КОМАНДНІ РЕЗУЛЬТАТИ
ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ФСТ, ВІДОМСТВ ТА СПОРТИВНИХ КЛУБІВ
З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
26-29 липня 2007 року м. Київ
МІСЦЕ | НАЗВА ФСТ, ВІДОМСТВА, СПОРТКЛУБА | ОЧКИ |
---|---|---|
1 | ФСТ “Україна”-1 | 1794 |
2 | ФСТ “Спартак”-1 | 1510 |
3 | ФСТ “Україна”-2 | 1234 |
4 | ФСТ “Динамо”-1 | 1166 |
5 | ФСТ “Колос” | 925 |
6 | ФСТ “Спартак”-2 | 530 |
7 | ФСТ “Динамо”-2 | 457 |
8 | ФСТ “Динамо”-3 | 225 |
9 | Зброєні сили України | 164 |
10 | ФСТ “Україна”-3 | 120 |
11 | СК “Альбатрос” | 59 |
12 | ФСТ “Колос”-2 | 26 |
Головний суддя, суддя Національної категорії Балабан Б.П.
Головний секретар, суддя Національної категорії Давидова С.О.
Суддя Національної категорії Лесь С.Г.
ТЕХНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ
ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ФСТ, ВІДОМСТВ ТА СПОРТИВНИХ КЛУБІВ
З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
26-29 липня 2007 року м. Київ
М і с ц е | Прізвище, ім'я спортсмена | Дата народ- ження | Роз- ряд | Область | Місто | ДСТ | Назва ШВСМ, ДЮСШ, СДЮШОР, спортклуба, УФК | РЕЗУЛЬТАТ | О ч к и | Прізвище тренера | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
П/П | П/Ф | ФІНАЛ | ||||||||||
К-1 1000м. Чоловіки Швидкість вітру – 1,5м\с. | ||||||||||||
1 | Баштовий Сергій | 86 | МС | Сумська | Суми | Спартак-1 | ДЮСШ Україна | 4.03.76 | 3.54.64 | 20 | Мазур С.В. | |
2 | Семикін Михайло | 01.12.84 | МС | Київська | Динамо-1 | КОШВСМ-1 КДЮСШ Динамо | 3.58.48 | 3.56.04 | 18 | Семикін О.І. | ||
3 | Клименко Олександр | 03.09.87 | МС | Київ | ФСТУ-2 | ДШВСМ СК Локомотив СК Олімп | 4.00.02 | 3.57.80 | 17 | Топіха В.Л.,Кліменко В.В. | ||
4 | Штепа Сергій | 30.10.71 | МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ-1 | ПОШВСМ | 4.01.34 | 4.07.16 | 3.59.94 | 16 | Оніщенко О.О.,Кічасов С.О. |
5 | Бондаренко Іван | 87 | МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Спаратк-1 | ДЮСШ-8 | 4.06.19 | 4.08.17 | 4.02.86 | 15 | Радченко Л.С. |
6 | Монастирський Андрій | 06.04.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ-1 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 4.08.69 | 4.07.68 | 4.03.15 | 14 | Куземко В.С. |
7 | Томусяк Андрій | 28.06.79 | МС | Одеська | Одеса | Динамо-1 | ШВСМ СК Хімік | 4.08.65 | 4.10.20 | 4.04.25 | 13 | Кравчук, Безкровинй |
8 | Войчук Микола | 04.03.87 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо-3 | ОШВСМ | 4.05.31 | 4.13.64 | 4.09.85 | 12 | Набережний Ю.Л.,Щіпцов О.І. |
9 | Коваль Леонід | 81 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ОШВСМ | 4.02.54 | 4.09.05 | 4.14.12 | 11 | Яремчук В.В. |
10 | Малахов Олег | 86 | КМС | Сумська | Суми | Спаратк-2 | ДЮСШ Україна | 4.14.59 | 4.15.15 | 4.01.78 | 10 | Мазур С.В. |
11 | Сухий Олександр | 30.12.78 | КМС | Чернівецька | Н-Дністровськ | ФСТУ-2 | ДЮСШ | 4.11.23 | 4.15.75 | 4.04.58 | 9 | Осипенко О.І. |
12 | Пастушок Анатолій | 86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спаратк-2 | ОШВСМ | 4.09.25 | 4.18.36 | 4.05.64 | 8 | Яремчук В.В. |
13 | Селецький Павло | 86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ОШВСМ | 4.12.32 | 4.18.71 | 4.08.57 | 7 | Яремчук В.В. |
14 | Сервуля Сергій | 02.01.81 | МС | Дніпропетровська | Зеленодольськ | Колос | ШВСМ ДЮСШ | 4.08.47 | 4.19.71 | 4.09.11 | 6 | Веретенніков О.Ф. |
15 | Жирнов Олександр | 22.04.82 | КМС | Київ | ФСТУ-3 | СДЮШОР Локомотив | 4.12.07 | 4.19.16 | 4.10.92 | 5 | Жирнов В.Г. | |
16 | Кучерявий Олександр | 88 | КМС | Київ | Спартак-2 | ЦДЮСШ | 4.15.21 | 4.23.22 | 4.14.39 | 4 | Мацаєнко М.М.,Карнаухов Ю.В. | |
17 | Марчик Сергій | 06.04.86 | КМС | Київ | ФСТУ-2 | СК Локомотив СК Олімп | 4.09.23 | 4.26.22 | 4.21.28 | 3 | Клименко В.В.,Кліменко О.В. | |
18 | Данюк Олександр | 87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 | ОШВСМ | 4.16.60 | 4.31.45 | 4.21.63 | 2 | Яремчук В.В. |
19 | Мельничук Едуард | 11.02.87 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо-3 | ОШВСМ | 4.10.97 | 4.40.80 | 1 | Набережний Ю.Л.,Щіпців О.І. | |
20 | Романюк Олег | 31.01.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ-2 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 4.16.01 | 4.20.87 | 1 | Куземко В.С.,Павлов М.А. | |
21 | Козак Роман | 11.12.86 | МС | Львівська | Добротвір | ФСТУ-1 | ЛШВСМ СДЮШОР Добротвір | 4.15.99 | 4.42.50 | 1 | Макар І.С. | |
22 | Сазонов Ілля | 84 | МС | Сумська | Суми | Спаратк-2 | ДЮСШ “Україна” | 4.15.02 | 1 | Мазур С.В. | ||
23 | Гурін Богдан | 22.01.88 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо-3 | ОШВСМ | 4.16.85 | 1 | Набережний Ю.Л.,Щіпцов О.І. | ||
24 | Твардовський Сергій | 21.03.88 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ-2 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 4.19.68 | 1 | Андріанов Ю.П. | ||
25 | Молдавчук Роман | 80 | КМС | Донецька | Донецьк | Спартак-2 | ДЮСШ | 4.16.97 | 1 | Ліхолетов В.Л. | ||
26 | Самуйленко Віталій | 27.11.74 | МС | Київ | ФСТУ-3 | СДЮШОР Локомотив | 4.38.78 | 1 | Спичак Н.П.,Самуйленко Є.І. | |||
С-1 1000м. Чоловіки Швидкість вітру – 1,5м\с. | ||||||||||||
1 | Присяжнюк Ігор | 01.01.77 | МС | Одеська | Одеса | Динамо-2 | ШВСМ СК Хімік | 4.43.01 | 4.25.97 | 20 | Кравчук, Ткачьов, Бутенко | |
2 | Періг Ммикола | 24.02.86 | МС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | ШВСМ СК Альбатрос | 4.30.36 | 4.27.03 | 18 | Батомункоєв С.О. | |
3 | Сполук Павло | 05.01.83 | МС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик | 4.18.51 | 4.29.70 | 17 | Бригада | |
4 | Матвійчук Микола | 16.04.84 | МС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик | 4.50.08 | 4.29.56 | 4.32.97 | 16 | Бригада |
5 | Біленький Михайло | 07.06.86 | МС | Миколаївська-Черкаська | Миколаїв-Умань | Динамо-1 | ШВСМ | 5.03.06 | 4.31.15 | 4.36.77 | 15 | Ніколаєв В.П. |
6 | Мельничук Костянтин | 05.06.87 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ-1 | ТОК ШВСМ | 4.54.97 | 4.35.21 | 4.37.84 | 14 | Павлов, Павлюк |
7 | Шкоян Денис | 27.04.88 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-2 | ШВСМ МЦФВУМ | 4.57.33 | 4.28.42 | 4.38.05 | 13 | Майстер А.О. |
8 | Андрєєв Артем | 02.05.87 | МС | Одеська | Одеса | Динамо-1 | ФСК Хімік ШВСМ | 4.29.73 | 4.28.14 | 4.38.35 | 12 | Андрєєв, Маріморіч,Кравчук |
9 | Кондратюк Олександр | 19.03.86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-1 | ШВСМ МЦФВУМ | 4.50.85 | 4.28.82 | 4.46.72 | 11 | Майстер А.О. |
10 | Кривошеєнко Дмитро | 87 | МС | Миколаївська | Миколаїв | Спаратк-1 | ШВСМ | 5.04.47 | 4.33.29 | 4.39.92 | 10 | Ніколаєв В.П.,Ніколаєв Є.П. |
11 | Янчук Олексій | 87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спаратк-1 | ОШВСМ | 5.08.34 | 4.48.01 | 4.45.14 | 9 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Ю.С. |
12 | Гринько Дмитро | 25.06.83 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 5.14.27 | 4.48.71 | 4.47.09 | 8 | Шевченко |
13 | Кондратюк Микола | 12.01.88 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-2 | ШВСМ МЦФВУМ | 4.33.81 | 4.49.64 | 4.48.01 | 7 | Майстер А.О. |
14 | Сітницький Сергій | 12.04.87 | МС | Рівненська | Дубно | Колос | ШВСМ | 4.42.45 | 4.55.21 | 5.01.00 | 6 | |
15 | Лахіта Віталій | 30.06.86 | КМС | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 4.45.66 | 5.04.80 | 5.06.60 | 5 | Максимчук |
16 | Борушок Андрій | 16.02.88 | КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | СК Альбатрос | 4.41.41 | 4.51.56 | 5.11.82 | 4 | Батомункоєв С.А. |
17- 18 | Приймак Дмитро | 88 | МС | Київ | Спартак-2 | ЦДЮСШ | 4.56.85 | 5.00.85 | н\ст. | Мацаєнко М.М.,Карнаухов Ю.В. | ||
Очеретяний Антон | 85 | КМС | Київ | Спартак-2 | ЦДЮСШ | 4.35.05 | 4.56.82 | н\ст. | Очеретяний І.І. | |||
19 | Поручнік Павло | 01.10.86 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | Олімп | 4.56.50 | 5.10.00 | 1 | Шевченко | |
20 | Лозовський Віталій | 12.05.88 | КМС | Одеська | Одеса | Динамо-2 | СК Хімік ШВСМ | 5.20.27 | 5.15.35 | 1 | Маріморіч А.А.,Жилкін О.Л. | |
21 | Ганич Володимир | 01.03.89 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ШВСМ СДЮШОР Веслярик | 5.18.35 | 5.23.71 | 1 | Бригада | |
22 | Ціпан Вадим | 86 | МС | Рівненська | Березне | Динамо-1 | ОШВСМ | 4.48.69 | 1 | Набережний Ю.Л.,Шиіпців О.І. | ||
23 | Ісаков Олександр | 16.01.85 | МС | Одеська | Одеська | Динамо-1 | СК Хімік ШВСМ | 4.59.09 | 1 | Шиченко,Кравчук М.Ю.,Мариморич А. | ||
24 | Варфолюк Андрій | 13.12.87 | КМС | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ДЮСШ | 5.38.64 | 1 | Максимчук А. | ||
25 | Бацаєв Євген | КМС | Київська | Динамо-2 | КДЮСШ Динамо | 5.04.44 | 1 | Бобильва М.,Кухаренко Н. | ||||
Доскич Іван | 31.01.89 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ШВСМ СДЮШОР Веслярик | н\фін. | Бригада | ||||
