ТЕХНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ
ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ДЮСШ, СДЮШОР
З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
ФІНАЛ – «СТРІМКІ ЧОВНИ»
31липня-02 серпня 2009р., м.ДНІПРОПЕТРОВСЬК
М і с ц е | Прізвище, ім'я спортсмена | Дата народ- ження | Роз- ряд | Область | Місто | ДСТ | Назва ШВСМ, ДЮСШ, СДЮШОР, спортклуба, УФК | РЕЗУЛЬТАТ | О ч к и | Прізвище тренера | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
П/П | П/Ф | ФІНАЛ | ||||||||||
К-1 500м юнаки 1995-1996 рр.н. Швидкість вітру - 1.0 м\с | ||||||||||||
1 | Пасько Дмитро | 13.01.95 | КМС | Запорізька | Енергодар | Україна | ДЮСШ, СОК ОП ЗАЄС | 2.02.39 | 2.02.19 | 20 | Снежко С., Рожков Ю. | |
2 | Борщов Богдан | 20.08.95 | КМС | Київ | Динамо | ДЮСШ "Київ" | 2.03.83 | 2.05.65. | 18 | Скляренко В. | ||
3 | Солдак Андрій | 12.12.95 | КМС | Львівська | Добротвір | Україна | ДЮСШ "Добротвір" | 2.07.45 | 2.07.80 | 2.11.23 | 17 | Макар І. |
4 | Шевченко Євген | 27.06.95 | ІІ | Київ | Спартак | ДЮСШ "Київ" | 2.04.86 | 2.12.77 | 16 | Ярмоленко О., Моргун В.П. | ||
5 | Девятіяров Максим | 11.05.95 | ІІІ | Одеська | Южне | Україна | ФСК "Хімік" -1 | 2.09.75 | 2.08.79 | 2.13.26 | 15 | Горохова А. |
6 | Кіндзерський Сергій | 16.09.95 | І юн | Тернопільська | Тернопіль | Україна | ДЮСШ"Буревісник" | 2.08.66 | 2.10.75 | 2.13.68 | 14 | Кудрявцева В. |
7 | Сливинський Андрій | 03.01.95 | ІІ | Миколаївська | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 2.09.60 | 2.09.51 | 2.14.06 | 13 | Левченко М. |
8 | Головчук Дмитро | 15.05.95 | ІІ | Миколаївська | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к | 2.10.97 | 2.11.40 | 2.16.27 | 12 | Левченко М. |
9 | Дяченко Антон | 14.11.95 | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.10.57 | 2.11.05 | 2.17.70 | 11 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
10 | Деменко Олександр | 13.08.95 | ІІ | Полтавська | Полтава | Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 2.11.01 | 2.12.46 | 2.14.58 | 10 | Кострома Т., Кічасов С. |
11 | Грівнак Микола | 10.03.95 | І | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МДЮСШ | 2.13.29 | 2.12.85 | 2.15.01 | 9 | Москаленко О., Яковець В. | |
12 | Левченко Максим | 06.10.95 | І юн | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 2.11.80 | 2.13.97 | 2.15.44 | 8 | Кравчук А. |
13 | Мельник Юрій | 18.03.95 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 2.14.23 | 2.15.60 | 2.16.59 | 7 | Томусяк А. |
14 | Денисюк Марк | 1995 | ІІ | Херсонська | Херсон | Україна | ДЮСШ №2 | 2.16.33 | 2.14.14 | 2.16.85 | 6 | Пазухін Д., Халілов О. |
15 | Грица Михайло | 10.02.95 | ІІІ | Львівська | Львів | МОН | СДЮШОР № 3 | 2.12.92 | 2.11.31 | 2.17.21 | 5 | Дацьків У., Гривняк Р. |
16 | Хижняк Ростислав | 25.06.95 | І | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 2.12.16 | 2.16.47 | 2.17.65 | 4 | Кучер П. |
17 | Печенюк Олександр | 25.11.95 | ІІ | Миколаївька | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 3.15.33 | 2.15.59 | 2.19.32 | 3 | Трофименко В., Васюнькін О. |
18 | Васейко Дмитро | 27.07.95 | ІІ | Миколаївська | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к, ДЮСОК | 2.11.46 | 2.14.43 | 2.20.58 | 2 | Левченко М. |
19 | Подгорецький Ігор | 25.11.95 | ІІ | Полтавська | Полтава | Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 2.11.80 | 2.21.29 | 1 | Нагорний В. | |
Стецюк Богдан | 12.06.95 | І | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ № 2 | 4.17.11 | н\ст | Козаченко Л. | |||
20 | Ткачук Олександр | 20.03.96 | ІІ | Вінницька | Джулинка | Колос | СДЮШОР | 2.26.82 | 1 | Пугач Л. | ||
21 | Вишневський Нікіта | 29.05.96 | ІІІ | Вінницька | Вінниця | Україна | СДЮШОР | 5.17.41 | 1 | Богуславський Ю. | ||
Чекамов Євген | 1995 | ІІ | Чернівецька | НДністровськ | НДЮСШ | 2.05.52 знята | Сухий О. | |||||
С-1 500м юнаки 1995-1996 рр.н. Швидкість вітру -1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Примак Віталій | 14.02.95 | КМС | Херсонська | Херсон | Україна | СДЮШОР, ВУФК | 2.24.38 | 2.21.76 | 20 | Кравченко С., Глущенко С. | |
2 | Купін Олексій | 19.02.95 | КМС | Миколаєвська | Миколаєв | КДЮСШ "Комунарівець", ВУФК | 2.24.19 | 2.26.18 | 18 | Фіклісова Н., Петрухин В. | ||
3 | Міщук Тарас | 22.07.95 | КМС | Рівненська | Дубно | Україна | ДЮСШ | 2.22.32 | 2.27.81 | 17 | Павлюк О. | |
4 | Шпакевич Володимир | 15.01.96 | І | Черкаська | Умань | Україна | ДЮСШ №1 | 2.26.18 | 2.32.44 | 2.28.36 | 16 | Іщенко В., Івасенко Т. |
5 | Носов Костянтин | 1995 | І | Херсонська | Херсон | Україна | ДЮСШ № 2 | 2.29.27. | 2.30.55 | 2.31.01 | 15 | Сальник П. |
6 | Красюк Ігор | 13.02.95 | І | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.24.32 | 2.33.74 | 2.31.60 | 14 | Цинкуш А., Токарєв О. |
7 | Сабліін Микита | 1996 | І | Полтавська | Кременчук | Спартак | ДЮСШ №1 | 2.32.18 | 2.32.69 | 2.32.55 | 13 | Полівара В. |
8 | Ананко Олександр | 10.12.95 | ІІ | Миколаївька | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 2.33.54 | 2.34.76 | 2.38.50 | 12 | Шадров В., Табала Л. |
9 | Алтухов Павло | 23.12.95 | І | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 2.53.43 | 2.36.21 | 2.39.65 | 11 | Жиляєва Ю. |
10 | Денисюк Олександр | 16.03.95 | І | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 2.35.84 | 2.40.14 | 2.37.89 | 10 | Жиляєва Ю. |
11 | Махновский Сергій | 27.01.95 | ІІІ | Одеська | Южне | Україна | ФСК "Хімік" -1 | 2.35.03 | 2.42.90 | 2.40.36 | 9 | Лесяк Є. |
12 | Дутчак Роман | 03.04.95 | КМС | Рівненська | Дубно | Україна | ДЮСШ | 2.35.54 | 2.35.47 | 2.43.25 | 8 | Павлюк О. |
13 | Яценко Руслан | 1995 | ІІ | Вінницька | Вінниця | Україна | СДЮШОР | 2.51.85 | 2.46.26 | 2.44.78 | 7 | Ткачов О. |
14 | Мисник Дмитро | 13.08.95 | ІІ | Чернігівська | Чернігів | Україна | СДЮШОР | 2.45.35 | 2.51.09 | 2.50.37 | 6 | Баранов А., Баранова І. |
15 | Іванов Євген | 15.09.96 | ІІ | Київ | Спартак | ЦДЮСШ "Спартак" | 2.43.91 | 2.47.22 | 2.51.70 | 5 | Мацаєнко М. | |
16 | Авраменко Гліб | 20.03.96 | ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.46.98 | 2.50.73 | 2.53.22 | 4 | Цинкуш А., Токарєв О. |
17 | Ганжа Олексій | 24.02.96 | ІІІ | Чернігівська | Чернігів | Україна | СДЮШОР | 2.47.86 | 2.53.68 | 2.56.92 | 3 | Баранов А., Баранова І. |
18 | Свірідов Дмитро | 1995 | ІІІ | Одеська | Южне | Україна | ФСК "Хімік" -1 | 2.55.35 | 2.49.33 | 3.07.32 | 2 | Преснов О. |
19 | Мікішин Семен | 10.02.95 | ІІ | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.45.88 | 2.54.34 | 1 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
20 | Шурінкин Олег | 11.08.95 | ІІ | Харківська | Харків | МОН | ДЮСШ № 2 | 2.30.93 | 2.57.33 | 1 | Гармаш І. | |
21 | Романенко Сергій | 02.04.96 | ІІІ | Одеська | Южне | Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 2.42.02 | 2.59.59 | 1 | Мурадасилов Е. | |
22 | Бойко В’ячеслав | 1996 | ІІ | Полтавська | Полтава | Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 2.59.86 | 1 | |||
23 | Маламура Дан | 1995 | І | Вінницька | Вінниця | Україна | ДЮСШ "Інтеграл" | 3.04.29 | 1 | Ткачов О. | ||
К-1 500м дівчата 1995-1996 рр.н. Швидкість вітру -1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Чернова Настя | 26.06.95 | КМС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 2.21.03 | 2.19.23 | 20 | Іванов О. | |
2 | Чумаченко Настя | 23.10.95 | І | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.17.79 | 2.22.08 | 18 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
3 | Білоус Анастасія | 24.07.95 | І | Полтавська | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ № 3 | 2.21.02 | 2.23.43 | 17 | Денисенко Г. | |
4 | Мельник Наталія | 11.09.95 | ІІ юн | Черкаська | Умань | Україна | ДЮСШ № 1 | 2.26.57 | 2.27.81 | 2.25.25 | 16 | Іщенко В., Рожанський О. |
5 | Дем*янова Анастасія | 28.07.95 | ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ 8, УФК | 2.30.61 | 2.30.60 | 2.28.04 | 15 | Назаренко Н., Мусієнко, Гунько В. |
6 | Згурська Наталія | 1995 | І | Миколаєвська | Миколаєв | КДЮСШ "Комунарівець", ВУФК | 2.25.75 | 2.26.79 | 2.29.15 | 14 | Андрейко О., Трофименко | |
7 | Івасюк Настя | 24.02.96 | І юн | Чернівецька | Новодністровськ | Україна | ДЮСШ "Авангард" | 2.32.11 | 2.30.35 | 2.31.34 | 13 | Осипенко С. |
8 | Приймак Діана | 24.01.96 | ІІІ | Хмельницька | Хмельницький | Україна | МЦФВУМ | 2.32.40 | 2.30.32 | 2.31.99 | 12 | Томусяк А. |
9 | Ященко Олена | 01.06.95 | ІІ | Чернігівська | Чернігів | Спартак | КДЮСШ -2 | 2.33.01 | 2.30.70 | 2.33.40 | 11 | Сурмай Г. |
10 | Соловйова Анна | 15.07.95 | І | Київська | Фастів | Колос | ДЮСШ | 2.32.47 | 2.31.76 | 2.32.19 | 10 | Соловйов В., Литвинська З. |
11 | Светлична Антоніна | 06.02.95 | ІІ | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 2.28.51 | 2.33.57 | 2.32.57 | 9 | Іванов О. |
12 | Постолатій Ганна | 1996 | ІІІ | Одеська | Южне | Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 2.34.86 | 2.35.31 | 2.32.97 | 8 | Цикош О., Бублей А. |
13 | Хараім Анна | 1995 | ІІІ | Херсонська | Херсон | Колос | ДЮСШ №2, СНВКСП | 2.35.40 | 2.34.15 | 2.33.58 | 7 | Теленик А., Афанасьєв С. |
14 | Грибкова Олена | 04.04.96 | І | Херсонська | Цюрупинськ | ЗСУ | СДЮШОР 1яхт-клубу ВМСУ | 2.37.76. | 2.37.94 | 2.35.63 | 6 | Іванов М. |
15 | Романенко Катерина | 1996 | ІІІ | Одеська | Южне | Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 2.29.43 | 2.35.60 | 2.37.63 | 5 | Цикош О. |
16 | Байраченко Лілія | 1995 | ІІІ | Херсонська | Херсон | Україна | ДЮСШ №2, СНВКСП | 2.38.12 | 2.34.78 | 2.39.96 | 4 | Карюхін Г., Афанасьєв С. |
17 | Алексеева Ганна | 1995 | ІІІ | Одеська | Южне | Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 2.36.12 | 2.37.05 | 2.49.87 | 3 | Цикош О. |
18 | Авраменко Анастасія | 21.06.96 | ІІ | Вінницька | Джулинка | Колос | СДЮШОР | 2.36.01 | 2.35.85 | знята лікарем | 2 | Пугач Л. |
19 | Стрелка Валерія | 03.06.95 | І | Миколаївька | Миколаїв | МОН | СДЮШОР на б/к | 2.47.27 | 2.44.85 | 1 | Шевченко О. | |
20 | Поступайло Вікторія | 17.02.95 | ІІ | Вінницька | Джулинка | Колос | СДЮШОР | 2.47.55 | 2.53.99 | 1 | Пугач Л. | |
Сеньків Марта | 07.06.95 | І юн | Тернопільська | Тернопіль | Україна | ДЮСШ"Буревісник" | 2.18.18 | н\ст | Данилков В., Ладика І. | |||
21 | Гуріна Вероніка | 26.03.95 | ІІІ | Хмельницька | Хмельницький | Україна | МЦФВУМ | 3.24.24 | 1 | Томусяк А. | ||
