А.В. | |||
5 | Шпак Олексій Касаткін Олександр | 20.06.77 14.06.83 | МСМК МС | Полтавська | Комсомольськ | ЗСУ-ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.14.65 | 3.53.59 | 3.50.28 | 30 | Мацапура М.І. Мацапура М.І.,Ковбановський В.С. | ||
6 | Новиков Сергій Повх Роман | 27.10.79 06.08.86 | МС МС | Донецька Одеська | Донецьк Южне | Спартак ЗСУ | КДЮСШ-3 ШВСМ ФСК “Хімік” | 4.09.61 | 3.54.52 | 3.51.76 | 14 14 | Бутенко Сорокін, Камерілов | ||
7 | Біленький Михайло Андрєєв Артем | 07.06.86 87 | МС МС | Миколаївська Одеська | Миколаїв-Умань Одеса | Динамо ФСТУ | ШВСМ ШВСМ | 4.04.02 | 3.53.83 | 3.53.09 | 6,56,5 13 | Ніколаєв Є.П.,В.П.,Шадров В.І. Андрєєв В. | ||
8 | Сполук Павло Янчук Олексій | 05.01.83 16.01.87 | МС МС | Львівська Хмельницька | Львів Хмельницький | Колос Спартак | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” ОШВСМ | 3.52.58 | 3.53.92 | 12 12 | Ковальчук Я., Бундз Б. Жиляєв С.,Жиляєва Н.,Жиляєва Ю. | |||
9 | Ісаков Юрій Ісаков Олександр | 21.07.86 16.01.85 | МС МС | Одеська-1 | Южне | Динамо Динамо | Хімік | 3.53.92 | 4.28.69 | 22 | Маріморич А.А., Щиченко,Кравчук М.Є. | |||
10 | Кондратюк Олександр Шкоян Денис | 19.03.86 27.04.88 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 4.17.21 | 3.54.84 | 20 | Майстер А.О. | |||
11 | Бєлєнький Антон Левченко Олександр | 16.07.88 16.12.87 | МС МС | Херсонська Миколаїв | Херсон Динамо | Спартак Динамо | ВУФК ШВСМ ВУФК | 3.55.30 | 3.55.16 | 9 9 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Ніколаєв Є.П.,Шевченко Н.Г. | |||
12 | Кривошеєнко Дмитро Троцюк Володимир | 19.03.87 87 | МС МС | Миколаївська Волинська | Миколаїв Волинь | Спартак Україна | ШВСМ ШВСМ | 4.01.22 | 3.55.40 | 8 8 | Ніколаєв Є.П.,Ніколаєв В.П. Прохорук | |||
12 | Верчук Ігор Онуфрієнко Ігор | 25.09.88 01.08.88 | МС КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР Ковельсільмаш | 4.12.36 | 4.09.57 | 14 | Верчук І.В.,Андріанов, Бриль Верчук І.В., Прохорук В.О., Андріанов,Бріль | |||
13 | Ситницький Сергій Осійчук Василь | 01.07.87 08.01.88 | МС КМС | Рівненська | Дубно | Динамо Динамо | ШВСМ | 4.16.00 | 4.10.73 | 12 | Максимчук А.В. | |||
15 | Ганич Володимир Матвійчик Микола | 01.03.88 16.04.84 | КМС МС | Львівська | Львів | Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 4.15.76 | 4.30.91 | 10 | Сав”як Б.,Бундз Р.,Ковальчук Я. | |||
16 | Кравченко Микола Горунович Назар | 19.11.82 09.11.88 | МС МС | Херсонська Тернопільська | Херсон Тернопіль | Спартак ФСТУ | ШВСМ ШВСМ | 4.18.18 | 4 4 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Горунович П.А.,Бріль І.Т. | ||||
17 | Ніолаєнко Андрій Дікалов Сергій | 14.11.88 10.01.88 | КМС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 4.30.83 | 6 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. | ||||
18 | Тимчій Олег Тимчій Тарас | 16.04.85 11.03.87 | КМС КМС | Львівська | Львів | МОН МОН | ШВСМ СДЮШОР-3 | 4.33.24 | 4 | Мищишин Р. | ||||
К-2 1000м. Жінки швидкість вітру + 0,2м\с Швидкість течії 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Калініченко Єлизавета Білогаєнко Надія | 31.07.85 03.12.84 | МС МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ СК ПДПУ ДЮСШ-3 з веслув.б\к. | 3.57.51 | 40 | Кічасов С.О.,Нагорний В.В. Кічасов С.О.,Підклада О.В., Моргун В.П. | ||||
2 | Фальшовнік Світлана Лісова Катерина | 03.05.88 13.05.86 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | МЦФВУМ | 3.59.28 | 36 | Жиляєв С.,Жиляєва Н. Жиляєв С.,Жиляєва Ю. | ||||
3 | Борис Ганна Слюсар Вікторія | 22.07.84 20.08.87 | МС | Полтавська Миколаївська | Комсомольськ Миколаїв | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ПОШВСМ ДЮСШ | 3.59.89 | 17 17 | Мацапура М.І., Приймак В.М. Гайдамака Л.В., Затули вітер Г.А. | ||||
4 | Петрухіна Оксана Осмоловська Яна | 27.11.86 07.10.87 | МС МС | Херсонська | Херсон Цюрупинськ | ФСТУ Спартак | СДЮШОР ФСТУ ШВСМ ЦДЮСШ ШВСМ | 4.01.32 | 32 | Петрухін М.,Афанасьєв С.А. Осмоловська Н.І.,Іванов М.І. | ||||
5 | Бутенко Ірина Василенко Ганна | 09.08.88 03.12.88 | МС МС | Вінницька Запорізька | Вінниця Запоріжжя | Спартак Україна | СДЮШОР ЗШВСМ СОК ОП ЗАЕС | 4.05.54 | 15 15 | Бутенко С.Л. Сніжко С.С., Рожков Ю.О. | ||||
6 | Венгер Лілія Мазовська Оксана | 05.01.88 03.09.87 | МС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 4.05.83 | 28 | Кіндз ера І.,Одноріг А.,Поцюрко Н. | ||||
7 | Мамалига Наталія Глущенко Каріна | 20.05.87 03.02.87 | КМС КМС | Дніпропетровська-1 | Зеленодольськ Дніпропетровськ | Колос ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Локомотив” | 4.08.94 | 26 | Веретенніков О.Ф.,Гунько В.Д. Москаленко О.А. | ||||
8 | Сорокіна Ольга Голубоцька Людмила | 14.01.85 24.07.83 | МС МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 4.09.32 | 24 | Москаленко О.А. | ||||
9 | Міненко Марія Шихова Єлизавета | 01.08.88 26.02.87 | МС КМС | Чернігівська Черкаська | Чернігів Черкаси | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ШВСМ | 4.19.50 | 11 | Шевцова Л.В. Кучер П.В. | ||||
10 | Чеханюк Ольга Чернишова Ганна | 17.04.87 26.03.88 | МС КМС | Волинська | Луцьк | Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 4.36.04 | 20 | Шевченко,Семенюк Шевченко | ||||
К-1 1000 м юніори 1988-89 р.н. Швидкість вітру + 0,2 м\с. | ||||||||||||||
1 | Єрьомін Руслан | 15.02.90 | МС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 4.07.85 | 3.58.93 | 3.57.97 | 20 | Сніжко С.С..Рожков Ю.А. | ||
2 | Мазур Роман | 05.01.90 | КМС | Івано-Франківська | Бурштин | ФСТУ | ШВСМ СК “Альбатрос” ДЮСШ ФСТУ | 4.08.82 | 3.58.01 | 3.58.22 | 18 | Маковій В.Д. | ||
3 | Вакуленко Сергій | 29.01.89 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 4.03.31 | 3.55.79 | 3.58.75 | 17 | Сімонов О.Г.,Табала Л.Г. | ||
4 | Остроушко Дмитро | 11.11.90 | КМС | Донецька | Маріуполь | ФСТУ | ДШВСМ ДЮСШ “Азовсталь” | 3.59.03 | 3.56.96 | 3.58.95 | 16 | Венгер З.М.,Коньков О.О. | ||
5 | Іванченко Ігор | 15.12.89 | МС | Миколаївська | Миколаїв | МОН | СДЮШОР ВУФК | 4.14.16 | 3.57.16 | 3.59.36 | 15 | Сімонов О.Г.,Сімонова І.А., Моторний С. | ||
6 | Іванов Андрій | 16.07.90 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | Спартак | ДЮСШ-8 ДОУФК | 4.15.07 | 3.58.82 | 3.59.56 | 14 | Радченко Л.С., Гунько В.Д., Цопікова Т.А. | ||
7 | Плєтєнь Ігор | 02.01.90 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 ДОУФК | 3.59.37 | 3.58.58 | 4.02.86 | 13 | Задрановський Ю.Я.,Гунько В.Д Цопікова Т.А. | ||
8 | Іванов Максим | 16.11.89 | КМС | Херсонська | Цюрупинськ | Спартак | ЦДЮСШ ШВСМ | 4.12.26 | 3.59.29 | 4.04.29 | 12 | Іванов М.І.,Осмоловська М.І. | ||
9 | Сенкевич Олександр | 16.05.89 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 4.08.14 | 3.59.37 | 4.07.93 | 11 | Богуславський Ю.І., | ||
Швидкість вітру + 0,2 м\с. | ||||||||||||||
10 | Босюк Максим | 16.06.90 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДОУФК | 4.05.68 | 4.01.52 | 4.06.20 | 10 | Сергєєви, Гунько В.Д., Цопікова Т.А. | ||
11 | Бойчук Сергій | 21.09.90 | КМС | Чернівецька | Новодністровськ | ФСТУ | ДЮСШ “Авангард” | 4.09.64 | 4.02.83 | 4.07.26 | 9 | Осипенко О.І. | ||
12 | Зарубін Володимир | 26.05.90 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 4.16.21 | 4.00.86 | 4.07.54 | 8 | Барболін С.В. | ||
13 | Колосовський Микола | 11.01.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ШВСМ МЦФВУМ | 4.09.00 | 4.01.98 | 4.07.83 | 7 | Міщук А.М. | ||
14 | Левенець Вячеслав | 30.06.89 | МС | Одеська | Южне | Динамо | ШВСМ Хімік | 4.16.34 | 4.01.16 | 4.08.47 | 6 | Мальков С.А.,Лесяк Є.В., Лучнік М.О. | ||
15 | Поляков Артур | 31.08.89 | КМС | Одеська-1 | Вілково | ФСТУ | Хімік | 4.12.41 | 4.03.36 | 4.10.10 | 5 | Ріхтер М.Р.,Голубов А.К. | ||
16 | Гайдамака Михайло | 28.02.89 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ВУФК | 4.13.79 | 4.02.39 | 4.11.39 | 4 | Цуканова Л.В.,Шевченко О.В. | ||
17 | Сівізін Михайло | 06.05.90 | ІІ | Одеська-1 | Южне | ФСТУ | Хімік | 4.24.33 | 4.08.39 | 4.11.65 | 3 | Голубов О.К. | ||
18 | Борецький Вадим | 21.02.89 | КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 4.26.29 | 4.03.65 | 4.15.50 | 2 | Черков М.М.. Бистров С.В., Анастасьєв О.Г. | ||
19 | Ващенко Микола | 24.09.89 | КМС | Дніпропетровська-1 | Зеленодольськ | ФСТУ | ДЮСШ ДОУФК | 4.17.37 | 4.06.00 | 1 | Веретенніков О.Ф.,Бондарюк С.В., Гунько В.Д. | |||
20 | Більченко Максим | 03.08.89 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | Спартак | ДЮСШ-8 | 4.09.82 | 4.08.64 | Радченко Л.С. | ||||
21 | Талапчук Віктор | 17.02.90 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ШВСМ МЦФВУМ | 4.16.50 | 4.06.43 | Міщук А.М. | ||||
22 | Бурлака Вадим | 10.10.90 | 1 | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 4.18.83 | 4.08.11 | Іванов О.К.,Кучер П.В., Дудник А.С. | ||||
23 | Козаченко Кирило | 29.10.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 4.10.12 | 4.10.45 | Сім онов О.Г., Луценко В.А., Шевченко О. | ||||
24 | Ясненко В’ячеслав | 28.03.89 | КМС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 4.10.05 | 4.12.39 | Сніжко С.С..Рожков Ю.А. | ||||
25 | Довлад Олексій | 07.02.91 | КМС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | КДЮСШ “Локомотив” | 4.10.56 | 4.09.34 | Цинкуш А.В.,Кусков В.Б. | ||||
26 | Линкевич Микола | 10.08.89 | КМС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 4.09.53 | 4.10.06 | Скляренко В.Н.,Очеретяний І.І. | |||||
27 | Гроголь Тарас | 15.04.90 | 1 | Рівненська | Рівне | ФСТУ | ДЮСШ “У” | 4.13.56 | 4.10.71 | Щипців О. | ||||
28 | Шевчук Микола | 03.03.89 | КМС | Київська | Фастівський р-н | Колос | КОІСП | 4.16.79 | 4.12.64 | Соловйов В.С..Литвинська З.Г. | ||||
29 | Хомутов Павло | 12.03.90 | ІІ | Одеська-1 | Южне | ФСТУ | Хімік | 4.17.86 | 4.15.55 | Голубов О.К. | ||||
30 | Ісаєнко Анатолій | 10.05.89 | 1 | Київ | ФСТУ | СДЮШОР “Локомотив” | 4.17.29 | 4.19.14 | Самійленко В.Є.,Спичак Н.П. | |||||
31 | Горін Олександр | 01.07.90 | 1 | Одеська | Одеса | ФСТУ | Хімік | 4.21.63 | 4.20.89 | Лесяк Є.В.,Мальков С.А. | ||||
32 | Макаров Ілля | 28.01.90 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 4.22.25 | 4.23.25 | Мацапура О.Н. | ||||
33 | Вітюк Михайло | 26.01.90 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 4.20.74 | 4.32.35 | Богуславський Ю.І. | ||||
34 | Довга ніч Михайло | 17.02.90 | 1 | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 4.30.14 | 4.36.11 | Базилевська О.І. | ||||
35 | Забур”янов Сергій | 02.03.90 | 1 | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 4.34.21 | 4.37.82 | Богуславський Ю.І. | ||||
36 | Каракулін Анатолій | 06.08.90 | 1 | Київ | Спартак | КДЮСШ КСЛІ | 4.21.93 | н\ст. | Кукурудза Н.С.. Куруз О.В., Ярмоленко О.В. | |||||
37 | Луговий Володимир | 26.07.90 | КМС | Херсонська | Херсон | Спартак | ДЮСШ-2 ВУФК | 4.10.91 | Кирюхін Г.Т.,Анастасьєв О.Г. | |||||
38 | Коврига Олександр | 17.04.90 | ІІ | Одеська-2 | Южне | ФСТУ | Хімік | 4.25.25 | Цикош О.М., Зайченков Н.В. | |||||
39 | Скіртін Євген | 02.10.90 | КМС | Черкаська | Сміла | ФСТУ | 4.25.57 | Гусєв Н. | ||||||
40 | Олійниченко Віталій | 07.09.91 | 1 | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 4.30.68 | Богуславський Ю.І. | |||||
41 | Мамутов Артем | 12.01.89 | ІІ | Одеська-1 | Южне | ФСТУ | Хімік | 4.11.21 | Ріхтер М.Р. | |||||
42 | Адушкін Роман | 16.08.89 | ІІ | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 4.29.18 | Кравчук А. | |||||
43 | Криворучко Іван | 27.08.89 | ІІ | Полтавська | Кременчук | Спартак | ДЮСШ Спартак | 4.31.35 | Дирда О.А. | |||||
44 | Овчаренко Антон | 30.07.90 | 1 | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 4.41.86 | Овчаренко М.Ф. | |||||
45 | Юрченко Олександр | 89 | 1 | Дніпропетровська-2 | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” ДОУФК | 4.39.87 | Яковець В.Б.,Гунько В.Д.Ц Цопікова Т.А., Задрановський Ю.Я. | |||||
Дикун Антон | 10.06.90 | КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 4.07.01 Знята | Черков М.М.,Анастасьєв О.Г. | ||||||
Гуцаленко Микола | 91 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ВУФК | н\ст. | Федорченко О.Г., | ||||||
Баранов Олександр | 20.09.89 | 1 | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | н\ст. | Гусєв Д.В. | |||||||
С-1 1000м. Юніори Швидкість вітру + 0,2 м\с. | ||||||||||||||
1 | Вергелес Віталій | 15.11.89 | КМС | Львівська | Львів | Колос | СДЮШОР “Веслярик” ЛУФК | 4.21.00 | 4.16.46 | 4.21.40 | 20 | Сав”як Б.,Бундз Р., Дець В. | ||
2 | Камерілов Денис | 24.07.89 | КМС | Полтавська | Полтава | Колос | ПО ШВСМ ДЮСШ “Колос” | 4.33.27 | 4.25.26 | 4.24.33 | 18 | Камері лов О.Є.,Семенюк Ф. | ||
3 | Біленький Олександр | 18.07.89 | КМС | Миколаївська-Черкаська | Миколаїв-Умань | Спартак | ШВСМ | 4.27.15 | 4.25.39 | 4.25.39 | 17 | Петрухін В.М.,Ніколаєв В.П.,Є.П. | ||
4 | Скороход Олександр | 12.02.89 | КМС | Херсонська | Херсон | Спартак | МДЮСШ ВУФК | 4.30.79 | 4.23.92 | 4.26.97 | 16 | Глущенко С.А.,Кравченко А.С. | ||
5 | Кошман Михайло | 12.06.91 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 4.30.44 | 4.21.18 | 4.28.64 | 15 | Затулі вітер Г.А. | ||
6 | Лапюк Максим | 11.08.89 | КМС | Херсонська | Херсон | Спартак | ДЮСШ-2 | 4.34.95 | 4.20.90 | 4.29.10 | 14 | Харченко Л.П.,Андрущенко С.В. | ||
7 | Апшай Максим | 02.07.89 | КМС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 СК ПДАА | 4.34.08 | 4.23.04 | 4.32.73 | 13 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. | ||
8 | Кошкін Олег | 12.05.89 | КМС | Одеська | Южне | Динамо | Хімік | 4.37.35 | 4.25.06 | 4.34.29 | 12 | Маріморич А.А..Преснов О.В. | ||
9 | Гаврилейко Ігор | 07.03.90 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 4.38.02 | 4.21.89 | 4.39.73 | 11 | Верчук І.В., Проніна С.А. | ||
Швидкість вітру + 0,2 м\с. | ||||||||||||||
10 | Лукиянець Олексій | 04.04.89 | КМС | Рівненська | Дубно | Динамо | ШВСМ | 4.25.11 | 4.26.39 | 4.31.93 | 10 | Максимчук А.В. | ||
11 | Левченко Олександр | 23.06.90 | КМС | Рівненська | Дубно | МОН | ШВСМ | 4.35.17 | 4.46.36 | 4.32.98 | 9 | Максичук А.В. | ||
12 | Доморецький Володимир | 28.07.91 | КМС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 4.32.69 | 4.26.09 | 4.34.46 | 8 | Семенюк, Камері лов | ||
13 | Сірик Дмитро | 30.09.89 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 4.21.91 | 4.26.80 | 4.39.48 | 7 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. | ||
14 | Голюк Віталій | 19.04.91 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | ШВСМ | 4.37.78 | 4.28.53 | 4.40.21 | 6 | Ткачов О.Д. | ||
15 | Волчук Ігор | 22.03.89 | КМС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 4.38.27 | 4.26.01 | 4.41.93 | 5 | Камерілов О.Є.,Семенюк Ф. | ||
16 | Стерницький Андрій | 27.01.90 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 4.39.65 | 4.30.59 | 4.45.32 | 4 | Жиляєв С., Жиляєва Н. | ||
17 | Овсій Максим | 24.05.89 | КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ з весл. б\к | 4.38.11 | 4.24.77 | 5.00.40 | 3 | Сазонов В.І.,Кострома Т.В. | ||
18 | Цимбалюк Анатолій | 15.08.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 4.37.99 | 4.24.14 | 5.02.44 | 2 | Майстер А.О. | ||
19 | Голубов Максим | 13.02.89 | КМС | Рівненська | Дубно | Динамо | ШВСМ | 4.40.34 | 4.32.36 | 1 | Максимчук А.В. | |||
20 | Руденко Андрій | 05.01.90 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | ШВСМ | 4.40.84 | 4.33.65 | Ткачов О.Д. | ||||
21 | Ґедзь Олександр | 19.10.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 4.36.98 | 4.34.69 | Жиляєв С., Жиляєва Н. | ||||
22 | Ходи рев Валентин | 10.11.89 | 1 | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР “Олімп” | 4.35.90 | 4.35.58 | Шевченко Т.Ю. | ||||
23 | Шеметіло Едуард | 14.08.90 | 1 | Волинська | Ковель | Колос | СДЮШОР “Олімп” | 4.38.42 | 4.43.82 | Семенюк , Камері лов | ||||
24 | Каланчук Андрій | 08.04.90 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 4.40.87 | 4.46.64 | Жиляєв С.,Жиляєва Ю. | ||||
25 | Доскіч Іван | 31.01.89 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 4.39.43 | 4.37.49 | Сав”як Б., Бундз Р.,Дець В. | ||||
26 | Шевченко Ігор | 24.05.90 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 4.36.16 | 4.37.82 | Андрєєв В.В. | ||||
27 | Юха Андрій | 28.12.90 | КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК “Альбатрос” | 4.36.32 | 4.44.30 | Батомункоєв С.А. | |||||
28 | Пеньковський Володимир | 01.03.89 | 1 | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 4.42.54 | 4.46.93 | Климов О.Є. | ||||
29 | Курудз Богдан | 90 | ІІ | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 4.46.96 | 4.43.05 | Кучер П.В. | ||||
30 | Савенко Андрій | 20.01.89 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ “Спартак” | 4.41.24 | 4.46.68 | Очеретяний І.І., Очеретяний А.І. | |||||
31 | Галкін Євген | 18.03.91 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 4.41.01 | 4.48.98 | Андрєєв В.В. | ||||