К-1 1000м. Жінки Швидкість вітру – 1,5м\с. | ||||||||||||
1 | Пивовар Марія | 10.06.86 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-1 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.58.24 | 4.43.50 | 20 | Мацапура М.,Кучер П. | |
2 | Герасимова Олена | 01.09.86 | МС | Донецька | Маріуполь | ФСТУ-1 | ДШВСМ ДЮСШ Азовсталь | 4.37.86 | 4.43.75 | 18 | Венгер З.,Венгер В. | |
3 | Лісова Катерина | 86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | МЦФВУМ | 4.51.07 | 4.46.31 | 17 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Ю.С. | |
4 | Слива Олена | 09.10.84 | МС | Київ | ФСТУ-2 | ДШВСМ СК Локомотив | 4.41.99 | 4.46.67 | 16 | Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. | ||
5 | Нитяжук Наталія | 24.10.88 | КМС | Черкаська | Умань | ФСТУ-2 | ШВСМ ДЮСШ-1 | 4.54.25 | 4.59.26 | 15 | Грязнов В.Г. | |
6 | Осмоловська Яна | 25.01.82 | МС | Хероснська | Цурюпинськ | Спаратк-1 | ЦДЮСШ ШВСМ | 4.44.08 | 5.01.94 | 14 | Осмаловська Н.І.,Іванов М.І. | |
7 | Мамалига Наталія | 20.12.81 | КМС | Дніпропетровська | Зеленодольськ | Колос | ШВСМ | 5.03.09 | 5.21.19 | 5.21.39 | 13 | Веретенніков |
8 | Спичак Наталія | 09.03.82 | МС | Київ | ФСТУ | СДЮШОР Локомотив | 5.17.55 | 5.14.21 | 5.29.31 | 12 | Самуйленко В.І. | |
9 | Середенко Наталія | 82 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак-2 | ШВСМ | 5.17.83 | 5.19.23 | 5.32.72 | 11 | Кравченко А.С.,Осадчук О.Г. |
10 | Бондарук Яна | 12.12.86 | 1 | Волинська | Луцьк | Колос | Олімп | 5.30.32 | 5.24.28 | 10 | Шевченко | |
11 | Пісачук Людмила | 16.10.89 | 1 | Волинська | Луцьк | Колос | Олімп | 4.33.94 | 5.25.25 | 9 | Шевченко | |
К-2 1000м. Чоловіки Швидкість вітру – 1,5м\с. | ||||||||||||
1 | Лапін Олег Сокрута Андрій | 27.04.79 27.04.86 | МС МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ДОШВСМ ДЮСШ Локомотив | 3.37.55 | 40 | Турпітка А.Т.,Шаманець О.О., Яковець В.Б.,Нурова О.А. | ||
2 | Баштовий Сергій Коваленко Сергій | 86 87 | МС МС | Сумська | Суми | Спартак-1 Спартак-1 | ДЮСШ України | 3.39.32 | 36 | Мазур С.В. | ||
3 | Ясиненко Віталій Монастирський Андрій | 06.01.85 04.06.88 | МС МС | Миколаївська Тернопільська | Миколаїв Тернопіль | ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ШВСМ СДЮШОР ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 3.41.33 | 34 | Шевченко О.В.,Кукурудза М. Куземко В.С. | ||
4 | Бурковський Станіслав Самійленко Віталій | 08.01.87 27.11.74 | МС МС | Вінницька | Вінниця Київ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Ніка СДЮШОР Локомотив | 3.43.33 | 32 | Богуславський Ю.І. Спичак Н.П.,Самійленко Є.Г. | ||
5 | Портюх Іван Ткачук Тарас | 14.08.87 22.05.88 | МС КМС | Рівненська | Рівне Березне | Динамо-3 Динамо-3 | ОШВСМ | 3.48.92 | 30 | Набережний Ю.Л.,Щіпців О.І. | ||
6 | Лисенко Віталій Кобевко Сергій | 27.06.88 28.09.86 | МС МС | Херсонська | Херосн | ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 3.50.12 | 28 | Барболін С.В. | ||
8 | Кушта Микола Стальненко Микола | 87 88 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 Спаратк-2 | ОШВСМ | 3.50.48 | 26 | Яремчук В.В. | ||
8 | Романюк Олег Твардовський Сергій | 31.01.88 21.03.88 | МС КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 3.50.91 | 24 | Куземко В.С.,Павлов М.Л. Андріанов Ю.П. | ||
9 | Балик Дмитро Коротаєв Вячеслав | 88 88 | КМС МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Спартак-2 Спаратк-2 | ДЮСШ-8 | 4.03.06 | 22 | Радченко Л.С. Грабко А.Я. | ||
С-2 1000м.Чоловіки Швидкість вітру – 1,5м\с. | ||||||||||||
1 | Сазонов Володимир Шпак Олексій | 16.05.74 20.06.77 | МС МСМК | Полтавська | Полтава Комсомольськ | ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 3.58.76 | 40 | Камерілов О.,Мацапура В.І. Мацапура М.І. | ||
2 | Ісаков Юрій Сажай Борис | 21.07.86 19.01.88 | МС МС | Одеська | Одеса | Динамо-1 Динамо-1 | СК Хімік ШВСМ | 4.01.76 | 36 | Маріморіч А.А. Маріморіч,Курудз,Кравчук Н.Є. | ||
3 | Повх Роман Марковський Андрій | 06.08.86 21.03.87 | МС МС | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ШВСМ | 4.02.40 | 34 | Камерілов | ||
4 | Шиманський Станіслав Горунович Назар | 01.01.85 09.11.88 | МС МС | Полтавська Тернопільська | Комсомольськ Тернопіль | ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 4.03.85 | 32 | Мацапура М.І.,Підклада О.В. Горунович П.Л. | ||
5 | Ціпан Вадим Левченко Олександр | 86 87 | МС МС | Рівненська Миколаївська | Березне Миколаїв | Динамо-1 Динамо-1 | ОШВСМ | 4.04.53 | 30 | Набережний Ю.Л.,Щіпцов О.І. Ніколаєв Є. | ||
6 | Янчук Олексій Солтик Сергій | 87 86 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 Спартак-1 | ОШВСМ | 4.15.12 | 28 | Жиляєв С.Л.,Жиляєв Ю.С. | ||
7 | Матвійчук Микола Сполук Павло | 16.04.84 05.01.83 | МС МС | Львівська | Львів | Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик | 4.15.76 | 26 | Бригада | ||
8 | Худик Михайло Верчук Ігор | 19.08.84 29.09.88 | МС МС | Тернопілська Волинська | Тернопіль Ковель | ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник ОШВСМ Ніка-Сільмаш | 4.19.03 | 24 | Павлов М.,Горунович П.А. Верчук І.В. | ||
К-2 1000м. Жінки Швидкість вітру – 1,5м\с. | ||||||||||||
1 | Лісова Катерина Фальшовнік Світлана | 86 88 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 Спартак-1 | МЦФВУМ | 4.13.40 | 40 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Ю.С. Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н. | ||
2 | Литвинчук Людмила Осмаловська Яна | 87 87 | МС МС | Хмельницька Херсонська | Хмельницький Цюрупинськ | Спаратк-1 Спартак-1 | ОШВСМ ЦДЮСШ ШВСМ | 4.18.28 | 36 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.,Жиляєв Ю.С. Осмаловська Н.І.,Іванов М.І. | ||
3 | Василенко Анна Колесник Олена | 01.12.87 14.08.88 | МС КМС | Запорізька Одеська | Енергодар Одеса | ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ШВСМ СОК ОП ЗАЕС ШВСМ Хімік | 4.22.61 | 34 | Сніжко С.,Рожков Ю. Жилкін О. | ||
4 | Венгер Лілія Чернишова Анна | 05.01.88 26.03.88 | МС КМС | Львівська Волинська | Львів Луцьк | Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР Веслярик ШВСМ Олімп | 4.43.18 | 32 | Кіндзера Шевченко,Семенюк | ||
К-4 1000м. Чоловіки Швидкість вітру – 1,5м\с | ||||||||||||
1 | Баштовий Сергій Коваленко Сергій Варивода Євген Ткачук Олександр | 86 87 83 83 | МС МС МС МС | Сумська -“- Хероснська Житомирська | Суми -“- Херсон Житомир | Спартак-1 Спартак-1 Спартак-1 Спаратк-1 | ДЮСШ України -“- ШВСМ ДЮСШ | 3.14.25 | 80 | Мазур С.В. -“- Колоколов С.В. Ніколаєв В.В. | ||
2 | Лапін Олег Сокрута Олександр Городнюк Денис Шевченко Юрій | 27.04.79 27.04.86 13.03.87 12.06.86 | МС МС МС КМС | Дніпропетровська -“- Полтавська -“0 | Дніпропетровськ -“- Полтава -“- | ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ДОШВСМ ДЮСШ Локомотив -“- ШВСМ ШВСМ | 3.16.48 | 72 | Турпітка А.Т.,Шаманець О.О., Яковець В.Б.,Нурова О.А. Кічасов С.О.,Кучер П.В. Кічасов С.О. | ||
3 | Козак Роман Ясиненко Віталій Штепа Сергій Поладян Арсен | 11.12.86 06.01.85 30.10.71 19.01.87 | МС МС МС МС | Львівська Миколаївська Полтавська Харківська | Львів Миколаїв Полтава Харків | ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ЛШВСМ СДЮШОР “Добротвір” СДЮШОР ПОШВСМ КДЮСШ Темп | 3.22.68 | 68 | Макар І.С. Шевченко О.В.,Кукурудза Н.В. Оніщенко О.О.,Кічасов С.О. Трухачов В.В. | ||
4 | Кушта Микола Стальненко Микола Пастушок Анатолій Данюк Олександр | 87 88 86 88 | МС МС МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 Спаратк-2 Спартак-2 Спартак-2 | ОШВСМ | 3.37.88 | 64 | Яремчук В.В. | ||
5 | Фаловський А. Баховський Н. Товпишко О. Зюкін В. | 23.01.72 55 89 89 | КМС МС МС КМС | Київська | Біла Церква | Динамо-2 Динамо-2 Динамо-2 Динамо-2 | 3.39.41 | 60 | Каратаєв Л.І. Карамушка Архіпенко А.С. | |||
С-4 1000м.Чоловіки Швидкість вітру – 1,5м\с. | ||||||||||||
1 | Сазонов Володимир Шпак Олексій Шиманський Станіслав Троцюк Володимир | 16.05.74 20.06.77 01.01.85 26.04.88 | МС МСМК МС МС | Полтавська -“- Полтавська Волинська | Полтава Комсомольськ Комсомольськ Ковель | ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ПОШВСМ ДЮСШ-3 ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 3.38.61 | 80 | Камерілов О.,Мацапура В.І. Мацапура М.І. Мацапура М.І.,Підклада О.В. Прохорук В.О.,Верчук І.В. | ||
2 | Ісаков Юрій Ісаков Олександр Андрєєв Артем Голубов Олексадр | 21.07.86 16.01.85 02.05.87 22.03.85 | МС МС МС КМС | Одеська | Одеса | Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 | СК Хімік -“- СК Хімік | 3.44.42 | 72 | Маріморіч А.А. Щиченко,Кравчук М.Ю. Горунович,Андрєєв,Маріморіч Маріморіч,Голубов | ||