К-2 500м юнаки 1995-1996 рр.н. Швидкість вітру - 2.0 м\с | ||||||||||||
1 | Чекамов Євген Нікітін Юрій | 1995 1995 | ІІ ІІ | Чернівецька | НДністровськ | НДЮСШ | 2.03.61 | 2.00.74 | 40 | Сухий О. | ||
2 | Торчило Валерій Солдак Андрій | 07.10.95 12.12.95 | КМС КМС | Львівська | Добротвір | Україна Україна | ДЮСШ "Добротвір" | 2.02.65 | 2.01.73 | 36 | Федина А. Макар І. | |
3 | Фалалеєв Владислав Воронков Владислав | 01.08.95 05.11.95 | ІІ ІІ | Запорізька | Енергодар | Україна Україна | ДЮСШ, СОК ОП ЗАЄС | 2.02.26 | 2.02.26 | 34 | Снежко С., Рожков Ю. | |
4 | Васейко Дмитро Головчук Дмитро | 27.07.95 15.05.95 | ІІ ІІ | Миколаївька | Миколаїв | Україна Україна | СДЮШОР на б/к | 2.03.51 | 2.08.40 | 2.03.58 | 32 | Левченко М. |
5 | Герасименко Костянтин Левченко Максим | 19.04.96 06.10.95 | І юн І юн | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ДЮСШ | 2.07.65 | 2.03.97 | 30 | Іванов О. Кравчук А. | |
6 | Денисюк Марк Кравченко Микола | 1995 1995 | ІІ ІІ | Херсонська | Херсон | Україна Україна | ДЮСШ №2 | 2.03.06 | 2.04.86 | 28 | Пазухін Д., Халідов О. Пазухін Д. | |
7 | Попель Валентин Печенюк Олександр | 14.02.95 25.11.95 | ІІ ІІ | Миколаївька | Миколаїв | Україна Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 2.10.36 | 2.05.09 | 26 | Трофименко В., Васюнькін О. | |
8 | Ільїн Валерій Кобзар Олександр | 1995 1995 | ІІ ІІ | Херсонська | Херсон | Спартак Спартак | ДЮСШ | 2.04.03 | 2.07.96 | 2.05.78 | 24 | Цеховліс В., Косотуров Є. |
9 | Марченко Олександр Грівнак Микола | 04.05.95 10.03.95 | І І | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МДЮСШ | 2.11.61 | 2.10.28 | 2.11.64 | 22 | Москаленко О., Яковець В. | |
10 | Лозінський Віктор Кізлик Владислав | 08.05.96 14.10.95 | ІІ юн ІІ юн | Черкаська | Умань | Україна Україна | ДЮСШ № 1 | 2.13.27 | 2.11.42 | 20 | Іщенко В., Рожанський О. | |
11 | Девятіяров Максим Дьяков Олег | 11.05.95 1996 | ІІІ ІІІ | Одеська | Южне | Україна Україна | ФСК "Хімік" -1 | 2.11.96 | 2.11.88 | 18 | Горохова А. Голубов О. | |
12 | Деменко Оленксандр Боровик Олег | 13.08.95 15.08.96 | ІІ ІІ | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 2.08.31 | 2.13.02 | 16 | Кострома Т., Кічасов С. | |
13 | Тимоха Олександр Подгорецький Ігор | 05.04.95 25.11.95 | ІІ ІІ | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 2.13.90 | 2.15.17 | 14 | Кострома Т., Кічасов С. Нагорний В. | |
14 | Сворінь Андрій Мельник Юрій | 26.08.95 18.03.95 | ІІ І | Хмельницька | Хмельницький | МОН Україна | МЦФВУМ | 2.10.95 | 2.16.31 | 12 | Заруденський Томусяк А. | |
15 | Ткачук Олександр Левчаков Олександр | 20.03.96 15.06.95 | ІІ ІІ | Вінницька | Джулинка | Колос Колос | СДЮШОР | 2.13.79 | 2.18.38 | 10 | Пугач Л. | |
16 | Кот Микола Гарист Юрій | 04.06.95 1995 | ІІ І юн | Полтавська | Комсомольськ | Україна Україна | ДЮСШ № 3 | 2.15.57 | 8 | Денисенко Г. Печенкіна Т. | ||
17 | Вишневський Нікіта Обущак Іван | 29.05.96 27.05.95 | ІІІ ІІІ | Вінницька | Вінниця | Україна Україна | СДЮШОР | 2.16.58 | 6 | Богуславський Ю. | ||
18 | Драгун Владислав Лясота Євген | 14.01.95 06.05.96 | КМС ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ 8 | 2.19.67 | 4 | Задроновські Ю. | ||
19 | Стецюк Богдан Слободянюк Артем | 12.06.95 28.04.96 | І юн ІІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | МДЮСШ № 2 | 2.19.00 | 2 | Козаченко Л. | ||
20 | Тарапак Євген Детцель Денис | 1995 1995 | І юн ІІІ | Полтавська | Комсомольськ | Україна Україна | ДЮСШ № 3 | 2.23.85 | 2 | Мацапура О. Печенкіна Т. | ||
С-2 500м юнаки 1995-1996 рр.н. Швидкість вітру – 2.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Мандзюк Михайло Лузан Руслан | 05.04.95 21.06.95 | ІІ ІІ | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак Спартак | ДЮСШ "Альбатрос", коледж ФВ | 2.20.66 | 2.14.65 | 40 | Батомункоєв С. | |
2 | Діцан Станіслав Свірідов Дмитро | 1995 1995 | ІІІ ІІІ | Одеська | Южне | Україна Україна | ФСК "Хімік" -1 | 2.20.01 | 2.18.27 | 36 | Преснов О., Меньшуткін В. | |
3 | Саблін Микита Манаєнков Богдан | 1996 1995 | І І | Полтавська | Кременчук | Спартак Спартак | ДЮСШ №1 | 2.24.17 | 2.18.96 | 34 | Полівара В. | |
4 | Красюк Ігор Авраменко Микита | 13.02.95 02.08. 95 | І ІІ | Запорізька | Запоріжжя | Україна Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.24.41 | 2.27.33 | 2.22.84 | 32 | Цинкуш А., Токарєв О. |
5 | Пуйда Тарас Гошій Руслан | 29.01.95 19.08.95 | ІІІ ІІІ | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак Спартак | ДЮСШ "Альбатрос", коледж ФВ | 2.28.57 | 2.24.09 | 30 | Батомункоєв С. | |
6 | Алтухов Павло Денисюк Олександр | 23.12.95 16.03.95 | І І | Хмельницька | Хмельницький | МОН МОН | МЦФВУМ | 2.29.25 | 2.27.38 | 28 | Жиляєва Ю. | |
7 | Романенко Сергій Разно Дмитро | 02.04.96 23.06.95 | ІІІ ІІІ | Одеська | Южне | Спартак Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 2.32.01 | 2.31.35 | 2.29.58 | 26 | Мурдасілов Е. |
8 | Василенко Артем Мисник Дмитро | 19.07.95 13.08.95 | ІІІ ІІ | Чернігівська | Чернігів | Україна Україна | СДЮШОР | 2.36.07 | 2.31.74 | 2.32.55 | 24 | Баранов А., Баранова І. |
9 | Шурінкин Олег Розенберг Михайло | 11.08.95 18.09.95 | ІІ ІІІ | Харківська | Харків | МОН МОН | ДЮСШ № 2 | 2.25.39 | 2.33.34 | 22 | Гармаш І. | |
10 | Захаров Андрій Мазурок Олександр | 1995 1995 | КМС ІІ | Херсонська | Херсон | Колос Колос | ДЮСШ №2 | 2.34.39 | 2.34.39 | 20 | Харченко Л., Андрющенко С., Кібальников О. | |
11 | ТульчевськийВолодими Ананко Олександр | 07.04.95 10.12.95 | І юн ІІ | Миколаївька | Миколаїв | Україна Україна | СДЮШОР на б/к СДЮШОР на б/к, ВУФК | 2.34.21 | 2.39.15 | 18 | Андрєєв В. Шадров В., Табала Л. | |
12 | Грицюк Вадим Бровкін Ярослав | 20.05.96 19.10.95 | ІІ ІІ | Київ | МОН МОН | ДЮСШ КПДЮ | 2.39.90 | 2.39.57 | 16 | Завілінський О. Чулаєвський Ю. | ||
13 | Гелдаш Денис Мікішин Семен | 24.07.95 10.02.95 | ІІ ІІ | Запорізька | Запоріжжя | Україна Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.44.35 | 2.40.08 | 14 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
14 | Бойко Роман Бойко Вячеслав | 22.01.95 1996 | ІІ ІІ | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 2.35.50 | 2.43.21 | 12 | Кострома Т., Камерілов О. | |
Москаленко Масим Бутенко Андрій | 04.05.95 1997 | ІІ ІІ юн | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ДЮСШ | 2.36.12 | н\ст | Шевченко В., Габер | |||
15 | Авраменко Гліб Карандась Олександр | 20.03.96 20.10.96 | ІІІ ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | Україна Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.49.91 | 10 | Цинкуш А., Токарєв О. | ||
К-2 500м дівчата 1995-1996 рр.н. Швидкість вітру – 2.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Сеньків Марта Єднак Тетяна | 07.06.95 22.02.96 | І юн І юн | Тернопільська | Тернопіль | Україна Україна | ДЮСШ"Буревісник" | 2.10.89 | 2.10.55 | 40 | Данилков В.Ладика І. Ладика І. | |
2 | Чернова Анастасія Іллющенко Наталія | 26.06.95 17.07.95 | КМС ІІ | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ДЮСШ | 2.18.95 | 2.12.71 | 36 | Іванов О. | |
3 | Керімова Емма Чумаченко Анастасія | 24.05.95 23.10.95 | І І | Запорізька | Запоріжжя | Україна Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.12.31 | 2.14.05 | 34 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
4 | Лабунець Ірина Міцкевич Ольга | 20.03.95 17.06.95 | КМС І | Київ | Спартак Спартак | ЦДЮСШ "Спартак" | 2.19.65 | 2.19.01 | 32 | Мацаєнко М. | ||
5 | Нечай Ганна Грибкова Олена | 17.05.95 04.04.96 | І І | Херсонська | Цюрупинськ | ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1яхт-клубу ВМСУ | 2.25.72 | 2.24.48 | 2.21.85 | 30 | Іванов М. |
6 | Хараім Анна Патращук Ірина | 1995 1995 | ІІІ ІІІ | Херсонська | Херсон | Колос Колос | ДЮСШ №2, СНВКСП | 2.24.47 | 2.23.79 | 2.22.56 | 28 | Теленик А., Афанасьєв С. |
7 | Пислару Ксенія Стрелка Валерія | 21.01.95 03.06.95 | ІІ І юн | Миколаївька | Миколаїв | МОН МОН | СДЮШОР на б/к, ВУФК СДЮШОР на б/к | 2.18.01 | 2.23.54 | 26 | Сімонов О., Сімонова І., Моторний С. Шевченко О. | |
8 | Виноградова Анна-Марія Феськова Анжеліка | 26.05.95 16.06.95 | ІІІ І | Полтавська | Комсомольськ | Україна Україна | ДЮСШ № 3 | 2.24.21 | 2.24.73 | 2.25.76 | 24 | Денисенко Г. |
9 | Постолатій Ганна Романенко Катерина | 1996 1996 | ІІІ ІІІ | Одеська | Южне | Спартак Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 2.14.28 | 2.27.03 | 22 | Цикош О. | |
10 | Светлична Антоніна Мікіш Ангеліна | 06.02.95 23.02.97 | ІІ І юн | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ДЮСШ | 2.21.17 | 2.30.92 | 20 | Іванов О. | |
11 | Білик Христина Бебешко Леся | 23.04.95 23.10.95 | ІІІ ІІІ | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак Спартак | ДЮСШ "Альбатрос", коледж ФВ | 2.24.34 | 2.32.31 | 18 | Зелінська О., Матвієнко І. | |
12 | Згурська Наталія Фролова Наталія | 1995 1996 | І ІІ | Миколаєвська | Миколаєв | КДЮСШ "Комунарівець", ВУФК | 2.36.26 | 2.32.69 | 16 | Андрейко О., Трофименко Андрейко О | ||
13 | Воловчик Олександра Байраченко Лілія | 1995 1995 | ІІІ ІІІ | Херсонська | Херсон | Спартак Україна | ДЮСШ №2 ДЮСШ №2, СНВКСП | 2.22.14 | 2.33.01 | 14 | Цеховліс В., Косотуров Є. Карюхін Г., Афанасьєв С. | |
14 | Тихонова Олександра Кулєшова Анастасія | 1995 16.06.96 | ІІІ ІІ | Полтавська | Комсомольськ | Україна Україна | ДЮСШ № 3 | 2.26.20 | 2.40.43 | 12 | Печенкіна Т. Денисенко Г. | |
15 | Гложик Ліля Дмитрук Тетяна | 11.06.96 29.01.96 | ІІ юн ІІ юн | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак Спартак | ДЮСШ "Альбатрос", коледж ФВ | 2.45.53 | 2.47.47 | 10 | Зелінська О., Матвієнко І. | |
Концевич Олександра Авраменко Анастасія | 1995 21.06.96 | ІІ ІІ | Вінницька | Джулинка | Колос Колос | СДЮШОР | н\ф | Пугач Л. | ||||
16 | Шемракович Анжела Гуріна Вероніка | 21.06.96 26.03.95 | ІІ ІІІ | Хмельницька | Хмельницький | Україна Україна | МЦФВУМ | 2.49.93 | 8 | Томусяк А. | ||
К-1 500м юнаки 1993-1994 рр.н. Швидкість вітру - 2.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Скорик Роман | 09.06.93 | І | Полтавська | Полтава | Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 2.03.55 | 2.05.29 | 1.57.81 | 20 | Кострома Т., Кічасов С. |
2 | Пронько Олександр | 14.10.93 | КМС | Миколаївька | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 2.06.32 | 2.05.98 | 1.59.07 | 18 | Федоренко О. |
3 | Токарницький Сергій | 01.02.93 | МС | Дніпропетровськ | Дніпродзержинськ | ДЮСШ 1 | 2.03.97 | 2.03.90 | 1.59.49 | 17 | Грабко, Коломієць | |