32 | Радик Олег | 31.01.90 | ІІ | Рівненська | Березне | Динамо | БЛІСП | 4.34.74 | 4.49.07 | Набережний Ю.Л. | ||||
33 | Дудяк Юрій | 26.04.90 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 4.40.58 | 4.48.20 | Горунович П.А. | ||||
34 | Кміт Віталій | 90 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | МВУФК | 4.38.81 | 4.52.08 | Шадров В.І., Федорченко О.Г. | ||||
35 | Рихтюк Павло | 16.02.89 | КМС | Волинська | Ковель | Колос | СДЮШОР “Олімп” | 4.43.03 | 4.53.97 | Камері лов О.Є.,Семенюк | ||||
36 | Павленко Ілля | 02.10.91 | ІІ | Київ | МОН | ЕПДЮ | 4.46.58 | 5.05.18 | Завелинський О.С. | |||||
37 | Лозовський Віталій | 89 | МС | Одеська | Одеса | Динамо | ШВСМ | 4.40.85 | Кравчук Н.Є. | |||||
38 | Покотило Віталій | 27.12.90 | 1 | Рівненська | Березне | МОН | ДЮСШ в.о. | 4.42.24 | Набережний Ю.Л. | |||||
39 | Довмат Ігор | 13.08.90 | 1 | Рівненська | Березне | БЛІСП | 4.43.34 | Набережний Ю.Л. | ||||||
40 | Козлов Дмитро | 07.02.90 | КМС | Донецька | Маріуполь | ФСТУ | ДЮСШ СК “Азовсталь” | 4.51.29 | Бурлій О.А. | |||||
41 | Лапенко Максим | 01.12.89 | КМС | РК Крим | Севастополь | ФСТУ | ДЮСШ “Чайка” | 4.51.43 | Нікітенко В.В.. Нікітенко І.Т. | |||||
42 | Борозняк Федір | 05.02.91 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ “Спартак” | 4.59.01 | Очеретяний І.І., Очеретяний А.І. | ||||||
43 | Крижанівський Павло | 03.03.90 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 4.44.06 | Верчук І.В.,Проніна С.А. | |||||
44 | Цибульській Ігор | 09.02.89 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 4.44.17 | Верчук І.В., Проніна С.А. | |||||
45 | Гроза Андрій | 04.03.90 | ІІІ | Одеська-2 | Южне | ФСТУ | Хімік | 5.00.02 | Цикош О.М., Мурадосилов Е.Я. | |||||
46 | Марчук Тарас | 18.02.91 | КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | ШВСМ СК “Альбатрос” | 5.00.56 | Батомункоєв С.А. | ||||||
47 | Циток Степан | 11.10.90 | ІІ | Київ | МОН | КСЛІ КПДЮ | 5.08.65 | Маньковський О.В., Завілинський О.С. | ||||||
48 | Луцик Микола | 23.12.90 | КМС | Рівненська | Берзене | Динамо | ШВСМ | 4.50.77 | Набережний Ю.Л. | |||||
49 | Градусов Денис | 2310.90 | ІІ | Одеська-2 | Южне | ФСТУ | Хімік | 5.03.14 | Цикош О.М.,Мурадосилов Є.Я. | |||||
50 | Гончаров Дмитро | 27.12.89 | ІІ | ёДонецька | Маріуполь | ФСТУ | ДЮСШ “Азовсталь” | 5.11.66 | Бурлій О.А. | |||||
Адамович Олександр | 09.10.89 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ВУФК | 4.29.43 Знята | Нікітенко С.О. | ||||||
К-1 1000м. Юніорки Швидкість вітру + 0,2 м\с. | ||||||||||||||
1 | Василевська Марія | 08.01.89 | МС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 4.22.14 | 4.27.03 | 20 | Шевченко , Мухаметаліна | |||
2 | Корольова Інна | 30.06.89 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | ШВСМ | 4.24.88 | 4.29.16 | 18 | Сергун С.М. Бутенко С.Л. | |||
3 | Алтухова Марія | 15.09.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 4.33.96 | 4.34.80 | 17 | Жиляєв С., Жиляєва Н. | |||
4 | Костюченко Аліна | 24.04.90 | КМС | Львівська | Львів | Колос | СДЮШОР “Веслярик” ЛУФК | 4.48.14 | 4.37.93 | 4.35.09 | 16 | Кіндз ера І., Поцюрко Н., Одноріг А. | ||
5 | Ясненко Ірина | 19.02.90 | МС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ШВСМ СОК ОП ЗАЕС | 4.40.45 | 4.38.26 | 4.41.58 | 15 | Снєжко С.С., Рожков Ю.А. | ||
6 | Панфьорова Тетяна | 03.06.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | МОНУ | СДЮШОР ВУФК | 4.39.32 | 4.32.43 | 4.41.86 | 14 | Сімонов О.Г., Сімонова І.А., Моторний А.Г. | ||
7 | Гутник Олена | 25.07.90 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 4.37.26 | 4.41.91 | 4.49.22 | 13 | Сім онов О.Г., Сімонова І.А., Луценко В.А. | ||
8 | Антипова Ольга | 08.02.91 | КМС | Львівська | Львів | Колос | СДЮШОР “Веслярик” ЛУФК | 4.45.74 | 4.44.86 | 4.54.36 | 12 | Кіндз ера І.,Поцюрко Н.Одноріг А. | ||
9 | Зайцева Ірина | 26.04.90 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ВУФК | 4.41.13 | 4.39.88 | 4.54.57 | 11 | Нікітенко С.О. | ||
10 | Бездушняк Катерина | 27.09.89 | КМС | Дніпропетровська-1 | Зеленодолськ | ФСТУ | ДЮСШ ДОУФК | 4.45.82 | 4.46.43 | 4.55.07 | 10 | Бондарюк С.В.,Веретеннікови Гунько О.Ф. | ||
11 | Вігарчук Юлія | 24.05.90 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 4.47.89 | 4.42.56 | 4.57.63 | 9 | Мацапура М.І., Іванов О.К. | ||
12 | Бублей Ганна | 03.02.89 | КМС | Одеська -1 | Южне | ФСТУ | ШВСМ Хімік | 4.49.42 | 4.48.97 | 4.58.13 | 8 | Мальков С.А., Цикош О.М. , Лучнік М.О. | ||
13 | Лапіна Олена | 91 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | МВУФК | 4.46.57 | 4.44.27 | 4.59.39 | 7 | Федорченко О.Г. | ||
14 | Мала шевська Світлана | 14.01.90 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 5.07.27 | 4.53.51 | .5.03.14 | 6 | Верчук І.В., Проніна С.А. | ||
15 | Миргородська Марина | 12.08.90 | 1 | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 4.57.99 | 4.55.33 | 5.04.19 | 5 | Мацапура О.Н., Скрипниченко В.В. | ||
16 | Карпенчук Іріна | 15.02.90 | ІІІ | Одеська-1 | Южне | ФСТУ | Хімік | 4.52.23 | 4.46.27 | 5.05.97 | 4 | Селезньов О.П., Цикош О.М. | ||
17 | Мухометаліна Асія | 28.10.90 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 4.51.52 | 5.01.04 | 5.09.49 | 3 | Шевченко Т.,Мухаметаліна | ||
18 | Ікромова Наталія | 02.07.89 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 5.01.93 | 5.02.15 | 5.15.51 | 2 | Горунович П.А. | ||
19 | Жолободкіна Ганна | 13.01.91 | 1 | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ ДОУФК | 4.59.28 | 5.09.95 | 1 | Веретенніков О.Ф., Бондарюк С.В.,Гунько В.Д. | |||
20 | Гроцька Олена | 08.02.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 4.52.79 | 4.57.62 | Майстер А.О. | ||||
21 | Верчук Вікторія | 17.08.90 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 4.55.45 | н\фін. | Верчук І.В., Проніна С.А. | ||||
22 | Жеребцова Катерина | 11.04.91 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 5.00.09 | Жиляєва Н. | |||||
23 | Скакун Лілія | 13.01.91 | 1 | Херсонська | Херсон | ЗСУ | ЦДЮСШ ВУФК | 5.10.83 | Осмоловська Н.І., Іванов М.І., Афанасьєв С.А. | |||||
24 | Сушко Ольга | 16.02.90 | 1 | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 5.23.82 | Андріанов Ю.П., Кудрявцев В.Г. | |||||
25 | Вдовіна Тетяна | 89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | МОН | МВУФК | 5.06.72 | Трофіменко В.С. | |||||
26 | Меняйлова Юлія | 08.02.89 | КМС | Одеська | Южне | ФСТУ | ШВСМ Хімік | 5.15.07 | Мальков С.А., Цикош О.М., Лучнік М.О. | |||||
К-2 1000м. Юніори Швидкість вітру + 0,5м\с. Швидкість течіі 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Іванченко Ігор Єрьомін Руслан | 15.12.89 15.02.90 | МС МС | Миколаївська Запорізька | Миколаїв Енергодар | МОН ФСТУ | СДЮШОР ВУФК ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 3.40.65 | 3.31.33 | 20 20 | Сім онов О.Г., Сімонова І.А.,Моторний С. Сніжко С.С.,Рожков Ю.О. | |||
2 | Бойчук Сергій Мазур Роман | 21.09.90 05.01.90 | КМС КМС | Чернівецька Івано-Франківська | Н-Дністровськ Бурштин | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Авангард” | 3.45.79 | 3.32.28 | 18 18 | Осипенко О.І. Маковій В. | |||
3 | Остроушко Дмитро Плєтєнь Ігор | 11.11.90 02.01.90 | КМС КМС | Донецька Дніпропетровська-1 | Маріуполь Дніпропетровськ | ФСТУ МОНУ | ШВСМ ДЮСШ СК “Азовсталь” ДЮСШ-8 ДОУФК | 3.43.51 | 3.33.57 | 17 | Венгер З.М., Коньков О.О. Гунько,Цопікова,Задрановський | |||
4 | Босюк Максим Козаченко Кирило | 12.06.90 29.10.89 | КМС КМС | Дніпропетровська-1 Миколаївська | Дніпропетровськ Миколаїв | МОН ФСТУ | ДЮСШ Ч.Донець СДЮШОР | 3.43.93 | 3.35.38 | 16 16 | Сергєєва Л.Н.,Гунько В.Д. Сім онов О.Г.,Луценко В.А.,Шевченко О. | |||
5 | Іванов Максим Борецький Вадим | 16.11.89 21.02.89 | КМС КМС | Херсонська | Цюрупинськ Херсон | Спартак ФСТУ | ЦДЮСШ ШВСМ СДЮШОР ВУФК | 3.42.36 | 3.36.01 | 30 | Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. Черков М.М.,Бистров С.В.,Анастасьєв О.Г. | |||
6 | Поляков Артур Мамутов Артем | 31.08.89 12.01.89 | КМС ІІ | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ | Хімік | 3.45.87 | 3.43.82 | 3.36.61 | 28 | Рихтер М.Р.,Голубов А.К. Рихтер М.Р. | ||
7 | Туріщев Валентин Колінко Олександр | 27.03.89 13.08.90 | КМС КМС | Полтавська | Комсомолськ Полтава | ФСТУ Колос | ДЮСШ-3 ПОШВСМ | 3.48.50 | 3.40.85 | 26 | Мацапура М.І.,Хоруженко Є.І. Кострома Т.В. | |||
8 | Левенець В’ячеслав Горін Олександр | 30.06.89 01.07.90 | МС 1 | Одеська | Южне Одеса | Динамо ФСТУ | Хімік ШВСМ Хімік | 3.53.25 | 3.47.78 | 3.44.13 | 24 | Мальков С.А.,Лесяк Є.В.,Лучнік М.О. Лесяк Є.В.,Мальков С.А. | ||
9 | Зарубін Володимир Луговий Володимир | 26.05.90 26.07.90 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | ЗС Спартак | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ДЮСШ-2 ВУФК | 3.50.12 | 3.47.10 | 3.52.13 | 22 | Барболін С.В. Кирюхін Г.Т.,Анастасьєв О.Г. | ||
10 | Талапчук Віктор Колосовський Микола | 10.04.90 11.01.89 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | МЦФВУМ | 3.52.19 | 3.48.92 | 20 | Міщук А.,Успенська Л. | |||
11 | Коркач Максим Товпишко Олег | 28.11.90 23.08.89 | 1 КМС | Київська | Фастівськи р-н. Біла Церква | Колос Динамо | КОІСП ДЮСШ “Зміна” | 3.50.19 | 3.49.74 | 18 | Соловйов В.С.,Литвинська З.Г. Архипенко О.С.,Баховський М. | |||
12 | Баховський Дмитро Цар Степан | 04.06.90 31.01.90 | КМС КМС | Львівська | Львів | МОН МОН | ЛШВСМ СДЮШОР-3 | 3.58.55 | 3.55.34 | 16 | Гривняк Р., Сушко О. | |||
13 | Гуцаленко Микола Удовиченко Максим | 91 89 | КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ МОН | ВУФК ВУФК | 3.56.48 | 3.56.67 | 14 | Федорченко О.Г. Трофіменко В.С. | |||
14 | Ярмачок Олександр Момот Руслан | 19.03.91 11.07.91 | 1 1 | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ | СКМ Запоріжжя | 4.02.68 | 3.57.01 | 12 | Громазін В.М. | |||
15 | Вітюк Михайло Олійниченко Віталій | 26.01.90 07.09.91 | КМС 1 | Вінницька | Вінниця | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 3.54.19 | 3.57.37 | 10 | Богуславський Ю.І. | |||
16 | Мельник Павло Батюк Олег | 12.07.90 26.05.90 | КМС КМС | Львівська | Львів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР “Добро твір” ЛШВСМ СДЮШОР “Добро твір” | 4.08.41 | 8 | Макар І. Федина А. | ||||
17 | Довлад Олексій Заєць Станіслав | 07.02.91 17.07.89 | КМС КМС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ | КДЮСШ “Локомотив” | 4.02.42 | 6 | Цинкуш А.В.,Кусков В.Б. | ||||
18 | Ващук Євген Міщенко Олег | 17.08.91 23.02.91 | 1 1 | Дніпропетровська-2 | Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ-8 | 4.12.49 | 4 | Задрановський Ю.Я. | ||||
19 | Голобородько Ярослав Іванов Денис | 16.07.90 12.06.90 | КМС КМС | Донецька | Маріуполь | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ СК “Азовсталь” | 4.21.92 | 2 | Венгер З.М., Коньков А. | ||||
Хомутов Павло Сівізін Михайло | 12.03.90 06.05.90 | ІІ ІІ | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ | Хімік | н\ст | Голубов О.К. | ||||||
С-2 1000м. Юніори Швидкість вітру + 0,5 м\с. Швидкість течіі 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Камері лов Денис Бєлєнький Олександр | 24.07.89 89 | КМС КМС | Полтавська Миколаївська | Полтава Миколаїв | Колос | ПОШВСМ ДЮСШ “Колос” ШВСМ | 4.06.14 | 3.48.47 | 20 20 | Камері лов О.Є.,Семенюк Ф.І. Ніколаєв Є. | |||
2 | Скороход Олександр Вергелес Віталій | 12.02.89 15.11.89 | КМС КМС | Херсонська Львівська | Херсон Львів | Спартак Колос | МДЮСШ ВУФК ЛУФК | 3.56.64 | 3.49.41 | 18 18 | Кравченко А.С..Глущенко С.А. Бундз Р., Дець В.І. | |||
3 | Кошкін Олег Аврам Родіон | 12.05.89 06.07.90 | КМС КМС | Одеська-1 Миколаївська | Южне Миколаїв | Динамо Колос | Хімік | 4.06.90 | 3.58.79 | 17 17 | Мариморич А.А.,Преснов О.В. Устич, Тучков | |||
4 | Левченко Ігор Галкін Євген | 24.05.90 18.03.91 | КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР -“- | 4.16.64 | 4.09.26 | 4.01.24 | 32 | Андрєєв В.В. -“- | ||
5 | Доморецький Володимир Шеметило Едуард | 28.07.91 14.08.90 | КМС 1 | Волинська | Ковель | Колос Колос | СДЮШОР “Олімп” -“- | 4.07.68 | 4.09.50 | 4.03.94 | 30 | Семенюк, Камері лов -“- | ||
6 | Вітюк Віктор Голюк Віталій | 05.07.91 19.04.91 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ -“- | 4.01.82 | 4.07.70 | 28 | Ткачов О.Д. | |||
7 | Шмагун Павло Ілечко Михайло | 11.09.89 05.11.89 | КМС КМС | Чернігівська Львівська | Чернігів Добро твір | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР СДЮШОР | 4.09.29 | 4.08.67 | 4.10.75 | 13 13 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. Маік П.О. | ||
8 | Цибульській Ігор Крижанівський Павло | 09.02.89 03.03.90 | КМС КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 4.05.52 | 4.10.96 | 24 | Верчук І.В.,Проніна С.А. | |||
9 | Волчук Ігор Рихтюк Павло | 22.03.89 16.02.89 | КМС КМС | Волинська | Ковель | Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” -“- | 4.09.19 | 4.35.47 | 22 | Камерілов,Семенюк -“- | |||
10 | Сівков Олександр Сівков Антон | 08.04.90 08.04.90 | КМС КМС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 -“- | 4.10.77 | 4.10.08 | 20 | Ханчевський Ю.М. -“- | |||
11 | Тіунов Сергій Чабанюк Віталій | 24.08.90 09.11.90 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | Спартак МОН | МДЮСШ ВУФК ДЮСШ-2 | 4.10.10 | 4.12.18 | 18 | Глущенко С.А., Кравченко А.С. Марченко Л.П.,Андрущенко С.В. | |||
12 | Мельник Вадим Капуцин Анатолій | 25.07.90 25.06.90 | 1 ІІ | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ | Хімік -“- | 4.24.43 | 4.12.47 | 16 | Цикош О.М.,Мурадосилов Е. -“- | |||
13 | Лошкарьов Дмитро Міщук Андрій | 13.06.90 02.05.91 | 1 1 | Херсонська | Херсон | Спартак Спартак | ДЮСШ “Гарт” ВУФК МДЮСШ | 4.13.36 | 4.16.16 | 14 | Глущенко С.А.,Кравченко А.С.,Чупілов О.О. Кравченко А.С.,Глущенко С.А. | |||
14 | Стерницький Андрій Каланчук Андрій | 27.01.90 08.04.90 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | МЦФВУМ -“- | 4.24.02 | 4.17.01 | 12 | Жиляєв С.,Жиляєва Н. Жиляєв С.,Жиляєва Ю. | |||
15 | Зорін Костянтин Євстропов Василь | 23.04.90 14.01.91 | КМС КМС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 -“- | 4.11.27 | 4.24.90 | 10 | Ханчевський Ю.М. -“- | |||
16 | Стельмах Віктор Чорний Валерій | 13.01.89 01.06.89 | КМС КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Локомотив” -“- | 4.26.65 | 8 | Шаманець О.О.,Нурова О.А.,Турпітка А.Т. | ||||
17 | Бобошко Вадим Лозовський Віталій | 24.03.90 03.05.89 | ІІ ІІ | Одеська | Одеса | ФСТУ Динамо | Хімік | 4.18.89 | 6 | Лесяк Є.В. Кравчук М.Е. | ||||
18 | Бороденко Іван Дудяк Юрій | 20.12.90 12.04.90 | 1 1 | Рівненська Тернопільська | Дубно Тернопіль | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-У ДЮСШ-Б | 4.31.87 | 2 2 | Павлюк О.О. Горунович С.П. | ||||
19 | Ступка Микола Шарапов Ігор | 20.05.90 26.03.90 | 1 1 | Дніпропетровська | Зеленодольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ | 4.38.50 | 2 | Вєрєтєнніков О.Ф.,Масюков Є.І. | ||||
К-2 1000м. Юніорки Швидкість вітру + 1,5 м\с. Швидкість течіі 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Корольова Інна Василевська Марія | 30.06.89 89 | МС МС | Вінницька Волинська | Вінниця Луцьк | Спартак Колос | ШВСМ -“- | 4.04.28 | 3.52.49 | 20 20 | Сергун С.М.,Бутенко С.Л. Шевченко Т.Є. | |||
2 | Гутник Олена Костюченко Аліна | 25.07.90 24.04.90 | КМС КМС | Миколаївська Львівська | Миколаїв Львів | ФСТУ Колос | СДЮШОР ВУФК СДЮШОР “Веслярик” ЛДУФК | 4.23.25 | 4.01.73 | 18 18 | Сім онов О.Г.,Сімонова І.А., Луценко В.А. Кіндз ера І.П.,Бундз Р.С. | |||
3 | Бублей Ганна Меняйлова Юлія | 03.02.89 08.02.89 | КМС КМС | Одеська-1 | Южне | ФСТУ ФСТУ | Хімік ШВСМ -“- | 4.21.45 | 4.05.20 | 34 | Мальков С.А.,Цикош О.М.,Лучнік М.О. | |||
4 | Голота Тетяна Голота Антоніна | 29.07.90 29.07.90 | 1 1 | Київська | Фастівський р-н -“- | Колос Колос | КОІСП КОІСП | 4.25.99 | 4.09.31 | 32 | Соловйов В.С., Литвинська З.Г. -“- | |||
5 | Зайцева Ірина Вдовіна Тетяна | 26.04.90 12.07.89 | КМС КМС | Херсонська Миколаївська | Херсон Миколаїв | ЗС МОН | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ДЮСШ-2 МВУФУ | 4.26.52 | 4.12.97 | 15 15 | Нікітенко С.О. Трофіменко В.С., Духані на О.О. | |||
6 | Волошина Зінаїда Топіка Ольга | 25.10.90 01.01.89 | КМС КМС | Київ | ДШВСМ КСЛІ ДШВСМ СК “Локомотив” | 4.28.50 | 4.17.81 | 28 | Топіка В.Л.,Топіка Л.Ф. | |||||
7 | Іванова Олександра Сарапулова Ілона | 09.12.91 07.06.91 | 1 1 | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 -“- | 4.34.29 | 4.30.63 | 4.18.84 | 26 | Мацапура О.Н.,Лобойченко В.М. -“- | ||
8 | Жолободкіна Ганна Лапченко Галіна | 13.01.91 15.06.90 | 1 КМС | Дніпропетровська | Зеленодольськ Новомосковськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ДОУФК -“- | 4.34.00 | 4.34.59 | 4.20.04 | 24 | Веретенніков О.,Бондарюк С., Джига В.,Коряк О.,Гунько В., Цопікова Т. | ||
9 | Мала шевська Світлана Верчук Вікторія | 14.01.90 17.08.90 | КМС КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” -“- | 4.28.29 | 4.33.67 | 4.20.77 | 22 | Верчук І.В.,Проніна С.А. -“- | ||