3 | Пожар Денис Бєлєнький Антон Кравченко Микола Скороход Олександр | 82 88 82 89 | МС МС МС МС | Херсонська | Херсон | Спартак-1 Спартак-1 Спартак-1 Спаратк-1 | ШВСМ ВУФК ШВСМ ШВСМ ВУФК | 3.50.43 | 68 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Глущенко С.А.,Кравченко А.С. | ||
4 | Худик Михайло Верчук Ігор Горунович Назар Мельничук Костянтин | 19.08.84 29.09.88 09.11.88 05.06.87 | МС МС МС МС | Тернопільська Волинська Тернопільська Тернопільська | Тернопіль Ковель Тернопіль Тернопіль | ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник ОШВСМ Ніка-Сільмаш ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник -“- | 3.54.65 | 64 | Павлов М.Л.,Горунович Верчук І.В. Горунович П.Л. Павлов М.А.,Павлюк О.О. | ||
К-4 1000м. Жінки Швидкість вітру – 1,5м\с. | ||||||||||||
1 | Борис Анна Кукса Ірина Цомпель Ольга Слюсар Вікторія | 22.07.84 10.06.88 13.07.83 20.08.87 | МС МС МС КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 -“- -“- ДЮСШ-3 | 3.46.57 | 80 | Мацапура М.І.,Приймак В.М. Мацапура В.І.,Борис А.І. Мацапура Н.І.,Затулівітер Г.А. Мацапура М.І.,Гайдамака А.В. | ||
2 | Василенко Анна Колесник Олена Паламарчук Юлія Герасимова Олена | 01.12.87 14.08.88 28.08.84 01.09.86 | МС КМС МС МС | Запорізька Одеська Донецька | Енергодар Одеса Київ Маріуполь | ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ШВСМ СОК ОП ЗАЕС ШВСМ Хімік ДШВСМ СК Локомотив ДШВСМ ДЮСШ Азовсталь | 3.48.62 | 72 | Сніжко С.,Рожков Ю. Жилкін О. Топіха В.,Топіха Л. Венгер З.,Венгер В. | ||
3 | Галушко Людмила Топіха Ольга Слива Альона Нитяжук Наталія | 01.01.84 01.01.89 09.10.84 24.10.88 | МС КМС МС МС | Черкаська | Київ Київ Київ Умань | ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ДШВСМ СК Локомотив -“- -“- ДЮСШ-1 | 3.58.42 | 68 | Топіха В.,Топіха Л. Грязнов В.Г.,Пугач Л.А. | ||
4 | Мазовська Оксана Чеханюк Ольга Мамалига Наталія Парфьонова Тетяна | 03.09.87 17.04.87 20.10.87 03.06.89 | КМС МС МС МС | Львівська Волинська Дніпропетровська Миколаївська | Львів Луцьк Дніпропетровськ Миколаїв | Колос Колос Колос Колос | СДЮШОР Веслярик ДЮСШ Олімп | 4.02.36 | 64 | Кіндзера Шевченко Веретенніков Сімонов,Сімонова | ||
Смахтіна Євгенія Дубініна Ольга Присяжнюк Алла Смахтіна Ольга | 10.04.84 01.06.87 24.07.78 11.03.87 | МС МС МС МС | Київська Вінницька | Київ Вінниця Київ | Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 | ДШВСМ КДЮСШ Динамо СДЮШОР ім.Рябчинської ДШВСМ | н\фін. | Трепетьон С. Дубінін С. Богуславський Ю.,Сергун С. Бескровний О.,Сорокін М. | ||||
К-1 500м. Чоловіки Швидкість вітру 0 м\с. | ||||||||||||
1 | Баштовий Сергій | 86 | МС | Сумська | Суми | Спартак-1 | ДЮСШ Україна | 1.51.46 | 1.48.92 | 1.45.59 | 20 | Мазур С.В. |
2 | Поладян Арсен | 19.01.87 | МС | Харківська | Харків | ФСТУ-1 | ШВСМ КДЮСШ Темп | 1.49.48 | 1.45.62 | 1.46.13 | 18 | Трухачов В.В. |
3 | Коваль Леонід | 81 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ОШВСМ | 1.53.85 | 1.46.92 | 1.47.25 | 17 | Яремчук В.В. |
4 | Семикін Михайло | 01.12.84 | МС | Київська | Динамо-1 | КОШВСМ-1 КДЮСШ Динамо | 1.50.73 | 1.49.79 | 1.48.35 | 16 | Семикін О.І. | |
5 | Ясиненко Віталій | 06.01.85 | МС | Миколаївська | Миколаїівська | ФСТУ-1 | ШВСМ СДЮШОР | 1.53.15 | 1.47.75 | 1.48.89 | 15 | Шевченко О.В.,Кукурудза М.В. |
6 | Кобевко Сергій | 28.09.86 | МС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 1.50.15 | 1.48.20 | 1.49.57 | 14 | Барболін С.В. |
7 | Сінькевич Сергій | 21.09.81 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ-1 | ТОК ШВСМ Буревісник | 1.51.98 | 1.48.84 | 1.49.81 | 13 | Павлов М.Є.,Андріанов Ю.П. |
8 | Сервуля Сергій | 02.01.81 | МС | Дніпропетровська | Зеленодольськ | Колос | ШВСМ ДЮСШ | 1.49.17 | 1.48.50 | 1.50.03 | 12 | Веретенніков О.Ф. |
9 | Варивода Євген | 88 | МС | Хероснська | Херсон | Спартак-1 | ШВСМ | 1.48.39 | 1.47.42 | 2.00.14 | 11 | Колоколов,Осадчук О.Г. |
10 | Монастирський Андрій | 06.04.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ-1 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 1.50.76 | 1.53.22 | 1.48.68 | 10 | Куземко В.С. |
11 | Коваленко Сергій | 87 | МС | Сумська | Суми | Спартак-1 | ДЮСШ | 1.51.70 | 1.48.03 | 1.50.06 | 9 | Мазур |
12 | Твардовський Сергій | 21.03.88 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ-2 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 1.51.56 | 1.49.51 | 1.50.36 | 8 | Андріанов Ю.П. |
13 | Штепа Сергій | 30.10.71 | МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ-1 | ПОШВСМ | 1.48.74 | 1.52.89 | 1.51.57 | 7 | Оніщенко О.О.,Кічасов С.О. |
14 | Клименко Олександр | 03.09.87 | МС | Київ | ФСТУ-2 | ДШВСМ СК Локомотив СК Олімп | 1.53.94 | 1.50.33 | 1.52.21 | 6 | Топіха В.Л.,Клименко | |
15 | Войчук Микола | 04.03.87 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо-3 | ОШВСМ | 1.53.78 | 1.56.42 | 1.53.22 | 5 | Набережний Ю.Л.,Щіпцов О.І. |
16 | Томусяк Андрій | 28.06.79 | МС | Одеська | Одеса | Динамо-1 | ШВСМ СК Хімік | 1.53.85 | 1.52.80 | 1.55.49 | 4 | Кравчук, Безкровинй |
17 | Сухий Олександр | 30.12.78 | КМС | Чернівецька | Н-Дністровськ | ФСТУ-2 | ДЮСШ | 1.52.66 | 1.53.42 | 1.56.64 | 3 | Осипенко О.І. |
18 | Бурковський Станіслав | 08.01.87 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ-3 | ДЮСШ Ніка | 1.51.93 | 1.51.80 | 1.58.86 | 2 | Богуславський Ю.І. |
19 | Малахов Олег | 86 | КМС | Сумська | Суми | Спаратк-2 | ДЮСШ Україна | 1.54.80 | 1.53.67 | 1 | Мазур С.В. | |
20 | Пастушок Анатолій | 86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спаратк-2 | ОШВСМ | 1.52.36 | 1.54.24 | 1 | Яремчук В.В. | |
21 | Марчик Сергій | 06.04.86 | КМС | Київ | ФСТУ-2 | СК Локомотив СК Олімп | 1.57.81 | 1.58.95 | 1 | Клименко В.В.,Кліменко О.В. | ||
22 | Жирнов Олександр | 22.04.82 | КМС | Київ | ФСТУ-3 | СДЮШОР Локомотив | 1.52.75 | 1.55.41 | 1 | Жирнов В.Г. | ||
23 | Романюк Олег | 31.01.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ-2 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 1.50.84 | 1.55.52 | 1 | Куземко В.С.,Павлов М.А. | |
24 | Мельничук Едуард | 11.02.87 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо-3 | ОШВСМ | 1.53.25 | 2.05.84 | 1 | Набережний Ю.Л.,Щіпців О.І. | |
25 | Селецький Павло | 86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ОШВСМ | 1.51.55 | 1.56.73 | 1 | Яремчук В.В. | |
26 | Іванов Максим | 89 | МС | Херсонська | Цюрупинськ | Спартак-2 | ЦДЮСШ ШВСМ | 1.52.43 | 2.03.60 | 1 | Іванов М.І.,Осмаловська | |
27 | Гурін Богдан | 22.01.88 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо-3 | ОШВСМ | 1.54.90 | 2.10.55 | 1 | Набережний Ю.Л.,Щіпцов О.І. | |
28 | Бондаренко Іван | 87 | МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Спаратк-1 | ДЮСШ-8 | 2.05.88 | 1 | Радченко Л.С. | ||
29 | Данюк Олександр | 87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 | ОШВСМ | 1.55.77 | 1 | Яремчук В.В. | ||
30 | Кучерявий Олександр | 88 | КМС | Київ | Спартак-2 | ЦДЮСШ | 1.59.71 | 1 | Мацаєнко М.М.,Карнаухов Ю.В. | |||
31 | Сазонов Ілля | 84 | МС | Сумська | Суми | Спаратк-2 | ДЮСШ “Україна” | 2.01.62 | 1 | Мазур С.В. | ||
32 | Ісаєнко Анатолій | 10.05.89 | 1 | Київ | ФСТУ-3 | СДЮШОР Локомотив | 2.13.84 | 1 | Спичак Н.П.,Самуйленко | |||
С-1 500м. Чоловіки Швидкість вітру 0 м\с. | ||||||||||||
1 | Максимчук Олександр | 08.02.83 | МС | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 2.01.19 | 1.52.90 | 20 | Максимчук,Лурци-Огли | |
2 | Біленький Михайло | 07.06.86 | МС | Миколаївська-Черкаська | Миколаїв-Умань | Динамо-1 | ШВСМ | 2.10.63 | 1.59.17 | 1.53.76 | 18 | Ніколаєв В.П. |
3 | Періг Ммикола | 24.02.86 | МС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | ШВСМ СК Альбатрос | 2.01.68 | 1.59.81 | 1.54.40 | 17 | Батомункоєв С.О. |
4 | Ісаков Олександр | 16.01.85 | МС | Одеська | Одеська | Динамо-1 | СК Хімік ШВСМ | 1.58.24 | 1.55.47 | 16 | Шиченко,Кравчук М.Ю.,Мариморич А. | |
5 | Троцюк Володимир | 26.04.88 | МС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ Ніка-Сільмаш | 2.02.75 | 1.59.56 | 1.56.53 | 15 | Прохорук В.О.,Верчук І.В. |
6 | Присяжнюк Ігор | 01.01.77 | МС | Одеська | Одеса | Динамо-2 | ШВСМ СК Хімік | 1.51.29 | 1.56.87 | 14 | Кравчук, Ткачьов, Бутенко | |
7 | Голубов Олександр | 22.03.85 | КМС | Одеська | Одеса | Динамо-1 | ШВСМ СК Хімік | 2.12.94 | 2.00.00 | 1.59.83 | 13 | Маріморіч А.А.,Голубов А.К.,Кравчук Н.Є. |
8 | Матвійчук Микола | 16.04.84 | МС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик | 2.01.54 | 1.59.86 | 2.00.32 | 12 | Бригада |
9 | Кондратюк Микола | 12.01.88 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-2 | ШВСМ МЦФВУМ | 2.04.44 | 2.00.70 | 2.12.29 | 11 | Майстер А.О. |
10 | Цехош Вячеслав | 03.10.81 | МС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ ДЮСШ Олімп | 2.08.08 | 2.10.06 | 1.59.85 | 10 | Шевченко,Камерілов |