4 | Вусатий Андрій | 27.02.93 | КМС | Кіровоградська | Гайворон | Україна | ДЮСШ «Локомотив», КСЛІ | 2.03.57 | 2.05.23 | 2.02.86 | 16 | Рябов В., Куруз В. |
5 | Черноморов Кирило | 02.10.94 | КМС | Миколаївька - 2 | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 2.06.54 | 2.04.88 | 2.03.67 | 15 | Затулівітер Г., Цюмпель О. |
6 | Коваленко Олег | 17.05.93 | КМС | Херсонська | Херсон | Україна | СДЮШОР, ВУФК | 2.02.93 | 2.07.64 | 2.07.36 | 14 | Бистров, Черков, Анастасьєв |
7 | Мінкін Олександр | 11.09.93 | КМС | Херсонська | Херсон | Україна | СДЮШОР | 2.07.39 | 2.04.80 | 2.08.53 | 13 | Бистров, Борзуков А. |
8 | Лозінський Євген | 04.08.93 | КМС | Черкаська | Умань | Україна | ДЮСШ № 1 | 2.08.72 | 2.05.16 | 2.10.76 | 12 | Іщенко В., Рожанський О. |
9 | Кравець Володимир | 22.04.94 | КМС | Полтавська | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ № 3 | 2.10.02 | 2.05.18 | 2.14.91 | 11 | Денисенко Г., Скрипниченко В. |
10 | Годованчук Віталій | 1994 | КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР | 2.06.69 | 2.07.25 | 2.05.02 | 10 | Козаченко Л., Бутенко С. |
11 | Кулішенко Владислав | 16.09.93 | КМС | Миколаївька | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 2.06.23 | 2.09.82 | 2.06.00 | 9 | Сімонов О., Сімонова І., Затулівітер Г. |
12 | Сіларін Олекандр | 20.07.94 | КМС | Одеська | Южне | Україна | ФСК "Хімік" -1 | 2.02.83 | 2.06.16 | 2.07.96 | 8 | Голубов О. |
13 | Кіт Юрій | 27.08.93 | КМС | Вінницька | Вінниця | Україна | СДЮШОР | 2.04.36 | 2.06.96 | 2.09.95 | 7 | Напольський К.. |
14 | Хоменко Олексій | 1993 | КМС | Херсонська | Херсон | Колос | ДЮСШ №2 | 2.07.68 | 2.07.11 | 2.10.27 | 6 | Теленик А., Пазухін Д. |
15 | Бізюков Антон | 27.12.94 | ІІ | Чернівецька | НДністровськ | Україна | ДЮСШ «Авангард» | 2.07.36 | 2.13.01 | 2.11.19 | 5 | Осипенко О. |
16 | Лаврук Микита | 24.02.94 | КМС | Запорізька | Енергодар | Україна | ДЮСШ, СОК ОП ЗАЄС | 2.08.42 | 2.07.77 | 2.11.80 | 4 | Снежко С., Рожков Ю. |
17 | Оганесян Артем | 1994 | І | Полтавська | Полтава | Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 2.09.96 | 2.13.42 | 2.17.21 | 3 | Кострома Т., Кічасов С. |
18 | Смілка Віталій | 28.08.93 | КМС | Львівська | Добротвір | Україна | ДЮСШ "Добротвір" | 2.05.54 | 2.05.64 | 2.20.64 | 2 | Федина А. |
19 | Єгорв Едуард | 06.07.94 | КМС | Одеська | Южне | Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 2.09.70 | 2.08.06 | 1 | Цикош О., Мальков С. | |
20 | Самойленко Андрій | 03.04.93 | І | Київська | Фастів | Колос | ДЮСШ | 2.04.75 | 2.11.18 | 1 | Соловйов В., Литвинська З. | |
21 | Кнестяпін Денис | 03.01.93 | ІІ | Хмельнийький | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 2.07.80 | 2.14.84 | 1 | Заруденський С., Заруденська Т. | |
22 | Павлюченко Євген | 30.08.94 | ІІ | Полтавська | Полтава | Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 2.17.44 | 2.21.97 | 1 | Нагорний В. | |
23 | Задорожняк Дмитро | 12.02.94 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Динамо | МДЮСШ , ДОШВСМ | 2.11.74 | 2.25.87 | 1 | Нурова О., Шаманец О, Турпітко А. | |
24 | Барановський Владислав | 24.10.93 | ІІ | Хмельнийький | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 2.06.26 | 2.27.93 | 1 | Заруденський С., Заруденська Т. | |
25 | Омелянчук Роман | 30.01.93 | КМС | Львівська | Добротвір | Україна | ДЮСШ "Добротвір" | 2.08.12 | 2.28.10 | 1 | Федина А. | |
26 | Мальований Павло | 11.07.94 | КМС | Хмельнийький | Хмельницький | Україна | МЦФВУМ | 2.09.32 | 2.29.07 | 1 | Томусяк А. | |
Мавланов Тимур | 02.12.93 | І | Полтавська | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ № 3 | 2.07.49 | 2.07.55 знята | Денисенко Г., Скрипниченко В. | |||
27 | Гужов Ярослав | 14.06.93 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Динамо | МДЮСШ , ДОШВСМ | 2.18.51 | 1 | Нурова О., Шаманец О, Загреба В. | ||
28 | Бакулин Дмитро | 05.01.94 | КМС | Київська | Вишгород | Динамо | КДЮСШ «Динамо» | 2.10.24 | 1 | Карнаухов Г., Дубінін С. | ||
29 | Бабій Дмитро | 21.01.94 | ІІ | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 2.19.10 | 1 | Іванов О. | ||
30 | Мельник Іван | 07.07.94 | ІІ | Хмельнийький | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 2.20.27 | 1 | Заруденський С., Заруденська Т. | ||
31 | Здасюк Олександр | 1994 | КМС | Херсонська | Херсон | Україна | ДЮСШ №2 | 2.11.86 | 1 | Корнюшин С., Пазухін Д. | ||
Яровенко Ігор | 22.01.93 | І | Кіровоградська | Гайворон | Україна | ДЮСШ «Локомотив» | н\ф | Рябов В. | ||||
Марків Тарас | 13.09.94 | ІІ | Львівська | Львів | МОН | СДЮШОР № 3 | н\ст | Сушко О., Дацьків У., Гривняк Р. | ||||
С-1 500м юнаки 1993-1994 рр.н. Швидкість вітру - 2.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Капінус Ігор | 17.06.93 | ІІ | Полтавська | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ № 3, ВК «Гірник» | 2.28.04 | 2.26.82 | 2.11.50 | 20 | Мацапура М., Ханчевський Ю., Габер В. |
2 | Шевченко Володимир | 02.08.93 | І | Полтавська | Полтава | Україна | ПДЮСШ | 2.19.92 | 2.14.10 | 18 | Сазонов В. | |
3 | Полєтаєв Микита | 1994 | КМС | Херсонська | Херсон | Колос | ДЮСШ №2 | 2.18.62 | 2.14.51 | 17 | Харченко Л., Андрущенко С., Кібальников О. | |
4 | Бєлий Роман | 13.07.93 | І | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.20.44 | 2.22.36 | 2.14.81 | 16 | Цинкуш А., Токарєв О. |
5 | Матвейчук Тарас | 02.11.93 | КМС | Рівненська | Березне | МОН | ДЮСШ БЛІСК | 2.19.80 | 2.15.43 | 15 | Набережний Ю. | |
6 | Гуляйко Сергій | 07.01.93 | КМС | Черкаська | Умань | Україна | ДЮСШ № 1 | 2.32.50 | 2.22.87 | 2.17.29 | 14 | Іщенко В., Івасенко Т. |
7 | Залутін Андрій | 13.02.93 | І | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.23.42 | 2.24.11 | 2.19.97 | 13 | Цинкуш А., Токарєв О. |
8 | Савлук Олександр | 03.08.93 | І | Рівненська | Ковель | Україна | СДЮСШР«Ніка-Сільмаш» | 2.27.09 | 2.26.58 | 2.29.93 | 12 | Верчук І. |
9 | Гуджил Адель | 07.02.93 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ «Спартак» | 2.22.46 | 2.25.55 | 2.36.92 | 11 | Завілінський О., Чулаєвський Ю. | |
10 | Науменко Артем | 08.05.94 | КМС | Херсонська | Херсон | Україна | СДЮШОР, ВУФК | 2.25.29 | 2.29.98 | 2.20.25 | 10 | Кравченко, Глущенко С. |
11 | Белинський Ярослав | 12.09.93 | КМС | Одеська | Южне | Динамо | ФСК "Хімік" -1 | 2.27.22 | 2.27.27 | 2.23.34 | 9 | Преснов О., Мариморич А. |
12 | Москаленко Денис | 11.02.93 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1яхт-клубу ВМСУ | 2.21.80 | 2.25.23 | 2.23.67 | 8 | Балабанов А., Москаленко О. |
13 | Ткач Олександр | 15.04.93 | І | Київ | МОН | ДЮСШ КПДЮ | 2.32.16 | 2.35.03 | 2.25.41 | 7 | Завілінський О. | |
14 | Косенко Олексій | 23.07.93 | КМС | Миколаївька | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к | 2.28.96 | 2.30.46 | 2.25.71 | 6 | Затулівітер Г., Цомпель О. |
15 | Кучер Олексій | 10.08.93 | І | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 2.30.09 | 2.40.90 | 2.29.16 | 5 | Кучер П. |
16 | Безкупський Максим | 1993 | КМС | Вінницька | Вінниця | Україна | СДЮШОР | 2.30.71 | 2.39.78 | 2.29.42 | 4 | Ткачов О. |
17 | Будков Роман | 29.12.94 | І | Черкаська | Умань | Україна | ДЮСШ № 1 | 2.31.51 | 2.36.00 | 2.31.43 | 3 | Іщенко В., Рожанський О., Івасенко Т. |
18 | Когутяк Роман | 1993 | ІІ | Полтавська | Полтава | Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 2.32.95 | 2.41.41 | 2.38.00 | 2 | Кострома Т., Камерилов О. |
19 | Шелудченко Микола | 06.01.94 | КМС | Донецька | Харцизьк | Спартак | ДЮСШ м. Зугрес | 2.26.01 | 2.45.50 | 1 | Бутенко М. | |
20 | Мазур Максим | 04.11.93 | І | Хмельнийький | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 2.35.69 | 2.46.47 | 1 | Жиляєва Н. | |
21 | Кучмей Федір | 1993 | КМС | Херсонська | Херсон | Колос | ДЮСШ №2 | 2.34.21 | 2.54.80 | 1 | Харченко Л., Андрущенко С., Кібальников О. | |
22 | Андрійчук Микита | 15.06.94 | І | Хмельнийький | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 2.33.73 | 1 | Жиляєва Ю. | ||
23 | Назаров Олександр | 1993 | КМС | Херсонська | Херсон | Україна | ДЮСШ №2, СНВКСП | 2.35.35 | 1 | Сальник П., Глущенко С. | ||
24 | Онищенко Олександр | 24.11.94 | ІІ | Полтавська | Полтава | Україна | ПДЮСШ | 2.49.47 | 1 | Береза С., Камерилов О. | ||
25 | Федосенко Іван | 25.11.93 | КМС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 2.35.60 | 1 | Габер В. | ||
26 | Шихнебієв Євген | 03.05.94 | ІІ | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.54.44 | 1 | Цинкуш А., Токарєв О. | ||
27 | Баландін Артем | 07.06.94 | ІІ | Полтавська | Полтава | Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 3.06.58 | 1 | Кострома Т., Камерилов О. | ||
К-1 500м дівчата 1993-1994 рр.н. Швидкість вітру - 2.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Тодорова Анастасія | 30.12.93 | МС | Одеська | Южне | Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 2.18.70 | 2.11.96 | 20 | Осипенко А., Цикош О., Зайченков М. | |
2 | Антоненко Марія | 20.07.93 | І | Полтавська | Полтава | Україна | ПДЮСШ | 2.24.95 | 2.24.38 | 2.14.60 | 18 | Кічасов С., Цимбал І. |
3 | Кучеренко Дар’я | 19.12.93 | КМС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 2.18.39 | 2.17.36 | 17 | Іванов О. | |
4 | Ковальова Римма | 29.11.93 | МС | Київ | Динамо | ДЮСШ «Київ» | 2.33.59 | 2.25.89 | 2.19.37 | 16 | Скляренко В. | |
5 | Римкевич Світлана | 10.05.93 | ІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак | ОДЮСШ | 2.35.45 | 2.30.40 | 2.20.73 | 15 | Напольський К. |
6 | Медведєва Христина | 19.01.93 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ 8 | 2.23.75 | 2.21.00 | 14 | Овчаренко М., Гунько В. | |
7 | Безпалько Наталя | 12.06.93 | КМС | Хмельнийький | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 2.40.34 | 2.27.22 | 2.23.25 | 13 | Майстер А. |
8 | Гусєва Аліна | 09.12.93 | КМС | Одеська | Южне | Україна | ФСК "Хімік" -1 | 2.28.73 | 2.36.36 | 2.25.55 | 12 | Осипенко А. |
9 | Завадська Аліса | 23.12.94 | КМС | Київська | Вишгородський р-н | ЗСУ | ДЮСШ з ВВС | 2.27.74 | 2.33.95 | 2.32.24 | 11 | Данілков В., Волкова С. |
10 | Безбожна Наталія | 03.11.94 | ІІ | Миколаївька | Миколаїв | МОН | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 2.37.00 | 2.48.28 | 2.27.88 | 10 | Сімонов О., Сімонова І., Моторний С. |
