Главная  >>  Форум  >>  

Дайте пораду

Вы не вошли! [ вход | регистрация | правила ]

Форум >> Дайте пораду

Страницы:  1 2 3
#21 28.04.2010, 19:12:03
Chameleon

belka, а ты Ваню Семыкина знаеш ? Или Мишу Текляна ?

#22 29.04.2010, 19:38:04
belka

Velyanyk.S я маю на увазі те, що спочатку потрібно вам усім (і тренеру і спортсменам) признатися в тому, що кожен з вас хоче отримати від тренувального процезу загалом та даного тренування зокрема. І вже тут ви побачите, що ваші бажання є різними. Звідси і немає результату. А щодо твоїх відговорок, що хтось когось чомусь підколює, і тому хтось чомусь не тренується, так це просто ВІДГОВОРКИ. Якщо ти маєш ціль, яку дійсно хочеш досягти, то на усі ці "підніжки" раджу просто "закрити очі та вуха", й працювати над собою, а не розводити таку "демогогію".

Chameleon, ні я цих хлопців не знаю.

#23 29.04.2010, 20:35:40
Velyanyk.S

belka,а якшо така ситуація шо я б може хтів Теплову пояснити шоб він трохи більше з нами їздив,а не так шо Теплов(він такий поганий шо я просто не хочу обзивати таку паскудну людину)Він займається з хлопцями 15-17 років не тим чим треба.Він розпитує під час тренувального процесу якшо часом їзде по озеру про всяке не про греблю.Він не може старий Теплов заставити своїх вихованців робити на тренуванні через БІЛЬ І КАЙФ!!!Якби він трохи був такий як інші тренера то може б і результати покращилися.Ато бачиш нікого в нього нема з сильних.Теплов старий-це слаба натура,слабохарактерна людина(((.А молодий Теплов трохи старається порівняно з іншими(але йому нічо не світить,а про тих юнаків то взагалі слабоня і будуть такі ж самі в 30 років.(((

#24 30.04.2010, 20:31:05
belka

Velyanyk.S, в даній ситуації тобі краще спочатку добре прочитати книги наших олімпійців: Олександра Шапаренка "Золоте весло капітана" та Ю.Тюкалова "Від одного до восьми". Посилання на те звідки їх можна скачати є на форумі, так що тепер це не проблема...А ось для себе ти дійсно можеш багато взяти. Бажаю успіху!!!

#25 30.04.2010, 21:32:15
Velyanyk.S

belka,сажи а шо ти думаєш про Теплова старшого(В.П).ШО він за людина і чи взагалі така людина може тренувати???В мене таке враження шо Теплов(В.П)хвора людина і в неї шось болить всередині бо він все опускає голову і як його вихованці програють то він каже ось так цитую(ТАК ХЛОПЦІ,ДОБРЕ,ТРЕНУВАННЯ В ТАКИЙ ТО ДЕНЬ СЛІДУЮЧЕ НА ТАКУ ТО ГОДИНУ),а хлопці як пропадуть так і не приходять,а я серйозний хлопець і не терплю постійних образ моральних.А я ше знаю в нас є такий тренер Бартко (В.І)І він дуже любе таких хлопців шо прибавляють на фініші,а в нас таких нема а отже він по імені називає тих спортсменів шо прибавляють тобто своїх улюбленців а тих особливо мого тренера Теплова не любе бо вони якісь ті молоді не прибавляють а так приходять для того шоб показати які вони гнилі.Буде чемпіонат області по 94-95 я прийду подивлюся на той позор на ту базу,яка стане центром занепаду львівського веслування.Я думаю шо відрив на фініші від таких спортсменів як Шумак Юрій,Мох Юрій,Веляник Назар,Дружич Сергій буде 180 метрів на 500 і 300 і більше на 1000.Мої прогнози такі Дружич Сергійко на 500 м к-1 час 2.37.веляник Назар к-1 500 м 2.40.Мох Юрій 3.05.шумак Юрій 2.55.а ось розклад на 1000(((
Дружич Сергій 5.15. Мох Юрій 5.30.Веляник Назар 5.25 Шумак Юрій 5.30.
То добре шо в них тренер старий Теплов.Бо якби був інший то би вигнав і ніколи б не пускав або кинув працювати.Я вважаю шо дівчатам програти з таким часом то треба взяти дівчатам шось тяжке і таким пародіям як ці особи вяти і розтрощити голову всім 4 екземплярам.

#26 01.05.2010, 19:40:26
roman skorik

Молодец! Ты уже до Сергея Алексеевича добрался! Решил и ему на тренера пожаловаться ! Тренироваться надо а не опусы в форуме писать!

#27 01.05.2010, 21:27:46
belka

Velyanyk.S твоє питання було першочергово "Що робити". Ось і роби висновки з тих порад які отримав. А ось що до того, що " хто що думає про когось", абсолютно не стосується теми. Краще вдумливо прочитай те, що пишуть люди, які досягли великого успіху у веслуванні, та з головою (і з розумом) погрузися в роботу на тренуваннях. Повір, користі з цього буде набагато більше!

#28 02.05.2010, 13:24:22
roman skorik

Belka молодец, давно поставить товарища на место , сколько можна жаловаться!

#29 08.05.2010, 10:43:25
root

Velyanyk.S любит задавать глупые вопросы, причем по два раза:
"Сергей Алексеевич скажите что делать если у нас в области била очень холодная зима(таких зим не било 14 лет 14!!!Последняя била в 1996 году."
"Сергей Алексеевич скажите а что делать если зима 2009-2010 года била очень суровая (кстати такая последняя зима с такими снегами и морозами била
в 1996 году."

- так что же, зима только у тебя во Львове была очень "суровая и холодная", а у других гребцов из Львова была наверное просто жаркая??? Открой протоколы кубка Рябчинской, посмотри на результаты людей со Львова. Может, дело вовсе не в зиме, а в том, что ты слаб?

"Сьогодні в нашій Наварії були змагання на 500 метрів.Я зайняв 6 місце з 7.Показав результат 2.30.Як з 2.30 скинути час на 1.40???"

Даю пораду: чтобы скинуть 50 секунд на пятисотке, можно прицепить моторчик или сделать пересадку рук-ног-головы. А вообще, ответ - никак! Тренироваться надо больше! Накатывай в месяц по 500 км на воде, и увидишь, как изменятся результаты.

#30 12.05.2010, 20:56:29
Chameleon

belka, а где с тобой можно списаться - пообщаться ? может Вконтакте или мыло ?

Страницы:  1 2 3
Вы должны войти, используя свое имя и пароль, или зарегистрироваться,
чтобы создавать сообщения и иметь доступ ко всей информации.