11 | Сполук Павло | 05.01.83 | МС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик | 2.03.45 | 2.13.97 | 2.00.15 | 9 | Бригада |
12 | Кривошеєнко Дмитро | 87 | МС | Миколаївська | Миколаїв | Спаратк-1 | ШВСМ | 2.09.09 | 2.03.31 | 2.00.40 | 8 | Ніколаєв В.П.,Ніколаєв Є.П. |
13 | Шкоян Денис | 27.04.88 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-2 | ШВСМ МЦФВУМ | 2.04.84 | 2.03.58 | 2.01.10 | 7 | Майстер А.О. |
14 | Мельничук Костянтин | 05.06.87 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ-1 | ТОК ШВСМ | 2.15.89 | 2.07.95 | 2.02.33 | 6 | Павлов, Павлюк |
15 | Скороход Олександр | 89 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак-1 | ВУФК | 2.02.21 | 2.04.09 | 2.03.54 | 5 | Кравченко А.С. |
16 | Гринько Дмитро | 25.06.83 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 2.16.19 | 2.11.59 | 2.04.08 | 4 | Шевченко |
17 | Кондратюк Олександр | 19.03.86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-1 | ШВСМ МЦФВУМ | 2.04.00 | 2.06.35 | 2.04.57 | 3 | Майстер А.О. |
18 | Поручнік Павло | 01.10.86 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | Олімп | 2.12.79 | 2.23.71 | 2.10.58 | 2 | Шевченко |
19 | Ганич Володимир | 01.03.89 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ШВСМ СДЮШОР Веслярик | 2.18.11 | 2.32.95 | 1 | Бригада | |
20 | Лахіта Віталій | 30.06.86 | КМС | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 2.11.78 | 2.24.82 | 1 | Максимчук | |
21 | Сітницький Сергій | 12.04.87 | МС | Рівненська | Дубно | Колос | ШВСМ | 2.07.11 | Знята лікарем | |||
22 | Бацаєв Євген | КМС | Київська | Динамо-2 | КДЮСШ Динамо | 2.12.32 | 1 | Бобильва М.,Кухаренко Н. | ||||
23 | Лозовський Віталій | 12.05.88 | КМС | Одеська | Одеса | Динамо-2 | СК Хімік ШВСМ | 2.13.33 | 1 | Маріморіч А.А.,Жилкін О.Л. | ||
24 | Доскич Іван | 31.01.89 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ШВСМ СДЮШОР Веслярик | 2.30.73 | 1 | Бригада | ||
25 | Борушок Андрій | 16.02.88 | КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | СК Альбатрос | 2.17.62 | 1 | Батомункоєв С.А. | ||
Очеретяний Антон | 85 | КМС | Київ | Спартак-2 | ЦДЮСШ | Знята | Очеретяний І.І. | |||||
Приймак Дмитро | 88 | МС | Київ | Спартак-2 | ЦДЮСШ | знята | Мацаєнко М.М.,Карнаухов Ю.В. | |||||
К-1 500м. Жінки Швидкість вітру 0 м\с. | ||||||||||||
1 | Паламарчук Юлія | 28.08.84 | МС | Київ | ФСТУ-1 | ДШВСМ СК Локомотив | 2.00.11 | 20 | Топіха В.,Топіха Л. | |||
2 | Пивовар Марія | 10.06.86 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-1 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.02.15 | 18 | Мацапура М.,Кучер П. | ||
3 | Герасимова Олена | 01.09.86 | МС | Донецька | Маріуполь | ФСТУ-1 | ДШВСМ ДЮСШ Азовсталь | 2.02.44 | 17 | Венгер З.,Венгер В. | ||
4 | Фальшовнік Сітлана | 88 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | МЦ ФВУМ | 2.06.72 | 16 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н. | ||
5 | Нитяжук Наталія | 24.10.88 | КМС | Черкаська | Умань | ФСТУ-2 | ШВСМ ДЮСШ-1 | 2.07.06 | 15 | Грязнов В.Г. | ||
6 | Литвинчук Людмила | 87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ОШВСМ | 2.13.75 | 14 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.,Жиляєв Ю.С. | ||
7 | Спичак Наталія | 09.03.82 | МС | Київ | ФСТУ | СДЮШОР Локомотив | 2.15.80 | 13 | Самуйленко В.І. | |||
8 | Бацаєва Елеонора | 12.08.88 | КМС | Київ | Колос-2 | ДЮСШ Олімп | 2.16.10 | 12 | Шевченко Т.Ю. | |||
9 | Середенко Наталія | 25.09.82 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак-2 | ШВСМ | 2.24.01 | 11 | Кравченко А.С.,Осадчук О.Г. | ||
10 | Пісачук Людмила | 16.10.89 | 1 | Волинська | Луцьк | Колос | Олімп | 2.31.82 | 10 | Шевченко | ||
11 | Бондарук Яна | 08.12.86 | 1 | Волинська | Луцьк | Колос | Олімп | 2.32.59 | 9 | Шевченко | ||
К-2 500м. Чоловіки Швидкість вітру 0 м\с. | ||||||||||||
1 | Лапін Олег Сокрута Андрій | 27.04.79 27.04.86 | МС МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ДОШВСМ ДЮСШ Локомотив | 1.34.62 | 1.33.52 | 40 | Турпітка А.Т.,Шаманець О.О., Яковець В.Б.,Нурова О.А. | |
2 | Баштовий Сергій Ткачук Олександр | 86 83 | МС МС | Сумська Житомирська | Суми Житомир | Спартак-1 Спартак-1 | ДЮСШ України ДЮСШ | 1.34.35 | 1.33.97 | 36 | Мазур С.В. Ніколаєв В.В. | |
3 | Ясиненко Віталій Монастирський Андрій | 06.01.85 04.06.88 | МС МС | Миколаївська Тернопільська | Миколаїв Тернопіль | ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ШВСМ СДЮШОР ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 1.37.64 | 1.41.30 | 1.34.90 | 34 | Шевченко О.В.,Кукурудза М. Куземко В.С. |
4 | Шевченко Юрій Городнюк Денис | 85 86 | МС МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ПОШВСМ | 1.37.81 | 1.35.46 | 32 | Штепа С.О.,Кічасов С.О. Кічасов С.О. | |
5 | Портюх Іван Ткачук Тарас | 14.08.87 22.05.88 | МС КМС | Рівненська | Рівне Березне | Динамо-3 Динамо-3 | ОШВСМ | 1.35.39 | 1.35.81 | 30 | Набережний Ю.Л.,Щіпців О.І. | |
6 | Клименко Олександр Марчик Сергій | 03.09.87 06.04.86 | МС КМС | Київ | ФСТУ-2 ФСТУ-2 | СК Локомотив СК Олімп ДШВСМ | 1.39.55 | 1.40.14 | 28 | Клименко В.В.,Топіха В.Л. Клименко О.В. | ||
7 | Балик Дмитро Коротаєв Вячеслав | 88 88 | КМС МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Спартак-2 Спаратк-2 | ДЮСШ-8 | 1.39.06 | 1.40.78 | 26 | Радченко Л.С. Грабко А.Я. | |
8 | Савін Петро Гавриленко Анатолій | 01.04.83 02.09.84 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-1 Динамо-1 | КОШВСМ | 1.44.67 | 1.40.74 | 1.41.16 | 24 | Іванов,Яремчук В. Яремчук В. |
9 | Бурковський Станіслав Самійленко Віталій | 08.01.87 27.11.74 | МС МС | Вінницька | Вінниця Київ | ФСТУ-3 ФСТУ-3 | ДЮСШ Ніка СДЮШОР Локомотив | 1.47.00 | 1.39.97 | 1.44.17 | 22 | Богуславський Ю.І. Спичак Н.П.,Самійленко Є.Г. |
10 | Малахов Олег Сазонов Ілля | 86 84 | КМС КМС | Сумська | Суми | Спартак-2 Спартак-2 | ДЮСШ “Україна” | 1.46.54 | 1.42.11 | 20 | Мазур С.В. | |
11 | Лисенко Віталій Кобевко Сергій | 27.06.88 28.09.86 | МС МС | Херсонська | Херосн | ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 1.44.54 | 1.45.82 | 18 | Барболін С.В. | |
12 | Кушта Микола Стальненко Микола | 87 88 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 Спаратк-2 | ОШВСМ | 1.41.64 | 1.46.87 | 16 | Яремчук В.В. | |
13 | Ісаєнко Анатолій Моргун Валерій | 10.05.89 16.07.74 | 1 МС | Київ | ФСТУ-3 ФСТУ-3 | СДЮШОР Локомотив | 1.49.81 | 1.48.18 | 14 | Спичак Н.П.,Самуйленко В.П., Моргун В.П.,Бобильова М.Р. | ||
14 | Гурін Богдан Мельничук Едуард | 22.01.88 11.02.87 | КМС КМС | Рівненська | Березне | Динамо-3 Динамо-3 | ОШВСМ | 1.54.58 | 1.50.41 | 12 | Набережний Ю.Л.,Щіпців О.І. | |
С-2 500м.Чоловіки Швидкість вітру 0 м\с. | ||||||||||||
1 | Ісаков Юрій Сажай Борис | 21.07.86 19.01.88 | МС МС | Одеська | Одеса | Динамо-1 Динамо-1 | СК Хімік ШВСМ | 1.44.87 | 40 | Маріморіч А.А. Маріморіч,Курудз,Кравчук Н.Є. | ||
2 | Сазонов Володимир Шпак Олексій | 16.05.74 20.06.77 | МС МСМК | Полтавська | Полтава Комсомольськ | ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ПОШВСМ ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 1.45.95 | 36 | Камерілов О.,Мацапура В.І. Мацапура М.І. | ||
3 | Ціпан Вадим Левченко Олександр | 86 87 | МС МС | Рівненська Миколаївська | Березне Миколаїв | Динамо-1 Динамо-1 | ОШВСМ ШВСМ | 1.46.25 | 34 | Набережний Ю.Л.,Щіпцов О.І. Ніколаєв Є. | ||
4 | Шиманський Станіслав Горунович Назар | 01.01.85 09.11.88 | МС МС | Полтавська Тернопільська | Комсомольськ Тернопіль | ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 1.48.95 | 32 | Мацапура М.І.,Підклада О.В. Горунович П.Л. | ||
5 | Повх Роман Марковський Андрій | 06.08.86 21.03.87 | МС МС | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ШВСМ | 1.49.24 | 30 | Камерілов | ||
6 | Янчук Олексій Солтик Сергій | 87 86 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 Спартак-1 | ОШВСМ | 1.50.60 | 28 | Жиляєв С.Л.,Жиляєв Ю.С. | ||
7 | Худик Михайло Верчук Ігор | 19.08.84 29.09.88 | МС МС | Тернопілська Волинська | Тернопіль Ковель | ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник ОШВСМ Ніка-Сільмаш | 1.51.86 | 26 | Павлов М.,Горунович П.А. Верчук І.В. | ||
8 | Матвійчук Микола Сполук Павло | 16.04.84 05.01.83 | МС МС | Львівська | Львів | Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик | 1.53.67 | 24 | Бригада | ||
К-2 500м. Жінки Швидкість вітру 0 м\с. | ||||||||||||
1 | Василенко Анна Колесник Олена | 01.12.87 14.08.88 | МС КМС | Запорізька Одеська | Енергодар Одеса | ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ШВСМ СОК ОП ЗАЕС ШВСМ Хімік | 1.56.80 | 40 | Сніжко С.,Рожков Ю. Жилкін О. | ||
2 | Литвинчук Людмила Осмаловська Яна | 87 87 | МС МС | Хмельницька Херсонська | Хмельницький Цюрупинськ | Спаратк-1 Спартак-1 | ОШВСМ ЦДЮСШ ШВСМ | 1.59.59 | 36 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.,Жиляєв Ю.С. Осмаловська Н.І.,Іванов М.І. | ||