10 | Довтян Світлана Топіка Ірина | 23.02.90 28.03.90 | КМС КМС | Київ | ДЮСШ-7 ДШВСМ СК “Локомотив” | 4.38.12 | 4.36.41 | 20 | Мацаєнко М.М. Топіка В.Л.,Топіка Л.Ф. | |||||
11 | Слівінська Вікторія Ікромова Наталія | 15.05.89 02.07.89 | КМС КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” -“- | 4.45.93 | 4.49.33 | 18 | Андріанов Ю.П. Горунович П.А. | |||
12 | Гірняк Світлана Савіцька Ольга | 08.12.89 01.02.89 | КМС КМС | Львівська | Львів | МОН Колос | ЛШВСМ СДЮШОР-3 ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 5.03.70 | 4.57.80 | 16 | Кіндз ера І., Поцюрко Н. Даньків У.,Одноріг А. | |||
К-1 500м. Чоловіки Швидкість вітру + О,2 м\с, швидкість течії 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Кремер Микола | 01.01.82 | МСМК | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 1.50.06 | 1.46.74 | 1.43.74 | 20 | Селезньов А.П.,Голубова М.Ф., Кравчук Н.Є. | ||
2 | Терещенко Владислав | 25.03.72 | МСМК | Херсонська | Херсон | ЗСУ | ШВСМ | 1.49.93 | 1.50.77 | 1.45.08 | 18 | Пліс О.П.,Осадчук О.Г. | ||
3 | Єпішкін Віталій | 25.07.81 | МС | Одеська-1 | Южне | ЗС | Хімік ШВСМ | 1.50.43 | 1.48.15 | 1.45.62 | 17 | Селезньов О.П.,Венгер В., Кравчук | ||
4 | Лапін Олег | 25.04.79 | МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ-Д | ДОШВСМ ДЮСШ “Локомотив” | 1.50.76 | 1.49.12 | 1.46.95 | 16 | Турпітка А.Т. | ||
5 | Цуркан Віталій | 09.03.84 | МС | Миколаївська-Черкаська | Миколаїв | ФСТУ | ШВСМ ДЮСОК СДЮШОР | 1.50.90 | 1.49.32 | 1.47.31 | 15 15 | Левченко Н.Г. | ||
6 | Копистинський Роман | 08.12.84 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР | 1.51.35 | 1.50.18 | 1.47.74 | 14 | Настюк В.Н.,Бутенко С.Л. | ||
7 | Харитонов Олег | 02.08.88 | МС | Одеська-2 | Южне | Динамо | Хімік | 1.53.10 | 1.51.02 | 1.48.37 | 13 | Мариморич А.А., Куруз, Кравчук Н.Е. | ||
8 | Фесун Сергій | 22.02.82 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 1.52.02 | 1.50.26 | 1.48.81 | 12 | Павлов М.А. | ||
9 | Баштовий Сергій | 14.10.86 | МС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “У” | 1.52.29 | 1.48.32 | 1.51.65 | 11 | Мазур С.В. | ||
Швидкість вітру + 0,2 м\с. | ||||||||||||||
10 | Сервуля Сергій | 02.01.81 | МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | Колос | ДЮСШ | 1.51.46 | 1.50.93 | 1.48.46 | 10 | Веретенніков О.Ф.,Бондарюк С.В. | ||
11 | Варивода Євген | 17.11.83 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак | ШВСМ | 1.50.85 | 1.51.53 | 1.49.22 | 9 | Коло колов С.В.,Анастасьєв О.Г. | ||
12 | Нефьодов Денис | 01.10.82 | МС | Полтавська Івано-Франківська | Полтава | Колос | ПОШВСМ | 1.51.14 | 1.51.81 | 1.49.51 | 4 4 | Оніщенко О.О.,Кічасов С.О. | ||
13 | Коваль Леонід | 26.09.81 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ШВСМ | 1.54.07 | 1.51.32 | 1.49.80 | 7 | Яремчик В.В.,Набережний | ||
14 | Семикін Михайло | 01.12.84 | МС | Київська | Обухів | Динамо | КОШВСМ-1,КДЮСШ | 1.52.63 | 1.51.41 | 1.50.09 | 6 | Семикін О.І. | ||
15 | Бак Ігор | 25.11.88 | КМС | Одеська | Южне | ФСТУ | Хімік | 1.51.15 | 1.50.64 | 1.50.96 | 5 | Ріхтер М.Р. | ||
16 | Благо датських Олег | 19.04.84 | МС | Одеська-1 | Южне | ФСТУ | Хімік | 1.54.14 | 1.51.22 | 1.50.99 | 4 | Ріхтер М.Р.,Калінін В.П. | ||
17 | Кушта Микола | 28.10.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 1.58.21 | 1.51.03 | 1.51.90 | 3 | Міщук А.М. | ||
18 | Бабечко Юрій | 22.11.84 | МС | Херсонська | Цурюпинськ | ФСТУ | ШВСМ | 1.55.64 | 1.51.71 | 1.52.88 | 2 | Кравченко В.І..Анастасьєв О.Г. | ||
19 | Яси ненко Віталій | 06.01.85 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР | 1.51.80 | 1.52.06 | 1 | Шевченко О.В., Кукурудза Н.С. | |||
20 | Кобевко Сергій | 28.09.86 | МС | Херсонська | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС | 1.55.18 | 1.52.24 | 1 | Барболін С.В. | |||
21 | Клименко Олександр | 03.09.87 | МС | Київ | ФСТУ | ДШВСМ-СК “Олімп”-СКЛокомотив | 1.57.25 | 1.51.72 | 1 | Клименко В.В.,Топіха В.Л. | ||||
22 | Бардаш Олександр | 15.04.84 | МС | Київська | Вишгород | Динамо | ДШВСМ КДЮСШ | 1.52.89 | 1.51.98 | 1 | Бобильова,Дубінін | |||
23 | Мамутов Руслан | 25.09.87 | МС | Одеська | Южне | ФСТУ | Хімік | 1.53.40 | 1.52.82 | 1 | Ріхтер М.Р.,Козловський | |||
24 | Бондаренко Іван | 23.05.87 | МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | Спартак | ДОШВСМ-ДЮСШ-8 | 1.53.51 | 1.52.59 | 1 | Радченко Л.С. | |||
25 | Паладян Арсен | 19.01.87 | МС | Харківська | Харків | ФСТУ | КДЮСШ Темп | 1.53.42 | 1.53.18 | 1 | Трухачов В.В. | |||
26 | Синегрибов Віталій | 19.04.85 | МС | Одеська | Южне | ЗС | Хімік ШВСМ | 1.51.40 | 1.53.78 | 1 | Безкровний О.Л., Сорокін В.М. Шевченко А. | |||
27 | Ткачук Олександр | 08.06.83 | МС | Житомирська | Житомир | Спартак | ОШВСМ | 1.54.61 | 1.54.21 | 1 | Ніколаєв В.В.,Бельський В.В. | |||
28 | Тіщенко Сергій | 16.03.87 | МС | Одеська | Южне | ФСТУ | Хімік ШВСМ | 1.51.85 | 1.54.92 | 1 | Мальков С.А., Цикош О.М., Лучнік М.О. | |||
29 | Монастирський Андрій | 04.06.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 1.55.65 | 1.55.70 | 1 | Куземко В.С..Павлов М.А. | |||
30 | Коваленко Сергій | 16.05.87 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “У” | 1.55.61 | 1.56.21 | 1 | Мазур С.В. | |||
30 | Сінкевич Сергій | 21.09.81 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 1.54.89 | 1.56.88 | 1 | Палов М.А.,Андріанов Ю.П. | |||
31 | Портюх Іван | 14.08.87 | МС | Рівненська | Рівне | Україна | ШВСМ | 1.55.89 | 1.59.45 | 1 | Щипців О.,Набережний Ю.Л. | |||
32 | Скляренко Сергій | 05.03.85 | МС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 1.56.13 | 1.56.41 | 1 | Скляренко В.Н. | ||||
33 | Козак Роман | 12.11.86 | МС | Львівська | Львів | ФСТУ | ЛШВСМ СДЮШОР “Добротвір” | 1.52.92 | 2.01.77 | 1 | Макар І. | |||
34 | Бас Микола | 04.02.86 | МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР ФСТУ ШВСМ | 1.55.56 | 2.02.60 | 1 | Даниленко Л.С.,Анастасьєв О.Г. | |||
35 | Сокрута Олександр | 27.04.79 | МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Локомотиив” | 1.50.47 | 2.02.97 | 1 | Турпітка А.Т. | |||
36 | Дмитренко Костянтин | 29.05.87 | МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | ШВСМ | 1.54.62 | 1 | Воробйов В.В.,Єрьоменко В.Б. | ||||
37 | Джига Денис | 14.11.84 | МС | Дніпропетровська-1 | Новомосковськ | ФСТУ | 1.54.97 | 1 | Веретенніков, Джига,Коряк | |||||
38 | Сталь ненко Микола | 05.04.88 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ШВСМ | 1.56.38 | 1 | Яремчик В.В. | ||||
39 | Лисенко Віталій | 27.06.88 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС | 1.56.52 | 1 | Барболін С.В. | ||||
40 | Балик Дмитро | 18.09.88 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | Спартак | ДОШВСМ ДЮСШ-8 | 1.58.09 | 1 | Радченко Л.С. | ||||
41 | Молдавчук Роман | 16.04.80 | МС | Донецька | Донецьк | Спартак | КДЮСШ-3 | 2.03.71 | 1 | Лихолетов В.А. | ||||
42 | Грабовський Микола | 14.07.87 | КМС | Рівненська | Дубно | ЗС-ФСТУ | ШВСМ | 1.55.48 | 1 | Максимчук А.В. | ||||
43 | Луценко Роман | 22.05.87 | КМС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | СКМ | 1.56.86 | 1 | Гамалій, Громазін В.М. | ||||
44 | Пивоваров Андрій | 10.03.88 | КМС | Одеська | Одеса | Динамо | ШВСМ | 1.58.71 | 1 | Кравчук М.Є. | ||||
45 | Сухий Олександр | 30.12.78 | КМС | Чернівецька | Ново-дністровськ | 2.00.80 | 1 | Сухий О.О. | ||||||
46 | Данюк Олесандр | 05.10.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ ШВСМ | 2.01.39 | 1 | Міщук А.М.,Канюк О.П. | ||||
47 | Тому сяк Андрій | 12.09.79 | МС | Одеська | Одеса | Динамо | ШВСМ | 2.04.20 | 1 | Кравчук М.Е. | ||||
48 | Пономаренко Володимир | 25.08.84 | КМС | Харківська | Харків | ФСТУ | КДЮСШ “Темп” | 1.58.01 | 1 | Трухачов В.В., Мартиненко | ||||
49 | Мельничук Едуард | 04.03.87 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 2.00.28 | 1 | Набережний Ю.Л. | ||||
50 | Жирнов Олександр | 22.04.82 | КМС | Київ | Локомотив | 2.03.65 | 1 | Жирнов В.Г. | ||||||
51 | Гурін Богдан | 22.01.88 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 2.04.00 | 1 | Набережний Ю.Л. | ||||
52 | Сазонов Ілля | 16.08.74 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “У” | 2.08.74 | 1 | Мазур С.В. | ||||
53 | Ярмоленко Владислав | 06.09.88 | 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 2.09.41 | 1 | Задрановський Ю.Я. | ||||
54 | Шурпа Ігор | 29.10.87 | МС | Київська | Біла Церква | Динамо | ДЮСШ “Зміна” | 2.12.97 | 1 | Архипенко О.С., Баховський М. | ||||
55 | Романюк Олег | 31.01.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 2.00.86 | 1 | Куземко В.С.. Павлов М.А. | ||||
56 | Фоловський Андрій | 23.01.72 | КМС | Київська | Біла церква | Динамо | ДЮСШ “Зміна” | 2.06.82 | 1 | Архіпенко О.С. | ||||
57 | Корбут Олексій | 18.10.87 | МС | Київська | Фастівський р-н | Колос | КОЛСП | 1.54.51 Знята | Соловйов, Літвінська | |||||
С-1 500м. Чоловіки Швидкість вітру + 0,2 м\с. | ||||||||||||||
1 | Чебан Юрій | 05.07.86 | ЗМС | Одеська-1 | Южне | ЗСУ | Хімік ШВСМ | 2.01.36 | 1.58.01 | 1.54.86 | 20 | Сорокін В.М., Лесяк Є.В. | ||
2 | Шиманський Станіслав | 01.01.85 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ-3 СКПДПУ | 2.04.64 | 1.58.94 | 1.56.01 | 18 | Підклада О.В, Мацапура М.І. | ||
3 | Біленький Михайло | 07.06.86 | МС | Миколаївська | Миколаїв | Динамо | ШВСМ | 2.02.38 | 1.58.37 | 1.56.39 | 17 | Ніколаєв Є.П.,В.П.,Шадров В.І. | ||
4 | Максимчук Олександр | 02.08.83 | МС | Рівненська | Дубно | ЗС-ФСТУ | ШВСМ | 2.01.80 | 1.59.50 | 1.56.75 | 16 | Максимчук А., Лурци-Огли М. | ||
5 | Джалілов Руслан | 24.01.82 | МС | Дніпропетровська | Зеленодолськ | Колос-ЗС | ДОШВСМ | 2.03.37 | 1.59.72 | 1.57.14 | 15 | Веретенніков О.Ф.,Гунько В.Д., Бондарюк С.В. | ||
6 | Кравченко Микола | 19.11.82 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак | ШВСМ | 2.05.74 | 1.59.40 | 1.57.86 | 14 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. | ||
7 | Голубов Олександр | 22.03.85 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 2.03.65 | 1.59.65 | 1.58.58 | 13 | Маріморич А.А.,Голубов А.К., Кравчук М.Є. | ||
8 | Крук Петро | 20.03.85 | МСМК | Рівненська | Дубно | ЗСУ-ФСТУ | ШВСМ | 2.04.91 | 1.58.56 | 1.59.25 | 12 | Максимчук А.В,Лурци-Огли М.М. | ||
9 | Янчук Олексій | 16.01.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ОШВСМ | 2.06.18 | 2.00.03 | 2.04.29 | 11 | Жиляєва Ю.С.,Жиляєв С.Л., Жиляєва Н. | ||
Швидкість вітру + 0,2 м\с. | ||||||||||||||
10 | Ісаков Олександр | 16.01.85 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік | 2.03.60 | 2.00.07 | 1.57.87 | 10 | Мариморич А.А.,Щиченко , Кравчук М.Е. | ||
11 | Троцюк Володимир | 26.04.88 | МС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 2.03.35 | 2.00.18 | 1.58.87 | 9 | Прохорук В.О. | ||
12 | Кондратюк Олександр | 19.03.86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 2.04.98 | 2.02.56 | 2.01.04 | 8 | Майстер А.О. | ||
13 | Пожар Денис | 07.01.82 | МС | Херсонська | Херсон | ЗС-Спартак | ШВСМ | 2.03.21 | 2.01.19 | 2.01.32 | 7 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. | ||
14 | Періг Микола | 24.02.86 | МС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК “Альбатрос” | 2.06.74 | 2.02.07 | 2.01.66 | 6 | Батомункоєв С.А. | |||
15 | Ситницький Сергій | 01.07.87 | МС | Рівненська | Дубно | Динамо | ШВСМ | 2.05.54 | 2.03.88 | 2.03.57 | 5 | Максимчук А.В. | ||
16 | Ткаченко Сергій | 18.01.83 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 2.04.23 | 2.02.21 | 2.12.83 | 4 | Напольський К.О., Добротворський В. | ||
17 | Бабенко Дмитро | 27.02.83 | МС | Одеська | Южне | ЗСУ | Хімік | 2.10.28 | 2.00.90 | 2.21.75 | 3 | Мінгель М.А.,Сорокін В.Л. | ||
18 | Касаткін Олександр | 14.06.83 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.06.85 | 2.00.30 | 2.23.80 | 2 | Мацапура М.І., Ковбановський В.С. | ||
19 | Бєлєнький Антон | 16.07.88 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак | ВУФК ШВСМ | 2.03.47 | 2.02.32 | 1 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. | |||
20 | Горунович Назар | 09.11.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 2.05.56 | 2.03.58 | 1 | Горунович П.А. | |||
21 | Присяжнюк Ігор | 12.02.71 | МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ШВСМ | 2.04.65 | 2.02.91 | 1 | Кравчук М.Є. | |||
22 | Дем*яненко Валентин | 23.10.83 | МСМК | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-Динамо | 2.05.39 | 2.03.86 | 1 | Шевченко В.В., Ковбановський В., Дуднік А.С. | ||||
23 | Ісаков Юрій | 21.07.86 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік | 2.03.58 | 2.03.93 | 1 | Мариморич А.А., Щиченко, Кравчук М.Е. | |||
24 | Романчук Сергій | 23.03.80 | МС | Чернігівська | Чернігів | ЗСУ | ДШВСМ | 2.05.86 | 2.04.63 | 1 | Сорокін В.М., Трепетьон С.А. | |||
25 | Худик Михайло | 19.08.84 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 2.05.83 | 2.04.29 | 1 | Павлов М.А., Горунович П.А. | |||
26 | Ціпан Вадим | 30.08.86 | МС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 2.04.79 | 2.04.72 | 1 | Набережний Ю.Л. | |||
27 | Цехош В’ячеслав | 25.06.81 | МС | Волинська | Ковель | Колос | СДЮШОР “Олімп” | 2.06.54 | 2.05.23 | 1 | Камері лов О.Є.,Шевченко Т. | |||
28 | Шкоян Денис | 27.04.88 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 2.07.16 | 2.05.29 | 1 | Майстер А.О. | |||
29 | Андрєєв Артем | 02.05.87 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік | 2.04.48 | 2.08.33 | 1 | Маріморич А.А., Андрєєв В., Кравчук Н.Е. | |||
30 | Савін Ігор | 09.12.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ | ШВСМ | 2.07.34 | 2.09.00 | 1 | Верчук І.В., Солтис О.О. | |||
31 | Недашковський Віктор | 20.07.84 | МСМК | Рівненська | Дубно | ЗСУ-ФСТУ | ШВСМ | 2.02.55 | 2.10.12 | 1 | Павлюк О.О.,Максимчук А.В. | |||
32 | Сажай Борис | 19.01.88 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік | 2.04.28 | 2.13.55 | 1 | Мариморич А.А.,Жил кін О.Л., Кравчук Н.Е. | |||
33 | Шевчук Роман | 24.01.87 | КМС | Одеська-2 | Южне | ФСТУ | Хімік | 2.07.71 | 2.08.64 | 1 | Мурадосилов Е., Козловський В. | |||
34 | Солук Павло | 05.01.83 | МС | Львівська | Львів | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 2.04.54 | 2.14.08 | 1 | Сав”як Б.,Ковальчук Я.,Бундз Р. | |||
35 | Шпак Олексій | 20.06.77 | МСМК | Полтавська | Комсомольськ | ЗС-ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.05.77 | 2.19.43 | 1 | Мацапура М.І. | |||
36 | Климнюк Сергій | 14.02.76 | МСМК | Київська | Вишгород | Динамо | ДШВСМ ДЮСШ з ввс | 2.06.10 | 2.30.48 | 1 | Бобильова, Трепетьон,Кухаренко | |||
38 | Ганич Володимир | 01.03.88 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 2.06.25 | 1 | Сав”як Б., Бундз Р., Ковальчук Я. | ||||
38 | Симонов Кирило | 06.04.87 | КМС | Одеська-2 | Южне | ЗСУ | Хімік | 2.06.83 | 1 | Сорокін В.М., Лесяк Є.В. | ||||
39 | Кривошеєнко Дмитро | 19.03.87 | МС | Миколаївська | Миколаїв | Спартак | ШВСМ | 2.06.99 | 1 | Ніколаєв Є.П.,Ніколаєв В.П. | ||||
40 | Матвійчук Микола | 16.04.84 | МС | Львівська | Львів | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 2.07.16 | 1 | Сав”як Б., Бундз Р.,Ковальчук Я. | ||||
41 | Олефіренко Олександр | 13.07.82 | МС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ДЮСШ СОКОПЗАЕС | 2.09.46 | 1 | Снєжко С.С.,Рожков Ю.О. | ||||
42 | Хмельов Сергій | 23.02.86 | КМС | Донецька | Харцизьк | Спартак | ДЮСШ м.Зугрес | 2.11.44 | 1 | Бутенко Н.Г. | ||||
43 | Марковський Андрій | 21.03.87 | КМС | Полтавська | Полтава | Колос | ПОШВСМ | 2.06.07 | 1 | Камері лов О.Є.,Семенюк Ф.І. | ||||
44 | Гринько Дмитро | 25.06.83 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 2.07.48 | 1 | Шевченко Т.Ю. | ||||
45 | Сазонов Володимир | 16.05.74 | МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПОШВСМ | 2.10.05 | 1 | Мацапура М.І., Мацапура В.І. | ||||
46 | Грицай Юрій | 14.07.88 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | 2.10.49 | 1 | Габер В. | |||||
47 | Решетніков Денис | 21.10.87 | КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПОШВСМ СК ПДПУ | 2.10.71 | 1 | Кічасов С.О. | ||||
48 | Єфімов Дмитро | 22.06.87 | МС | Одеська-2 | Южне | Динамо | Хімік | 2.11.23 | 1 | Маріморич А.А.,Кравчук М. | ||||
49 | Цомпель Вадим | 17.06.86 | КМС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 СКПДПУ | 2.13.20 | 1 | Мацапура М.І., Підклада О.В. | ||||
50 | Верчук Ігор | 25.09.88 | МС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 2.08.22 | 1 | Верчук І.В., Андріанов, Бриль | ||||
51 | Колесник Олександр | 12.08.86 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 2.10.53 | 1 | Москаленко О.А.,Шадров В. | ||||
52 | Приймак Дмитро | 11.02.88 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ | 2.11.10 | 1 | Завілінський О.С. | |||||