11 | Ушакова Наталія | 02.06.94 | І | Полтавська | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ № 3 | 2.49.72 | 2.40.84 | 2.37.12 | 9 | Денисенко Г., Підклада О. |
12 | Кравець Катерина | 27.12.93 | КМС | Миколаївька | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 2.31.57 | 2.31.40 | 2.39.23 | 8 | Сімонов О., Сімонова І., Луценко В. |
13 | Цимбал Яна | 23.03.94 | ІІІ | Полтавська | Полтава | Україна | ПДЮСШ | 2.41.64 | 2.50.66 | 2.41.21 | 7 | Кічасов С., Цимбал І. |
14 | Пода Оксана | 18.04.93 | І | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.41.33 | 2.48.73 | 2.43.34 | 6 | Цинкуш А., Токарєв О. |
15 | Рябенко Катерина | 1994 | ІІІ | Херсонська | Херсон | Спартак | ДЮСШ №2 | 2.45.15 | 2.51.70 | 2.50.28 | 5 | Цеховліс В., Косотуров Є. |
Слиняук Юлія | 11.08.93 | І | Волинська | Ковель | Україна | СДЮШОР «Ніка-Сільмаш» | 2.35.52 | 2.41.17 | 2.34.73 знята | Гурська Л. | ||
Белякова Тетяна | 15.09.94 | ІІ | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 2.49.21 | 2.53.39 | н\ст | Іванов О. | ||
Рихлицька Катерина | 29.03.93 | І | Львівська | Львів | МОН | СДЮШОР № 3, УФК | 2.38.46 знята | Дацьків У., Гривняк Р. | ||||
Давтян Сона | 24.06.93 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ «Спартак» | н\ст | Мацаєнко М. | |||||
К-2 500м юнаки 1993-1994 рр.н. Швидкість вітру -1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Пронько Олександр Пронько Юрій | 14.10.93 14.10.93 | КМС КМС | Миколаївька | Миколаїв | Україна Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 1.45.55 | 1.43.93 | 40 | Федоренко О. | |
2 | Яровенко Ігор Сік орський Ігор | 22.01.93 28.01.93 | І І | Кіровоградська | Гайворон | Україна Україна | ДЮСШ «Локомотив» | 1.47.95 | 1.46.09 | 36 | Рябов В. Рябов В., Топіха Л. | |
3 | Сіларін Олександр Зельніченко Василь | 20.07.94 20.06.93 | КМС КМС | Одеська | Южне | Україна Україна | ФСК "Хімік" -1 | 1.46.57 | 1.46.39 | 34 | Голубов О. | |
4 | Скорик Роман Оганесян Артем | 09.06.93 16.02.94 | І І | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 1.47.70 | 1.46.88 | 32 | Кострома Т., Кічасов С. | |
5 | Селятенко Віталій Кулішенко Владислав | 23.02.93 16.09.93 | КМС КМС | Миколаївька | Миколаїв | МОН Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 1.48.22 | 1.48.57 | 30 | Сімонов О., Сімонова І., Моторний С. Сімонов О., Сімонова І., Затулівітер Г. | |
6 | Єгоров Едуард Бондарчук В*ячеслав | 06.07.94 10.05.94 | КМС КМС | Одеська | Южне | Спартак Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 1.49.87 | 1.48.58 | 1.49.21 | 28 | Цикош О, Мальков С. |
7 | Тичинський Дмитро Бакулін Дмитро | 11.11.93 05.01.94 | КМС КМС | Київська | Вишгород | Динамо Динамо | КДЮСШ «Динамо» | 1.49.61 | 1.49.00 | 1.50.64 | 26 | Бобильова М., Дубінін С. Карнаухов Г., Дубінін С. |
8 | Крохмалю Олександр Мальований Павло | 11.07.94 1994 | КМС КМС | Хмельнийький | Хмельницький | Україна Україна | МЦФВУМ | 1.49.33 | 1.49.69 | 1.55.89 | 24 | Томусяк А. |
9 | Смілка Віталій Омелянчук Роман | 28.08.93 30.01.93 | КМС КМС | Львівська | Добротвір | Україна Україна | ДЮСШ "Добротвір" | 1.47.63 | 1.59.97 | 22 | Федина А. | |
10 | Мороз Костянтин Годованчик Віталій | 1994 1994 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР | 1.49.33 | 1.50.28 | 20 | Бутенко С. Бутенко І. Козаченко Л., Бутенко С. | |
11 | Горбов Іван Комар Яків | 08.01.93 07.02.93 | КМС КМС | Полтавська | Комсомольськ | Україна Україна | ДЮСШ № 3 ДЮСШ № 3, ВК «Гірник» | 1.50.91 | 1.51.91 | 18 | Денисенко Г., Скрипниченко В. Мацапура О., Скрипниченко В. | |
12 | Пєгарєв Денис Павлюченко Євген | 16.04.93 30.08.94 | І ІІ | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 1.53.99 | 1.52.32 | 16 | Кострома Т., Кічасов С. Нагорний В. | |
13 | Орлов Віталій Браташ Тарас | 12.06.94 01.04.94 | КМС КМС | Львівська | Добротвір | Україна Україна | ДЮСШ "Добротвір" | 1.50.37 | 1.52.72 | 14 | Макар І. Федина А. | |
14 | Комаренко Олександр Здасюк Олександр | 1993 1994 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | Колос Україна | ДЮСШ №2 | 1.53.68 | 1.54.40 | 12 | Корнюшин С., Пазухін Д.. | |
15 | Кнестяпін Денис Барановський Владислав | 03.01.93 24.10.93 | ІІ ІІ | Хмельнийький | Хмельницький | МОН МОН | МЦФВУМ | 1.58.18 | 1.56.26 | 10 | Заруденський С., Заруденська Т. | |
16 | Бабій Дмитро Бондаренко Богдан | 21.01.94 08.03.94 | ІІ ІІ | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ДЮСШ | 1.59.50 | 8 | Іванов О. | ||
С-2 500м юнаки 1993-1994 рр.н. Швидкість вітру - 1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Сороковський Євген Полєтаєв Микита | 1994 1994 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | Спартак Колос | ДЮСШ №2, СНВКСП ДЮСШ №2 | 2.03.48 | 1.59.35 | 40 | Кравченко А., Глущенко С. Харченко Л., Андрущенко С., Кібальников О. | |
2 | Бєлий Роман Гелдаш Артем | 13.07.93 26.10.93 | І І | Запорізька | Запоріжжя | Україна Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.01.24 | 2.00.42 | 36 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
3 | Галандзовський Стас Безкупський Максим | 1993 1993 | МС КМС | Вінницька | Вінниця | Україна Україна | СДЮШОР | 2.02.18 | 2.00.72 | 34 | Ткачов О. | |
4 | Гуляйко Сергій Сенченко Дмитро | 07.01.93 22.02.93 | КМС ІІ | Черкаська | Умань | Україна Україна | ДЮСШ № 1 | 2.02.02 | 2.01.17 | 32 | Іщенко В., Івасенко Т. Іщенко В., Романський О. | |
5 | Марасін Олександр Шелудченко Микола | 07.11.93 06.01.94 | КМС КМС | Донецька | Харцизьк | Спартак Спартак | ДЮСШ м. Зугрес | 2.01.63 | 2.03.99 | 30 | Бутенко М. | |
6 | Савлук Олександр Мартинюк Михайло | 03.08.93 21.05.93 | І І | Рівненська | Ковель | Україна Україна | СДЮСШР«Ніка-Сільмаш» | 2.02.57 | 2.04.09 | 2.08.95 | 28 | Верчук І. |
7 | Кучер Олексій Хаджаев Максим | 10.08.93 22.03.93 | І КМС | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ДЮСШ | 2.04.63 | 2.03.75 | 2.12.13 | 26 | Кучер П. Габер В., ШевченкоВ. |
8 | Кєрімов Ель дар Залутін Андрій | 29.06.93 13.02.93 | І І | Запорізька | Запоріжжя | Україна Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.07.18 | 2.14.83 | 24 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
9 | Федоренко Олександр Капінус Ігор | 07.05.93 17.06.93 | ІІ ІІ | Полтавська | Комсомольськ | Україна Україна | ДЮСШ № 3 ДЮСШ № 3, ВК «Гірник» | 2.05.79 | 2.04.49 | 2.20.75 | 22 | Ханчевський Ю. Мацапура М., Ханчевський Ю., Габер В. |
10 | Кучмей Федір Назаров Олександр | 1993 1993 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | Колос Україна | ДЮСШ №2 ДЮСШ №2, СНВКСП | 2.10.12 | 2.04.97 | 20 | Харченко Л., Андрущенко С., Кібальников О. Сальник П. Глущенко С. | |
11 | Андрійчук Микита Мазур Максим | 15.06.94 04.11.93 | КМС І | Хмельнийький | Хмельницький | МОН МОН | МЦФВУМ | 2.23.90 | 2.07.98 | 18 | Жиляєва Ю. Жиляєва Н. | |
12 | Федосенко Іван Жуков Павло | 25.11.93 25.03.93 | КМС ІІ | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ДЮСШ | 2.08.05 | 2.13.39 | 16 | Габер В., ШевченкоВ. | |
13 | Гнатовський Олександр Якимов Олександр | 10.06.93 11.08.94 | І ІІІ | Одеська | Южне | Україна Україна | ФСК "Хімік" -1 | 2.11.57 | 2.25.97 | 14 | Преснов О., Меньшуткін В. Осипенко А. | |
14 | Шихнебіев Євген Міщенко Володимир | 03.05.94 12.09.94 | ІІ ІІ | Запорізька | Запоріжжя | Україна Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.33.22 | 2.32.17 | 12 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
Когутяк Роман Горжій Олександр | 16.05.93 19.11.93 | ІІ ІІ | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 2.19.57 знята | Кострома Т., Камерилов О. Нагорний В. | ||||
К-2 500м дівчата 1993-1994 рр.н. Швидкість вітру - 1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Тодорова Анастасія Сидорук Катерина | 30.12.93 04.08.93 | МС МС | Одеська | Южне | Спартак Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 2.00.80 | 2.01.54 | 40 | Осипенко А., Цихош О., Зайченков М. Цихош О., Зайченков М. | |
2 | Гусєва Аліна Цикош Вікторія | 09.12.93 11.07.94 | КМС КМС | Одеська | Южне | Україна Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 2.03.63 | 2.04.34 | 36 | Осипенко А. Цихош О., Мальков С. | |
3 | Вихристюк Оксана Махнюк Тетяна | 03.07.93 04.02.93 | КМС КМС | Полтавська | Комсомольськ | Україна Україна | ДЮСШ № 3, ВК «Гірник» | 2.05.39 | 2.05.35 | 34 | Мацапура О., Денисенко Г. Підклада О. | |
4 | Кожевникова Наталія Ніжинська Неля | 19.03.94 07.11.93 | І І | Черкаська | Умань | Україна Україна | ДЮСШ № 1 | 2.07.62 | 2.07.36 | 32 | Іщенко В., Івасенко Т. Грязнов В., Пугач Л. | |
5 | Солодюк Анна Римкевич Світлана | 1993 11.05.93 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | Україна Спартак | СДЮШОР | 2.07.33 | 2.08.33 | 30 | Богуславський Ю. Бутенко С. | |
6 | Климович Марія Гунько Лідія | 18.09.93 10.08.93 | КМС КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак Спартак | ДЮСШ "Альбатрос", коледж ФВ | 2.06.11 | 2.09.79 | 2.08.72 | 28 | Зелінська О., Матвієнко І. |
7 | Кравець Катерина Коца Дарія | 27.12.93 10.05.94 | КМС ІІ | Миколаївька | Миколаїв | Україна МОН | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 2.05.82 | 2.10.16 | 26 | Сімонов О., Сімонова І., Луценко В. Сімонов О., Сімонова І., Моторний С. | |
8 | Люлько Вероніка Осипчук Тетяна | 12.09.93 21.05.94 | КМС КМС | Київ | Спартак Спартак | ЦДЮСШ «Спартак» | 2.06.82 | 2.08.97 | 2.10.45 | 24 | Мацаєнко М. | |
9 | Губрій Софія Романчик Оксана | 04.02.94 03.02.93 | І І | Черкаська | Умань | Україна Україна | ДЮСШ № 1 | 2.09.01 | 2.10.42 | 2.13.39 | 22 | Іщенко В., Рожанський О. Іщенко В., Куруз В. |
10 | Кучеренко Дарія Теліженко Юлія | 19.12.93 26.05.93 | КМС КМС | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ДЮСШ | 2.08.72 | 2.11.64 | 20 | Іванов О. | |
11 | Безбожна Наталія Юхимчук Анжела | 03.11.94 05.05.94 | ІІ КМС | Миколаївька | Миколаїв | МОН Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 2.11.82 | 2.14.08 | 18 | Сімонов О., Сімонова І., Моторний С. Сімонов О., Сімонова І., Луценко В. | |
12 | Оганова Альбіна Пода Оксана | 21.06.93 18.04.93 | І І | Запорізька | Запоріжжя | Україна Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 2.13.28 | 2.14.37 | 16 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
13 | Слиняук Юлія Хуршудян Катерина | 11.08.93 28.08.94 | КМС ІІ | Рівненська | Ковель | Україна Україна | СДЮСШР«Ніка-Сільмаш» | 2.17.15 | 2.20.01 | 14 | Гурська Л. Проніна С. | |