3 | Венгер Лілія Чернишова Анна | 05.01.88 26.03.88 | МС КМС | Львівська Волинська | Львів Луцьк | Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР Веслярик ШВСМ Олімп | 2.06.91 | 34 | Кіндзера Шевченко,Семенюк | ||
К-4 500м. Чоловіки Швидкість вітру –0 м\с | ||||||||||||
1 | Лапін Олег Сокрута Олександр Городнюк Денис Шевченко Юрій | 27.04.79 27.04.86 13.03.87 12.06.86 | МС МС МС КМС | Дніпропетровська -“- Полтавська -“- | Дніпропетровськ -“- Полтава -“- | ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ДОШВСМ ДЮСШ Локомотив -“- ШВСМ ШВСМ | 1.24.32 | 80 | Турпітка А.Т.,Шаманець О.О., Яковець В.Б.,Нурова О.А. Кічасов С.О.,Кучер П.В. Кічасов С.О. | ||
2 | Козак Роман Сінькевич Сергій Штепа Сергій Поладян Арсен | 11.12.86 21.09.81 30.10.71 19.01.87 | МС МС МС МС | Львівська Тернопільська Полтавська Харківська | Львів Тернопіль Полтава Харків | ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ЛШВСМ СДЮШОР “Добротвір” ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник ПОШВСМ КДЮСШ Темп | 1.25.28 | 72 | Макар І.С. Павлов М.Ф.,Андріанов Ю.П. Оніщенко О.О.,Кічасов С.О. Трухачов В.В. | ||
3 | Коваль Леонід Селецький Павло Ткачук Олексндр Якимчук Сергій | 81 86 83 86 | МС МС МС КМС | Хмельницька -“- Житомирська | Хмельницький -“- Житомир Київ | Спартак-1 Спартак-1 Спартак-1 Спратак-1 | ОШВСМ ОШВСМ ДЮСШ КДЮСШ СК Локомотив | 1.26.62 | 68 | Яремчук В.В. Ніколаєв В.В. Ярмоленко О.В. | ||
4 | Гавриленко Анатолій Томусяк Андрій Семикін Михайло Савін Петро | 06.09.84 28.06.79 01.12.84 01.04.83 | МС МС МС МС | Хмельницька Одеська Київська Хмельницька | Хмельницький Одеса Хмельницький | Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 | ШВСМ МЦФВУМ ШВСМ СК Хімік КОШВСМ-1 МЦФВУМ | 1.31.94 | 64 | Яремчук Кравчук,Бескровний Семикін Іванови,Яремчук | ||
5 | Кушта Микола Стальненко Микола Пастушок Анатолій Данюк Олександр | 87 88 86 88 | МС МС МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 Спаратк-2 Спартак-2 Спартак-2 | ОШВСМ | 1.34.47 | 60 | Яремчук В.В. | ||
6 | Фаловський А. Баховський Н. Товпишко О. Шурпа І. | 23.01.72 55 89 86 | КМС МС МС КМС | Київська | Біла Церква | Динамо-2 Динамо-2 Динамо-2 Динамо-2 | 1.36.00 | 56 | Каратаєв Л.І. Карамушка Архіпенко А.С. | |||
7 | Коротаєв Вячеслав Молдавчук Роман Кучерявий Олександр Іванов Максим | 88 80 88 89 | МС КМС КМС КМС | Дніпропетровська Донецька Херсонська | Дніпропетровськ Донецьк Київ Цюрупинськ | Спартак-2 Спартак-2 Спаратк-2 Спаратк-2 | ДЮСШ-8 ДЮСШ ЦДЮСШ ЦДЮСШ | н\фін. | Радченко Л.С. Ліхолетов В.Л. Мацаєнко М.М.,Карнаухов Ю.В. Іванов М.І. | |||
С-4 500м.Чоловіки Швидкість вітру 0 м\с. | ||||||||||||
1 | Пожар Денис Бєлєнький Антон Кравченко Микола Скороход Олександр | 07.01.82 18.07.88 19.11.82 12.02.89 | МС МС МС МС | Херсонська | Херсон | Спартак-1 Спартак-1 Спартак-1 Спаратк-1 | ШВСМ ВУФК ШВСМ ВУФК | 1.37.80 | 80 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Глущенко С.А.,Кравченко А.С. | ||
2 | Сазонов Володимир Шпак Олексій Шиманський Станіслав Троцюк Володимир | 16.05.74 20.06.77 01.01.85 26.04.88 | МС МСМК МС МС | Полтавська -“- Полтавська Волинська | Полтава Комсомольськ Комсомольськ Ковель | ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ПОШВСМ ДЮСШ-3 ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 1.38.28 | 72 | Камерілов О.,Мацапура В.І. Мацапура М.І. Мацапура М.І.,Підклада О.В. Прохорук В.О.,Верчук І.В. | ||
3 | Ісаков Юрій Ісаков Олександр Андрєєв Артем Сажай Борис | 21.07.86 16.01.85 02.05.87 19.01.88 | МС МС МС МС | Одеська | Одеса | Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 | СК Хімік -“- СК Хімік | 1.38.54 | 68 | Маріморіч А.А. Щиченко,Кравчук М.Ю. Андрєєв,Маріморіч Маріморіч | ||
4 | Худик Михайло Верчук Ігор Горунович Назар Мельничук Костянтин | 19.08.84 29.09.88 09.11.88 05.06.87 | МС МС МС МС | Тернопільська Волинська Тернопільська Тернопільська | Тернопіль Ковель Тернопіль Тернопіль | ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник ОШВСМ Ніка-Сільмаш ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник -“- | 1.51.26 | 64 | Павлов М.Л.,Горунович Верчук І.В. Горунович П.Л. Павлов М.А.,Павлюк О.О. | ||
5 | Бацаєв Євген Павлик Роман Бадалаха Євген Драндалуш Сергій | 17.05.83 01.01.85 02.12.87 06.09.78 | КМС КМС КМС МС | Київська | Вишгород | Динамо-2 Динамо-2 Динамо-2 Динамо-2 | КДЮСШ Динамо ДЮСШ з в/в | 2.07.96 | 60 | Бобильова М.,Кухаренко Н. Бобильова М.,Дубінін С. Бобильова М.,Клебайс В. Бобильова М.,Кухаренко Н. | ||
К-4 500м. Жінки Швидкість вітру 0 м\с. | ||||||||||||
1 | Лісова Катерина Фальшовнік Світлана Литвинчук Людмила Осмаловська Яна | 86 88 87 87 | МС МС МС МС | Хмельницька -“- -“- Херсонська | Хмельницький -“- -“- Цюрупинськ | Спартак-1 Спартак-1 Спартак-1 Спартак-1 | МЦФВУМ -“- -“- ЦДЮСШ ШВСМ | 1.46.39 | 80 | Жиляєв С.Л. -“- Жиляєва Ю.С. Осмоловська Н.І.,Іванов М.І. | ||
2 | Борис Анна Кукса Ірина Цомпель Ольга Білогаєнко Надія | 22.07.84 10.06.88 13.07.83 03.12.84 | МС МС МС МС | Полтавська | Комсомольськ -“- -“- Полтава | ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 -“- -“- ПОШВСМ | 1.47.78 | 72 | Мацапура М.І.,Приймак В.М. Мацапура В.І.,Борис А.І. Мацапура Н.І.,Затулівітер Г.А. Мацапура М.І.,Кічасов,Моргун | ||
3 | Смахтіна Євгенія Дубініна Ольга Присяжнюк Алла Смахтіна Ольга | 10.04.84 01.06.87 24.07.78 11.03.87 | МС МС МС МС | Київська Вінницька | Київ Вінниця Київ | Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 | ДШВСМ КДЮСШ Динамо СДЮШОР ім.Рябчинської ДШВСМ | 1.48.18 | 68 | Трепетьон С. Дубінін С. Богуславський Ю.,Сергун С. Трепетьон С.О. | ||
4 | Василенко Анна Колесник Олена Паламарчук Юлія Герасимова Олена | 01.12.87 14.08.88 28.08.84 01.09.86 | МС КМС МС МС | Запорізька Одеська Донецька | Енергодар Одеса Київ Маріуполь | ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ШВСМ СОК ОП ЗАЕС ШВСМ Хімік ДШВСМ СК Локомотив ДШВСМ ДЮСШ Азовсталь | 1.48.97 | 64 | Сніжко С.,Рожков Ю. Жилкін О. Топіха В.,Топіха Л. Венгер З.,Венгер В. | ||
5 | Галушко Людмила Топіха Ольга Слива Альона Нитяжук Наталія | 01.01.84 01.01.89 09.10.84 24.10.88 | МС КМС МС МС | Черкаська | Київ Київ Київ Умань | ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ДШВСМ СК Локомотив -“- -“- ДЮСШ-1 | 1.56.26 | 60 | Топіха В.,Топіха Л. Грязнов В.Г.,Пугач Л.А. | ||
6 | Мазовська Оксана Чеханюк Ольга Мамалига Наталія Парфьонова Тетяна | 03.09.87 17.04.87 20.10.87 03.06.89 | КМС МС МС МС | Львівська Волинська Дніпропетровська Миколаївська | Львів Луцьк Дніпропетровськ Миколаїв | Колос Колос Колос Колос | СДЮШОР Веслярик ШВСМ ДЮСШ Олімп ШВСМ ШВСМ ШВСМ | 1.57.17 | 56 | Кіндзера Шевченко Веретенніков Сімонов,Сімонова | ||
Естафета К-1 4х500м. Чоловіки Швидкість вітру 0 м\с. | ||||||||||||
1 | Козак Роман Ясиненко Віталій Штепа Сергій Поладян Арсен | 11.12.86 06.01.85 30.10.71 19.01.87 | МС МС МС МС | Львівська Миколаївська Полтавська Харківська | Львів Миколаїв Полтава Харків | ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ЛШВСМ СДЮШОР “Добротвір” ШВСМ СДЮШОР ПОШВСМ КДЮСШ Темп | 7.14.15 | 80 | Макар І.С. Шевченко О.В.,Кукурудза М.В. Оніщенко О.О.,Кічасов С.О. Трухачов В.В. | ||
2 | Баштовий Сергій Коваль Леонід Варивода Євген Ткачук Олександр | 86 81 83 83 | МС МС МС МС | Сумська Хмельницька Хероснська Житомирська | Суми Хмельницький Херсон Житомир | Спартак-1 Спартак-1 Спартак-1 Спаратк-1 | ДЮСШ Україна ДОШВСМ ШВСМ ДЮСШ | 7.19.63 | 72 | Мазур С.В.. Яремчук В.В. Колоколов С.В. Ніколаєв В.В. | ||
3 | Романюк Олег Городнюк Денис Шевченко Юрій Сухий Олександр | 31.01.88 13.03.87 12.06.86 29.12.78 | МС МС МС КМС | Тернопільська Полтавська Полтаваська Чернівецька | Тернопіль Полтава Полтава Н-Дністровськ | ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник ПОШВСМ ДЮСШ Авангард -“- ДЮСШ | 7.30.11 | 68 | Куземко В.С.,Павлов М.А. Кучер П.В.,Кічасов С.О. Штепа С.О.,Кічасов С.О. Осипенко С.К.,Сухий О.О. | ||
4 | Кушта Микола Стальненко Микола Пастушок Анатолій Данюк Олександр | 87 88 86 88 | МС МС МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 Спаратк-2 Спартак-2 Спартак-2 | ОШВСМ | 7.34.79 | 64 | Яремчук В.В. | ||
5 | Гурін Богдан Войчук Микола Мельничук Едуард Портюх Іван | 22.01.88 04.03.87 11.02.87 14.08.87 | КМС КМС КМС КМС | Рівненська | Березне Березне Березне Рівне | Динамо-3 Динамо-3 Динамо-3 Динамо-3 | ОШВСМ | 7.49.26 | 60 | Набережний Ю.Л.,Щипців О.І. | ||
6 | Коротаєв Вячеслав Молдавчук Роман Кучерявий Олександр Іванов Максим | 88 80 88 89 | МС КМС КМС КМС | Дніпропетровська Донецька Херсонська | Дніпропетровськ Донецьк Київ Цюрупинськ | Спартак-2 Спартак-2 Спаратк-2 Спаратк-2 | ДЮСШ-8 ДЮСШ ЦДЮСШ ЦДЮСШ ШВСМ | 7.57.60 | 56 | Радченко Л.С. Ліхолетов В.Л. Мацаєнко М.М.,Карнаухов Ю.В. Іванов М.І. | ||