53 | Комаровський Роман | 23.09.88 | КМС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ШВСМ | 2.11.49 | 1 | Кравчук М.Е. | ||||
54 | Очеретяний Антон | 02.01.85 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ “Спартак” | 2.13.44 | 1 | Очеретяний .І. | |||||
55 | Марасін Олександр | 20.09.85 | КМС | Донецька | Донецьк | Спартак | ШВСМ КДЮСШ-3 | 2.16.67 | 1 | Бутенко Н.Г. | ||||
56 | Кондратюк Микола | 12.01.88 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 2.08.62 | 1 | Майстер А.О. | ||||
57 | Поручник Павло | 01.10.86 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР “Олімп” | 2.14.27 | 1 | Шевченко Т.Ю. | ||||
58 | Фідрус Олександр | 10.07.86 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 2.16.07 | 1 | Кучер П.В. | ||||
59 | Онуфрієнко Ігор | 01.08.88 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 2.20.89 | 1 | Верчук І.В., Андріанов, Бриль, Прохорук | ||||
60 | Манченко Ігор | 24.08.88 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 2.21.62 | 1 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. | ||||
61 | Бацаєв Євген | 31.01.87 | КМС | Київська | Вишгород | Динамо-Колос | ДЮСШ з ввс. “Олімп” | 2.22.16 | 1 | Бобильова М.Р.,Шевченко Т.Ю. | ||||
62 | Бору шок Андрій | 16.02.88 | КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | ШВСМ СК “Альбатрос” | 2.22.35 | 1 | Батомункоєв С.А. | |||||
63 | Солтик Сергій | 14.12.86 | КМС | Хмельницький | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 2.11.52 | 1 | Жиляєв С.,Жиляєва Н. | ||||
64 | Вердиш Віталій | 88 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | МВУФК | 2.20.35 | 1 | Шадров В.І., Федорченко О.Г. | ||||
65 | Варфолюк Олександр | 20.03.86 | КМС | Рівненська | Дубно | ЗС-ФСТУ | ШВСМ | 2.25.96 | 1 | Максимчук А.В. | ||||
66 | Чорний Дмитро | 01.01.88 | КМС | Дніпропетров ька-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Локомотив” | 2.31.87 | 1 | Шаманець О.О.,Нурова О.А., Турпітка А.Т. | ||||
67 | Донців Роман | 13.10.88 | 1 | Дніпропетровська-1 | Зеленодолсьськ | ФСТУ | ДЮСШ | 2.35.15 | 1 | Веретенніков О.Ф.,Масюков Є.І. | ||||
68 | Шепель Олексій | 22.05.87 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 2.13.65 Знята | Габер В. | |||||
69 | Куницький Богдан | 30.11.87 | МС | Одеська-2 | Южне | Динамо | Хімік | 2.23.02 Знята | Мариморич А.А.,Камері лов А., Кравчук Н.Е. | |||||
К-1 500м. Жінки Швидкість вітру Швидкість вітру + 0,2 м\с. | ||||||||||||||
1 | Осіпенко-Родомська Інна | 20.09.88 | МСМК | Київська | Київ | Динамо-Україна | ДШВСМ | 2.05.39 | 2.03.60 | 1.55.63 | 10 10 | Дубінін С.О. | ||
2 | Балабанова Ганна | 10.12.69 | ЗМС | Вінницька | Вінниця | Динамо | ШВСМ | 2.03.50 | 2.01.62 | 1.57.25 | 18 | Сергун С.М.,Селезньов О. | ||
Бурнос Наталія | 31.05.89 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | ШВСМ | 2.06.08 | 2.06.37 | 1.57.50 | п\к | Пугач Л.А., Сергун С.М. | |||
3 | Присяжнюк Алла | 24.07.78 | МС | Вінницька | Вінниця | Динамо | СДЮШОР | 2.09.08 | 2.05.41 | 2.00.22 | 17 | Богуславський Ю.І., Напольський К.О., Бутенко С.Л. | ||
4 | Муравйова Ірина | 12.06.85 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 2.16.61 | 2.03.52 | 2.01.60 | 16 | Мурадосилов Е., Кравчук М.Є. | ||
5 | Жук Людмила | 29.04.84 | МС | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 ОШВСМ | 2.16.13 | 2.04.94 | 2.02.72 | 15 | Грязно в В.Г., Набережний | ||
6 | Пивовар Марина | 10.06.86 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ-3 СКПДПУ | 2.14.16 | 2.09.30 | 2.04.29 | 14 | Мацапура М.І.,Кучер П.В. | ||
7 | Паламарчук Юлія | 28.08.84 | МС | Київ | ФСТУ | ДШВСМ СК “Локомотив” | 2.09.99 | 2.08.33 | 2.05.34 | 13 | Топіка Л.Ф., Топіка В.Л. | |||
8 | Білоус Марія | 22.08.78 | МСМК | Одеська-1 | Южне | ЗСУ | Хімік ШВСМ | 2.11.49 | 2.06.46 | 2.07.34 | 12 | Безкровний О.Л.,Сорокін В.М. | ||
9 | Дубініна Ольга | 01.06.87 | МС | Київська | Київ | Динамо-ФСТУ | ДШВСМ | 2.09.48 | 2.06.93 | 2.08.29 | Дубінін С.О. | |||
10 | Непомняща Ганна | 18.07.87 | КМС | Одеська-1 | Южне | ФСТУ | Хімік ШВСМ | 2.07.38 | 2.05.90 | 2.03.17 | 10 | Безкровний О.Л.,Шевченко А. | ||
Швидкість вітру + 0,2 м\с. | ||||||||||||||
11 | Герасимова Олена | 01.09.86 | МС | Доненцька | Маріуполь | ФСТУ | ДШВСМ ДЮСШ “Азовсталь” | 2.09.50 | 2.07.56 | 2.04.47 | 9 | Венгер В.Л.,Венгер В.Л. | ||
12 | Смахтіна Ольга | 11.03.87 | КМС | Київ | ДШВСМ | 2.12.37 | 2.08.30 | 2.05.36 | 8 | Трепетьон С.А. | ||||
13 | Фіклісова Наталія | 10.01.84 | МСМК | Одеська | Одеса | Динамо | 2.12.30 | 2.09.47 | 2.06.52 | 7 | Безкровний О.Л.,Петрухін В.М. | |||
14 | Борис Анна | 22.07.84 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.13.51 | 2.10.15 | 2.06.86 | 6 | Мацапура М.І.,Приймак В.М. | ||
15 | Слюсар Вікторія | 20.08.87 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ | 2.11.92 | 2.11.89 | 2.07.30 | 5 | Гайдамака Л.В.,Затули вітер Г.А. | ||
16 | Білогаєнко Надія | 03.12.84 | МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПО ШВСМ СК ПДПУ | 2.16.84 | 2.09.49 | 2.07.93 | 4 | Кічасов С.О.,Моргун В., Підклада О.В. | ||
17 | Лісова Катерина | 13.05.86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 2.17.79 | 2.10.12 | 2.09.83 | 3 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Ю.С. | ||
18 | Фальшовнік Світлана | 03.05.88 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 2.17.04 | 2.09.88 | 2.16.07 | 2 | Жиляєв С., Жиляєва Н. | ||
19 | Василенко Анна | 03.12.88 | МС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 2.14.92 | 2.11.78 | 1 | Сніжко С.С.,Рожков Ю.А. | |||
20 | Кукса Ірина | 10.06.88 | КМС | Полтавська | Комомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 СКПДПУ | 2.13.51 | 2.11.25 | 1 | Мацапура М.І., Борис А.І. | |||
21 | Слива Олена | 09.10.84 | МС | Київ | ДШВСМ Локомотив | 2.15.57 | 2.12.63 | 1 | Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. | |||||
22 | Гроцька Наталія | 15.12.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 2.17.10 | 2.12.83 | 1 | Майстер А.О. | |||
23 | Коваленко Катерина | 13.05.87 | МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ ДЮСШ | 2.10.31 | 2.13.20 | 1 | Кучер П.В. | |||
24 | Колесник Олена | 14.08.88 | КМС | Одеська | Одеса | ФСТУ | Хімік ШВСМ | 2.13.63 | 2.14.00 | 1 | Мариморич А.А.,Жил кін О.Л., Безкровний О.Л. | |||
25 | Нитяжук Наталія | 24.10.88 | КМС | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 | 2.20.18 | 2.14.01 | 1 | Грязно в В.Г., Пугач Л.А. | |||
26 | Литвенчук Людмила | 25.10.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ОШВСМ | 2.17.49 | 2.14.03 | 1 | Жиляєв Ю.С.,Жиляєв С.Л., Жиляєва Н. | |||
27 | Осмоловська Яна | 07.10.87 | МС | Херсонська | Цюрупинськ | Спартак | ЦДЮСШ ШВСМ | 2.16.54 | 2.15.28 | 1 | Осмоловська Н.І.,Іванов М.І. | |||
28 | Тертична Ганна | 14.10.86 | МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ШВСМ | 2.19.71 | 2.14.31 | 1 | Іванов О., Габер В. | |||
29 | Полякова Людмила | 30.04.83 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 2.19.03 | 2.21.11 | 1 | Погорєлов Ю.М., Напольський К.О. | |||
30 | Смахтіна Євгенія | 10.04.84 | МС | Київ | ДШВСМ | 2.10.70 | 2.21.93 | 1 | Трепетьон С.О. | |||||
31 | Петрухіна Оксана | 27.11.86 | МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР ФСТУ ШВСМ | 2.25.64 | 2.22.44 | 1 | Петрухін М., Афанасьєв С.А. | |||
32 | Мамалига Наталія | 87 | КМС | Дніпропетровська-1 | Зеленодольськ | Колос | ДОШВСМ | 2.16.11 | 2.15.27 | 1 | Веретенніков О.Ф., Гунько В.Д. | |||
33 | Барановська Марія | 12.05.88 | КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПОШВСМ СК ПДПУ | 2.22.86 | 2.24.68 | 1 | Кічасов, Федоренко | |||
34 | Капічон Наталія | 25.01.87 | КМС | Київ | ДШВСМ | 2.32.41 | 2.31.47 | 1 | Трепетьон С.А. | |||||
35 | Клінова Інна | 13.05.86 | МС | Київ | ЗСУ | ДШВСМ | 2.11.85 | 3.33.27 | 1 | Нагаєв І.В. Синяговський О.Ф. | ||||
36 | Іщенко Надія | 11.03.87 | МС | Херсонська | Цурюпинськ | ФСТУ | СДЮШОР ФСТУ ВУФК | 2.17.91 | 2.27.52 | 1 | Осмоловська Н.І.,Афанасьєв С.А. | |||
37 | Шихова Лізавета | 26.02.87 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ШВСМ | 2.26.23 | 1 | Кучер П.В. | ||||
38 | Чернишова Анна | 26.03.88 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 2.33.74 | 1 | Шевченко Т.Ю., Семенюк | ||||
39 | Мізерак Христина | 13.03.88 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 2.38.61 | 1 | Кузьма Н., Кіндз ера І.,Одноріг А. | ||||
40 | Бацаєва Елеонора | 26.05.88 | КМС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 2.21.50 | 1 | Скляренко В.Н. | |||||
41 | Чеханюк Ольга | 17.04.87 | МС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 2.34.05 | 1 | Шевченко Т.Ю. | ||||
К-2 500м. Чоловіки Швидкість вітру +0.5 м\с., Швидкість течіі 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Єпішкін Віталій Баштовий Сергій | 25.07.81 14.10.86 | МС МС | Одеська Сумська | Южне Суми | ЗСУ Спартак | Хімік ШВСМ ДЮСШ | 1.38.07 | 1.38.42 | 1.34.91 | 20 20 | Селезньов О.П.,Венгер В.,Кравчук Мазур С.В. | ||
2 | Цуркан Віталій Штепа Сергій | 09.03.84 30.10.71 | МС МС | Миколаївська Полтавська | Миколаїв Полтава | ФСТУ-Д ФСТУ | ШВСМ ШВСМ | 1.36.62 | 1.39.48 | 1.35.18 | 18 18 | Шевченко Н.Г. Кічасов С.О., Нагорний | ||
3 | Благо датських Олег Мамутов Руслан | 19.04.84 25.09.87 | МС МС | Одеська-1 | Южне Южне | ФСТУ ФСТУ | Хімік | 1.36.72 | 1.37.79 | 1.35.49 | 34 | Ріхтер М.Р.,Калінін В.П. Ріхтер М.Р.,Козловський | ||
4 | Кобевко Сергій Бабечко Юрій | 28.09.86 22.11.84 | МС /МС | Херсонська | Херсон Цюрупинськ | ЗС ФСТУ | СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС ШВСМ | 1.39.50 | 1.39.28 | 1.35.94 | 32 | Барболін С.В. Кравченко В.І.,Анастасьєв О.Г. | ||
5 | Тернових Євген Тіщенко Сергій | 26.05.87 16.03.87 | МС МС | Одеська-1 | Южне | Динамо ФСТУ | Хімік ШВСМ Хімік ШВСМ | 1.39.38 | 1.38.53 | 1.37.15 | 30 | Мальков С.А.,Кравчук М.Є.,Лучнік М.О. Мальков С.А.,Цикош О.М.,Лучнік М.О. | ||
6 | Вераксич Юрій Яси ненко Віталій | 02.02.78 06.01.85 | МС МС | Херсонська Миколаївська | Херсон Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ШВСМ | 1.37.74 | 1.39.56 | 1.37.44 | 14 14 | Шевченко О.,Осадчук О.Г. Шевченко О.В. | ||
7 | Городнюк Денис Шевченко Юрій | 13.03.87 12.06.86 | МС МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ СК ПДПУ | 1.39.47 | 1.40.28 | 1.38.41 | 26 | Кічасов С.О.,Кучер П.В. Кічасов С.О. | ||
8 | Редьква Андрій Монастирський Андрій | 05.05.88 04.06.88 | МС МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 1.42.39 | 1.40.20 | 1.40.74 | 24 | Куземко В.С.,Павлов М.А. | ||
9 | Синегрибов Віталій Сапаров Андрій | 19.04.85 22.06.86 | МС МС | Одеська-1 | Южне | ЗСУ Динамо | Хімік ШВСМ | 1.39.89 | 1.39.88 | 1.49.22 | 22 | Безкровний О.Л.,Сорокін В.М.,Шевченко А.,Безкровний О.Л.,Мариморич А.А.,Кравчук М.Є. | ||
Швидкість вітру +0.5 м\с., Швидкість течіі 0 м\с. | ||||||||||||||
10 | Коваль Леонід Селецький Павло | 26.09.81 11.08.86 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ШВСМ | 1.38.03 | 1.43.32 | 1.38.16 | 20 | Яремчик В.В.,Набережний Яремчик В.В. | ||
11 | Баховський Роман Бурковський Станіслав | 07.03.87 08.01.87 | МС МС | Львівська Вінницька | Львів Вінниця | МОН ФСТУ | ЛШВСМ СДЮШОР | 1.39.08 | 1.42.46 | 1.39.36 | 9 9 | Гривняк Р.,Даньків У.,Богуславський Ю. | ||
12 | Нестеров Дмитро Фесун Сергій | 06.11.86 22.02.82 | МС МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ ФСТУ | ТОК ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 1.37.77 | 1.40.27 | 1.39.70 | 16 | Павлов М.А.,Андріанов Ю.П.,Маковій М.А. Андріанов Ю.П. | ||
13 | Самійленко Віталій Моргун Валерій | 27.11.74 16.07.74 | МС МСМК | Київська | Київ | ФСТУ ЗСУ | ДШВСМ КОШВСМ-1 | 1.42.50 | 1.43.88 | 1.42.61 | 7 7 | Самійленко Є.Г.,Спичак Н.П. Моргун В.П. | ||
14 | Коротаєв В’ячеслав Труба Ігор | 16.11.88 25.08.88 | КМС КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпродзержинськ Київ | МОН | ДОШВСМ ДЮСШ-1 ДОУФК ШВСМ | 1.43.00 | 1.42.89 | 1.43.28 | 6 6 | Грабко А.Я.,Цопікова Т.А.,Гунько В.Д. Мацаєнко | ||
15 | Джига Денис Бас Микола | 19.01.84 04.02.86 | МС МС | Дніпропетровська Херсонська | Новомосковськ Херсон | ФСТУ ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Авангард” СДЮШОР ФСТУ ШВСМ | 1.40.23 | 1.46.11 | 1.43.99 | 5 5 | Джига В.О. Турпітка А.Т. Анастасьєв О.Г., Даниленко Л.Г., | ||
16 | Коваленко Сергій Сазонов Ілля | 16.05.87 16.08.74 | КМС КМС | Сумська | Суми | Спартак Спартак | ДЮСШ “У” | 1.41.29 | 1.43.74 | 1.44.14 | 8 | Мазур С.В. | ||
17 | Сталь ненко Микола Пастушок Анатолій | 05.04.88 19.02.86 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ШВСМ | 1.40.62 | 1.45.75 | 1.45.47 | 6 | Яремчик В.В. Яремчик В.В.,Набережний | ||
18 | Савін Петро Гавриленко Анатолій | 01.04.83 02.09.84 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Динамо | ШВСМ | 1.40.88 | 1.40.46 | 1.46.68 | 4 | Яремчук В.В., Іванови Яремчук В.В.,Пристайлова Т.В. | ||
19 | Хоменко Сергій Сидоренко Павло | 04.06.87 12.06.83 | КМС МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ Колос | ПОШВСМ СК ПДПУ ДЮСШ “Колос” | 1.47.22 | 1.44.28 | 2 | Кічасов С.О., Кукурудза М.С. Кічасов С.О.,Оніщенко О.О. | |||
20 | Бойко Олександр Бойко Сергій | 03.11.86 16.11.87 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | СДЮШОР | 1.46.20 | 1.46.88 | 2 | Бутенко С.Л. | |||
21 | Варивода Євген Лисенко Віталій | 17.11.83 27.06.88 | МС КМС | Херсонська | Херсон | Спартак ЗСУ | ШВСМ СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 1.41.73 | 1.50.43 | 2 | Коло колов С.В.,Анастасьєв О.Г. Барболін С.В. | |||
22 | Братушка Руслан Малахів Олег | 11.06.86 04.08.86 | КМС КМС | Сумська | Суми | Спартак Спартак | ДЮСШ “У” | 1.43.87 | 1.44.83 | 2 | Мазур С.В. Іваненко В.О. | |||
23 | Ткачук Тарас Войчук Микола | 12.05.88 11.12.87 | КМС КМС | Рівненська | Березне | Динамо Динамо | ШВСМ | 1.41.47 | 1.48.27 | 2 | Набережний Ю.Л.,Кислиць кий О.В. Набережний Ю.Л. | |||
24 | Балик Дмитро Бондаренко Іван | 18.09.88 23.05.87 | КМС МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | Спартак Спартак | ДОШВСМ ДЮСШ-8 | 1.44.05 | 1.58.52 | 2 | Радченко Л.С. | |||
25 | Зайченко Олександр Фірсанов Дмитро | 24.10.71 13.01.73 | МС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ШВСМ | 1.44.68 | 1.49.56 | 2 | Шевченко О.В. | |||
26 | Гавриленко Андрій Коваль Дмитро | 13.06.83 24.08.83 | МС МС | Київська | Вишгород | Динамо ФСТУ | КОШВСМ-1 | 1.53.33 | н\ст. | 2 | Бобильова М.Р.,Пристайлова Яремчук В.В. | |||
27 | Сміюха Микола Широхов Володимир | 06.12.88 11.11.85 | 1 КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 1.54.59 | 2 | Базилевська О.І. Шевцова Л.В. | ||||
28 | Сачковський Анрій Колесник Максим | 19.06.88 08.02.86 | КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | ВУФК ШВСМ СДЮШОР | 1.44.69 | 2 | Цукатова Л.В.,Шевченко О. Шевченко О.В.,Федорченко О.Г. | ||||
30 | Харітонов Олег Клименко Олександр | 02.08.88 03.09.87 | МС МС | Одеська | Южне Київ | Динамо ФСТУ | Хімік | 1.39.54 Знята предст. | Мариморич А.А.,Куруз ,Кравчук Н.Є. Клименко В.,Топіка В.Л. | |||||
Молотков Антон Волокіта Максим | 12.04.87 04.07.87 | ІІ ІІ | Дніпропетровська-2 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | н\ст. | Масюков Є.І. | ||||||
С-2 500м. Чоловіки Швидкість вітру +0.5 м\с., Швидкість течіі 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Прокопенко Максим Безуглий Сергій | 23.03.84 07.10.84 | МСМК МСМК | Миколаївська-Кіровоградська Миколаївська | Миколаїв | Динамо Динамо | ШВСМ | 1.43.65 | 1.44.44 | 10 30 | Ніколаєв Є.П.,Ніколаєв В.П. | |||
2 | Джалілов Руслан Крук Петро | 24.01.82 20.03.85 | МС МСМК | Дніпропетровська Рівненська | Зеленодольськ | Колос-ЗСУ ФСТУ-ЗСУ | ДОШВСМ | 1.50.57 | 1.48.89 | 1.45.02 | 18 18 | Веретенніков О.Ф.,Сорокін В.Гунько Максимчук , Лурци-Огли | ||
3 | Ткаченко Сергій Гуцалюк Віктор | 18.01.83 20.07.84 | МС МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 1.51.17 | 1.50.18 | 1.47.52 | 34 | Напольський К.О.,Добротворський В. | ||
4 | Сполук Павло Янчук Олексій | 05.01.83 16.01.87 | МС МС | Львівська Хмельницька | Львів Хмельницький | Колос Спартак | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” ОШВСМ | 1.52.17 | 1.49.77 | 1.48.01 | 16 16 | Ковальчук Я., Бундз Б. Жиляєв С.,Жиляєва Н.,Жиляєва Ю. | ||
5 | Кравченко Микола Пожар Денис | 19.11.82 07.01.82 | МС МС | Херсонська | Херсон | Спартак ЗС-Спартак | ШВСМ ШВСМ | 1.45.69 | 1.48.34 | 30 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. | |||
6 | Камлочук Леонід Кучмей Богдан | 04.07.74 15.03.81 | МСМК МС | Рівненська | Дубно | ЗСУ-Колос ЗСУ-Спартак | ШВСМ | 1.46.45 | 1.50.05 | 1.48.84 | 28 | Максимчук А.В. | ||
7 | Ціпан Вадим Левченко Олександр | 112.05.86 16.12.87 | МС МС | Рівненська Миколаїв | Березне Динамо | Динамо Динамо | ШВСМ ШВСМ ВУФК | 1.50.01 | 1.50.80 | 1.49.30 | 13 13 | Набережний Ю.Л. Ніколаєв Є.П.,Шевченко Н.Г. | ||