14 | Масевич Юлія Семків Марія | 09.12.94 08.01.94 | І І | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак Спартак | ДЮСШ "Альбатрос", коледж ФВ | 2.20.05 | 2.21.59 | 12 | Зелінська О., Матвієнко І. | |
15 | Антоненко Марія Цимбал Яна | 20.07.93 23.03.94 | І ІІІ | Полтавська | Полтава | Україна Україна | ПДЮСШ | 2.09.49 | н\ф | 10 | Кічасов С., Цимбал І. | |
16 | Рябенко Катерина Лежепьокова Марина | 1994 1993 | ІІІ ІІ | Херсонська | Херсон | Спартак МОН | ДЮСШ №2 | 2.16.98 | 8 | Цеховліс В., Косотуров Є. Кирюхін Г., Афанасьєв С. | ||
17 | Береза Марина Шокотько Олена | 09.04.93 17.07.94 | І І | Полтавська | Полтава | Україна Україна | ПДЮСШ | 2.36.59 | 6 | Береза С. Нагорний В. | ||
К-1 1000м юнаки 1995-1996 рр.н. Швидкість вітру -1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Пасько Дмитро | 13.01.95 | КМС | Запорізька | Енергодар | Україна | ДЮСШ, СОК ОП ЗАЄС | 4.38.96 | 4.11.69 | 20 | Снежко С., Рожков Ю. | |
2 | Борщов Богдан | 20.08.95 | КМС | Київ | Динамо | ДЮСШ "Київ" | 4.41.37 | 4.25.92 | 4.12.24 | 18 | Скляренко В. | |
3 | Сливинський Андрій | 03.01.95 | ІІ | Миколаївська | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 4.30.94 | 4.26.97 | 4.28.18 | 17 | Левченко М. |
4 | Герасименко Костянтин | 19.04.96 | І юн | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 4.27.35 | 4.30.91 | 16 | Іванов О. | |
5 | Попель Валентин | 14.02.95 | ІІ | Миколаївька | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 4.30.06 | 4.31.81 | 15 | Трофименко В., Васюнькін О. | |
6 | Кіндзерський Сергій | 16.09.95 | І юн | Тернопільська | Тернопіль | Україна | ДЮСШ"Буревісник" | 4.32.43 | 4.26.79 | 4.36.33 | 14 | Кудрявцева В. |
7 | Нікітін Юрій | 1995 | ІІ | Чернівецька | НДністровськ | НДЮСШ | 4.34.86 | 4.27.62 | 4.39.03 | 13 | Сухий О. | |
8 | Головчук Дмитро | 15.05.95 | ІІ | Миколаївська | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к | 4.43.59 | 4.27.82 | 4.41.54 | 12 | Левченко М. |
9 | Дяченко Антон | 14.11.95 | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 4.36.66 | 4.29.13 | 4.42.93 | 11 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
10 | Шевченко Євген | 27.06.95 | ІІ | Київ | Спартак | ДЮСШ "Київ" | 4.27.60 | 4.31.37 | 4.32.16 | 10 | Ярмоленко О., Моргун В.П. | |
11 | Кравченко Микола | 1995 | ІІ | Херсонська | Херсон | Україна | СДЮШОР, ВУФК | 4.30.99 | 4.29.50 | 4.33.48 | 9 | Пазухін Д. |
12 | Грица Михайло | 10.02.95 | ІІІ | Львівська | Львів | МОН | СДЮШОР № 3 | 4.42.94 | 4.29.51 | 4.36.80 | 8 | Дацьків У., Гривняк Р. |
13 | Лозинський Віктор | 08.05.96 | ІІ юн | Черкаська | Умань | Україна | ДЮСШ №1 | 4.41.00 | 4.33.52 | 4.38.78 | 7 | Іщенко В., Рожанський О. |
14 | Торчило Валерій | 07.10.95 | КМС | Львівська | Добротвір | Україна | ДЮСШ "Добротвір" | 4.42.65 | 4.34.89 | 4.42.32 | 6 | Федина А. |
15 | Хижняк Ростислав | 25.06.95 | І | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 4.42.20 | 4.38.58 | 4.42.88 | 5 | Кучер П. |
16 | Дьяков Олег | 1996 | ІІІ | Одеська | Южне | Україна | ФСК "Хімік" -1 | 4.58.31 | 4.53.05 | 4.52.49 | 4 | Голубов О. |
17 | Обущак Іван | 27.05.95 | ІІІ | Вінницька | Вінниця | Україна | СДЮШОР | 4.47.30 | 4.46.21 | 4.55.60 | 3 | Богуславський Ю. |
18 | Левчаков Олександр | 15.06.9ІІ5 | ІІ | Вінницька | Джулинка | Колос | СДЮШОР | 5.06.88 | 4.45.93 | н\ф | 2 | Пугач Л. |
19 | Тимоха Олександр | 05.04.95 | ІІ | Полтавська | Полтава | Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 4.51.57 | 4.53.43 | 1 | Кострома Т., Кічасов С. | |
20 | Боровик Олег | 15.08.96 | ІІ | Полтавська | Полтава | Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 5.10.58 | 4.51.93 | 1 | Кострома Т., Кічасов С. | |
21 | Слободянюк Артем | 28.04.96 | ІІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ № 2 | 4.56.37 | 4.55.76 | 1 | Козаченко Л. | |
22 | Сворінь Андрій | 26.08.95 | ІІ | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 4.59.22 | 1 | Заруденський | ||
Марченко Олександр | 04.05.95 | І | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МДЮСШ | н\ф | Москаленко О., Яковець В. | |||||
С-1 1000м юнаки 1995-1996 рр.н. Швидкість вітру – 1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Примак Віталій | 14.02.95 | КМС | Херсонська | Херсон | Україна | СДЮШОР, ВУФК | 4.55.13 | 4.50.47 | 20 | Кравченко С., Глущенко С. | |
2 | Міщук Тарас | 22.07.95 | КМС | Рівненська | Дубно | Україна | ДЮСШ | 5.21.40 | 5.01.36 | 4.54.61 | 18 | Павлюк О. |
3 | Купін Олексій | 19.02.95 | КМС | Миколаєвська | Миколаєв | КДЮСШ "Комунарівець", ВУФК | 5.20.10 | 5.11.01 | 4.55.23 | 17 | Фіклісова Н., Петрухин В. | |
4 | Шпакевич Володимир | 15.01.96 | І | Черкаська | Умань | Україна | ДЮСШ №1 | 5.12.11 | 5.09.45 | 16 | Іщенко В., Івасенко Т. | |
5 | Носов Костянтин | 1995 | І | Херсонська | Херсон | Україна | ДЮСШ № 2 | 5.07.63 | 4.58.52 | 5.13.99 | 15 | Сальник П. |
6 | Діцан Станіслав | 1995 | ІІІ | Одеська | Южне | Україна | ФСК "Хімік" -1 | 5.07.21 | 5.14.73 | 14 | Преснов О. | |
7 | Розенберг Михайло | 18.09.95 | ІІІ | Харківська | Харків | МОН | ДЮСШ № 2 | 5.33.27 | 5.14.19 | 5.23.79 | 13 | Гармаш І. |
8 | Москаленко Максим | 04.04.95 | ІІ | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 5.21.76 | 5.09.90 | 5.24.41 | 12 | Шевченко В., Габер Г. |
9 | Авраменко Микита | 02.08.95 | ІІ | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 5.35.69 | 5.05.86 | 5.24.87 | 11 | Цинкуш А., Токарєв О. |
10 | Захаров Андрій | 1995 | КМС | Херсонська | Херсон | Колос | СДЮШОР | 5.22.35 | 5.14.82 | 5.14.30 | 10 | Харченко Л., Андрущенко С., Кібальников О. |
11 | Дутчак Роман | 03.04.95 | КМС | Рівненська | Дубно | Україна | ДЮСШ | 5.23.45 | 5.11.09 | 5.15.87 | 9 | Павлюк О. |
12 | Гелдаш Денис | 24.07.95 | ІІ | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 5.29.33 | 5.16.33 | 5.18.39 | 8 | Цинкуш А., Токарєв О. |
13 | Василенко Артем | 19.07.95 | ІІІ | Чернігівська | Чернігів | Україна | СДЮШОР | 5.20.06 | 5.09.67 | 5.20.36 | 7 | Баранов А., Баранова І. |
14 | Тульчевський Володимир | 07.04.95 | І юн | Миколаївька | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к | 5.24.39 | 5.23.04 | 5.24.26 | 6 | Андрєєв В. |
15 | Яценко Руслан | 1995 | ІІ | Вінницька | Вінниця | Україна | СДЮШОР | 5.36.94 | 5.24.29 | 5.25.57 | 5 | Ткачов О. |
16 | Махновський Сергій | 27.01.95 | ІІІ | Одеська | Южне | Україна | ФСК "Хімік" -2 | 5.35.09 | 5.27.61 | 5.31.23 | 4 | Лесяк Є. |
17 | Іванов Євген | 15.09.96 | ІІ | Київ | Спартак | ЦДЮСШ "Спартак" | 5.48.22 | 5.25.52 | 5.33.39 | 3 | Мацаєнко М. | |
18 | Ганжа Олексій | 24.02.96 | ІІІ | Чернігівська | Чернігів | Україна | СДЮШОР | 6.17.32 | 5.27.82 | 5.41.24 | 2 | Баранов А., Баранова І. |
19 | Карандась Олександр | 20.10.96 | ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 5.46.57 | 5.36.04 | 1 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
20 | Бойко Роман | 1996 | ІІ | Полтавська | Полтава | Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 5.22.59 | 5.31.90 | 1 | Кострома Т., Камерилов О. | |
21 | Маламура Дан | 1995 | І | Вінницька | Вінниця | Україна | ДЮСШ «Інтеграл» | 6.12.88 | 5.52.95 | 1 | Ткачов О. | |
22 | Разно Дмитро | 23.06.95 | ІІІ | Одеська | Южне | Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 6.09.60 | 1 | Мурадасилов Е. | ||
К-1 1000м дівчата 1995-1996 рр.н. Швидкість вітру - 1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Єднак Тетяна | 22.02.96 | І юн | Тернопільська | Тернопіль | Україна | ДЮСШ"Буревісник" | 4.39.32 | 4.41.98 | 20 | Ладика І. | |
2 | Міцкевич Ольга | 17.06.95 | І | Київ | Спартак | ЦДЮСШ "Спартак" | 4.48.21 | 4.49.74 | 18 | Мацаєнко М. | ||
3 | Керімова Емма | 24.05.95 | І | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 4.51.26 | 4.51.14 | 4.51.21 | 17 | Цинкуш А., Токарєв О. |
4 | Білоус Анастасія | 24.07.95 | І | Полтавська | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ № 3 | 4.51.76 | 4.49.67 | 4.51.41 | 16 | Денисенко Г. |
5 | Іллющенко Наталія | 17.07.95 | ІІ | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 4.58.60 | 4.51.73 | 4.58.69 | 15 | Іванов О. |
6 | Мельник Наталія | 11.09.95 | ІІ юн | Черкаська | Умань | Україна | ДЮСШ № 1 | 5.03.52 | 4.52.87 | 5.00.61 | 14 | Іщенко В., Рожанський О. |
7 | Нечай Ганна | 17.05.95 | І | Херсонська | Цюрупинськ | ЗСУ | СДЮШОР 1яхт-клубу ВМСУ | 5.09.37 | 4.53.70 | 5.01.31 | 13 | Іванов М. |
8 | Пислару Ксенія | 21.01.95 | ІІ | Миколаївька | Миколаїв | МОН | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 5.00.85 | 5.05.30 | 12 | Сімонов О., Сімонова І., Моторний С. | |
9 | Патращук Ірина | 1995 | ІІІ | Херсонська | Херсон | Колос | ДЮСШ №2, СНВКСП | 5.08.58 | 4.57.78 | 5.24.66 | 11 | Теленик А., Афанасьєв С. |
10 | Дем*янова Анастасія | 28.07.95 | ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ 8, УФК | 5.07.94 | 4.59.09 | 5.04.55 | 10 | Назаренко Н., Мусієнко, Гунько В. |
11 | Згурська Наталія | 1995 | І | Миколаєвська | Миколаєв | КДЮСШ "Комунарівець", ВУФК | 5.04.32 | 4.58.84 | 5.05.60 | 9 | Андрейко О., Трофименко | |
12 | Івасюк Настя | 24.02.96 | І юн | Чернівецька | Новодністровськ | Україна | ДЮСШ "Авангард" | 5.14.61 | 5.02.00 | 5.08.70 | 8 | Осипенко С. |
13 | Ященко Олена | 01.06.95 | ІІ | Чернігівська | Чернігів | Спартак | КДЮСШ -2 | 5.13.03 | 5.04.93 | 5.10.39 | 7 | Сурмай Г. |
14 | Приймак Діана | 24.01.96 | ІІІ | Хмельницька | Хмельницький | Україна | МЦФВУМ | 5.13.86 | 5.05.80 | 5.12.06 | 6 | Томусяк А. |
15 | Соловйова Анна | 15.07.95 | І | Київська | Фастів | Колос | ДЮСШ | 5.08.85 | 4.59.36 | 5.13.09 | 5 | Соловйов В., Литвинська З. |
16 | Алексеева Ганна | 1995 | ІІІ | Одеська | Южне | Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 5.19.85 | 5.11.39 | 5.20.43 | 4 | Цикош О. |
17 | Концевич Олександра | 1995 | ІІ | Вінницька | Джулинка | Колос | СДЮШОР | 5.12.76 | 5.04.70 | 5.20.72 | 3 | Пугач Л. |
18 | Воловчик Олександра | 1995 | ІІІ | Херсонська | Херсон | Спартак | ДЮСШ №2 | 5.30.35 | 5.18.77 | 5.25.14 | 2 | Цеховліс В., Косотуров Є. |
19 | Постолатій Ганна | 1996 | ІІІ | Одеська | Южне | Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 5.17.49 | 5.28.63 | 1 | Цикош О., Бублей А. | |
20 | Поступайло Вікторія | 17.02.95 | ІІ | Вінницька | Джулинка | Колос | СДЮШОР | 5.42.18 | 5.33.74 | 1 | Пугач Л. | |
21 | Шемракович Анжела | 21.06.96 | ІІ | Хмельницька | Хмельницький | Україна | МЦФВУМ | 5.30.62 | 1 | Томусяк А. | ||
22 | Гуріна Вероніка | 26.03.95 | ІІІ | Хмельницька | Хмельницький | Україна | МЦФВУМ | 5.48.48 | 1 | Томусяк А. | ||