Естафета С-1 4 Х 500м.Чоловіки Швидкість вітру 0 м\с. | ||||||||||||
1 | Горунович Назар Шпак Олексій Шиманський Станіслав Троцюк Володимир | 09.11.88 20.06.77 01.01.85 26.04.88 | МС МСМК МС МС | Тернопільська Полтавська Полтавська Волинська | Тернопіль Комсомольськ Комсомольськ Ковель | ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник ПОШВСМ ДЮСШ-3 ПОШВСМ ДЮСШ-3 ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 4.57.76 | 80 | Горунович П.А. Мацапура М.І. Мацапура М.І.,Підклада О.В. Прохорук В.О.,Верчук І.В. | ||
2 | Кондратюк Олександр Ціпан Вадим Біленький Михайло Сажай Борис | 19.03.86 30.08.86 07.06.86 19.01.88 | МС МС МС МС | Хмельницька Миколаївська Миколаївська Одеська | Хмельницький Миколаїв Миколаїв Одеса | Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 | ШВСМ МЦФВУМ ШВСМ ШВСМ ШВСМ СК Хімік | 4.58.27 | 72 | Майстер А.О. Набережний Ю.Л. Ніколаєв В.П. Маріморіч,Жилкін,Кравчук Н.Є. | ||
3 | Пожар Денис Бєлєнький Антон Кравченко Микола Кривошеєнко Дмитро | 07.01.82 18.07.88 19.11.82 87 | МС МС МС МС | Херсонська -“- -“- Миколаївська | Херсон -“- -“- Миколаїв | Спартак-1 Спартак-1 Спартак-1 Спаратк-1 | ШВСМ ВУФК ШВСМ ШВСМ | 8.16.75 | 68 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Глущенко С.А.,Кравченко А.С. Ніколаєв В.П.,Ніколаєв Є.П. | ||
4 | Кондратюк Микола Шкоян Денис Присяжнюк Ігор Лозовський Віталій | 12.01.88 27.04.88 01.01.77 02.05.88 | КМС КМС МС КМС | Хмельницька Хмельницький Одеська Одеська | Хмельницький Хмельницький Одеса Одеса | Динамо-2 Динамо-2 Динамо-2 Динамо-2 | ШВСМ МЦФВУМ ШВСМ МЦФВУМ ШВСМ СК Хімік ШВСМ СК Хімік | 8.27.58 | 64 | Майстер А.О. Майстер А.О. Кравчук, Напольський Маріморіч,Жилкін | ||
5 | Худик Михайло Верчук Ігор Сазонов Володимир Мельничук Костянтин | 19.08.84 29.09.88 16.05.74 05.06.87 | МС МС МС МС | Тернопільська Волинська Полтавська Тернопільська | Тернопіль Ковель Полтава Тернопіль | ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник ОШВСМ Ніка-Сільмаш ПОШВСМ ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 8.29.15 | 60 | Павлов М.Л.,Горунович Верчук І.В. Камерілов О.Є.,Мацапура В.І. Павлов М.А.,Павлюк О.О. | ||
6 | Цехош Вячеслав Гринько Дмитро Солук Павло Матвійчук | 03.10.81 25.06.83 05.01.83 16.04.84 | МС КМС МС МС | Волинська -“- Львівська Рівненська | Ковель Луцьк Львів Березне | Колос Колос Колос Колос | ШВСМ ШВСМ ШВСМ ШВСМ | 8.36.10 | 56 | Шевченко,Камерілов Шевченко Бундз Набережний | ||
7 | Поручнік Павло Марковський Андрій Повх Роман Ганич Володимир | 01.10.86 21.03.87 06.08.86 01.03.88 | КМС МС МС МС | Волинська Полтавська Полтавська Львівська | Луцьк Полтава Полтава Львів | Колос Колос Колос Колос | ДЮСШ Олімп СДЮШОР Веслярик | 9.22.06 | 52 | Шевченко Камерілов Камерілов Ганич | ||
Приймак Дмитро Очеретяний Антон Савенко Андрій Чепіга Валентин | 88 85 89 89 | МС КМС КМС КМС | Київ | Спартак-2 Спартак-2 Спартак-2 Спартак-2 | ЦДЮСШ | знята | Мацаєнко М.М.,Карнаухов Ю.В. Очеретяний І.І. | |||||
Естафета К-1 4 х 500м. Жінки Швидкість вітру 0 м\с. | ||||||||||||
1 | Смахтіна Євгенія Дубініна Ольга Присяжнюк Алла Смахтіна Ольга | 10.04.84 01.06.87 24.07.78 11.03.87 | МС МС МС МС | Київська Вінницька | Київ Вінниця Київ | Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 | ДШВСМ КДЮСШ Динамо СДЮШОР ім.Рябчинської ДШВСМ | 8.28.12 | 80 | Трепетьон С. Дубінін С. Богуславський Ю.,Сергун С. Трепетьон С.О. | ||
2 | Борис Анна Кукса Ірина Цомпель Ольга Слюсар Вікторія | 22.07.84 10.06.88 13.07.83 20.08.87 | МС МС МС КМС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 -“- -“- ПОШВСМ ДЮСШ Авангард | 8.34.70 | 72 | Мацапура М.І.,Приймак В.М. Мацапура В.І.,Борис А.І. Мацапура Н.І.,Затулівітер Г.А. Кічасов С.А.,Моргун В.П. | ||
3 | Галушко Людмила Топіха Ольга Слива Альона Нитяжук Наталія | 01.01.84 01.01.89 09.10.84 24.10.88 | МС КМС МС МС | Черкаська | Київ Київ Київ Умань | ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ДШВСМ СК Локомотив -“- -“- ДЮСШ-1 | 8.45.72 | 68 | Топіха В.,Топіха Л. Грязнов В.Г.,Пугач Л.А. | ||
4 | Лісова Катерина Фальшовнік Світлана Литвинчук Людмила Осмаловська Яна | 86 88 87 87 | МС МС МС МС | Хмельницька -“- -“- Херсон | Хмельницький -“- -“- Цюрупинськ | Спартак-1 Спартак-1 Спартак-1 Спартак-1 | МЦФВУМ -“- -“- ЦДЮСШ ШВСМ | 8.48.84 | 64 | Жиляєв С.Л. -“- Жиляєва Ю.С. Осмоловська Н.І.,Іванов М.І. | ||
5 | Мазовська Оксана Чеханюк Ольга Мамалига Наталія Парфьонова Тетяна | 03.09.87 17.04.87 20.10.87 03.06.89 | КМС МС МС МС | Львівська Волинська Дніпропетровська Миколаївська | Львів Луцьк Дніпропетровськ Миколаїв | Колос Колос Колос Колос | СДЮШОР Веслярик ШВСМ ДЮСШ Олімп ШВСМ ШВСМ ШВСМ | 9.11.93 | 60 | Кіндзера Шевченко Веретенніков Сімонов,Сімонова | ||
6 | Венгер Лілія Бондарук Яна Чернишова Ганна Пасічнік Людмила | 05.01.88 08.12.86 26.03.88 16.10.89 | МС 1 КМС КМС | Львівська Волинська Волинська -“- | Львів Луцьк Луцьк Луцьк | Колос Колос Колос Колос | Веслярик Олімп -“- -“- | 9.11.93 | 56 | Кіндзера Шевченко | ||
7 | Василенко Анна Колесник Олена Паламарчук Юлія Герасимова Олена | 01.12.87 14.08.88 28.08.84 01.09.86 | МС КМС МС МС | Запорізька Одеська Донецька | Енергодар Одеса Київ Маріуполь | ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ШВСМ СОК ОП ЗАЕС ШВСМ Хімік ДШВСМ СК Локомотив ДШВСМ ДЮСШ Азовсталь | 8.22.52 знята | Сніжко С.,Рожков Ю. Жилкін О. Топіха В.,Топіха Л. Венгер З.,Венгер В. | |||
К-1 200м. Чоловіки Швидкість вітру – 0,5м\с. | ||||||||||||
1 | Сервуля Сергій | 02.01.81 | МС | Дніпропетровська | Зеленодольськ | Колос | ШВСМ ДЮСШ | 00.38.10 | 00.37.32 | 00.35.51 | 20 | Веретенніков О.Ф. |
2 | Коваль Леонід | 81 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ОШВСМ | 00.38.90 | 00.35.90 | 18 | Яремчук В.В. | |
3 | Селецький Павло | 86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ОШВСМ | 00.38.20 | 00.36.29 | 17 | Яремчук В.В. | |
4 | Поладян Арсен | 19.01.87 | МС | Харківська | Харків | ФСТУ-1 | ШВСМ КДЮСШ Темп | 00.38.82 | 00.37.29 | 00.36.69 | 16 | Трухачов В.В. |
5 | Ткачук Олександр | 83 | МС | Житомирська | Житомир | Спартак-1 | ДЮСШ | 00.37.62 | 00.37.12 | 15 | Ніколаєв В.В. | |
6 | Сінькевич Сергій | 21.09.81 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ-1 | ТОК ШВСМ Буревісник | 00.41.29 | 00.37.81 | 00.37.61 | 14 | Павлов М.Є.,Андріанов Ю.П. |
7 | Монастирський Андрій | 06.04.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ-1 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 00.41.22 | 00.38.01 | 00.38.07 | 13 | Куземко В.С. |
8 | Войчук Микола | 04.03.87 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо-3 | ОШВСМ | 00.40.03 | 00.38.51 | 00.38.62 | 12 | Набережний Ю.Л.,Щіпцов О.І. |
9 | Марчик Сергій | 06.04.86 | КМС | Київ | ФСТУ-2 | СК Локомотив СК Олімп | 00.39.64 | 00.38.89 | 00.39.82 | 11 | Клименко В.В.,Кліменко О.В. | |
10 | Коваленко Сергій | 87 | МС | Сумська | Суми | Спартак-1 | ДЮСШ | 00.41.79 | 00.39.05 | 00.37.60 | 10 | Мазур |
11 | Бондаренко Іван | 87 | МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Спаратк-1 | ДЮСШ-8 | 00.42.78 | 00.39.86 | 00.38.14 | 9 | Радченко Л.С. |
12 | Клименко Олександр | 03.09.87 | МС | Київ | ФСТУ-2 | ДШВСМ СК Локомотив СК Олімп | 00.40.03 | 00.40.09 | 00.38.63 | 8 | Топіха В.Л. | |
13 | Лисенко Віталій | 27.06.88 | МС | Хероснська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 00.40.40 | 00.39.44 | 00.39.08 | 7 | Барболін С.В. |
14 | Якимчук Сергій | 86 | КМС | Київ | Спартак-1 | ДЮСШ | 00.40.61 | 00.39.15 | 00.39.58 | 6 | Ярмоленко О.В. | |
15 | Данюк Олександр | 87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 | ОШВСМ | 00.41.38 | 00.40.55 | 00.40.65 | 5 | Яремчук В.В. |
16 | Малахов Олег | 86 | КМС | Сумська | Суми | Спаратк-2 | ДЮСШ Україна | 00.40.32 | 00.39.75 | 00.41.15 | 4 | Мазур С.В. |
17 | Сухий Олександр | 30.12.78 | КМС | Чернівецька | Н-Дністровськ | ФСТУ-2 | ДЮСШ | 00.42.29 | 00.41.05 | 00.41.87 | 3 | Осипенко О.І. |
18 | Твардовський Сергій | 21.03.88 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ-2 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 00.43.30 | 00.40.76 | 00.43.64 | 2 | Андріанов Ю.П. |
19 | Жирнов Олександр | 22.04.82 | КМС | Київ | ФСТУ-3 | СДЮШОР Локомотив | 00.41.62 | 00.41.50 | 1 | Жирнов В.Г. | ||
20 | Гурін Богдан | 22.01.88 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо-3 | ОШВСМ | 00.48.10 | 00.41.39 | 1 | Набережний Ю.Л.,Щіпцов О.І. | |
21 | Варивода Євген | 88 | МС | Хероснська | Херсон | Спартак-1 | ШВСМ | 00.39.39 | 00.42.90 | 1 | Колоколов,Осадчук О.Г. | |
22 | Молдавчук Роман | 80 | КМС | Донецька | Донецьк | Спартак-2 | ДЮСШ | 00.41.90 | 1 | Ліхолетов В.Л. | ||