8 | Ісаков Юрій Ісаков Олександр | 21.07.86 16.01.85 | МС МС | Одеська-1 | Южне | Динамо Динамо | Хімік | 1.49.75 | 1.49.87 | 1.51.30 | 24 | Маріморич А.А., Щиченко,Кравчук М.Є. | ||
9 | Сажай Борис Бєлєнький Антон | 19.01.88 16.07.88 | МС МС | Одеська Херсонська | Южне Херсон | Динамо Спартак | Хімік ВУФК | 1.47.77 | 1.53.07 | 11 11 | Мариморич А.А.,Жилкін О.Л.,Кравчук Н.Є. Кравченко А.С.,Глущенко С.А. | |||
Швидкість вітру +0.5 м\с., Швидкість течіі 0 м\с. | ||||||||||||||
10 | Кривошеєнко Дмитро Троцюк Володимир | 19.03.87 87 | МС МС | Миколаївська Волинська | Миколаїв Волинь | Спартак Україна | ШВСМ ШВСМ | 1.59.22 | 1.54.64 | 1.50.05 | 10 10 | Ніколаєв Є.П.,Ніколаєв В.П. Прохорук | ||
11 | Новиков Сергій Повх Роман | 27.10.79 06.08.86 | МС МС | Донецька Одеська | Донецьк Южне | Спартак ЗСУ | КДЮСШ-3 ШВСМ ФСК “Хімік” | 1.55.22 | 1.59.84 | 1.50.96 | 9 9 | Бутенко Сорокін, Камерілов | ||
12 | Шпак Олексій Касаткін Олександр | 20.06.77 14.06.83 | МСМК МС | Полтавська | Комсомольськ | ЗСУ-ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 1.52.52 | 1.51.10 | 1.51.41 | 16 | Мацапура М.І. Мацапура М.І.,Ковбановський В.С. | ||
13 | Кондратюк Олександр Шкоян Денис | 19.03.86 27.04.88 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 1.57.95 | 1.53.66 | 1.51.99 | 14 | Майстер А.О. | ||
14 | Біленький Михайло Андрєєв Артем | 07.06.86 87 | МС МС | Миколаївська Одеська | Миколаїв-Умань Одеса | Динамо ФСТУ | ШВСМ ШВСМ | 1.56.66 | 1.50.87 | 1.52.23 | 3+3 6 | Ніколаєв Є.П.,В.П.,Шадров В.І. Андрєєв В. | ||
15 | Ганич Володимир Матвійчик Микола | 01.03.88 16.04.84 | КМС МС | Львівська | Львів | Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 2.00.31 | 2.01.59 | 1.53.90 | 10 | Сав”як Б.,Бундз Р.,Ковальчук Я. | ||
16 | Олефіренко Олександр Цехош В’ячеслав | 13.07.82 81 | МС МС | Запорізька Волинська | Енергодар Ковель | ФСТУ ЗС | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС ШВСМ | 1.53.39 | 1.57.56 | .1.54.24 | 4 4 | Снєжко С.С.,Рожков Ю.О. Шевченко Т.Є.,Камері лов О.Є. | ||
17 | Назарук Дмитро Савін Дмитро | 26.10.87 11.08.83 | КМС КМС | Волинська | Ковель | Динамо Динамо | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 1.58.81 | 1.54.89 | 1.55.02 | 6 | Верчук І.В. | ||
18 | Круглов Олександр Климнюк Сергій | 15.04.86 14.01.76 | МС МСМК | Одеська-2 Київська | Южне Вишгород | Динамо Динамо | Хімік ДШВСМ | 1.51.59 | 1.52.59 | 2.06.41 | 2 2 | Мариморич А.,Кравчук М.Є. Трепетьон С.,Бобильова М. | ||
19 | Ситницький Сергій Осійчук Василь | 01.07.87 08.01.88 | МС КМС | Рівненська | Дубно | Динамо Динамо | ШВСМ | 1.55.56 | 2.04.91 | 2 | Максимчук А.В. | |||
20 | Тимчій Олег Тимчій Тарас | 16.04.85 11.03.87 | КМС КМС | Львівська | Львів | МОН МОН | ШВСМ СДЮШОР-3 | 2.02.97 | 2.09.84 | 2 | Мищишин Р. | |||
21 | Грицай Юрій Шепель Олексій | 14.07.88 22.05.87 | КМС КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ | 1.55.21 | 2 | Габер В. | ||||
22 | Корнелю Володимир Манченко Ігор | 29.04.84 24.08.88 | МС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 2.20.20 | 2 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. | ||||
23 | Ніолаєнко Андрій Дікалов Сергій | 14.11.88 10.01.88 | КМС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 2.01.83 | 2 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. | ||||
Бабенко Дмитро Романчук Сергій | 27.02.83 23.03.80 | МС МС | Одеська Чернігівська | Южне Чернігів | ЗСУ ЗСУ | Хімік ДШВСМ | 1.53.51 Знята | Сорокін В.М.,Мінгель Сорокін В.М..Трепетьон С.А. | ||||||
Бадалаха Євген Павлік Роман | 12.12.07 01.01.85 | КМС КМС | Київська | Вишгород | Динамо Динамо | ДШВСМ КДЮСШ | Знята | Латишев, Бобильова М.Р. | ||||||
К-2 500м. Жінки швидкість вітру -0,9 м\с Швидкість течії 0 м\с. | ||||||||||||||
Балабанова Ганна Бурнос Наталія | 10.12.69 31.05.89 | ЗМС МС | Вінницька | Вінниця | Динамо Спартак | ШВСМ ШВСМ | 1.48.71 | 1.44.21 | п\к | Сергун С.М.,Селезньов А.П. Пугач Л.А.,Сергун С.М. | ||||
1 | Осипенко-Родомська Інна Дубиніна Ольга | 20.09.82 01.06.87 | МСМК МС | Київська | Київ Київ | Динамо-ФСТУ Динамо-ФСТУ | ДШВСМ ДШВСМ | 1.52.55 | 1.47.66 | 20 20 | Дубінін С.А. | |||
2 | Калініченко Єлизавета Білогаєнко Надія | 31.07.85 03.12.84 | МС МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ СК ПДПУ ДЮСШ-3 з веслув.б\к. | 1.55.18 | 1.51.83 | 36 | Кічасов С.О.,Нагорний В.В. Кічасов С.О.,Підклада О.В., Моргун В.П. | |||
3 | Борис Ганна Слюсар Вікторія | 22.07.84 20.08.87 | МС | Полтавська Миколаївська | Комсомольськ Миколаїв | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ПОШВСМ ДЮСШ | 1.54.35 | 1.53.51 | 17 17 | Мацапура М.І., Приймак В.М. Гайдамака Л.В., Затули вітер Г.А. | |||
4 | Фальшовнік Світлана Литвенчук Людмила | 03.05.88 25.10.87 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | МЦФВУМ ОШВСМ | 1.58.76 | 1.55.98 | 32 | Жиляєв С.,Жиляєва Н. Жиляєв С.,Жиляєва Ю. | |||
5 | Сорокіна Ольга Голубоцька Людмила | 14.01.85 24.07.83 | МС МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 1.56.11 | 1.56.22 | 30 | Москаленко О.А. | |||
6 | Венгер Лілія Мазовська Оксана | 05.01.88 03.09.87 | МС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 1.59.52 | 2.00.43 | 1.56.51 | 28 | Кіндз ера І.,Одноріг А.,Поцюрко Н. | ||
7 | Півовар Марина Лісова Катерина | 10.06.86 13.05.86 | МС МС | Полтавська Хмельницька | Комсомолськ Хмельницький | ФСТУ Спартак | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ЦФВУМ | 1.56.32 | 1.58.23 | 13 13 | Мацапура М.І., Кучер П.В. Жиляєв С.Л.,Жиляєва Ю.С. | |||
8 | Бутенко Ірина Василенко Ганна | 09.08.88 03.12.88 | МС МС | Вінницька Запорізька | Вінниця Запоріжжя | Спартак Україна | СДЮШОР ЗШВСМ СОК ОП ЗАЕС | 1.59.66 | 2.01.48 | 2.00.28 | 12 12 | Бутенко С.Л. Сніжко С.С., Рожков Ю.О. | ||
9 | Петрухіна Оксана Осмоловська Яна | 27.11.86 07.10.87 | МС МС | Херсонська | Херсон Цюрупинськ | ФСТУ Спартак | СДЮШОР ФСТУ ШВСМ ЦДЮСШ ШВСМ | 2.01.08 | 2.01.77 | 2.00.55 | 22 | Петрухін М.,Афанасьєв С.А. Осмоловська Н.І.,Іванов М.І. | ||
10 | Мамалига Наталія Глущенко Каріна | 20.05.87 03.02.87 | КМС КМС | Дніпропетровська-1 | Зеленодольськ Дніпропетровськ | Колос ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Локомотив” | 2.02.27 | 2.03.11 | 20 | Веретенніков О.Ф.,Гунько В.Д. Москаленко О.А. | |||
11 | Міненко Марія Шихова Єлизавета | 01.08.88 26.02.87 | МС КМС | Чернігівська Черкаська | Чернігів Черкаси | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ШВСМ | 2.03.79 | 2.07.28 | 9 9 | Шевцова Л.В. Кучер П.В. | |||
12 | Чеханюк Ольга Чернишова Ганна | 17.04.87 26.03.88 | МС КМС | Волинська | Луцьк | Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 2.13.61 | 2.12.97 | 16 | Шевченко,Семенюк Шевченко | |||
13 | Деньгуб Юлія Тимченко Юлія | 14.02.85 27.09.86 | КМС КМС | Дніпропетровська | Дніпродзержинськ | МОН МОН | ДОШВСМ ДЮСШ | 2.30.43 | 2.14.74 | 14 | Грабко А.Я. | |||
К-1 500 м юніори 1989-90 р.н. Швидкість вітру + 0,2 м\с. | ||||||||||||||
1 | Вакуленко Сергій | 29.01.89 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 1.55.67 | 1.51.57 | 1.46.26 | 20 | Сімонов О.Г.,Табала Л.Г. | ||
2 | Іванченко Ігор | 15.12.89 | МС | Миколаївська | Миколаїв | МОН | СДЮШОР ВУФК | 1.54.61 | 1.52.19 | 1.49.05 | 18 | Сімонов О.Г.,Сімонова І.А., Моторний С. | ||
3 | Єрьомін Руслан | 15.02.90 | МС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 1.54.18 | 1.52.82 | 1.49.33 | 17 | Сніжко С.С..Рожков Ю.А. | ||
4 | Плєтєнь Ігор | 02.01.90 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 ДОУФК | 1.55.38 | 1.53.35 | 1.49.54 | 16 | Задрановський Ю.Я.,Гунько В.Д Цопікова Т.А. | ||
5 | Іванов Максим | 16.11.89 | КМС | Херсонська | Цюрупинськ | Спартак | ЦДЮСШ ШВСМ | 2.00.76 | 1.52.44 | 1.49.75 | 15 | Іванов М.І.,Осмоловська М.І. | ||
6 | Іванов Андрій | 16.07.90 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | Спартак | ДЮСШ-8 ДОУФК | 1.59.88 | 1.53.10 | 1.50.09 | 14 | Радченко Л.С., Гунько В.Д., Цопікова Т.А. | ||
7 | Поляков Артур | 31.08.89 | КМС | Одеська-1 | Вілково | ФСТУ | Хімік | 1.56.22 | 1.53.79 | 1.50.81 | 13 | Ріхтер М.Р.,Голубов А.К. | ||
8 | Мазур Роман | 05.01.90 | КМС | Івано-Франківська | Бурштин | ФСТУ | ШВСМ СК “Альбатрос” ДЮСШ ФСТУ | 1.55.05 | 1.53.19 | 1.51.54 | 12 | Маковій В.Д. | ||
9 | Колосовський Микола | 11.01.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ШВСМ МЦФВУМ | 2.03.60 | 1.53.55 | 1.54.21 | 11 | Міщук А.М. | ||
Швидкість вітру + 0,2 м\с. | ||||||||||||||
10 | Сенкевич Олександр | 16.05.89 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 1.55.86 | 1.54.48 | 1.52.04 | 10 | Богуславський Ю.І., | ||
11 | Дикун Антон | 10.06.90 | КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 1.58.18 | 1.55.43 | 1.52.38 | 9 | Черков М.М.,Анастасьєв О.Г. | ||
12 | Луговий Володимир | 26.07.90 | КМС | Херсонська | Херсон | Спартак | ДЮСШ-2 ВУФК | 2.03.42 | 1.55.01 | 1.54.48 | 8 | Кирюхін Г.Т.,Анастасьєв О.Г. | ||
13 | Босюк Максим | 16.06.90 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДОУФК | 1.59.14 | 1.54.81 | 1.54.90 | 7 | Сергєєви, Гунько В.Д., Цопікова Т.А. | ||
14 | Линкевич Микола | 10.08.89 | КМС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 1.59.75 | 1.55.73 | 1.55.54 | 6 | Скляренко В.Н.,Очеретяний І.І. | |||
15 | Бурлака Вадим | 10.10.90 | 1 | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 2.00.96 | 1.59.22 | 1.55.84 | 5 | Іванов О.К.,Кучер П.В., Дудник А.С. | ||
16 | Більченко Максим | 03.08.89 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | Спартак | ДЮСШ-8 | 2.02.79 | 1.55.66 | 1.57.54 | 4 | Радченко Л.С. | ||
17 | Зарубін Володимир | 26.05.90 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 2.02.63 | 1.55.04 | 2.03.86 | 3 | Барболін С.В. | ||
18 | Ващенко Микола | 24.09.89 | КМС | Дніпропетровська-1 | Зеленодольськ | ФСТУ | ДЮСШ ДОУФК | 2.00.04 | 1.55.59 | н\ст. | 2 | Веретенніков О.Ф.,Бондарюк С.В., Гунько В.Д. | ||
19 | Хомутов Павло | 12.03.90 | ІІ | Одеська-1 | Южне | ФСТУ | Хімік | 2.01.79 | 1.57.21 | 1 | Голубов О.К. | |||
20 | Талапчук Віктор | 17.02.90 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ШВСМ МЦФВУМ | 2.04.63 | 1.59.52 | 1 | Міщук А.М. | |||
21 | Ясненко В’ячеслав | 28.03.89 | КМС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 1.58.41 | 1.55.84 | 1 | Сніжко С.С..Рожков Ю.А. | |||
22 | Гайдамака Михайло | 28.02.89 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ВУФК | 2.05.94 | 1.56.72 | 1 | Цуканова Л.В.,Шевченко О.В. | |||
23 | Адушкін Роман | 16.08.89 | ІІ | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 2.04.37 | 2.00.24 | 1 | Кравчук А. | |||
24 | Скіртін Євген | 02.10.90 | КМС | Черкаська | Сміла | ФСТУ | 2.06.18 | 2.02.40 | 1 | Гусєв Н. | ||||
25 | Остроушко Дмитро | 11.11.90 | КМС | Донецька | Маріуполь | ФСТУ | ДШВСМ ДЮСШ “Азовсталь” | 1.57.73 | 1.57.22 | 1 | Венгер З.М.,Коньков О.О. | |||
26 | Борецький Вадим | 21.02.89 | КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 2.04.94 | 1.59.73 | 1 | Черков М.М.. Бистров С.В., Анастасьєв О.Г. | |||
27 | Каракулін Анатолій | 06.08.90 | 1 | Київ | Спартак | КДЮСШ КСЛІ | 2.04.42 | 2.00.68 | 1 | Кукурудза Н.С.. Куруз О.В., Ярмоленко О.В. | ||||
28 | Мамутов Артем | 12.01.89 | ІІ | Одеська-1 | Южне | ФСТУ | Хімік | 2.03.21 | 2.02.68 | 1 | Ріхтер М.Р. | |||
29 | Горін Олександр | 01.07.90 | 1 | Одеська | Одеса | ФСТУ | Хімік | 2.02.68 | 2.02.80 | 1 | Лесяк Є.В.,Мальков С.А. | |||
30 | Гроголь Тарас | 15.04.90 | 1 | Рівненська | Рівне | ФСТУ | ДЮСШ “У” | 2.04.70 | 2.03.02 | 1 | Щипців О. | |||
31 | Козаченко Кирило | 29.10.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 2.01.29 | 2.03.72 | 1 | Сім онов О.Г., Луценко В.А., Шевченко О. | |||
32 | Вітюк Михайло | 26.01.90 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 2.06.07 | 2.09.40 | 1 | Богуславський Ю.І. | |||
33 | Левенець Вячеслав | 30.06.89 | МС | Одеська | Южне | Динамо | ШВСМ Хімік | 2.02.07 | 2.07.83 | 1 | Мальков С.А.,Лесяк Є.В., Лучнік М.О. | |||
34 | Криворучко Іван | 27.08.89 | ІІ | Полтавська | Кременчук | Спартак | ДЮСШ Спартак | 2.10.07 | 2.09.05 | 1 | Дирда О.А. | |||
35 | Сівізін Михайло | 06.05.90 | ІІ | Одеська-1 | Южне | ФСТУ | Хімік | 2.03.07 | 2.18.85 | 1 | Голубов О.К. | |||
36 | Шевчук Микола | 03.03.89 | КМС | Київська | Фастівський р-н | Колос | КОІСП | 2.06.74 | н\ст. | 1 | Соловйов В.С..Литвинська З.Г. | |||
37 | Бойчук Сергій | 21.09.90 | КМС | Чернівецька | Новодністровськ | ФСТУ | ДЮСШ “Авангард” | 1.57.73 | 1 | Осипенко О.І. | ||||
38 | Коврига Олександр | 17.04.90 | ІІ | Одеська-2 | Южне | ФСТУ | Хімік | 2.06.35 | 1 | Цикош О.М., Зайченков Н.В. | ||||
39 | Макаров Ілля | 28.01.90 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.08.27 | 1 | Мацапура О.Н. | ||||
40 | Удовиченко Максим | 89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | МОН | ВУФК | 2.10.68 | 1 | Трофименко В.С. | ||||
41 | Олійниченко Віталій | 07.09.91 | 1 | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 2.11.55 | 1 | Богуславський Ю.І. | ||||
42 | Баранов Олександр | 20.09.89 | 1 | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | 2.21.07 | 1 | Гусєв Д.В. | |||||
43 | Заєць Станіслав | 17.07.89 | КМС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | КДЮСШ “Локомотив” | 2.08.40 | 1 | Цинкуш А.В., Кусков В.Б. | ||||
44 | Овчаренко Антон | 30.07.90 | 1 | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 2.12.62 | 1 | Овчаренко М.Ф. | ||||
45 | Довга ніч Михайло | 17.02.90 | 1 | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 2.14.35 | 1 | Базилевська О.І. | ||||
46 | Ісаєнко Анатолій | 10.05.89 | 1 | Київ | ФСТУ | СДЮШОР “Локомотив” | 2.14.40 | 1 | Самійленко В.Є.,Спичак Н.П. | |||||
47 | Забур”янов Сергій | 02.03.90 | 1 | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 2.19.77 | 1 | Богуславський Ю.І. | ||||
С-1 500м. Юніори Швидкість вітру + 0,2 м\с. | ||||||||||||||
1 | Вергелес Віталій | 15.11.89 | КМС | Львівська | Львів | Колос | СДЮШОР “Веслярик” ЛУФК | 2.12.17 | 2.03.51 | 1.57.84 | 20 | Сав”як Б.,Бундз Р., Дець В. | ||
2 | Камерілов Денис | 24.07.89 | КМС | Полтавська | Полтава | Колос | ПО ШВСМ ДЮСШ “Колос” | 2.19.94 | 2.04.39 | 1.59.46 | 18 | Камері лов О.Є.,Семенюк Ф. | ||
3 | Скороход Олександр | 12.02.89 | КМС | Херсонська | Херсон | Спартак | МДЮСШ ВУФК | 2.10.24 | 2.07.47 | 1.59.80 | 17 | Глущенко С.А.,Кравченко А.С. | ||
4 | Сірик Дмитро | 30.09.89 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 2.09.04 | 2.04.95 | 2.00.96 | 16 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. | ||
5 | Лапюк Максим | 11.08.89 | КМС | Херсонська | Херсон | Спартак | ДЮСШ-2 | 2.12.77 | 2.08.00 | 2.01.39 | 15 | Харченко Л.П.,Андрущенко С.В. | ||
6 | Авраам Родіон | 90 | МС | Миколаївська | Миколаїв | Колос | ДЮСШ Щербані ВУФК | 2.09.87 | 2.04.35 | 2.02.49 | 14 | Гайсак, Ніколаєв Є.П.,В.П. | ||
7 | Апшай Максим | 02.07.89 | КМС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 СК ПДАА | 2.13.35 | 2.04.42 | 2.03.11 | 13 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. | ||
8 | Адамович Олександр | 09.10.89 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ВУФК | 2.09.49 | 2.05.67 | 2.05.91 | 12 | Нікітенко С.О. | ||
9 | Рихтюк Павло | 16.02.89 | КМС | Волинська | Ковель | Колос | СДЮШОР “Олімп” | 2.11.44 | 2.06.67 | 2.08.78 | 11 | Камері лов О.Є.,Семенюк | ||
Швидкість вітру + 0,2 м\с. | ||||||||||||||
10 | Левченко Олександр | 23.06.90 | КМС | Рівненська | Дубно | МОН | ШВСМ | 2.12.48 | 2.05.94 | 2.03.88 | 10 | Максичук А.В. | ||
11 | Лукиянець Олексій | 04.04.89 | КМС | Рівненська | Дубно | Динамо | ШВСМ | 2.15.37 | 2.07.31 | 2.05.09 | 9 | Максимчук А.В. | ||
12 | Кошман Михайло | 12.06.91 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 2.13.89 | 2.09.79 | 2.04.48 | 8 | Затулі вітер Г.А. | ||
13 | Руденко Андрій | 05.01.90 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | ШВСМ | 2.12.91 | 2.08.74 | 2.06.02 | 7 | Ткачов О.Д. | ||
14 | Голюк Віталій | 19.04.91 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | ШВСМ | 2.15.05 | 2.09.83 | 2.06.56 | 6 | Ткачов О.Д. | ||
15 | Левченко Ігор | 24.05.90 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 2.13.59 | 2.08.72 | 2.07.10 | 5 | Андрєєв В.В. | ||
16 | Гаврилейко Ігор | 07.03.90 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 2.14.49 | 2.09.06 | 2.09.15 | 4 | Верчук І.В., Проніна С.А. | ||
17 | Радик Олег | 31.01.90 | ІІ | Рівненська | Березне | Динамо | БЛІСП | 2.15.02 | 2.11.50 | 2.10.39 | 3 | Набережний Ю.Л. | ||
18 | Цимбалюк Анатолій | 15.08.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 2.15.53 | 2.09.39 | 2.14.19 | 2 | Майстер А.О. | ||
19 | Доморецький Володимир | 28.07.91 | КМС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 2.16.81 | 2.10.13 | 1 | Семенюк, Камері лов | |||
20 | Кошкін Олег | 12.05.89 | КМС | Одеська | Южне | Динамо | Хімік | 2.15.34 | 2.12.08 | 1 | Маріморич А.А..Преснов О.В. | |||
21 | Пеньковський Володимир | 01.03.89 | 1 | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 2.16.15 | 2.10.47 | 1 | Климов О.Є. | |||