Мікіш Ангеліна | 23.02.97 | І юн | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | н\ф | Іванов О. | ||||
К-2 1000м юнаки 1995-1996 рр.н. Швидкість вітру – 1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Шевченко Євген Борщов Богдан | 27.06.95 20.08.95 | ІІ КМС | Київ | Спартак Динамо | ДЮСШ «Київ» | 3.59.55 | 3.59.58 | 40 | Ярмоленко О., Моргун В.П. Скляренко В. | ||
2 | Торчило Валерій Солдак Андрій | 07.10.95 12.12.95 | КМС КМС | Львівська | Добротвір | Україна Україна | ДЮСШ "Добротвір" | 4.07.22 | 4.20.45 | 4.03.30 | 36 | Федина А. Макар І. |
3 | Чекамов Євген Нікітін Юрій | 1995 1995 | ІІ ІІ | Чернівецька | НДністровськ | НДЮСШ | 4.01.30 | 4.07.89 | 34 | Сухий О. | ||
4 | Денисюк Марк Кравченко Микола | 1995 1995 | ІІ ІІ | Херсонська | Херсон | Україна Україна | ДЮСШ №2 | 4.12.50 | 4.22.40 | 4.10.22 | 32 | Пазухін Д., Халідов О. Пазухін Д. |
5 | Ільїн Валерій Кобзар Олександр | 1995 1995 | ІІ ІІ | Херсонська | Херсон | Спартак Спартак | ДЮСШ | 4.10.43 | 4.11.01 | 30 | Цеховліс В., Косотуров Є. | |
6 | Фалалеєв Владислав Воронков Владислав | 01.08.95 05.11.95 | ІІ ІІ | Запорізька | Енергодар | Україна Україна | ДЮСШ, СОК ОП ЗАЄС | 4.10.22 | 4.20.26 | 4.11.73 | 28 | Снежко С., Рожков Ю. |
7 | Герасименко Костянтин Левченко Максим | 19.04.96 06.10.95 | І юн І юн | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ДЮСШ | 4.11.42 | 4.21.89 | 4.12.23 | 26 | Іванов О. Кравчук А. |
8 | Попель Валентин Печенюк Олександр | 14.02.95 25.11.95 | ІІ ІІ | Миколаївька | Миколаїв | Україна Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 4.17.15 | 4.21.08 | 4.18.75 | 24 | Трофименко В., Васюнькін О. |
9 | Васейко Дмитро Сливинський Андрій | 27.07.95 03.01.95 | ІІ ІІ | Миколаївька | Миколаїв | Україна Україна | СДЮШОР на б/к | 4.19.63 | 4.26.56 | н\ф | 22 | Левченко М. |
10 | Деменко Оленксандр Боровик Олег | 13.08.95 15.08.96 | ІІ ІІ | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 4.21.63 | 4.23.24 | 4.18.56 | 20 | Кострома Т., Кічасов С. |
11 | Лозінський Віктор Кізлик Владислав | 08.05.96 14.10.95 | ІІ юн ІІ юн | Черкаська | Умань | Україна Україна | ДЮСШ № 1 | 4.23.69 | 4.31.85 | 4.21.29 | 18 | Іщенко В., Рожанський О. |
12 | Сворінь Андрій Мельник Юрій | 26.08.95 18.03.95 | ІІ І | Хмельницька | Хмельницький | МОН Україна | МЦФВУМ | 4.13.46 | 4.30.43 | 4.24.05 | 16 | Заруденський Томусяк А. |
13 | Тимоха Олександр Подгорецький Ігор | 05.04.95 25.11.95 | ІІ ІІ | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 4.21.68 | 4.35.37 | 4.27.10 | 14 | Кострома Т., Кічасов С. Нагорний В. |
14 | Кот Микола Гарист Юрій | 04.06.95 1995 | ІІ І юн | Полтавська | Комсомольськ | Україна Україна | ДЮСШ № 3 | 4.26.76 | 4.35.18 | 4.31.53 | 12 | Денисенко Г. Печенкіна Т. |
15 | Девятіяров Максим Дьяков Олег | 11.05.95 1996 | ІІІ ІІІ | Одеська | Южне | Україна Україна | ФСК "Хімік" -1 | 4.25.87 | 4.31.53 | 4.33.40 | 10 | Горохова А. Голубов О. |
16 | Вишневський Нікіта Обущак Іван | 29.05.96 27.05.95 | ІІІ ІІІ | Вінницька | Вінниця | Україна Україна | СДЮШОР | 4.19.81 | 4.33.39 | 4.33.73 | 8 | Богуславський Ю. |
17 | Стецюк Богдан Слободянюк Артем | 12.06.95 28.04.96 | І юн ІІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | МДЮСШ № 2 | 4.31.20 | 4.34.30 | 4.36.53 | 6 | Козаченко Л. |
Марченко Олександр Грівнак Микола | 04.05.95 10.03.95 | І І | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МДЮСШ | 4.14.50 | 4.42.04 | н\ст | Москаленко О., Яковець В. | |||
18 | Драгун Владислав Лясота Євген | 14.01.95 06.05.96 | КМС ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ 8 | 4.33.67 | 4.43.01 | 4 | Задроновські Ю. | |
19 | Ткачук Олександр Левчаков Олександр | 20.03.96 15.06.95 | ІІ ІІ | Вінницька | Джулинка | Колос Колос | СДЮШОР | 4.34.91 | 4.44.03 | 2 | Пугач Л. | |
20 | Тарапак Євген Детцель Денис | 1995 1995 | І юн ІІІ | Полтавська | Комсомольськ | Україна Україна | ДЮСШ № 3 | 4.36.12 | 4.55.44 | 2 | Мацапура О. Печенкіна Т. | |
С-2 1000м юнаки 1995-1996 рр.н. Швидкість вітру – 1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Діцан Станіслав Свірідов Дмитро | 1995 1995 | ІІІ ІІІ | Одеська | Южне | Україна Україна | ФСК "Хімік" -1 | 4.35.52 | 4.35.17 | 40 | Преснов О., Меньшуткін В. | |
2 | Мандзюк Михайло Лузан Руслан | 05.04.95 21.06.95 | ІІ ІІ | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак Спартак | ДЮСШ "Альбатрос", коледж ФВ | 4.42.98 | 4.38.13 | 36 | Батомункоєв С. | |
3 | Саблін Микита Манаєнков Богдан | 1996 1995 | І І | Полтавська | Кременчук | Спартак Спартак | ДЮСШ №1 | 4.38.95 | 4.39.16 | 34 | Полівара В. | |
4 | Алтухов Павло Денисюк Олександр | 23.12.95 16.03.95 | І І | Хмельницька | Хмельницький | МОН МОН | МЦФВУМ | 5.05.75 | 5.00.58 | 4.44.90 | 32 | Жиляєва Ю. |
5 | Красюк Ігор Авраменко Микита | 13.02.95 02.08. 95 | І ІІ | Запорізька | Запоріжжя | Україна Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 4.38.06 | 4.46.23 | 30 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
6 | Міщук Тарас Дубчак Роман | 22.07.95 03.04.95 | КМС КМС | Рівненська | Дубно | Україна Україна | ДЮСШ | 4.39.33 | 5.06.39 | 4.47.74 | 28 | Павлюк О. |
7 | Шурінкин Олег Розенберг Михайло | 11.08.95 18.09.95 | ІІ ІІІ | Харківська | Харків | МОН МОН | ДЮСШ № 2 | 4.49.97 | 4.48.70 | 26 | Гармаш І. | |
8 | Пуйда Тарас Гошій Руслан | 29.01.95 19.08.95 | ІІІ ІІІ | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак Спартак | ДЮСШ "Альбатрос", коледж ФВ | 4.51.98 | 4.58.26 | 4.49.08 | 24 | Батомункоєв С. |
9 | Романенко Сергій Разно Дмитро | 02.04.96 23.06.95 | ІІІ ІІІ | Одеська | Южне | Спартак Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 4.48.21 | 5.10.26 | 22 | Мурдасілов Е. | |
10 | Авраменко Гліб Карандась Олександр | 20.03.96 20.10.96 | ІІІ ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | Україна Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 5.16.79 | 5.09.16 | 20 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
11 | Захаров Андрій Мазурок Олександр | 1995 1995 | КМС ІІ | Херсонська | Херсон | Колос Колос | ДЮСШ №2 | 4.54.16 | 5.12.11 | 18 | Харченко Л., Андрющенко С., Кібальников О. | |
12 | Гелдаш Денис Мікішин Семен | 24.07.95 10.02.95 | ІІ ІІ | Запорізька | Запоріжжя | Україна Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 5.00.39 | 5.19.65 | 16 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
13 | Грицюк Вадим Бровкін Ярослав | 20.05.96 19.10.95 | ІІ ІІ | Київ | МОН МОН | ДЮСШ КПДЮ | 5.03.42 | 5.20.13 | 14 | Завілінський О. Чулаєвський Ю. | ||
14 | Василенко Артем Мисник Дмитро | 19.07.95 13.08.95 | ІІІ ІІ | Чернігівська | Чернігів | Україна Україна | СДЮШОР | 4.53.33 | 5.28.16 | 12 | Баранов А., Баранова І. | |
15 | Москаленко Максим Бутенко Андрій | 04.05.95 1997 | ІІ ІІ юн | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ДЮСШ | 5.08.91 | 5.30.54 | 10 | Шевченко В., Габер | |
16 | Бойко Роман Бойко В*ячеслав | 22.01.96 22.01.96 | ІІ ІІ | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 5.17.21 | 8 | Кострома Т., Камерілов О. | ||
Тульчевський Володими Ананко Олександр | 07.04.95 10.12.95 | І юн ІІ | Миколаївька | Миколаїв | Україна Україна | СДЮШОР на б/к СДЮШОР на б/к, ВУФК | 4.59.18 знята | Андрєєв В. Шадров В., Табала Л. | ||||
К-2 1000м дівчата 1995-1996 рр.н. Швидкість вітру – 1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Чернова Анастасія Іллющенко Наталія | 26.06.95 17.07.95 | КМС ІІ | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ДЮСШ | 4.30.88 | 4.26.51 | 40 | Іванов О. | |
2 | Сеньків Марта Єднак Тетяна | 07.06.95 22.02.96 | І юн І юн | Тернопільська | Тернопіль | Україна Україна | ДЮСШ"Буревісник" | 4.30.74 | 4.30.04 | 36 | Данилков В.Ладика І. Ладика І. | |
3 | Керімова Емма Чумаченко Анастасія | 24.05.95 23.10.95 | І І | Запорізька | Запоріжжя | Україна Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 4.35.91 | 4.33.65 | 34 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
4 | Пислару Ксенія Стрелка Валерія | 21.01.95 03.06.95 | ІІ І юн | Миколаївька | Миколаїв | МОН МОН | СДЮШОР на б/к, ВУФК СДЮШОР на б/к | 4.40.78 | 4.52.51 | 4.43.36 | 32 | Сімонов О., Сімонова І., Моторний С. Шевченко О. |
5 | Виноградова Анна-Марія Феськова Анжеліка | 26.05.95 16.06.95 | ІІІ І | Полтавська | Комсомольськ | Україна Україна | ДЮСШ № 3 | 4.41.32 | 4.44.75 | 30 | Денисенко Г. | |
6 | Нечай Ганна Грибкова Олена | 17.05.95 04.04.96 | І І | Херсонська | Цюрупинськ | ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1яхт-клубу ВМСУ | 4.45.68 | 4.45.01 | 28 | Іванов М. | |
7 | Алексеева Ганна Романенко Катерина | 1995 1996 | ІІІ ІІІ | Одеська | Южне | Спартак Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 4.40.50 | 4.51.86 | 26 | Цикош О. | |
8 | Хараім Анна Патращук Ірина | 1995 1995 | ІІІ ІІІ | Херсонська | Херсон | Колос Колос | ДЮСШ №2, СНВКСП | 4.45.04 | 4.49.04 | 4.57.45 | 24 | Теленик А., Афанасьєв С. |
9 | Воловчик Олександра Байраченко Лілія | 1995 1995 | ІІІ ІІІ | Херсонська | Херсон | Спартак Україна | ДЮСШ №2 ДЮСШ №2, СНВКСП | 4.59.96 | 4.57.64 | 4.58.16 | 22 | Цеховліс В., Косотуров Є. Карюхін Г., Афанасьєв С. |
10 | Білик Христина Бебешко Леся | 23.04.95 23.10.95 | ІІІ ІІІ | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак Спартак | ДЮСШ "Альбатрос", коледж ФВ | 5.06.24 | 4.59.44 | 20 | Зелінська О., Матвієнко І. | |
11 | Концевич Олександра Авраменко Анастасія | 1995 21.06.96 | ІІ ІІ | Вінницька | Джулинка | Колос Колос | СДЮШОР | 5.04.07 | 5.08.51 | 18 | Пугач Л. | |
12 | Шемракович Анжела Приймак Анжела | 21.06.96 24.01.96 | ІІ ІІІ | Хмельницька | Хмельницький | Україна Україна | МЦФВУМ | 5.10.76 | 5.10.02 | 16 | Томусяк А. | |
13 | Тихонова Олександра Кулєшова Анастасія | 1995 16.06.96 | ІІІ ІІ | Полтавська | Комсомольськ | Україна Україна | ДЮСШ № 3 | 5.12.23 | 5.15.65 | 14 | Печенкіна Т. Денисенко Г. | |
14 | Гложик Лілія Дмитрук Тетяна | 11.06.96 29.01.96 | ІІ юн ІІ юн | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак Спартак | ДЮСШ "Альбатрос", коледж ФВ | 5.24.13 | 5.23.29 | 12 | Зелінська О., Матвієнко І. | |
Светлична Антоніна Мікіш Ангеліна | 06.02.95 23.02.97 | ІІ І юн | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ДЮСШ | 4.51.84 знята | Іванов О. | ||||