23 | Мельничук Едуард | 11.02.87 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо-3 | ОШВСМ | 00.42.07 | 1 | Набережний Ю.Л.,Щіпців О.І. | ||
24 | Кучерявий Олександр | 88 | КМС | Київ | Спартак-2 | ЦДЮСШ | 00.43.66 | 1 | Мацаєнко М.М.,Карнаухов Ю.В. | |||
25 | Ісаєнко Анатолій | 10.05.89 | 1 | Київ | ФСТУ-3 | СДЮШОР Локомотив | 00.46.78 | 1 | Спичак Н.П.,Самуйленко | |||
Моргун Валерій | 16.07.74 | МС | Київ | ФСТУ-3 | СДЮШОР Локомотив | н\фін. | 1 | Моргун В.П.,Бабильова М.Р. | ||||
С-1 200м. Чоловіки Швидкість вітру – 0,5м\с. | ||||||||||||
1 | Максимчук Олександр | 08.02.83 | МС | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 00.43.38 | 00.40.81 | 20 | Максимчук,Лурци-Огли | |
2 | Голубов Олександр | 22.03.85 | КМС | Одеська | Одеса | Динамо-1 | ШВСМ СК Хімік | 00.41.90 | 00.41.10 | 18 | Маріморіч А.А.,Голубов А.К.,Кравчук Н.Є. | |
3 | Цехош Вячеслав | 03.10.81 | МС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ ДЮСШ Олімп | 00.42.24 | 00.43.53 | 00.41.39 | 17 | Шевченко,Камерілов |
4 | Троцюк Володимир | 26.04.88 | МС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ Ніка-Сільмаш | 00.46.66 | 00.42.89 | 00.41.83 | 16 | Прохорук В.О.,Верчук І.В. |
5 | Біленький Михайло | 07.06.86 | МС | Миколаївська | Миколаїв | Динамо-1 | ШВСМ | 00.44.40 | 00.43.07 | 00.42.10 | 15 | Ніколаєв В.П. |
6 | Кравченко Микола | 19.11. 82 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак-1 | ШВСМ | 00.44.99 | 00.42.60 | 00.42.56 | 14 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. |
7 | Присяжнюк Ігор | 01.01.77 | МС | Одеська | Одеса | Динамо-2 | ШВСМ СК Хімік | 00.45.53 | 00.42.98 | 13 | Кравчук, Ткачьов, Бутенко | |
8 | Періг Ммикола | 24.02.86 | МС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | ШВСМ СК Альбатрос | 00.46.93 | 00.43.84 | 00.43.62 | 12 | Батомункоєв С.О. |
9 | Ісаков Олександр | 16.01.85 | МС | Одеська | Одеська | Динамо-1 | СК Хімік ШВСМ | 00.44.33 | 00.43.42 | 00.45.01 | 11 | Шиченко,Кравчук М.Ю.,Мариморич А. |
10 | Шкоян Денис | 27.04.88 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-2 | ШВСМ МЦФВУМ | 00.44.69 | 00.43.87 | 00.43.07 | 10 | Майстер А.О. |
11 | Кондратюк Олександр | 19.03.86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-1 | ШВСМ МЦФВУМ | 00.46.01 | 00.44.25 | 00.43.83 | 9 | Майстер А.О. |
12 | Кривошеєнко Дмитро | 87 | МС | Миколаївська | Миколаїв | Спаратк-1 | ШВСМ | 00.45.47 | 00.46.74 | 00.44.53 | 8 | Ніколаєв В.П.,Ніколаєв Є.П. |
13 | Борушок Андрій | 16.02.88 | КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | СК Альбатрос | 00.48.78 | 00.45.67 | 00.45.12 | 7 | Батомункоєв С.А. |
14 | Лахіта Віталій | 30.06.86 | КМС | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 00.47.81 | 00.46.30 | 00.45.53 | 6 | Максимчук |
15 | Кондратюк Микола | 12.01.88 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-2 | ШВСМ МЦФВУМ | 00.48.78 | 00.47.25 | 00.46.55 | 5 | Майстер А.О. |
16 | Лозовський Віталій | 12.05.88 | КМС | Одеська | Одеса | Динамо-2 | СК Хімік ШВСМ | 00.50.14 | 00.48.08 | 00.49.17 | 4 | Маріморіч А.А.,Жилкін О.Л. |
17 | Сітницький Сергій | 12.04.87 | МС | Рівненська | Дубно | Колос | ШВСМ | 00.46.30 | 00.45.13 | Знятий лікарем | 3 | |
18 | Доскич Іван | 31.01.89 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ШВСМ СДЮШОР Веслярик | 00.51.54 | 00.48.89 | 2 | Бригада | |
19 | Поручнік Павло | 01.10.86 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | Олімп | 00.50.03 | 00.49.94 | 1 | Шевченко | |
20 | Гринько Дмитро | 25.06.83 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 00.50.00 | 1 | Шевченко | ||
21 | Бацаєв Євген | КМС | Київська | Динамо-2 | КДЮСШ Динамо | 00.50.94 | 1 | Бобильва М.,Кухаренко Н. | ||||
Приймак Дмитро | 88 | МС | Київ | Спартак-2 | ЦДЮСШ | 00.47.55 | 1.09.57 Знята | Мацаєнко М.М.,Карнаухов Ю.В. | ||||
Очеретяний Антон | 85 | КМС | Київ | Спартак-2 | ЦДЮСШ | 00.47.36 | 00.44.55 Знята | Очеретяний І.І. | ||||
Варфолюк Андрій | 13.12.87 | КМС | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ДЮСШ | н\фін. | Максимчук А. | ||||
К-1 200м. Жінки Швидкість вітру – 0,5м\с. | ||||||||||||
1 | Паламарчук Юлія | 28.08.84 | МС | Київ | ФСТУ-1 | ДШВСМ СК Локомотив | 00.43.05 | 20 | Топіха В.,Топіха Л. | |||
2 | Пивовар Марія | 10.06.86 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-1 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 00.45.04 | 18 | Мацапура М.,Кучер П. | ||
3 | Осмаловська Яна | 87 | МС | Хероснська | Цюріпинськ | Спаратк-1 | ЦДЮСШ ШВСМ | 00.45.61 | 17 | Колоколос | ||
4 | Литвинчук Людмила | 87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ОШВСМ | 00.46.14 | 16 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.,Жиляєв Ю.С. | ||
5 | Спичак Наталія | 09.03.82 | МС | Київ | ФСТУ | СДЮШОР Локомотив | 00.49.00 | 15 | Самуйленко В.І. | |||
6 | Бацаєва Елеонора | 12.08.88 | КМС | Київ | Колос-2 | ДЮСШ Олімп | 00.49.57 | 14 | Шевченко Т.Ю. | |||
7 | Середенко Наталія | 82 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак-2 | ШВСМ | 00.52.82 | 13 | Кравченко А.С.,Осадчук О.Г. | ||
8 | Пісачук Людмила | 16.10.89 | 1 | Волинська | Луцьк | Колос | Олімп | 00.55.81 | 12 | Шевченко | ||
9 | Бондарук Яна | 08.12.86 | 1 | Волинська | Луцьк | Колос | Олімп | 00.56.58 | 11 | Шевченко | ||
К-2 200м. Чоловіки Швидкість вітру – 0,5м\с. | ||||||||||||
1 | Баштовий Сергій Ткачук Олександр | 86 83 | МС МС | Сумська Житомирська | Суми Житомир | Спартак-1 Спартак-1 | ДЮСШ України ДЮСШ | 00.34.40 | 00.33.14 | 40 | Мазур С.В. Ніколаєв В.В. | |
2 | Савін Петро Гавриленко Анатолій | 01.04.83 02.09.84 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-1 Динамо-1 | КОШВСМ | 00.35.40 | 00.33.75 | 36 | Іванов,Яремчук В. Яремчук В. | |
3 | Коваль Леонід Селецький Павло | 81 86 | МС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 Спартак-1 | ОШВСМ | 00.36.24 | 00.34.24 | 34 | Яремчук В.В. | |
4 | Козак Роман Сінкевич Сергій | 11.12.86 21.09.81 | МС МС | Львівська Тернопільська | Добротвір Тернопіль | ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ЛШВСМ СДЮШОР Добротвір ТОК ШВСМ Буревісник | 00.37.05 | 00.35.63 | 00.34.59 | 32 | Макар І.С. Павлов М.Ф.,Андріанов Ю.Л. |
5 | Портюх Іван Ткачук Тарас | 14.08.87 22.05.88 | МС КМС | Рівненська | Рівне Березне | Динамо-3 Динамо-3 | ОШВСМ | 00.35.65 | 00.35.03 | 30 | Набережний Ю.Л.,Щіпців О.І. | |
6 | Войчук Микола Мельничук Едуард | 04.03.87 11.02.87 | КМС КМС | Рівненська | Березне | Динамо-3 Динамо-3 | ОШВСМ | 00.37.00 | 00.36.96 | 00.35.59 | 28 | Набережний Ю.Л.,Щіпців О.І. |
7 | Клименко Олександр Марчик Сергій | 03.09.87 06.04.86 | МС КМС | Київ | ФСТУ-2 ФСТУ-2 | СК Локомотив СК Олімп ДШВСМ | 00.35.68 | 00.36.02 | 26 | Клименко В.В.,Топіха В.Л. Клименко О.В. | ||
8 | Шевченко Юрій Городнюк Денис | 85 86 | МС МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ПОШВСМ | 00.37.80 | 00.35.99 | 00.36.46 | 24 | Штепа С.О.,Кічасов С.О. Кічасов С.О. |
9 | Лисенко Віталій Кобевко Сергій | 27.06.88 28.09.86 | МС МС | Херсонська | Херосн | ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 00.36.07 | 00.37.09 | 22 | Барболін С.В. | |
10 | Балик Дмитро Коротаєв Вячеслав | 88 88 | КМС МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Спартак-2 Спаратк-2 | ДЮСШ-8 | 00.39.02 | 00.37.59 | 20 | Радченко Л.С. Грабко А.Я. | |
11 | Семикін Михайло Висоцький Віталій | 01.12.84 17.05.83 | МС КМС | Київська | Динамо-1 Динамо-1 | КОШВСМ КДЮСШ Динамо КДЮСШ Динамо | 00.39.18 | 00.48.87 | 18 | Семикін О.І. | ||
С-2 200м.Чоловіки Швидкість вітру – 0,5м\с. | ||||||||||||
1 | Климнюк Сергій Голубов Олександр | 14.02.76 22.03.85 | МСМК КМС | Київська Одеська | Динамо-1 Динамо-1 | ДШВСМ КДЮСШ Динамо ШВСМ Хімік | 00.38.99 | 00.37.82 | 40 | Бобильова М.,Трепетьон С.,Кухаренко Н. Маріморич А..,Голубов А.,Кравчук Н. | ||
2 | Пожар Денис Бєлєнький Антон | 82 88 | МС МС | Херсонська | Херсон | Спартак-1 Спартак-1 | ШВСМ ВУФК | 00.39.43 | 00.38.26 | 36 | Кравченко А.С.Глущенко С.А. Глущенко С.А.,Кравченко А.С. | |
3 | Ціпан Вадим Левченко Олександр | 86 87 | МС МС | Рівненська Миколаївська | Березне Миколаїв | Динамо-1 Динамо-1 | ОШВСМ | 00.38.65 | 00.38.79 | 34 | Набережний Ю.Л.,Щіпцов О.І. Ніколаєв Є. | |
4 | Ісаков Юрій Сажай Борис | 21.07.86 19.01.88 | МС МС | Одеська | Одеса | Динамо-1 Динамо-1 | СК Хімік ШВСМ | 00.40.50 | 00.39.23 | 32 | Маріморіч А.А. Маріморіч,Курудз,Кравчук Н.Є. | |
5 | Мельничук Костянтин Троцюк Володимир | 05.06.87 26.04.88 | МС МС | Тернопільська Волинська | Тернопіль Ковель | ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ТОК ШВСМ Буревісник ОШВСМ Ніка-Сільмаш | 00.40.23 | 00.40.31 | 00.39.57 | 30 | Павлов М.А.,Павлюк О.О. Прохорук В.О.,Верчук І.В. |