22 | Ходи рев Валентин | 10.11.89 | 1 | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР “Олімп” | 2.15.97 | 2.12.42 | 1 | Шевченко Т.Ю. | |||
23 | Овсій Максим | 24.05.89 | КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ з весл. б\к | 2.15.03 | 2.12.47 | 1 | Сазонов В.І.,Кострома Т.В. | |||
24 | Голубов Максим | 13.02.89 | КМС | Рівненська | Дубно | Динамо | ШВСМ | 2.18.96 | 2.15.91 | 1 | Максимчук А.В. | |||
25 | Волчук Ігор | 22.03.89 | КМС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 2.14.11 | 2.12.87 | 1 | Камерілов О.Є.,Семенюк Ф. | |||
26 | Савенко Андрій | 20.01.89 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ “Спартак” | 2.21.53 | 2.14.27 | 1 | Очеретяний І.І., Очеретяний А.І. | ||||
27 | Галкін Євген | 18.03.91 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 2.17.53 | 2.16.72 | 1 | Андрєєв В.В. | |||
28 | Бобошко Вадим | 24.03.90 | ІІ | Одеська-1 | Южне | ФСТУ | Хімік | 2.22.73 | 2.24.91 | 1 | Лесяк Є.В. | |||
29 | Борозняк Федір | 05.02.91 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ “Спартак” | 2.20.32 | 2.15.09 | 1 | Очеретяний І.І., Очеретяний А.І. | ||||
30 | Курудз Богдан | 90 | ІІ | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 2.23.13 | 2.21.60 | 1 | Кучер П.В. | |||
31 | Ґедзь Олександр | 19.10.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 2.17.79 | 2.23.12 | 1 | Жиляєв С., Жиляєва Н. | |||
32 | Довмат Ігор | 13.08.90 | 1 | Рівненська | Березне | БЛІСП | 2.21.20 | 2.25.21 | 1 | Набережний Ю.Л. | ||||
33 | Юха Андрій | 28.12.90 | КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК “Альбатрос” | 2.17.56 | 2.22.16 | 1 | Батомункоєв С.А. | ||||
34 | Шеметіло Едуард | 14.08.90 | 1 | Волинська | Ковель | Колос | СДЮШОР “Олімп” | 2.19.15 | 2.25.39 | 1 | Семенюк , Камері лов | |||
35 | Цибульській Ігор | 09.02.89 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 2.17.25 | 2.28.30 | 1 | Верчук І.В., Проніна С.А. | |||
36 | Козлов Дмитро | 07.02.90 | КМС | Донецька | Маріуполь | ФСТУ | ДЮСШ СК “Азовсталь” | 2.23.15 | н\ст. | 1 | Бурлій О.А. | |||
37 | Мелехов Юрій | 90 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | Колос | ВУФК | 2.15.69 | 1 | Гайсарак, Ніколаєв Є.П.,В.П. | ||||
38 | Покотило Віталій | 27.12.90 | 1 | Рівненська | Березне | МОН | ДЮСШ в.о. | 2.17.92 | 1 | Набережний Ю.Л. | ||||
39 | Лапенко Максим | 01.12.89 | КМС | РК Крим | Севастополь | ФСТУ | ДЮСШ “Чайка” | 2.21.53 | 1 | Нікітенко В.В.. Нікітенко І.Т. | ||||
40 | Кміт Віталій | 90 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | МВУФК | 2.23.84 | 1 | Шадров В.І., Федорченко О.Г. | ||||
41 | Павленко Ілля | 02.10.91 | ІІ | Київ | МОН | ЕПДЮ | 2.23.95 | 1 | Завелинський О.С. | |||||
42 | Марчук Тарас | 18.02.91 | КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | ШВСМ СК “Альбатрос” | 2.25.68 | 1 | Батомункоєв С.А. | |||||
43 | Гроза Андрій | 04.03.90 | ІІІ | Одеська-2 | Южне | ФСТУ | Хімік | 2.20.92 | 1 | Цикош О.М., Мурадосилов Е.Я. | ||||
44 | Дудяк Юрій | 26.04.90 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 2.22.54 | 1 | Горунович П.А. | ||||
45 | Каланчук Андрій | 08.04.90 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 2.25.30 | 1 | Жиляєв С.,Жиляєва Ю. | ||||
46 | Гончаров Дмитро | 27.12.89 | ІІ | ёДонецька | Маріуполь | ФСТУ | ДЮСШ “Азовсталь” | 2.26.65 | 1 | Бурлій О.А. | ||||
47 | Луцик Микола | 23.12.90 | КМС | Рівненська | Берзене | Динамо | ШВСМ | 2.27.10 | 1 | Набережний Ю.Л. | ||||
48 | Циток Степан | 11.10.90 | ІІ | Київ | МОН | КСЛІ КПДЮ | 2.29.00 | 1 | Маньковський О.В., Завілинський О.С. | |||||
49 | Градусов Денис | 2310.90 | ІІ | Одеська-2 | Южне | ФСТУ | Хімік | 2.36.41 | 1 | Цикош О.М.,Мурадосилов Є.Я. | ||||
50 | Стерницький Андрій | 27.01.90 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | Знята предст. | Жиляєв С., Жиляєва Н. | |||||
К-1 500м. Юніорки Швидкість вітру + 0,2 м\с. Швидкість течії 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Василевська Марія | 08.01.89 | МС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 2.09.89 | 2.00.47 | 20 | Шевченко , Мухаметаліна | |||
2 | Корольова Інна | 30.06.89 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | ШВСМ | 2.12.46 | 2.02.48 | 18 | Сергун С.М. Бутенко С.Л. | |||
3 | Панфьорова Тетяна | 03.06.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | МОНУ | СДЮШОР ВУФК | 2.19.51 | 2.13.56 | 2.04.91 | 17 | Сімонов О.Г., Сімонова І.А., Моторний А.Г. | ||
4 | Антипова Ольга | 08.02.91 | КМС | Львівська | Львів | Колос | СДЮШОР “Веслярик” ЛУФК | 2.12.60 | 2.06.17 | 16 | Кіндз ера І.,Поцюрко Н.Одноріг А. | |||
5 | Костюченко Аліна | 24.04.90 | КМС | Львівська | Львів | Колос | СДЮШОР “Веслярик” ЛУФК | 2.18.69 | 2.12.69 | 2.06.48 | 15 | Кіндз ера І., Поцюрко Н., Одноріг А. | ||
6 | Ясненко Ірина | 19.02.90 | МС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ШВСМ СОК ОП ЗАЕС | 2.17.94 | 2.13.79 | 2.06.86 | 14 | Снєжко С.С., Рожков Ю.А. | ||
7 | Алтухова Марія | 15.09.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 2.12.90 | 2.15.83 | 2.07.54 | 13 | Жиляєв С., Жиляєва Н. | ||
8 | Гутник Олена | 25.07.90 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 2.18.37 | 2.14.63 | 2.12.80 | 12 | Сім онов О.Г., Сімонова І.А., Луценко В.А. | ||
9 | Вігарчук Юлія | 24.05.90 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.22.39 | 2.15.08 | 2.16.45 | 11 | Мацапура М.І., Іванов О.К. | ||
Швидкість вітру + 0,2 м\с. Швидкість течії 0 м\с. | ||||||||||||||
10 | Бездушняк Катерина | 27.09.89 | КМС | Дніпропетровська-1 | Зеленодолськ | ФСТУ | ДЮСШ ДОУФК | 2.19.78 | 2.18.81 | 2.11.82 | 10 | Бондарюк С.В.,Веретеннікови Гунько О.Ф. | ||
11 | Зайцева Ірина | 26.04.90 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ВУФК | 2.19.14 | 2.18.01 | 2.12.16 | 9 | Нікітенко С.О. | ||
12 | Голота Тетяна | 29.07.90 | 1 | Київська | Фастівський р-н | Колос | КОІСП | 2.20.53 | 2.16.28 | 2.13.63 | 8 | Соловйов В.С.,Литвинська З.Г. | ||
13 | Меняйлова Юлія | 08.02.89 | КМС | Одеська | Южне | ФСТУ | ШВСМ Хімік | 2.25.47 | 2.20.02 | 2.15.77 | 7 | Мальков С.А., Цикош О.М., Лучнік М.О. | ||
14 | Лапіна Олена | 91 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | МВУФК | 2.25.83 | 2.21.16 | 2.17.44 | 6 | Федорченко О.Г. | ||
15 | Миргородська Марина | 12.08.90 | 1 | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.27.15 | 2.23.64 | 2.19.54 | 5 | Мацапура О.Н., Скрипниченко В.В. | ||
16 | Лапченко Галина | 15.06.90 | КМС | Дніпропетровська-1 | Новомосковськ | ФСТУ | ДЮСШ ДОУФК | 2.27.91 | 2.26.12 | 2.20.87 | 4 | Джига В., Коряк О., Опікова Т. | ||
17 | Карпенчук Іріна | 15.02.90 | ІІІ | Одеська-1 | Южне | ФСТУ | Хімік | 2.28.92 | 2.24.37 | 2.21.44 | 3 | Селезньов О.П., Цикош О.М. | ||
18 | Мала шевська Світлана | 14.01.90 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 2.29.28 | 2.24.41 | 2.22.32 | 2 | Верчук І.В., Проніна С.А. | ||
19 | Мухометаліна Асія | 28.10.90 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 2.28.58 | 2.26.73 | 1 | Шевченко Т.,Мухаметаліна | |||
20 | Верчук Вікторія | 17.08.90 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 2.23.64 | 2.27.69 | 1 | Верчук І.В., Проніна С.А. | |||
21 | Жеребцова Катерина | 11.04.91 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 2.35.71 | 2.34.05 | 1 | Жиляєва Н. | |||
22 | Гроцька Олена | 08.02.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 2.31.14 | 1 | Майстер А.О. | ||||
23 | Скакун Лілія | 13.01.91 | 1 | Херсонська | Херсон | ЗСУ | ЦДЮСШ ВУФК | 2.33.23 | 1 | Осмоловська Н.І., Іванов М.І., Афанасьєв С.А. | ||||
24 | Сушко Ольга | 16.02.90 | 1 | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 2.40.96 | 1 | Андріанов Ю.П., Кудрявцев В.Г. | ||||
25 | Ікромова Наталія | 02.07.89 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 2.34.83 | 1 | Горунович П.А. | ||||
26 | Слівінська Вікторія | 15.05.89 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 2.34.97 | 1 | Андріанов Ю.П. | ||||
27 | Бублей Ганна | 03.02.89 | КМС | Одеська -1 | Южне | ФСТУ | ШВСМ Хімік | 2.42.86 | 1 | Мальков С.А., Цикош О.М. , Лучнік М.О. | ||||
28 | Яценко Аліна | 06.08.90 | 1 | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 2.43.55 | 1 | Шевцова Л. | ||||
К-2 500м. Юніори Швидкість вітру + 0,5м\с. Швидкість течіі 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Іванов Максим Сенкевич Олександр | 16.11.89 16.05.89 | КМС КМС | Херсонська Вінницька | Цюрупинськ Вінниця | Спартак ФСТУ | ЦДЮСШ ШВСМ СДЮШОР | 1.45.70 | 1.43.55 | 1.36.53 | 20 20 | Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. Богуславський Ю.І.,Богуславська В.Ю. | ||
2 | Іванов Андрій Гайдамака Михайло | 16.07.90 28.02.89 | КМС МС | Дніпропетровська Миколаївська | Дніпропетровськ Миколаїв | Спартак ФСТУ | ДЮСШ-8 ДОУФК ВУФК | 1.40.17 | 1.38.49 | 18 18 | Гунько В.Д.,Радченко Л.С. Цуканова Л.В.,Шевченко О. | |||
3 | Бойчук Сергій Мазур Роман | 21.09.90 05.01.90 | КМС КМС | Чернівецька Івано-Франківська | Н-Дністровськ Бурштин | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Авангард” | 1.46.48 | 1.46.00 | 1.39.36 | 17 17 | Осипенко О.І. Маковій В. | ||
4 | Левенець В’ячеслав Горін Олександр | 30.06.89 01.07.90 | МС 1 | Одеська | Южне Одеса | Динамо ФСТУ | Хімік ШВСМ Хімік | 1.44.10 | 1.40.22 | 32 | Мальков С.А.,Лесяк Є.В.,Лучнік М.О. Лесяк Є.В.,Мальков С.А. | |||
5 | Туріщев Валентин Колінко Олександр | 27.03.89 13.08.90 | КМС КМС | Полтавська | Комсомолськ Полтава | ФСТУ Колос | ДЮСШ-3 ПОШВСМ | 1.44.69 | 1.47.29 | 1.41.04 | 30 | Мацапура М.І.,Хоруженко Є.І. Кострома Т.В. | ||
6 | Остроушко Дмитро Ясненко В’ячеслав | 11.11.90 89 | КМС КМС | Донецька Запорізька | Маріуполь Енергодар | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ СК “Азовсталь” ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 1.40.75 | 1.43.80 | 1.41.29 | 14 14 | Венгер З.М., Коньков О.О. Сніжко С.С.,Рожков Ю.О. | ||
7 | Босюк Максим Плєтєнь Ігор | 12.06.90 02.01.90 | КМС КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОН Спартак | ДЮСШ Ч.Донець ДЮСШ-8 | 1.40.84 | 1.41.54 | 26 | Сергєєва Л.Н.,Гунько В.Д. Задрановський Ю.Я. | |||
8 | Дикун Антон Борецький Вадим | 10.06.90 21.02.89 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ВУФК -“- | 1.46.08 | 1.44.66 | 1.41.79 | 24 | Черков М.М.,Анастасьєв О.Г. Черков М.М.,Анастасьєв О.В.,Бистров О.Г. | ||
9 | Талапчук Віктор Колосовський Микола | 10.04.90 11.01.89 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | МЦФВУМ | 1.45.72 | 1.48.29 | 1.45.08 | 22 | Міщук А.,Успенська Л. | ||
Швидкість вітру + 0,5м\с. Швидкість течіі 0 м\с. | ||||||||||||||
10 | Хомутов Павло Сівізін Михайло | 12.03.90 06.05.90 | ІІ ІІ | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ | Хімік | 1.41.56 | 1.45.34 | 1.42.14 | 20 | Голубов О.К. | ||
11 | Зарубін Володимир Луговий Володимир | 26.05.90 26.07.90 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | ЗС Спартак | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ДЮСШ-2 ВУФК | 1.48.98 | 1.47.52 | 1.44.14 | 18 | Барболін С.В. Кирюхін Г.Т.,Анастасьєв О.Г. | ||
12 | Коркач Максим Товпишко Олег | 28.11.90 23.08.89 | 1 КМС | Київська | Фастівськи р-н. Біла Церква | Колос Динамо | КОІСП ДЮСШ “Зміна” | 1.43.42 | 1.49.07 | 1.44.62 | 16 | Соловйов В.С.,Литвинська З.Г. Архипенко О.С.,Баховський М. | ||
13 | Довлад Олексій Заєць Станіслав | 07.02.91 17.07.89 | КМС КМС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ | КДЮСШ “Локомотив” | 1.50.81 | 1.50.47 | 1.45.96 | 14 | Цинкуш А.В.,Кусков В.Б. | ||
14 | Гуцаленко Микола Удовиченко Максим | 91 89 | КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ МОН | ВУФК ВУФК | 1.50.07 | 1.53.59 | 1.48.39 | 12 | Федорченко О.Г. Трофіменко В.С. | ||
15 | Ярмачок Олександр Момот Руслан | 19.03.91 11.07.91 | 1 1 | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ | СКМ Запоріжжя | 1.47.65 | 1.55.61 | 1.48.68 | 10 | Громазін В.М. | ||
16 | Мельник Павло Батюк Олег | 12.07.90 26.05.90 | КМС КМС | Львівська | Львів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР “Добро твір” ЛШВСМ СДЮШОР “Добро твір” | 1.54.86 | 1.55.31 | 1.51.15 | 8 | Макар І. Федина А. | ||
17 | Ващук Євген Міщенко Олег | 17.08.91 23.02.91 | 1 1 | Дніпропетровська-2 | Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ-8 | 1.51.07 | 1.57.14 | 1.51.39 | 6 | Задрановський Ю.Я. | ||
18 | Ващенко Микола Більченко Максим | 24.09.89 03.08.89 | КМС КМС | Дніпропетровська | Зеленодольськ Дніпропетровськ | ФСТУ Спартак | ДОУФК ДЮСШ-8 | 1.47.63 | 1.58.05 | н\ст. | 4 | Бондарюк С.В.,Веретенніков О.Ф.,Гунько В.Д.,Радченко Л.С. | ||
19 | Забур”янов Сергій Олійниченко Віталій | 02.03.90 07.09.91 | 1 1 | Вінницька | Вінниця | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 1.56.90 | 2.03.27 | 2 | Богуславський Ю.І. | |||
20 | Морд овець Вадим Іванов Денис | 89 12.06.90 | 1 КМС | Донецька | Донецьк | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ СК “Азовсталь” | 2.00.46 | 1.59.40 | 2 | Ліхолетов В.А. Венгер З.М., Коньков А. | |||
21 | Баховський Дмитро Цар Степан | 04.06.90 31.01.90 | КМС КМС | Львівська | Львів | МОН МОН | ЛШВСМ СДЮШОР-3 | Знята | Гривняк Р., Сушко О. | |||||
С-2 500м. Юніори Швидкість вітру + 0,5 м\с. Швидкість течіі 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Скороход Олександр Лапюк Максим | 12.02.89 11.08.89 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | Спартак Спартак | МДЮСШ ВУФК ДЮСШ-2 | 1.52.29 | 1.48.04 | 40 | Кравченко А.С..Глущенко С.А. Харченко Л.П.,Андрущенко С.В. | |||
2 | Камері лов Денис Рихтюк Павло | 24.07.89 89 | КМС КМС | Полтавська Волинська | Полтава Ковель | Колос Колос | ПОШВСМ ДЮСШ “Колос” ШВСМ ДЮСШ “Олімп” | 1.59.75 | 1.56.91 | 1.49.18 | 18 18 | Камері лов О.Є.,Семенюк Ф.І. -“- | ||
3 | Доскич Іван Вергелес Віталій | 31.01.89 15.11.89 | КМС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР “Веслярик” СДЮШОР “Веслярик” ВУФК | 1.54.08 | 1.49.80 | 34 | Сав”як Б.,Бундз Р.,Дець В. | |||
4 | Кошкін Олег Біленький Олександр | 12.05.89 18.07.89 | КМС КМС | Одеська-1 Миколаївська | Южне Миколаїв | Динамо Спартак | Хімік ВУФК | 1.56.96 | 1.57.77 | 1.50.93 | 16 16 | Мариморич А.А.,Преснов О.В. Ніколаєв В.,Ніколаєва Є. | ||
5 | Лукіянець Олексій Голубов Максим | 04.04.89 13.02.89 | КМС КМС | Рівненська | Дубно | Динамо Динамо | ШВСМ ШВСМ | 2.06.10 | 1.58.00 | 1.51.46 | 30 | Максимчук А.В. | ||
6 | Гаврилейко Ігор Крижанівський Павло | 07.03.90 03.03.90 | КМС КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 1.58.30 | 1.58.69 | 1.53.10 | 28 | Верчук І.В.,Проніна С.А. | ||
7 | Шмагун Павло Ілечко Михайло | 11.09.89 05.11.89 | КМС КМС | Чернігівська Львівська | Чернігів Добро твір | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР СДЮШОР | 2.01.14 | 2.00.48 | 1.57.37 | 13 13 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. Маік П.О. | ||
8 | Доморецький Володимир Вовчук Ігор | 28.07.91 22.03.89 | КМС КМС | Волинська | Ковель | Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” -“- | 2.00.53 | 1.59.37 | 1.57.70 | 24 | Семенюк, Камері лов -“- | ||
9 | Вітюк Віктор Голюк Віталій | 05.07.91 19.04.91 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ -“- | 1.54.73 | 1.58.14 | 22 | Ткачов О.Д. | |||
Швидкість вітру + 0,5 м\с. Швидкість течіі 0 м\с. | ||||||||||||||
10 | Овсій Максим Шеметило Едуард | 24.05.89 90 | КМС КМС | Полтавська Волинська | Полтава Ковель | ФСТУ Колос | ПОШВСМ ДЮСШ з весл. ДЮСШ “Олімп” | 1.59.92 | 2.03.75 | 1.55.18 | 10 10 | Сазонов В.І.,Кострома Т.В. Камері лов О.Є.,Семенюк Ф.І. | ||
11 | Авраам Родіон Мелехов Юрій | 90 90 | МС КМС | Миколаївська | Миколаїв | Колос Колос | ДЮСШ м.Щербані ВУФК ВУФК | 2.02.63 | 1.58.95 | 1.56.14 | 18 | Гайсарак, Ніколаєв Є.П.,В.П. -“- | ||
12 | Левченко Ігор Галкін Євген | 24.05.90 18.03.91 | КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР -“- | 2.02.45 | 2.01.20 | 1.56.86 | 16 | Андрєєв В.В. -“- | ||
13 | Сівков Олександр Сівков Антон | 08.04.90 08.04.90 | КМС КМС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 -“- | 1.57.60 | 2.02.16 | 1.57.21 | 14 | Ханчевський Ю.М. -“- | ||
14 | Тіунов Сергій Чабанюк Віталій | 24.08.90 09.11.90 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | Спартак МОН | МДЮСШ ВУФК ДЮСШ-2 | 2.03.55 | 2.01.83 | 1.57.80 | 12 | Глущенко С.А., Кравченко А.С. Марченко Л.П.,Андрущенко С.В. | ||
15 | Бороденко Іван Дудяк Юрій | 20.12.90 12.04.90 | 1 1 | Рівненська Тернопільська | Дубно Тернопіль | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-У ДЮСШ-Б | 2.02.35 | 2.03.41 | 1.58.44 | 5 5 | Павлюк О.О. Горунович С.П. | ||
16 | Лошкарьов Дмитро Міщук Андрій | 13.06.90 02.05.91 | 1 1 | Херсонська | Херсон | Спартак Спартак | ДЮСШ “Гарт” ВУФК МДЮСШ | 2.01.10 | 2.03.20 | 1.59.10 | 8 | Глущенко С.А.,Кравченко А.С.,Чупілов О.О. Кравченко А.С.,Глущенко С.А. | ||