К-1 1000м юнаки 1993-1994 рр.н. Швидкість вітру -1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Скорик Роман | 09.06.93 | І | Полтавська | Полтава | Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 4.09.86 | 4.05.98 | 4.01.12 | 20 | Кострома Т., Кічасов С. |
2 | Токарницький Сергій | 01.02.93 | МС | Дніпропетровськ | Дніпродзержинськ | ДЮСШ 1 | 4.23.38 | 4.11.06 | 4.04.67 | 18 | Грабко, Коломієць | |
3 | Вусатий Андрій | 27.02.93 | КМС | Кіровоградська | Гайворон | Україна | ДЮСШ «Локомотив», КСЛІ | 4.30.89 | 4.10.94 | 4.05.00 | 17 | Рябов В., Куруз В. |
4 | Морз Костянтин | 1994 | КМС | Вінницька | Вінниця | СДЮШОР | 4.13.87 | 4.09.80 | 4.06.19 | 16 | Бутенко С., Бутенко І. | |
5 | Селятенко Віталій | 23.02.93 | КМС | Миколаївька | Миколаїв | МОН | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 4.11.70 | 4.06.35 | 4.07.23 | 15 | Сімонов О., Сімонова І.,Моторний С. |
6 | Тичинський Дмитро | 11.11.93 | КМС | Київська | Вишгород | Динамо | КДЮСШ «Динамо» | 4.16.12 | 4.07.53 | 4.11.72 | 14 | Бабильдва М., Дубінін С. |
7 | Орлов Віталій | 12.06.94 | КМС | Львівська | Добротвір | Україна | ДЮСШ "Добротвір" | 4.16.13 | 4.09.26 | 4.15.81 | 13 | Макар І. |
8 | Зельниченко Василь | 20.06.93 | КМС | Одеська | Южне | Україна | ФСК "Хімік" -1 | 4.13.57 | 4.07.65 | 4.48.00 | 12 | Голубов О. |
9 | Коваленко Олег | 17.05.93 | КМС | Херсонська | Херсон | Україна | СДЮШОР, ВУФК | 4.12.62 | 4.09.84 | н\ф | 11 | Бистров, Черков, Анастасьєв |
10 | Бондарчук В*ячеслав | 10.05.94 | КМС | Одеська | Южне | Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 4.22.07 | 4.20.92 | 4.14.38 | 10 | Цикош О., Мальков С. |
11 | Сікорський Ігор | 28.01.93 | І | Кіровоградська | Гайворон | Україна | ДЮСШ «Локомотив» | 4.20.89 | 4.18.88 | 4.15.88 | 9 | Рябов В., Топіха Л. |
12 | Бізюков Антон | 27.12.94 | ІІ | Чернівецька | НДністровськ | Україна | ДЮСШ «Авангард» | 4.19.09 | 4.14.25 | 4.17.01 | 8 | Осипенко О. |
13 | Черноморов Кирило | 02.10.94 | КМС | Миколаївька - 2 | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 4.18.08 | 4.15.57 | 4.18.54 | 7 | Затулівітер Г., Цюмпель О. |
14 | Мавланов Тимур | 02.12.93 | І | Полтавська | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ № 3 | 4.21.78 | 4.09.96 | 4.18.94 | 6 | Денисенко Г., Скрипниченко В. |
15 | Хоменко Олексій | 1993 | КМС | Херсонська | Херсон | Колос | ДЮСШ №2 | 4.19.80 | 4.11.62 | 4.21.34 | 5 | Теленик А., Пазухін Д. |
16 | Браташ Тарас | 01.04.94 | КМС | Львівська | Добротвір | Україна | ДЮСШ "Добротвір" | 4.22.72 | 4.17.94 | 4.21.95 | 4 | Федина А. |
17 | Комаренко Олександр | 1993 | КМС | Херсонська | Херсон | Колос | ДЮСШ № 2 | 4.19.86 | 4.13.53 | 4.28.56 | 3 | Корнюшин С., Пазухін Д. |
18 | Крохмалюк Олександр | 11.07.94 | КМС | Хмельнийький | Хмельницький | Україна | МЦФВУМ | 4.25.30 | 4.15.74 | 4.36.78 | 2 | Томусяк А. |
19 | Кіт Юрій | 27.08.93 | КМС | Вінницька | Вінниця | Україна | СДЮШОР | 4.31.32 | 4.19.43 | 1 | Напольський К.. | |
20 | Оганесян Артем | 1994 | І | Полтавська | Полтава | Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 4.32.33 | 4.19.45 | 1 | Кострома Т., Кічасов С. | |
21 | Кнестяпін Денис | 03.01.93 | ІІ | Хмельнийький | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 4.24.96 | 4.24.80 | 1 | Заруденський С., Заруденська Т. | |
22 | Лозінський Євген | 04.08.93 | КМС | Черкаська | Умань | Україна | ДЮСШ № 1 | 4.32.02 | 4.23.15 | 1 | Іщенко В., Рожанський О. | |
23 | Лаврук Микита | 24.02.94 | КМС | Запорізька | Енергодар | Україна | ДЮСШ, СОК ОП ЗАЄС | 4.32.73 | 4.25.59 | 1 | Снежко С., Рожков Ю. | |
24 | Задорожняк Дмитро | 12.02.94 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Динамо | МДЮСШ , ДОШВСМ | 4.34.15 | 4.34.83 | 1 | Нурова О., Шаманец О, Турпітко А. | |
25 | Кравець Володимир | 22.04.94 | КМС | Полтавська | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ № 3 | 4.24.24 | 4.23.56 | 1 | Денисенко Г., Скрипниченко В. | |
26 | Пронько Юрій | 14.10.93 | КМС | Миколаївька | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 4.24.61 | 4.31.20 | 1 | Федоренко О. | |
Самойленко Андрій | 03.04.93 | І | Київська | Фастів | Колос | ДЮСШ | 4.16.69 | н\ст | Соловйов В., Литвинська З. | |||
27 | Бондаренко Богдан | 08.03.94 | ІІ | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 4.40.06 | 1 | Іванов О. | ||
28 | Здасюк Олександр | 1994 | КМС | Херсонська | Херсон | Україна | ДЮСШ №2 | 4.23.74 | 1 | Корнюшин С., Пазухін Д. | ||
29 | Пєгарєв Денис | 16.04.93 | І | Полтавська | Полтава | Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 4.28.12 | 1 | Кострома Т., Кічасов С. | ||
30 | Гужов Ярослав | 14.06.93 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Динамо | МДЮСШ , ДОШВСМ | 4.30.81 | 1 | Нурова О., Шаманец О, Загреба В. | ||
31 | Мельник Іван | 07.07.94 | ІІ | Хмельнийький | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 4.42.20 | 1 | Заруденський С., Заруденська Т. | ||
32 | Барановський Владислав | 24.10.93 | ІІ | Хмельнийький | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 4.44.07 | 1 | Заруденський С., Заруденська Т. | ||
С-1 1000м юнаки 1993-1994 рр.н. Швидкість вітру -1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Шевченко Володимир | 02.08.93 | І | Полтавська | Полтава | Україна | ПДЮСШ | 4.37.20 | 4.33.67 | 20 | Сазонов В. | |
2 | Матвейчук Тарас | 02.11.93 | КМС | Рівненська | Березне | МОН | ДЮСШ БЛІСК | 5.03.97 | 4.34.25 | 4.35.04 | 18 | Набережний Ю. |
3 | Гуджил Адель | 07.02.93 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ «Спартак» | 4.46.90 | 4.35.89 | 17 | Завілінський О., Чулаєвський Ю. | ||
4 | Марасін Олександр | 07.11.93 | КМС | Донецька | Харцизьк | Спартак | ДЮСШ м. Зугрес | 4.55.64 | 4.33.36 | 4.36.28 | 16 | Бутенко М. |
5 | Белинський Ярослав | 12.09.93 | КМС | Одеська | Южне | Динамо | ФСК "Хімік" -1 | 4.42.87 | 4.40.24 | 15 | Преснов О., Мариморич А. | |
6 | Науменко Артем | 08.05.94 | КМС | Херсонська | Херсон | Україна | СДЮШОР, ВУФК | 5.07.01 | 4.44.07 | 4.41.26 | 14 | Кравченко, Глущенко С. |
7 | Капінус Ігор | 17.06.93 | ІІ | Полтавська | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ № 3, ВК «Гірник» | 5.08.46 | 4.32.72 | 4.41.46 | 13 | Мацапура М., Ханчевський Ю., Габер В. |
8 | Москаленко Денис | 11.02.93 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1яхт-клубу ВМСУ | 4.38.86 | 4.42.33 | 4.53.42 | 12 | Балабанов А., Москаленко О. |
9 | Сороковський Євген | 1994 | КМС | Херсонська | Херсон | Спартак | ДЮСШ №2, СНВКСП | 5.02.52 | 4.50.08 | 5.06.10 | 11 | Кравченко А. |
10 | Гуляйко Сергій | 07.01.93 | КМС | Черкаська | Умань | Україна | ДЮСШ № 1 | 5.20.42 | 4.34.88 | 4.40.02 | 10 | Іщенко В., Івасенко Т. |
11 | Андрійчук Микита | 15.06.94 | І | Хмельнийький | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 5.16.87 | 4.56.71 | 4.42.61 | 9 | Жиляєва Ю. |
12 | Косенко Олексій | 23.07.93 | КМС | Миколаївька | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к | 4.53.76 | 4.48.72 | 4.46.94 | 8 | Затулівітер Г., Цомпель О. |
13 | Гелдаш Артем | 26.10.93 | І | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 4.49.52 | 4.50.61 | 4.58.00 | 7 | Цинкуш А., Токарєв О. |
14 | Мазур Максим | 04.11.93 | І | Хмельнийький | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 5.09.77 | 5.07.63 | 5.00.73 | 6 | Жиляєва Н. |
15 | Федоренко Олександр | 07.05.93 | ІІ | Полтавська | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ № 3 | 5.10.02 | 4.56.65 | 5.13.92 | 5 | Ханчевський Ю. |
16 | Мартинюк Михайло | 21.05.93 | І | Рівненська | Ковель | Україна | СДЮСШР«Ніка-Сільмаш» | 5.09.36 | 4.58.35 | 5.20.71 | 4 | Верчук І. |
17 | Хаджаев Максим | 22.03.93 | КМС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 5.04.22 | 5.00.14 | 5.29.65 | 3 | Габер В. |
18 | Міщенко Володимир | 12.09.94 | ІІ | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 5.23.54 | 5.13.32 | 5.46.63 | 2 | Цинкуш А., Токарєв О. |
19 | Кєрімов Ельдар | 29.06.93 | І | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 5.12.19 | 5.24.49 | 1 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
20 | Жуков Павло | 25.03.93 | ІІ | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 5.12.85 | 5.24.25 | 1 | Габер В. | |
21 | Галандзовський Станіслав | 1993 | МС | Вінницька | Вінниця | Україна | СДЮШОР | 5.05.73 | н\ф | 1 | Ткачов О. | |
22 | Горжій Олександр | 19.11.93 | ІІ | Полтавська | Полтава | Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 5.32.62 | 1 | Нагорний В. | ||
23 | Баландін Артем | 07.06.94 | ІІ | Полтавська | Полтава | Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 5.36.62 | 1 | Кострома Т., Камерилов О. | ||
Ткач Олександр | 15.04.93 | І | Київ | МОН | ДЮСШ КПДЮ | н\ф | Завілінський О. | |||||
К-1 1000м дівчата 1993-1994 рр.н. Швидкість вітру – 1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Антоненко Марія | 20.07.93 | І | Полтавська | Полтава | Україна | ПДЮСШ | 4.43.47 | 4.37.72 | 20 | Кічасов С., Цимбал І. | |
2 | Кучеренко Дар’я | 19.12.93 | КМС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 4.44.14 | 4.40.31 | 18 | Іванов О. | |
3 | Сидорук Катерина | 04.08.93 | МС | Одеська | Южне | Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 4.47.62 | 4.43.39 | 17 | Цикош О., Зайченков М. | |
4 | Цикош Вікторія | 11.07.94 | КМС | Одеська | Южне | Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 4.50.85 | 4.44.92 | 16 | Цикош О., Мальков С. | |
5 | Ковальова Римма | 29.11.93 | МС | Київ | Динамо | ДЮСШ «Київ» | 4.53.07 | 4.45.16 | 15 | Скляренко В. | ||
6 | Медведєва Христина | 19.01.93 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ 8 | 4.52.51 | 4.46.98 | 14 | Овчаренко М., Гунько В. | |
7 | Солодюк Анна | 1993 | І | Вінницька | Вінниця | Україна | СДЮШОР | 4.48.94 | 4.54.89 | 4.49.04 | 13 | Богуславський Ю. |
8 | Безпалько Наталя | 12.06.93 | КМС | Хмельнийький | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 5.02.58 | 4.52.62 | 4.50.54 | 12 | Майстер А. |
9 | Завадська Аліса | 23.12.94 | КМС | Київська | Вишгородський р-н | ЗСУ | ДЮСШ з ВВС | 5.05.69 | 4.55.97 | 5.08.33 | 11 | Данілков В., Волкова С. |
10 | Рихлицька Катерина | 29.03.93 | І | Львівська | Львів | МОН | СДЮШОР № 3, УФК | 4.49.16 | 5.03.06 | 10 | Дацьків У., Гривняк Р. | |
11 | Юхимчук Анжела | 05.05.94 | КМС | Миколаївька | Миколаїв | Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 5.08.29 | 5.04.36 | 9 | Сімонов О., Сімонова І., Луценко В. | |