6 | Сазонов Володимир Шпак Олексій | 16.05.74 20.06.77 | МС МСМК | Полтавська | Полтава Комсомольськ | ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 00.39.52 | 00.40.08 | 28 | Камерілов О.,Мацапура В.І. Мацапура М.І. | |
7 | Повх Роман Марковський Андрій | 06.08.86 21.03.87 | МС МС | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ШВСМ | 00.41.00 | 00.41.36 | 00.40.52 | 26 | Камерілов |
8 | Матвійчук Микола Сполук Павло | 16.04.84 05.01.83 | МС МС | Львівська | Львів | Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик | 00.42.80 | 00.42.03 | 00.42.31 | 24 | Бригада |
9 | Максимчук Олександр Лахіта Віталій | 08.02.83 30.06.86 | МС КМС | Рівненська | Дубно | ЗСУ ЗСУ | ШВСМ | 00.40.21 | 00.45.99 | 22 | Максимчук, Онуфрієнко | |
10 | Янчук Олексій Солтик Сергій | 87 86 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 Спартак-1 | ОШВСМ | 00.41.24 | 00.42.47 | 20 | Жиляєв С.Л.,Жиляєв Ю.С. | |
11 | Савєнко Аандрій Чепіга Валентин | 89 89 | КМС КМС | Київ | Спартак-2 | ЦДЮСШ | 00.46.43 | 00.46.82 | 18 | Очеретяний І.І. | ||
К-2 200м. Жінки Швидкість вітру – 0,5м\с. | ||||||||||||
1 | Кукса Ірина Білогаєєнко Надія | 10.06.88 03.12.84 | МС МС | Полтавська | Комсомольськ Полтава | ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ПОШВСМ ДЮСШ Авангард | 00.41.13 | 40 | Мацапура М.І.,Борис А.І. Кічасов С.А.,Моргун В.П, | ||
2 | Борис Ганна Цомпель Ольга | 22.07.84 13.07.83 | МС МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 00.41.82 | 36 | Мацапура М.І.,Приймак В.М. Мацапура В.І.,Затулівітер Г.А. | ||
3 | Чеханюк Ольга Мазовська Оксана | 17.04.87 03.09.87 | МС КМС | Волинська | Луцьк Ковель | Колос Колос | ШВСМ Олімп ШВСМ Веслярик | 00.43.61 | 34 | Шевченко Кіндзера | ||
4 | Венгер Лілія Чернишова Анна | 05.01.88 26.03.88 | МС КМС | Львівська Волинська | Львів Луцьк | Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР Веслярик ШВСМ Олімп | 00.45.28 | 32 | Кіндзера Шевченко,Семенюк | ||
К-4 200м. Чоловіки Швидкість вітру – 0,5м\с | ||||||||||||
1 | Козак Роман Сінкевич Сергій Штепа Сергій Поладян Арсен | 11.12.86 21.09.81 30.10.71 19.01.87 | МС МС МС МС | Львівська Тернопільська Полтавська Харківська | Львів Тернопіль Полтава Харків | ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ЛШВСМ СДЮШОР “Добротвір” ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник ПОШВСМ КДЮСШ Темп | 00.31.46 | 80 | Макар І.С. Павлов М.Ф.,Андріанов Ю.П. Оніщенко О.О.,Кічасов С.О. Трухачов В.В. | ||
2 | Бондаренко Іван Коваленко Сергій Варивода Євген Ткачук Олександр | 87 87 83 83 | МС МС МС МС | Дніпропетровська Сумська Хероснська Житомирська | Дніпропетровськ Суми Херсон Житомир | Спартак-1 Спартак-1 Спартак-1 Спаратк-1 | ДЮСШ-8 ДЮСШ України ШВСМ ДЮСШ | 00.31.80 | 72 | Радченко Л.С. Мазур С.В. Колоколов С.В. Ніколаєв В.В. | ||
3 | Гавриленко Анатолій Томусяк Андрій Семикін Михайло Савін Петро | 06.09.84 28.06.79 01.12.84 01.04.83 | МС МС МС МС | Хмельницька Одеська Київська Хмельницька | Хмельницький Одеса Хмельницький | Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 | ШВСМ МЦФВУМ ШВСМ СК Хімік КОШВСМ-1 МЦФВУМ | 00.32.19 | 68 | Яремчук Кравчук,Бескровний Семикін Іванови,Яремчук | ||
4 | Романюк Олег Городнюк Денис Шевченко Юрій Сухий Олександр | 31.01.88 13.03.87 12.06.86 29.12.78 | МС МС МС КМС | Тернопільська Полтавська Полтаваська Чернівецька | Тернопіль Полтава Полтава Н-Дністровськ | ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник ПОШВСМ ДЮСШ Авангард -“- ДЮСШ | 00.32.66 | 64 | Куземко В.С.,Павлов М.А. Кучер П.В.,Кічасов С.О. Штепа С.О.,Кічасов С.О. Осипенко С.К.,Сухий О.О. | ||
5 | Коротаєв Вячеслав Молдавчук Роман Кучерявий Олександр Іванов Максим | 88 80 88 89 | МС КМС КМС КМС | Дніпропетровська Донецька Херсонська | Дніпропетровськ Донецьк Київ Цюрупинськ | Спартак-2 Спартак-2 Спаратк-2 Спаратк-2 | ДЮСШ-8 ДЮСШ ШВСМ ЦДЮСШ ЦДЮСШ | 00.33.71 | 60 | Радченко Л.С. Ліхолетов В.Л. Мацаєнко М.М.,Карнаухов Ю.В. Іванов М.І.Осмаловська І.У. | ||
6 | Кушта Микола Стальненко Микола Пастушок Анатолій Данюк Олександр | 87 88 86 88 | МС МС МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 Спаратк-2 Спартак-2 Спартак-2 | ОШВСМ | 00.35.67 | 56 | Яремчук В.В. | ||
Фаловський А. Баховський Н. Товпишко О. Шурпа І. | 23.01.72 55 89 86 | КМС МС МС КМС | Київська | Біла Церква | Динамо-2 Динамо-2 Динамо-2 Динамо-2 | н\фін. | Каратаєв Л.І. Карамушка Архіпенко А.С. | |||||
С-4 200м.Чоловіки Швидкість вітру – 0,5м\с | ||||||||||||
1 | Климнюк Сергій Голубов Олександр Ісаков Юрій Сажай Борис | 14.02.76 22.03.85 21.07.86 19.01.88 | МСМК КМС МС КМС | Київська Одеська -“- -“- | Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 | ДШВСМ СК Хімік ШВСМ Хімік ПОШВСМ | 00.35.11 | 80 | Бобильова М.,Трепетьон С.,Кухаренко Н. Маріморіч А.,Голубов А. Маріморіч А.,Кравчук Н.Є. Маріморіч А.,Жилкін О. | |||
2 | Пожар Денис Бєлєнький Антон Кравченко Микола Скороход Олександр | 07.01.82 18.07.88 19.11.82 12.02.89 | МС МС МС МС | Херсонська | Херсон | Спартак-1 Спартак-1 Спартак-1 Спаратк-1 | ШВСМ ВУФК ШВСМ ШВСМ ВУФК | 00.36.12 | 72 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Глущенко С.А.,Кравченко А.С. | ||
3 | Сазонов Володимир Шпак Олексій Шиманський Станіслав Троцюк Володимир | 16.05.74 20.06.77 01.01.85 26.04.88 | МС МСМК МС МС | Полтавська -“- Полтавська Волинська | Полтава Комсомольськ Комсомольськ Ковель | ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ПОШВСМ ДЮСШ-3 ОШВСМ Ніка-Сільмаш | 00.36.78 | 68 | Камерілов О.,Мацапура В.І. Мацапура М.І. Мацапура М.І.,Підклада О.В. Прохорук В.О.,Верчук І.В. | ||
4 | Худик Михайло Верчук Ігор Горунович Назар Мельничук Костянтин | 19.08.84 29.09.88 09.11.88 05.06.87 | МС МС МС МС | Тернопільська Волинська Тернопільська Тернопільська | Тернопіль Ковель Тернопіль Тернопіль | ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник ОШВСМ Ніка-Сільмаш ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник -“- | 00.38.99 | 64 | Павлов М.Л.,Горунович Верчук І.В. Горунович П.Л. Павлов М.А.,Павлюк О.О. | ||
5 | Бацаєв Євген Павлик Роман Бадалаха Євген Драндалуш Сергій | 17.05.83 01.01.85 02.12.87 06.09.78 | КМС КМС КМС МС | Київська | Динамо-2 Динамо-2 Динамо-2 Динамо-2 | КДЮСШ Динамо | 00.41.38 | 60 | Бобильова М.,Кухаренко Н. Бобильова М.,Дубінін С. Бобильова М.,Клебайс В. Бобильова М.,Кухаренко Н. | |||
К-4 200м. Жінки Швидкість вітру – 0,5м\с | ||||||||||||
1 | Лісова Катерина Фальшовнік Світлана Литвинчук Людмила Осмаловська Яна | 86 88 87 87 | МС МС МС МС | Хмельницька -“- -“- Херсон | Хмельницький -“- -“- Цюрупинськ | Спартак-1 Спартак-1 Спартак-1 Спартак-1 | МЦФВУМ -“- -“- ЦДЮСШ ШВСМ | 00.37.50 | 80 | Жиляєв С.Л. -“- Жиляєва Ю.С. Осмоловська Н.І.,Іванов М.І. | ||
2 | Василенко Анна Колесник Олена Паламарчук Юлія Герасимова Олена | 01.12.87 14.08.88 28.08.84 01.09.86 | МС КМС МС МС | Запорізька Одеська Донецька | Енергодар Одеса Київ Маріуполь | ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 ФСТУ-1 | ШВСМ СОК ОП ЗАЕС ШВСМ Хімік ДШВСМ СК Локомотив ДШВСМ ДЮСШ Азовсталь | 00.37.98 | 72 | Сніжко С.,Рожков Ю. Жилкін О. Топіха В.,Топіха Л. Венгер З.,Венгер В. | ||
3 | Смахтіна Євгенія Дубініна Ольга Присяжнюк Алла Смахтіна Ольга | 10.04.84 01.06.87 24.07.78 11.03.87 | МС МС МС МС | Київська Вінницька | Київ Вінниця Київ | Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 Динамо-1 | ДШВСМ КДЮСШ Динамо СДЮШОР ім.Рябчинської ДШВСМ | 00.38.52 | 68 | Трепетьон С. Дубінін С. Богуславський Ю.,Сергун С. Трепетьон С.О. | ||
4 | Борис Анна Кукса Ірина Цомпель Ольга Білогаєнко Надія | 22.07.84 10.06.88 13.07.83 03.12.84 | МС МС МС МС | Полтавська | Комсомольськ -“- -“- Полтава | ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 -“- -“- ПОШВСМ ДЮСШ Авангард | 00.39.00 | 64 | Мацапура М.І.,Приймак В.М. Мацапура В.І.,Борис А.І. Мацапура Н.І.,Затулівітер Г.А. Мацапура М.І.,Кічасов,Моргун | ||
5 | Мазовська Оксана Чеханюк Ольга Мамалига Наталія Парфьонова Тетяна | 03.09.87 17.04.87 20.10.87 03.06.89 | КМС МС МС МС | Львівська Волинська Дніпропетровська Миколаївська | Львів Луцьк Дніпропетровськ Миколаїв | Колос Колос Колос Колос | СДЮШОР Веслярик ШВСМ ДЮСШ Олімп ШВСМ ШВСМ ШВСМ | 00.40.73 | 60 | Кіндзера Шевченко Веретенніков Сімонов,Сімонова | ||
6 | Галушко Людмила Топіха Ольга Слива Альона Нитяжук Наталія | 01.01.84 01.01.89 09.10.84 24.10.88 | МС КМС МС МС | Черкаська | Київ Київ Київ Умань | ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 ФСТУ-2 | ДШВСМ СК Локомотив -“- -“- ДЮСШ-1 | 00.41.84 | 56 | Топіха В.,Топіха Л. Грязнов В.Г.,Пугач Л.А. |
Головний суддя, суддя Національної категорії Балабан Б.П.
Головний секретар, суддя Національної категорії Давидова С.О.
Суддя Національної категорії Лесь С.Г.