17 | Зорін Костянтин Євстропов Василь | 23.04.90 14.01.91 | КМС КМС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 -“- | 2.03.36 | 2.03.81 | 2.00.16 | 6 | Ханчевський Ю.М. -“- | ||
18 | Мельник Вадим Капоцин Анатолій | 25.07.90 25.06.90 | 1 ІІ | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ | Хімік -“- | 1.59.47 | 2.00.72 | 2.04.75 | 4 | Цикош О.М.,Мурадосилов Е. -“- | ||
19 | Бобошко Вадим Лозовський Віталій | 24.03.90 03.05.89 | ІІ ІІ | Одеська | Одеса | ФСТУ Динамо | Хімік | 2.07.95 | 2.15.59 | 2 | Лесяк Є.В. Кравчук М.Е. | |||
20 | Ступка Микола Шарапов Ігор | 20.05.90 26.03.90 | 1 1 | Дніпропетровська | Зеленодольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ | 2.11.71 | 2.14.36 | 2 | Вєрєтєнніков О.Ф.,Масюков Є.І. | |||
21 | Стельмах Віктор Чорний Валерій | 13.01.89 01.06.89 | КМС КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Локомотив” -“- | 2.11.87 | 2 | Шаманець О.О.,Нурова О.А.,Турпітка А.Т. | ||||
22 | Козлов Дмитро Гончаров Дмитро | 07.02.90 27.12.89 | КМС ІІ | Донецька | Маріуполь | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Азовсталь” | н\ст. | Бурлій О.А. | |||||
К-2 500м. Юніорки Швидкість вітру + 1,5 м\с. Швидкість течіі 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Вігарчук Юлія Василевська Марія | 90 89 | КМС МС | Полтавська Волинська | Комсомолськ Луцьк | Колос | ШВСМ ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 2.01.09 | 1.53.01 | 20 20 | Мацапура М.І.,Іванов Шевченко Т.Є. | |||
2 | Панфьорова Тетяна Алтухова Марія | 03.06.89 25.09.89 | КМС КМС | Миколаївська Хмельницька | Миколаїв Хмельницький | МОН Спартак | СДЮШОР ВУФК ХМУФУМ | 1.58.61 | 1.54.96 | 18 18 | Сім онов О.Г.,Сімонова І.А.,Моторний С. Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С. | |||
3 | Антипова Ольга Костюченко Аліна | 08.02.91 24.04.90 | КМС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос | СДЮШОР “Веслярик” ЛУФК | 2.04.82 | 1.58.79 | 34 | Кіндз ера І.П.,Поцюрко Н.,Одноріг А. | |||
4 | Бублей Ганна Меняйлова Юлія | 03.02.89 08.02.89 | КМС КМС | Одеська-1 | Южне | ФСТУ ФСТУ | Хімік ШВСМ -“- | 2.03.00 | 1.59.08 | 32 | Мальков С.А.,Цикош О.М.,Лучнік М.О. | |||
5 | Голота Тетяна Голота Антоніна | 29.07.90 29.07.90 | 1 1 | Київська | Фастівський р-н -“- | Колос Колос | КОІСП КОІСП | 2.06.32 | 2.08.58 | 2.03.08 | 30 | Соловйов В.С., Литвинська З.Г. -“- | ||
6 | Волошина Зінаїда Топіха Ольга | 25.10.90 01.01.89 | КМС КМС | Київ | ДШВСМ КСЛІ ДШВСМ СК “Локомотив” | 2.06.58 | 2.08.10 | 2.03.36 | 28 | Топіка В.Л.,Топіка Л.Ф. | ||||
7 | Зайцева Ірина Вдовіна Тетяна | 26.04.90 12.07.89 | КМС КМС | Херсонська Миколаївська | Херсон Миколаїв | ЗС МОН | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ДЮСШ-2 МВУФУ | 2.11.68 | 2.09.11 | 2.05.41 | 13 13 | Нікітенко С.О. Трофіменко В.С., Духані на О.О. | ||
8 | Жолободкіна Ганна Лапченко Галіна | 13.01.91 15.06.90 | 1 КМС | Дніпропетровська | Зеленодольськ Новомосковськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ДОУФК -“- | 2.08.00 | 2.07.02 | 24 | Веретенніков О.,Бондарюк С., Джига В.,Коряк О.,Гунько В., Цопікова Т. | |||
9 | Іванова Олександра Сарапулова Ілона | 09.12.91 07.06.91 | 1 1 | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 -“- | 2.07.43 | 2.08.23 | 22 | Мацапура О.Н.,Лобойченко В.М. -“- | |||
10 | Скакун Лілія Лапіна Олена | 13.01.91 04.07.91 | 1 КМС | Херсонська Миколаївська | Цурюпинськ Миколаїв | ЗСУ ФСТУ | ДЮСШ УФК СДЮШОР УФК | 2.15.68 | 2.10.92 | 20 | Осмоловська,Іванов,Афанасьєв Федорченко Р.Г,Федоренко А.Г. | |||
11 | Мала шевська Світлана Верчук Вікторія | 14.01.90 17.08.90 | КМС КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” -“- | 2.11.43 | 2.13.30 | 18 | Верчук І.В.,Проніна С.А. -“- | |||
12 | Довтян Світлана Топіха Ірина | 23.02.90 28.03.90 | КМС КМС | Київ | ДЮСШ-7 ДШВСМ СК “Локомотив” | 2.12.01 | 2.13.66 | 16 | Мацаєнко М.М. Топіка В.Л.,Топіка Л.Ф. | |||||
13 | Слівінська Вікторія Ікромова Наталія | 15.05.89 02.07.89 | КМС КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” -“- | 2.11.14 | 2.17.36 | 14 | Андріанов Ю.П. Горунович П.А. | |||
14 | Гірняк Світлана Савіцька Ольга | 08.12.89 01.02.89 | КМС КМС | Львівська | Львів | МОН Колос | ЛШВСМ СДЮШОР-3 ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 2.20.83 | 2.21.63 | 12 | Кіндз ера І., Поцюрко Н. Даньків У.,Одноріг А. | |||
К-1 200м. Чоловіки Швидкість вітру + 0,5 м\с. Течія води 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Кремер Микола | 01.01.82 | МСМК | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 00.37.46 | 00.36.44 | 00.36.46 | 20 | Селезньов А.П.,Голубова М.Ф., Кравчук Н.Є. | ||
2 | Сервуля Сергій | 02.01.81 | МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | Колос | ДЮСШ | 00.39.04 | 00.38.22 | 00.37.82 | 18 | Веретенніков О.Ф.,Бондарюк С.В. | ||
3 | Сапаров Андрій | 22.06.86 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 00.38.86 | 00.38.54 | 00.38.07 | 17 | Безкровний О.Л., Мариморич А.А Кравчук М.Є. | ||
4 | Терещенко Владислав | 25.03.72 | МСМК | Херсонська | Херсон | ЗСУ | ШВСМ | 00.39.55 | 00.38.11 | 00.38.32 | 16 | Пліс О.П.,Осадчук О.Г. | ||
5 | Баховський Роман | 07.03.87 | МС | Львівська | Львів | МОН | ЛШВСМ СДЮШОР-3 | 00.39.87 | 00.38.51 | 00.38.53 | 15 | |||
6 | Харитонов Олег | 02.08.88 | МС | Одеська-2 | Южне | Динамо | Хімік | 00.40.65 | 00.38.65 | 00.38.82 | 14 | Мариморич А.А., Куруз, Кравчук Н.Е. | ||
7 | Ткачук Олександр | 08.06.83 | МС | Житомирська | Житомир | Спартак | ОШВСМ | 00.40.06 | 00.38.63 | 00.39.35 | 13 | Ніколаєв В.В.,Бельський В.В. | ||
8 | Тіщенко Сергій | 16.03.87 | МС | Одеська | Южне | ФСТУ | Хімік ШВСМ | 00.40.35 | 00.38.89 | 00.40.20 | 12 | Мальков С.А., Цикош О.М., Лучнік М.О. | ||
9 | Паладян Арсен | 19.01.87 | МС | Харківська | Харків | ФСТУ | КДЮСШ Темп | 00.38.97 | 00.38.40 | 00.41.21 | 11 | Трухачов В.В. | ||
10 | Бак Ігор | 25.11.88 | КМС | Одеська | Южне | ФСТУ | Хімік | 00.39.02 | 00.39.15 | 00.38.97 | 10 | Ріхтер М.Р. | ||
11 | Козак Роман | 12.11.86 | МС | Львівська | Львів | ФСТУ | ЛШВСМ СДЮШОР “Добротвір” | 00.39.52 | 00.39.01 | 00.39.42 | 9 | Макар І. | ||
12 | Селецький Павло | 11.08.86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ШВСМ | 00.39.74 | 00.39.29 | 00.39.81 | 8 | Яремчук В.В. | ||
13 | Ткачук Тарас | 12.05.88 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 00.39.61 | 00.39.50 | 00.40.11 | 7 | Набережний Ю.Л.,Кислиць кий О.В. | ||
14 | Войчук Микола | 11.12.87 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 00.40.43 | 00.39.36 | 00.40.69 | 6 | Набережний Ю.Л. | ||
15 | Моргун Валерій | 16.07.74 | МСМК | Київська | ЗСУ | КОШВСМ-1 | 00.41.61 | 00.39.95 | 00.40.98 | 5 | Моргун В. | |||
16 | Сачковський Андрій | 19.06.88 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ВУФК | 00.40.22 | 00.40.73 | 00.41.29 | 4 | Цуканова Л.В.,Шевченко О. | ||
17 | Сінкевич Сергій | 21.09.81 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 00.40.30 | 00.39.29 | 00.43.10 | 3 | Павлов М.А.,Андріанов Ю.П. | ||
18 | Фесун Сергій | 22.02.82 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 00.40.61 | 00.38.90 | 00.44.49 | 2 | Павлов М.А. | ||
19 | Портюх Іван | 14.08.87 | МС | Рівненська | Рівне | Україна | ШВСМ | 00.41.79 | 00.40.14 | 1 | Щипців О.,Набережний Ю.Л. | |||
19 | Цуркан Віталій | 09.03.84 | МС | Миколаївська-Черкаська | Миколаїв | ФСТУ | ШВСМ ДЮСОК СДЮШОР | 00.39.25 | 00.40.26 | 1 | Левченко Н.Г. | |||
20 | Романюк Олег | 31.01.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 00.41.79 | 00.40.25 | 1 | Куземко В.С.. Павлов М.А. | |||
21 | Кушта Микола | 28.10.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 00.41.43 | 00.40.40 | 1 | Міщук А.М. | |||
21 | Молдавчук Роман | 16.04.80 | МС | Донецька | Донецьк | Спартак | КДЮСШ-3 | 00.41.33 | 00.41.02 | 1 | Лихолетов В.А. | |||
22 | Коваленко Сергій | 16.05.87 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “У” | 00.42.90 | 00.41.59 | 1 | Мазур С.В. | |||
22 | Фоловський Андрій | 23.01.72 | КМС | Київська | Біла церква | Динамо | ДЮСШ “Зміна” | 00.41.07 | 00.40.90 | 1 | Архіпенко О.С. | |||
23 | Данюк Олесандр | 05.10.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ ШВСМ | 00.41.18 | 00.41.38 | 1 | Міщук А.М.,Канюк О.П. | |||
24 | Малахів Олег | 04.08.86 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “У” | 00.41.51 | 00.41.47 | 1 | Іваненко В.О. | |||
25 | Сухий Олександр | 30.12.78 | КМС | Чернівецька | Ново-дністровськ | 00.41.73 | 00.41.97 | 1 | Сухий О.О. | |||||
26 | Мельничук Едуард | 04.03.87 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 00.42.18 | 00.41.69 | 1 | Набережний Ю.Л. | |||
27 | Бурковський Станіслав | 08.01.87 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 00.39.96 | 00.42.36 | 1 | Богуславський Ю.І. | |||
28 | Лисенко Віталій | 27.06.88 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС | 00.40.36 | 00.42.51 | 1 | Барболін С.В. | |||
29 | Гурін Богдан | 22.01.88 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 00.43.28 | 00.42.68 | 1 | Набережний Ю.Л. | |||
30 | Пономаренко Володимир | 25.08.84 | КМС | Харківська | Харків | ФСТУ | КДЮСШ “Темп” | 00.43.15 | 00.42.03 | 1 | Трухачов В.В., Мартиненко | |||
31 | Вераксич Юрій | 02.02.78 | МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | ШВСМ | 00.47.12 | 00.42.79 | 1 | Шевченко О., Осадчук О.Г. | |||
32 | Ярмоленко Владислав | 06.09.88 | 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 00.43.63 | 00.42.97 | 1 | Задрановський Ю.Я. | |||
33 | Широхов Володимир | 11.11.85 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 00.42.58 | 00.43.52 | 1 | Шевцова Л.В. | |||
34 | Дмитренко Костянтин | 29.05.87 | МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | ШВСМ | 00.43.00 | 1 | Воробйов В.В.,Єрьоменко В.Б. | ||||
35 | Жирнов Олександр | 22.04.82 | КМС | Київ | Локомотив | 00.43.72 | 1 | Жирнов В.Г. | ||||||
36 | Гаврилейко Андрій | 13.06.83 | МС | Київська | Вишгород | Динамо | КОШВСМ-1 | 00.44.26 | 1 | Бобильова М.Р.,Пристайлова | ||||
37 | Висоцький Володимир | 05.05.83 | КМС | Київська | Обухів р-н | ФСТУ | КОШВСМ -1 | н\ст | Семи кін О.І. | |||||
С-1 200м. Чоловіки Швидкість вітру + 0,5 м\с. Течія води 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Чебан Юрій | 05.07.86 | ЗМС | Одеська-1 | Южне | ЗСУ | Хімік ШВСМ | 00.41.32 | 00.43.14 | 00.41.51 | 20 | Сорокін В.М., Лесяк Є.В. | ||
2 | Шиманський Станіслав | 01.01.85 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ-3 СКПДПУ | 00.43.36 | 00.42.16 | 00.42.41 | 18 | Підклада О.В, Мацапура М.І. | ||
3 | Максимчук Олександр | 02.08.83 | МС | Рівненська | Дубно | ЗС-ФСТУ | ШВСМ | 00.43.29 | 00.41.86 | 00.43.00 | 17 | Максимчук А., Лурци-Огли М. | ||
4 | Цехош В’ячеслав | 25.06.81 | МС | Волинська | Ковель | Колос | СДЮШОР “Олімп” | 00.43.47 | 00.42.75 | 00.43.43 | 16 | Камері лов О.Є.,Шевченко Т. | ||
5 | Грицай Юрій | 14.07.88 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | 00.43.68 | 00.44.97 | 00.44.15 | 15 | Габер В. | |||
6 | Горунович Назар | 09.11.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 00.43.93 | 00.43.53 | 00.44.95 | 17 | Горунович П.А. | ||
7 | Касаткін Олександр | 14.06.83 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 00.44.07 | 00.44.73 | 00.45.13 | 13 | Мацапура М.І., Ковбановський В.С. | ||
8 | Ніколаєнко Андрій | 14.11.88 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 00.43.85 | 00.43.57 | 00.45.39 | 12 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. | ||
9 | Климнюк Сергій | 14.02.76 | МСМК | Київська | Вишгород | Динамо | ДШВСМ ДЮСШ з ввс | 00.44.86 | 00.42.83 | 00.46.07 | 11 | Бобильова, Трепетьон,Кухаренко | ||
10 | Ганич Володимир | 01.03.88 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 00.44.70 | 00.45.61 | 00.45.43 | 10 | Сав”як Б., Бундз Р., Ковальчук Я. | ||
11 | Симонов Кирило | 06.04.87 | КМС | Одеська-2 | Южне | ЗСУ | Хімік | 00.44.45 | 00.44.01 | 00.43.77 | 9 | Сорокін В.М., Лесяк Є.В. | ||
12 | Ситницький Сергій | 01.07.87 | МС | Рівненська | Дубно | Динамо | ШВСМ | 00.44.27 | 00.44.59 | 00.43.98 | 8 | Максимчук А.В. | ||
13 | Періг Микола | 24.02.86 | МС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК “Альбатрос” | 00.44.77 | 00.44.08 | 00.44.23 | 7 | Батомункоєв С.А. | |||
14 | Ціпан Вадим | 30.08.86 | МС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 00.43.87 | 00.45.40 | 00.44.76 | 6 | Набережний Ю.Л. | ||
15 | Комаровський Роман | 23.09.88 | КМС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ШВСМ | 00.45.77 | 00.44.72 | 00.45.20 | 5 | Кравчук М.Е. | ||
16 | Присяжнюк Ігор | 12.02.71 | МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ШВСМ | 00.44.61 | 00.44.00 | 00.45.73 | 4 | Кравчук М.Є. | ||
17 | Цомпель Вадим | 17.06.86 | КМС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 СКПДПУ | 00.44.69 | 00.44.81 | 00.45.98 | 3 | Мацапура М.І., Підклада О.В. | ||
18 | Шепель Олексій | 22.05.87 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 00.44.94 | 00.45.05 | 00.46.84 | 2 | Габер В. | ||
20 | Приймак Дмитро | 11.02.88 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ | 00.44.77 | 00.45.00 | 1 | Завілінський О.С. | ||||
21 | Колесник Олександр | 12.08.86 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 00.45.97 | 00.45.86 | 1 | Москаленко О.А.,Шадров В. | |||
21 | Савін Ігор | 09.12.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ | ШВСМ | 00.45.31 | 00.45.11 | 1 | Верчук І.В., Солтис О.О. | |||
22 | Петрухін Володимир | 79 | МСМК | Миколаївська | Миколаїв | Динамо | ШВСМ | 00.45.01 | 00.45.34 | 1 | Ніколаєв Є.П.,Ніколаєв В.П. | |||
22 | Шевчук Роман | 24.01.87 | КМС | Одеська-2 | Южне | ФСТУ | Хімік | 00.45.36 | 00.45.58 | 1 | Мурадосилов Е., Козловський В. | |||
23 | Гринько Дмитро | 25.06.83 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 00.45.02 | 00.46.49 | 1 | Шевченко Т.Ю. | |||
24 | Фідрус Олександр | 10.07.86 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 00.46.18 | 00.45.72 | 1 | Кучер П.В. | |||
25 | Марасін Олександр | 20.09.85 | КМС | Донецька | Донецьк | Спартак | ШВСМ КДЮСШ-3 | 00.45.48 | 00.46.21 | 1 | Бутенко Н.Г. | |||
26 | Очеретяний Антон | 02.01.85 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ “Спартак” | 00.46.18 | 00.46.74 | 1 | Очеретяний .І. | ||||
27 | Кондратюк Микола | 12.01.88 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 00.45.76 | 00.46.98 | 1 | Майстер А.О. | |||
28 | Марковський Андрій | 21.03.87 | КМС | Полтавська | Полтава | Колос | ПОШВСМ | 00.45.87 | 00.46.21 | 1 | Камері лов О.Є.,Семенюк Ф.І. | |||
29 | Єфімов Дмитро | 22.06.87 | МС | Одеська-2 | Южне | Динамо | Хімік | 00.46.01 | 00.46.98 | 1 | Маріморич А.А.,Кравчук М. | |||
30 | Худик Михайло | 19.08.84 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 00.44.24 | 00.47.38 | 1 | Павлов М.А., Горунович П.А. | |||
31 | Вердиш Віталій | 88 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | МВУФК | 00.47.13 | 00.48.66 | 1 | Шадров В.І., Федорченко О.Г. | |||
32 | Поручник Павло | 01.10.86 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР “Олімп” | 00.46.78 | 00.46.74 | 1 | Шевченко Т.Ю. | |||
33 | Решетніков Денис | 21.10.87 | КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПОШВСМ СК ПДПУ | 00.45.61 | 00.47.24 | 1 | Кічасов С.О. | |||
34 | Хмельов Сергій | 23.02.86 | КМС | Донецька | Харцизськ | Спартак | ДЮСШ м.Зугрес | 00.49.36 | 00.48.15 | 1 | Бутенко Н.Г. | |||
35 | Бацаєв Євген | 31.01.87 | КМС | Київська | Вишгород | Динамо-Колос | ДЮСШ з ввс. “Олімп” | 00.48.85 | н\ст. | 1 | Бобильова М.Р.,Шевченко Т.Ю. | |||
36 | Бору шок Андрій | 16.02.88 | КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | ШВСМ СК “Альбатрос” | 00.46.56 | 1 | Батомункоєв С.А. | |||||
37 | Сазонов Володимир | 16.05.74 | МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПОШВСМ | 00.47.22 | 1 | Мацапура М.І., Мацапура В.І. | ||||
38 | Донців Роман | 13.10.88 | 1 | Дніпропетровська-1 | Зеленодолсьськ | ФСТУ | ДЮСШ | 00.52.64 | 1 | Веретенніков О.Ф.,Масюков Є.І. | ||||
39 | Куницький Богдан | 30.11.87 | МС | Одеська-2 | Южне | Динамо | Хімік | 00.45.69 | 1 | Мариморич А.А.,Камері лов А., Кравчук Н.Е. | ||||
40 | Чорний Дмитро | 01.01.88 | КМС | Дніпропетров ька-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Локомотив” | 00.50.44 | 1 | Шаманець О.О.,Нурова О.А., Турпітка А.Т. | ||||
41 | Морозов Антон | 23.10.88 | КМС | Донецька | Донецьк | Спартак | ДЮСШ | 00.51.09 | 1 | Бутенко Н.Г. | ||||
42 | Сичук Антон | 24.06.87 | МС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | СКМ | 00.52.24 | 1 | Сніжко С.С.,Рожков Ю.А. | ||||
43 | Дем*яненко Валентин | 23.10.83 | МСМК | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-Динамо | н\ст | Шевченко В.В., Ковбановський В., Дуднік А.С. | ||||||