12 | Ушакова Наталія | 02.06.94 | І | Полтавська | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ № 3 | 5.23.58 | 5.10.91 | 8 | Денисенко Г., Підклада О. | |
13 | Оганова Альбіна | 21.06.93 | І | Запорізька | Запоріжжя | Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 5.00.48 | 5.11.14 | 7 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
14 | Коца Дарія | 10.05.94 | ІІ | Миколаївька | Миколаїв | МОН | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 5.13.27 | 5.15.66 | 6 | Сімонов О., Сімонова І., Моторний С. | |
15 | Теліженко Юлія | 26.05.93 | КМС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 5.24.36 | 5.34.86 | 5 | Іванов О. | |
16 | Лежепьокова Марина | 1993 | ІІ | Херсонська | Херсон | МОН | ДЮСШ №2 | 5.26.70 | 4 | Кирюхін Г., Афанасьєв С. | ||
17 | Белякова Тетяна | 15.09.94 | ІІ | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 5.51.71 | 3 | Іванов О. | ||
Хуршудян Катерина | 28.08.94 | ІІ | Рівненська | Ковель | Україна | СДЮСШР«Ніка-Сільмаш» | н\ф | Проніна С. | ||||
К-2 1000м юнаки 1993-1994 рр.н. Швидкість вітру – 1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Селятенко Віталій Кулішенко Владислав | 23.02.93 16.09.93 | КМС КМС | Миколаївька | Миколаїв | МОН Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 3.48.78 | 3.41.64 | 40 | Сімонов О., Сімонова І., Моторний С. Сімонов О., Сімонова І., Затулівітер Г. | |
2 | Пронько Олександр Пронько Юрій | 14.10.93 14.10.93 | КМС КМС | Миколаївька | Миколаїв | Україна Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 3.42.85 | 3.42.60 | 36 | Федоренко О. | |
3 | Мороз Костянтин Годованчук Віталій | 1994 1994 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР | 3.44.49 | 3.44.87 | 34 | Бутенко С. Бутенко І. Козаченко Л., Бутенко С. | |
4 | Єгоров Едуард Бондарчук В*ячеслав | 06.07.94 10.05.94 | КМС КМС | Одеська | Южне | Спартак Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 3.43.58 | 3.49.36 | 32 | Цикош О, Мальков С. | |
5 | Сіларін Олександр Зельніченко Василь | 20.07.94 20.06.93 | КМС КМС | Одеська | Южне | Україна Україна | ФСК "Хімік" -1 | 3.45.46 | 3.50.74 | 30 | Голубов О. | |
6 | Яровенко Ігор Сікорський Ігор | 22.01.93 28.01.93 | І І | Кіровоградська | Гайворон | Україна Україна | ДЮСШ «Локомотив» | 3.44.17 | 3.52.13 | 28 | Рябов В. Рябов В., Топіха Л. | |
7 | Комаренко Олександр Хоменко Олексій | 1993 1993 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | Колос Колос | ДЮСШ №2 | 3.48.02 | 3.50.14 | 3.53.08 | 26 | Теленик А., Пазухін Д.. Корнюшин С., Пазухін Д.. |
8 | Тичинський Дмитро Бакулін Дмитро | 11.11.93 05.01.94 | КМС КМС | Київська | Вишгород | Динамо Динамо | КДЮСШ «Динамо» | 3.49.71 | 3.47.71 | 3.53.75 | 24 | Бобильова М., Дубінін С. Карнаухов Г., Дубінін С. |
9 | Крохмалюк Олександр Мальований Павло | 11.07.94 1994 | КМС КМС | Хмельнийький | Хмельницький | Україна Україна | МЦФВУМ | 4.02.30 | 3.48.74 | 4.11.93 | 22 | Томусяк А. |
10 | Орлов Віталій Браташ Тарас | 12.06.94 01.04.94 | КМС КМС | Львівська | Добротвір | Україна Україна | ДЮСШ "Добротвір" | 3.44.89 | 3.50.59 | 20 | Макар І. Федина А. | |
11 | Пєгарєв Денис Павлюченко Євген | 16.04.93 30.08.94 | І ІІ | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 3.57.84 | 3.51.48 | 18 | Кострома Т., Кічасов С. Нагорний В. | |
12 | Задоржняк Дмитро Гужов Ярослав | 12.02.94 14.06.93 | КМС КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Динамо Динамо | МДЮСШ , ДОШВСМ | 4.10.73 | 3.58.16 | 16 | Нурова О., Шаманец О, Турпітка А. Нурова О., Шаманец О, Загреба В. | |
13 | Горбов Іван Комар Яків | 08.01.93 07.02.93 | КМС КМС | Полтавська | Комсомольськ | Україна Україна | ДЮСШ № 3 ДЮСШ № 3, ВК «Гірник» | 3.48.40 | 4.01.06 | 14 | Денисенко Г., Скрипниченко В. Мацапура О., Скрипниченко В. | |
14 | Бабій Дмитро Бондаренко Богдан | 21.01.94 08.03.94 | ІІ ІІ | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ДЮСШ | 4.17.73 | 4.08.00 | 12 | Іванов О. | |
15 | Смілка Віталій Омелянчук Роман | 28.08.93 30.01.93 | КМС КМС | Львівська | Добротвір | Україна Україна | ДЮСШ "Добротвір" | 4.08.89 | 4.08.20 | 10 | Федина А. | |
С-2 1000м юнаки 1993-1994 рр.н. Швидкість вітру – 1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Марасін Олександр Шелудченко Микола | 07.11.93 06.01.94 | КМС КМС | Донецька | Харцизьк | Спартак Спартак | ДЮСШ м. Зугрес | 4.17.53 | 4.08.20 | 40 | Бутенко М. | |
2 | Бєлий Роман Гелдаш Артем | 13.07.93 26.10.93 | І І | Запорізька | Запоріжжя | Україна Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 4.16.11 | 4.10.20 | 36 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
3 | Сороковський Євген Полєтаєв Микита | 1994 1994 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | Спартак Колос | ДЮСШ №2, СНВКСП ДЮСШ №2 | 4.16.17 | 4.11.61 | 34 | Кравченко А., Глущенко С. Харченко Л., Андрущенко С., Кібальников О. | |
4 | Галандзовський Стас Безкупський Максим | 1993 1993 | МС КМС | Вінницька | Вінниця | Україна Україна | СДЮШОР | 4.17.51 | 4.14.10 | 32 | Ткачов О. | |
5 | Шевченко Володимир Оніщенко Олександр | 02.08.93 24.11.94 | І ІІ | Полтавська | Полтава | Україна Україна | ПДЮСШ | 4.31.67 | 4.22.74 | 4.18.69 | 30 | Сазонов В. Береза С., Камерилов О. |
6 | Кучер Олексій Хаджаев Максим | 10.08.93 22.03.93 | І КМС | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ДЮСШ | 4.11.15 | 4.20.28 | 28 | Кучер П. Габер В., ШевченкоВ. | |
7 | Кєрімов Ельдар Залутін Андрій | 29.06.93 13.02.93 | І І | Запорізька | Запоріжжя | Україна Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 4.32.98 | 4.26.35 | 4.26.50 | 26 | Цинкуш А., Токарєв О. |
8 | Будков Роман Сенченко Дмитро | 29.12.94 22.02.93 | І ІІ | Черкаська | Умань | Україна Україна | ДЮСШ № 1 | 4.17.89 | 4.28.74 | 24 | Іщенко В., Івасенко Т. Іщенко В., Ромжнський О. | |
9 | Савлук Олександр Мартинюк Михайло | 03.08.93 21.05.93 | І І | Рівненська | Ковель | Україна Україна | СДЮСШР«Ніка-Сільмаш» | 4.23.19 | 4.26.05 | 4.40.40 | 22 | Верчук І. |
10 | Федосенко Іван Жуков Павло | 25.11.93 25.03.93 | КМС ІІ | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ДЮСШ | 4.42.67 | 4.29.55 | 20 | Габер В., ШевченкоВ. | |
11 | Гнатовський Олександр Якимов Олександр | 10.06.93 11.08.94 | І ІІІ | Одеська | Южне | Україна Україна | ФСК "Хімік" -1 | 4.46.23 | 4.36.78 | 18 | Преснов О., Меньшуткін В. Осипенко А. | |
12 | Когутяк Роман Горжій Олександр | 16.05.93 19.11.93 | ІІ ІІ | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ОДЮСШ "Олімпійська надія" | 4.49.18 | 4.48.67 | 16 | Кострома Т., Камерилов О. Нагорний В. | |
13 | Шихнебіев Євген Міщенко Володимир | 03.05.94 12.09.94 | ІІ ІІ | Запорізька | Запоріжжя | Україна Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 4.57.54 | 5.09.95 | 14 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
14 | Кучмей Федір Назаров Олександр | 1993 1993 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | Колос Україна | ДЮСШ №2 ДЮСШ №2, СНВКСП | 4.21.76 | н\ф | 12 | Харченко Л., Андрущенко С., Кібальников О. Сальник П. Глущенко С. | |
К-2 1000м дівчата 1993-1994 рр.н. Швидкість вітру - 1.0 м\с. | ||||||||||||
1 | Тодорова Анастасія Сидорук Катерина | 30.12.93 04.08.93 | МС МС | Одеська | Южне | Спартак Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 4.14.30 | 4.13.31 | 40 | Осипенко А., Цихош О., Зайченков М. Цихош О., Зайченков М. | |
2 | Гусєва Аліна Цикош Вікторія | 09.12.93 11.07.94 | КМС КМС | Одеська | Южне | Україна Спартак | ФСК "Хімік" -1 | 4.17.41 | 4.19.03 | 36 | Осипенко А. Цихош О., Мальков С. | |
3 | Солодюк Анна Римкевич Світлана | 1993 11.05.93 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | Україна Спартак | СДЮШОР | 4.17.57 | 4.19.98 | 34 | Богуславський Ю. Бутенко С. | |
4 | Кравець Катерина Коца Дарія | 27.12.93 10.05.94 | КМС ІІ | Миколаївька | Миколаїв | Україна МОН | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 4.20.34 | 4.20.21 | 32 | Сімонов О., Сімонова І., Луценко В. Сімонов О., Сімонова І., Моторний С. | |
5 | Люлько Вероніка Осипчук Тетяна | 12.09.93 21.05.94 | КМС КМС | Київ | Спартак Спартак | ЦДЮСШ «Спартак» | 4.21.21 | 4.27.68 | 30 | Мацаєнко М. | ||
6 | Климович Марія Гунько Лідія | 18.09.93 10.08.93 | КМС КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак Спартак | ДЮСШ "Альбатрос", коледж ФВ | 4.21.96 | 4.31.44 | 28 | Зелінська О., Матвієнко І. | |
7 | Кожевникова Наталія Ніжинська Неля | 19.03.94 07.11.93 | І І | Черкаська | Умань | Україна Україна | ДЮСШ № 1 | 4.29.34 | 4.25.00 | 4.36.38 | 26 | Іщенко В., Івасенко Т. Грязнов В., Пугач Л. |
8 | Губрій Софія Романчук Оксана | 04.02.94 03.02.93 | І І | Черкаська | Умань | Україна Україна | ДЮСШ № 1 | 4.25.33 | 4.26.77 | 4.47.38 | 24 | Іщенко В., Рожанський О. Іщенко В., Куруз В. |
9 | Вихристюк Оксана Махнюк Тетяна | 03.07.93 04.02.93 | КМС КМС | Полтавська | Комсомольськ | Україна Україна | ДЮСШ № 3, ВК «Гірник» | 4.35.56 | 4.26.13 | н\ф | 22 | Мацапура О., Денисенко Г. Підклада О. |
10 | Оганова Альбіна Пода Оксана | 21.06.93 18.04.93 | І І | Запорізька | Запоріжжя | Україна Україна | КДЮСШ "Локомотив" | 4.23.23 | 4.28.11 | 20 | Цинкуш А., Токарєв О. | |
11 | Безбожна Наталія Юхимчук Анжела | 03.11.94 05.05.94 | ІІ КМС | Миколаївька | Миколаїв | МОН Україна | СДЮШОР на б/к, ВУФК | 4.27.19 | 4.34.96 | 18 | Сімонов О., Сімонова І., Моторний С. Сімонов О., Сімонова І., Луценко В. | |
12 | Слиняук Юлія Хуршудян Катерина | 11.08.93 28.08.94 | КМС ІІ | Рівненська | Ковель | Україна Україна | СДЮСШР«Ніка-Сільмаш» | 4.40.49 | 4.45.46 | 16 | Гурська Л. Проніна С. | |
13 | Масевич Юлія Семків Марія | 09.12.94 08.01.94 | І І | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак Спартак | ДЮСШ "Альбатрос", коледж ФВ | 4.48.52 | 4.48.04 | 14 | Зелінська О., Матвієнко І. | |
14 | Белякова Тетяна Теліженко Юлія | 15.09.94 26.05.93 | ІІ КМС | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ДЮСШ | 4.42.91 | 4.48.36 | 12 | Іванов О. | |
15 | Береза Марина Шокотько Олена | 09.04.93 17.07.94 | І І | Полтавська | Полтава | Україна Україна | ПДЮСШ | 4.51.08 | 5.03.10 | 10 | Береза С. Нагорний В. | |
16 | Рябенко Катерина Лежепьокова Марина | 1994 1993 | ІІІ ІІ | Херсонська | Херсон | Спартак МОН | ДЮСШ №2 | 4.59.54 | 8 | Цеховліс В., Косотуров Є. Кирюхін Г., Афанасьєв С. |
Головний суддя змагань Суддя Національної категорії В.П.Гикавий
Головний секретар змагань Суддя Національної категорії А.П.Гоголюк
Суддя Національної категорії Л.Ю.Нікітіна