К-1 200м. Жінки Швидкість вітру + 0 м\с. Течія води 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Осіпенко-Родомська Інна | 20.09.88 | МСМК | Київська | Київ | Динамо-Україна | ДШВСМ | 00.43.18 | 00.44.29 | 00.42.49 | 10 10 | Дубінін С.О. | ||
Бурнос Наталія | 31.05.89 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | ШВСМ | 00.44.57 | 00.43.80 | 00.44.21 | п\к | Пугач Л.А., Сергун С.М. | |||
2 | Муравйова Ірина | 12.06.85 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 00.46.36 | 00.44.72 | 00.44.50 | 18 | Мурадосилов Е., Кравчук М.Є. | ||
3 | Клінова Інна | 13.05.86 | МС | Київ | ЗСУ | ДШВСМ | 00.44.33 | 00.44.10 | 00.44.84 | 17 | Нагаєв І.В. Синяговський О.Ф. | |||
4 | Жук Людмила | 29.04.84 | МС | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 ОШВСМ | 00.46.75 | 00.45.46 | 00.45.70 | 16 | Грязно в В.Г., Набережний | ||
5 | Дубініна Ольга | 01.06.87 | МС | Київська | Київ | Динамо-ФСТУ | ДШВСМ | 00.45.88 | 00.45.76 | 00.46.57 | 7,5 7,5 | Дубінін С.О. | ||
6 | Коваленко Катерина | 13.05.87 | МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ШВСМ | 00.47.06 | 00.45.14 | 00.46.92 | 14 | Кучер П.В. | ||
7 | Смахтіна Ольга | 11.03.87 | КМС | Київ | ДШВСМ | 00.47.23 | 00.46.09 | 00.47.45 | 13 | Трепетьон С.А. | ||||
8 | Присяжнюк Алла | 24.07.78 | МС | Вінницька | Вінниця | Динамо | СДЮШОР | 00.45.80 | 00.46.72 | 00.48.17 | 12 | Богуславський Ю.І., Напольський К.О., Бутенко С.Л. | ||
9 | Тертична Ганна | 14.10.86 | МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ШВСМ | 00.48.14 | 00.46.63 | 00.48.62 | 11 | Іванов О., Габер В. | ||
10 | Паламарчук Юлія | 28.08.84 | МС | Київ | ФСТУ | ДШВСМ СК “Локомотив” | 00.46.07 | 00.46.89 | 00.44.74 | 10 | Топіка Л.Ф., Топіка В.Л. | |||
11 | Василенко Анна | 03.12.88 | МС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 00.47.91 | 00.48.75 | 00.46.04 | 9 | Сніжко С.С.,Рожков Ю.А. | ||
12 | Осмоловська Яна | 07.10.87 | МС | Херсонська | Цюрупинськ | Спартак | ЦДЮСШ ШВСМ | 00.49.08 | 00.47.60 | 00.46.90 | 8 | Осмоловська Н.І.,Іванов М.І. | ||
13 | Венгер Лілія | 05.01.88 | МС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 00.49.68 | 00.48.42 | 00.47.22 | 7 | Кіндз ера І.,Поцюрко Н.,Одноріг А. | ||
14 | Нитяжук Наталія | 24.10.88 | КМС | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 | 00.49.90 | 00.48.96 | 00.47.64 | 6 | Грязно в В.Г., Пугач Л.А. | ||
15 | Слива Олена | 09.10.84 | МС | Київ | ДШВСМ Локомотив | 00.50.59 | 00.50.24 | 00.48.32 | 5 | Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. | ||||
16 | Іщенко Надія | 11.03.87 | МС | Херсонська | Цурюпинськ | ФСТУ | СДЮШОР ФСТУ ВУФК | 00.51.57 | 00.50.81 | 00.49.47 | 4 | Осмоловська Н.І.,Афанасьєв С.А. | ||
17 | Шихова Лізавета | 26.02.87 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ШВСМ | 00.50.30 | 00.48.66 | 00.51.22 | 3 | Кучер П.В. | ||
18 | Пивовар Марина | 10.06.86 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ-3 СКПДПУ | 00.49.15 | 00.47.26 | н\ст. | 2 | Мацапура М.І.,Кучер П.В. | ||
19 | Спичак Наталія | 09.03.82 | МС | Київ | ФСТУ | СДЮШОР Локомотив | 00.52.18 | 00.49.86 | 1 | Самійленко В.Є. | ||||
20 | Барановська Марія | 12.05.88 | КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПОШВСМ СК ПДПУ | 00.52.79 | 00.51.58 | 1 | Кічасов, Федоренко | |||
21 | Чеханюк Ольга | 17.04.87 | МС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 00.50.47 | 00.50.28 | 1 | Шевченко Т.Ю. | |||
22 | Полякова Людмила | 30.04.83 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 00.51.06 | 00.52.12 | 1 | Погорєлов Ю.М., Напольський К.О. | |||
23 | Міненко Марія | 01.08.88 | МС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 00.51.31 | 00.52.38 | 1 | Шевцова Л.В. | |||
24 | Петрухіна Оксана | 27.11.86 | МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР ФСТУ ШВСМ | 00.56.87 | 00.50.90 | 1 | Петрухін М., Афанасьєв С.А. | |||
25 | Мізерак Христина | 13.03.88 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 00.56.07 | 00.57.00 | 1 | Кузьма Н., Кіндз ера І.,Одноріг А. | |||
26 | Капічон Наталія | 25.01.87 | КМС | Київ | ДШВСМ | 00.52.18 | н\ст. | Трепетьон С.А. | ||||||
К-2 200м. Чоловіки Швидкість вітру + 0 м\с. Течія води 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Ткачук Олександр Терещенко Владислав | 08.06.83 25.03.72 | МС МСМК | Житомирська Херсонська | Житомир Херсон | Спартак ЗСУ | ОШВСМ ШВСМ | 00.34.12 | 00.34.93 | 20 20 | Ніколаєв В.В.,Бєльський В.В. Пліс О.П.,Осадчук О.Г. | |||
2 | Синегрибов Віталій Сапаров Андрій | 19.04.85 22.06.86 | МС МС | Одеська-1 | Южне | ЗСУ Динамо | Хімік ШВСМ | 00.34.36 | 00.34.99 | 00.35.14 | 36 | Безкровний О.Л.,Сорокін В.М.,Шевченко А.,Безкровний О.Л.,Мариморич А.А.,Кравчук М.Є. | ||
3 | Харітонов Олег Фесун Сергій | 02.08.88 22.02.82 | МС МС | Одеська Тернопільська | Южне Тернопіль | Динамо ФСТУ | Хімік ТОШВСМ | 00.33.54 | 00.35.35 | 17 17 | Мариморич А.А.,Куруз,Кравчук Н.Е. Павлов М.А. | |||
4 | Баховський Роман Тіщенко Сергій | 07.03.87 16.03.87 | МС МС | Львівська Одеська | Львів Южий | МОН ФСТУ | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” Хімік | 00.34.23 | 00.35.56 | 16 16 | Гривняк Р.,Даньків У.,Богуславський Мальков С.,Цикош О.,Тіщенко О. | |||
5 | Савін Петро Гавриленко Анатолій | 01.04.83 02.09.84 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Динамо | ШВСМ | 00.34.85 | 00.35.51 | 00.36.03 | 30 | Яремчук В.В., Іванови Яремчук В.В.,Пристайлова Т.В. | ||
6 | Ткачук Тарас Войчук Микола | 12.05.88 11.12.87 | КМС КМС | Рівненська | Березне | Динамо Динамо | ШВСМ | 00.35.76 | 00.36.66 | 00.36.32 | 28 | Набережний Ю.Л.,Кислиць кий О.В. Набережний Ю.Л. | ||
7 | Коваль Леонід Селецький Павло | 26.09.81 11.08.86 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ШВСМ | 00.36.35 | 00.35.82 | 00.36.91 | 26 | Яремчик В.В.,Набережний Яремчик В.В. | ||
8 | Кобевко Сергій Бабечко Юрій | 28.09.86 22.11.84 | МС /МС | Херсонська | Херсон Цюрупинськ | ЗС ФСТУ | СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС ШВСМ | 00.36.18 | 00.35.21 | 00.37.17 | 24 | Барболін С.В. Кравченко В.І.,Анастасьєв О.Г. | ||
9 | Колесник Максим Яси ненко Віталій | 08.02.86 06.01.85 | КМС МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР ШВСМ СДЮШОР | 00.35.93 | 00.36.32 | 00.37.51 | 22 | Шевченко О.,Федорченко О.Г. Шевченко О.В.,Кукурудза Н.С. | ||
10 | Вераксич Юрій Штепа Сергій | 02.02.78 30.10.71 | МС МС | Херсонська Полтавська | Херсон Полтава | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ШВСМ | 00.36.81 | 00.37.17 | 00.35.85 | 10 10 | Шевченко Н.Г.,Осадчук Кічасов С.О., Нагорний | ||
11 | Романюк Олег Сінкевич Сергій | 31.01.88 21.09.81 | МС МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 00.35.48 | 00.36.91 | 00.36.06 | 18 | Куземко В.С.,Павлов М.А. Андріанов Ю.П.,Павлов М.А. | ||
12 | Благо датських Олег Мамутов Руслан | 19.04.84 25.09.87 | МС МС | Одеська-1 | Южне Южне | ФСТУ ФСТУ | Хімік | 00.35.68 | 00.35.98 | 00.36.36 | 16 | Ріхтер М.Р.,Калінін В.П. Ріхтер М.Р.,Козловський | ||
13 | Коротаєв В’ячеслав Труба Ігор | 16.11.88 25.08.88 | КМС КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпродзержинськ Київ | МОН | ДОШВСМ ДЮСШ-1 ДОУФК ШВСМ | 00.36.66 | 00.37.97 | 00.36.71 | 7 7 | Грабко А.Я.,Цопікова Т.А.,Гунько В.Д. Мацаєнко | ||
14 | Редьква Андрій Монастирський Андрій | 05.05.88 04.06.88 | МС МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 00.37.14 | 00.38.22 | 00.36.96 | 12 | Куземко В.С.,Павлов М.А. | ||
15 | Хоменко Сергій Сидоренко Павло | 04.06.87 12.06.83 | КМС МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ Колос | ПОШВСМ СК ПДПУ ДЮСШ “Колос” | 00.37.39 | 00.38.47 | 00.37.36 | 10 | Кічасов С.О., Кукурудза М.С. Кічасов С.О.,Оніщенко О.О. | ||
16 | Дмитренко Костянтин Бас Микола | 29.05.87 04.02.86 | МС МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР ФСТУ ШВСМ | 00.36.65 | 00.37.72 | 00.37.79 | 8 | Воробйов В.В.,Єрьоменко В.Б.,Анастасьєв О.Г. Анастасьєв О.Г., Даниленко Л.Г., | ||
17 | Городнюк Денис Шевченко Юрій | 13.03.87 12.06.86 | МС МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ СК ПДПУ | 00.36.10 | 00.37.09 | 00.38.04 | 6 | Кічасов С.О.,Кучер П.В. Кічасов С.О. | ||
18 | Мельничук Едуард Портюх Іван | 04.03.87 14.08.87 | КМС МС | Рівненська | Березне Рівне | Динамо ФСТУ | ШВСМ ШВСМ | 00.36.41 | 00.37.42 | 00.38.43 | 4 | Набережний Ю.Л. Щипців О.,Набережний Ю.Л. | ||
19 | Коваленко Сергій Сазонов Ілля | 16.05.87 16.08.74 | КМС КМС | Сумська | Суми | Спартак Спартак | ДЮСШ “У” | 00.36.89 | 00.39.29 | 2 | Мазур С.В. | |||
20 | Зайченко Олександр Фірсанов Дмитро | 24.10.71 13.01.73 | МС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ШВСМ | 00.38.81 | 00.38.81 | 2 | Шевченко О.В. | |||
21 | Самійленко Віталій Моргун Валерій | 27.11.74 16.07.74 | МС МСМК | Київська | Київ | ФСТУ ЗСУ | ДШВСМ КОШВСМ-1 | 00.38.59 | 00.42.90 | 2 | Самійленко Є.Г.,Спичак Н.П. Моргун В.П. | |||
22 | Нестеров Дмитро Твардовський Сергій | 06.11.86 21.03.88 | МС КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ ФСТУ | ТОК ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 00.37.53 | 2 | Павлов М.А.,Андріанов Ю.П.,Маковій М.А. Андріанов Ю.П. | ||||
23 | Бойко Олександр Бойко Сергій | 03.11.86 16.11.87 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | СДЮШОР | 00.37.76 | 2 | Бутенко С.Л. | ||||
24 | Сміюха Микола Широхов Володимир | 06.12.88 11.11.85 | 1 КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 00.39.11 | 2 | Базилевська О.І. Шевцова Л.В. | ||||
25 | Варивода Євген Лисенко Віталій | 17.11.83 27.06.88 | МС КМС | Херсонська | Херсон | Спартак ЗСУ | ШВСМ СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 00.37.92 | 2 | Коло колов С.В.,Анастасьєв О.Г. Барболін С.В. | ||||
26 | Свєженцев Павло Молдавчук Роман | 79 80 | МС МС | Донецька | Донецьк | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ДЮСШ | 00.39.02 | 2 | Ліхолетов В.Н. | ||||
С-2 200м .Чоловіки Швидкість вітру -1,2м\с. Течія води 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Олефіренко Олександр Голубов Олександр | 13.07.82 22.03.85 | МС МС | Запорізька Одеська | Енергодар Южне | ФСТУ Динамо | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС ШВСМ Хімік ШВСМ | 00.38.48 | 00.39.30 | 20 20 | Снєжко С.С.,Рожков Ю.О. Мариморич А., Голубов А.К.,Кравчук М.Е. | |||
2 | Прокопенко Максим Безуглий Сергій | 23.03.84 07.10.84 | МСМК МСМК | Миколаївська-Кіровоградська Миколаївська | Миколаїв | Динамо Динамо | ШВСМ | 00.39.22 | 00.39.02 | 00.39.90 | 9 27 | Ніколаєв Є.П.,Ніколаєв В.П. | ||
3 | Чебан Юрій Сажай Борис | 05.07.86 19.01.88 | ЗМС МС | Одеська-1 | Южне | ЗСУ Динамо | Хімік ШВСМ Хімік | 00.39.01 | 00.40.16 | 34 | Сорокін В.М.,Лесяк Є.П. Мариморич А.А.,Жил кін О.Л.,Кравчук Н.Є. | |||
4 | Бабенко Дмитро Романчук Сергій | 27.02.83 23.03.80 | МС МС | Одеська Чернігівська | Южне Чернігів | ЗСУ ЗСУ | Хімік ДШВСМ | 00.39.12 | 00.39.33 | 00.40.45 | 19 16 | Сорокін В.М.,Мінгель Сорокін В.М..Трепетьон С.А. | ||
5 | Левченко Олександр Бєлєнький Антон | 16.12.87 16.07.88 | МС МС | Миколаївська Херсонська | Миколаїв Херсон | Динамо Спартак | СДЮШОР ВУФК ВУФК | 00.39.68 | 00.40.74 | 15 15 | Ніколаєв Є.П.,Шевченко Н.Г. Кравченко А.С.,Глущенко С.А. | |||
6 | Камлочук Леонід Кучмей Богдан | 04.07.74 15.03.81 | МСМК МС | Рівненська | Дубно | ЗСУ-Колос ЗСУ-Спартак | ШВСМ | 00.40.12 | 00.40.86 | 00.41.04 | 28 | Максимчук А.В. | ||
7 | Кравченко Микола Пожар Денис | 19.11.82 07.01.82 | МС МС | Херсонська | Херсон | Спартак ЗС-Спартак | ШВСМ ШВСМ | 00.39.79 | 00.40.48 | 00.41.48 | 26 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. | ||
8 | Ткаченко Сергій Гуцалюк Віктор | 18.01.83 20.07.84 | МС МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 00.42.07 | 00.40.65 | 00.41.77 | 24 | Напольський К.О.,Добротворський В. | ||
9 | Цехош В’ячеслав Климнюк Сергій | 03.10.81 14.01.76 | МС МСМК | Волинська Київська | Ковель Вишгород | Колос Динамо | СДЮШОР “Олімп” ДШВСМ | 00.40.57 | 00.39.94 | 00.42.84 | 11 11 | Камері лов,Шевченко Трепетьон С.,Бобильова М. | ||
10 | Грицай Юрій Шепель Олексій | 14.07.88 22.05.87 | КМС КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ | 00.42.56 | 00.41.16 | 00.40.66 | 20 | Габер В. | ||
11 | Солтик Сергій Янчук Олексій | 14.12.86 16.01.87 | КМС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | МЦФВУМ ОШВСМ | 00.43.07 | 00.42.40 | 00.42.00 | 18 | Жиляєв С.,Жиляєва Н. Жиляєв С.,Жиляєва Н.,Жиляєва Ю. | ||
12 | Ніолаєнко Андрій Дікалов Сергій | 14.11.88 10.01.88 | КМС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 00.42.11 | 00.43.71 | 00.42.29 | 16 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. | ||
13 | Назарук Дмитро Савін Дмитро | 26.10.87 11.08.83 | КМС КМС | Волинська | Ковель | Динамо Динамо | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 00.43.19 | 00.43.20 | 00.43.01 | 14 | Верчук І.В. | ||
14 | Корнелю Володимир Манченко Ігор | 29.04.84 24.08.88 | МС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 00.43.45 | 00.43.45 | 00.43.21 | 12 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. | ||
15 | Верчук Ігор Савін Ігор | 25.09.88 22.07.87 | МС КМС | Волинська Хмельницька | Ковель Хмельницький | ФСТУ ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР Ковельсільмаш ОШВСМ | 00.44.11 | 00.42.68 | 00.43.46 | 5 5 | Верчук І.В. Верчук І.В.,Флерчук | ||
16 | Кривошеєнко Дмитро Петрухін Володимир | 19.03.87 79 | МС МСМК | Миколаївська | Миколаїв | Спартак Динамо | ШВСМ ШВСМ | 00.44.00 | 00.44.93 | 00.43.71 | 8 | Ніколаєв Є.П.,Ніколаєв В.П. -“- | ||
17 | Тимчій Олег Тимчій Тарас | 16.04.85 11.03.87 | КМС КМС | Львівська | Львів | МОН МОН | ШВСМ СДЮШОР-3 | 00.46.89 | 00.45.11 | 00.44.20 | 6 | Мищишин Р. | ||
18 | Бадалаха Євген Павлік Роман | 12.12.07 01.01.85 | КМС КМС | Київська | Вишгород | Динамо Динамо | ДШВСМ КДЮСШ | 00.53.21 | 00.48.00 | 00.50.04 | 4 | Латишев, Бобильова М.Р. | ||
19 | Хмельов Сергій Повх Роман | 27.10.86 06.08.86 | МС МС | Донецька Одеська | Донецьк Южне | Спартак ЗСУ | КДЮСШ-3 ШВСМ ФСК “Хімік” | 00.45.35 | н\ст | 2 | Бутенко Сорокін, Камерілов | |||
К-2 200 м. Жінки Швидкість вітру -1,2м\с. Течія води 0 м\с. | ||||||||||||||
1 | Осипенко-Родомська Інна Дубиніна Ольга | 20.09.82 01.06.87 | МСМК МС | Київська | Київ Київ | Динамо-ФСТУ Динамо-ФСТУ | ДШВСМ ДШВСМ | 00.39.85 | 00.40.53 | 20 20 | Дубінін С.А. | |||
2 | Сорокіна Ольга Голубоцька Людмила | 14.01.85 24.07.83 | МС МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 00.41.81 | 00.41.96 | 30 | Москаленко О.А. | |||
3 | Коваленко Катерина Тертична Ганна | 13.05.87 14.12.86 | МС МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ШВСМ | 00.41.72 | 00.42.97 | 34 | Кучер П.В.,Іванов О.К.,Габер В.П. | |||
4 | Борис Ганна Кукса Ірина | 22.07.84 10.06.88 | МС КМС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ПОШВСМ ДЮСш-3 СКПДПУ | 00.43.68 | 00.43.27 | 32 | Мацапура М.І., Приймак В.М. Мацапура М.І.,Борис А.І. | |||
5 | Калініченко Єлизавета Білогаєнко Надія | 31.07.85 03.12.84 | МС МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ СК ПДПУ ДЮСШ-3 з веслув.б\к. | 00.42.12 | 00.43.76 | 30 | Кічасов С.О.,Нагорний В.В. Кічасов С.О.,Підклада О.В., Моргун В.П. | |||
6 | Мамалига Наталія Глущенко Каріна | 20.05.87 03.02.87 | КМС КМС | Дніпропетровська-1 | Зеленодольськ Дніпропетровськ | Колос ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Локомотив” | 00.44.93 | 00.44.17 | 28 | Веретенніков О.Ф.,Гунько В.Д. Москаленко О.А. | |||
7 | Венгер Лілія Мазовська Оксана | 05.01.88 03.09.87 | МС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 00.42.83 | 00.43.98 | 00.45.01 | 26 | Кіндз ера І.,Одноріг А.,Поцюрко Н. | ||
8 | Бутенко Ірина Василенко Ганна | 09.08.88 03.12.88 | МС МС | Вінницька Запорізька | Вінниця Запоріжжя | Спартак Україна | СДЮШОР ЗШВСМ СОК ОП ЗАЕС | 00.43.97 | 00.45.71 | 00.45.51 | 12 12 | Бутенко С.Л. Сніжко С.С., Рожков Ю.О. | ||
9 | Іщенко Надія Осмоловська Яна | 11.03.87 07.10.87 | МС МС | Херсонська | Цюрупинськ Цюрупинськ | ФСТУ Спартак | СДЮШОР ФСТУ ВУФК ЦДЮСШ ШВСМ | 00.45.90 | 00.46.05 | 00.45.99 | 22 | Осмоловська Н.І.,Афанасьєв С.А. Осмоловська Н.І.,Іванов М.І. | ||
10 | Міненко Марія Шихова Єлизавета | 01.08.88 26.02.87 | МС КМС | Чернігівська Черкаська | Чернігів Черкаси | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ШВСМ | 00.47.90 | 00.46.46 | 10 10 | Шевцова Л.В. Кучер П.В. | |||
11 | Чеханюк Ольга Мізерак Христина | 17.04.87 13.03.88 | КМС КМС | Львівська Волинська | Львів Луцьк | Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 00.52.32 | 00.50.50 | 18 | Кіндз ера І.,Кузьма Н.,Одноріг А. Шевченко | |||
12 | Деньгуб Юлія Тимченко Юлія | 14.02.85 27.09.86 | КМС КМС | Дніпропетровська | Дніпродзержинськ | МОН МОН | ДОШВСМ ДЮСШ | 00.55.62 | 00.52.32 | 12 | Грабко А.Я. |
Головний суддя змагань
Суддя Національної категорії Б.П.Балабан
Головний секретар змагань
Суддя Національної категорії О.Г.Ремез
Суддя Національної категорії А.Б.Симановський