ТЕХНИЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТА УКРАЇНИ
З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
СЕРЕД ЮНІОРІВ 1988-89 Р.Н. ТА МОЛОДІ ДО 23 РОКІВ.
17-21 червня 2006р. м.ДНІПРОПЕТРОВСЬК
М і с ц е | Прізвище, ім'я спортсмена | Дата народ- ження | Роз- ряд | Область | Місто | ДСТ | Назва ШВСМ, ДЮСШ, СДЮШОР, спортклуба, УФК | РЕЗУЛЬТАТ | О ч к и | Прізвище тренера | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
П/П | П/Ф | ФІНАЛ | ||||||||||
К-1 1000м. Чоловіки | ||||||||||||
А 20.06. В+3,5м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Цуркан Віталій | 09.03.84 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ДЮСОК | 3.57.15 | 3.49.90 | 20 | Левченко Н.Г. | |
2 | Козак Роман | 12.11.86 | КМС | Львівська | Львів | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР “Добротвір” | 3.57.47 | 3.58.61 | 3.51.91 | 18 | Макар І. |
3 | Скляренко Сергій | 05.03.85 | КМС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 4.06.33 | 3.59.02 | 3.52.54 | 17 | Скляренко В.М. | |
4 | Семикін Михайло | 0112.84 | МС | Київська | Обухів | Динамо | КОШВСМ-1,КДЮСШ | 4.03.46 | 3.57.62 | 3.53.65 | 16 | Семикін о.І.,Семикіна О.П. |
5 | Олійник Юрій | 13.01.85 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 3.57.07 | 3.54.63 | 15 | Козаченко | |
6 | Джига Денис | 14.11.84 | МС | Дніпропетровська | Новомосковськ | ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Авангард” | 4.08.07 | 4.00.86 | 3.56.06 | 14 | Джига В., Турпітка А.Т. |
7 | Коваленко Сергій | 16.05.87 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “Україна” | 4.00.90 | 3.59.27 | 4.00.02 | 13 | Мазур |
8 | Ярецький Сергій | 10.06.86 | МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | Хімік-ШВСМ | 4.01.29 | 3.59.10 | 4.025.57 | 12 | Качур В.М.,Лесяк Є.В. |
9 | Копистинський Роман | 08.12.84 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР Ю.Рябчинської | 3.54.94 | Знята лікарем | Бутенко С.Л. | ||
Б 18.06. В+3,5м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
10 | Бондаренко Іван | 23.05.87 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОНУ | ДОШВСМ-ДЮСШ-8 | 4.04.15 | 3.59.90 | 4.01.65 | 10 | Радченко Л.С. |
11 | Леденьов Андрій | 13.09.84 | КМС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 4.06.38 | 4.16.33 | 4.02.55 | 9 | Скляренко В.Н. | |
12 | Кушта Микола | 28.10.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ | МЦФВУМ | 4.09.31 | 4.05.83 | 4.05.72 | 8 | Міщук А. |
13 | Дмитренко Костянтин | 29.05.87 | КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР ФСТУ | 4.12.58 | 4.07.83 | 4.05.92 | 7 | Воробйов В.В.,Анастасьєв О.Г. |
14 | Клименко Олександр | 03.09.87 | МС | Київ | У | ДШВСМ-ПК “Олімп”-Локомотив | 4.02.97 | 4.02.34 | 4.06.12 | 6 | Клименко В.В.,Топіха В.Л. | |
15 | Пономаренко Володимир | 25.05.84 | КМС | Харківська | Харків | ФСТУ | КДЮСШ “Темп” | 4.09.33 | 4.00.88 | 4.06.28 | 5 | Трухачьов В.В. |
16 | Луценко Роман | 22.05.87 | КМС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | СКМ | 4.07.85 | 4.02.67 | 4.08.15 | 4 | Гамалій, Громазін |
17 | Нестеров Дмитро | 06.11.86 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ТОК ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 4.11.84 | 4.13.82 | 4.08.72 | 3 | Павлов М.А., Андріанов Ю.П. |
18 | Бурковський Станіслав | 08.01.87 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 4.04.22 | 4.00.54 | 4.30.21 | 2 | Богуславський Ю.І., Богуславська В.Ю. |
19 | Братушка Руслан | 11.06.85 | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “У” | 4.24.57 | 4.34.41 | 1 | Мазур | ||
20 | Портюх Іван | 13.08.87 | КМС | Рівненська | Рівне | ФСТУ | ШВСМ | 4.08.23 | 4.17.31 | 1 | Щипців О.І. | |
21 | Димура Павло | 24.11.87 | МС | Київська | Фастівський р-н | Колос | КОІСП | 4.02.57 | Н\СТ. | 1 | Соловйов В.С., Литвинська В.Г. | |
22 | Стоянов Дмитро | 24.08.87 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.13.69 | 1 | Мацапура М.І.,Підклада О.В. | ||
23 | Ошиєвський Роман | 02.06.87 | КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | ВУФК | 4.21.25 | 1 | Анастасьєв О.Г. | ||
24 | Гілевич Віктор | 21.07.86 | 1 | Вінницька | Вінниця | Колос | МДЮСШ-2 | 4.27.89 | 1 | Козаченко Л.О.,Пугач Л.А. | ||
25 | Лашко Антон | 23.06.86 | 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОНУ | ДЮСШ-8 | 4.27.86 | 1 | Дзигульський | ||
С-1 1000м. Чоловіки | ||||||||||||
А 20.06. В+3,5м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Недашковський Віктор | 20.07.84 | МСМК | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 4.22.43 | 4.07.90 | 20 | Павлюк О.,Максимчук | |
2 | Касаткін Олександр | 14.06.83 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.36.46 | 4.27.02 | 4.13.81 | 18 | Мацапура М.І.,Ковбановський В.С. |
3 | Круглов Олександр | 15.04.86 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік | 4.32.64 | 4.25.88 | 4.14.53 | 17 | Маріморич А.А.,Кравчук М.Є. |
4 | Крук Петро | 20.03.85 | МСМК | Рівненська | Дубно | ЗСУ-ФСТУ | ШВСМ | 4.42.45 | 4.24.02 | 4.14.80 | 16 | Максимчук А.,Лурци-Огли |
5 | Матвійчук Микола | 16.04.84 | МС | Рівненська | Березне | Колос | ШВСМ | 4.23.35 | 4.24.65 | 4.17.50 | 15 | Набережний Ю.Л. |
6 | Худик Михайло | 19.08.84 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ТОК ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 4.31.06 | 4.27.70 | 4.17.75 | 14 | Павлов М.А., Горунович П.А. |
7 | Ціпан Вадим | 30.08.86 | МС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 4.23.28 | 4.19.37 | 13 | Набережний Ю.Л. | |
8 | Гуцалюк Віктор | 20.07.84 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 4.21.58 | 4.26.33 | 12 | Напольський К.О., Добротворський В. | |
9 | Бабенко Дмитро | 27.02.83 | МС | Одеська-2 | Южне | ЗСУ | ШВСМ Хімік | 4.44.94 | 4.30.01 | 4.28.17 | 11 | Сорокін В.Л. |
Б 18.06. В+3,5м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
10 | Гринько Дмитро | 25.06.83 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 4.35.42 | 4.40.70 | 4.23.57 | 10 | Шевченко Т.Ю. |
11 | Сичук Антон | 04.07.87 | МС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | ШВСМ СКМ | 4.33.89 | 4.35.03 | 4.24.25 | 9 | Шеларь О.Б., Токарєв А.В. |
12 | Хмельов Сергій | 23.02.86 | КМС | Донецька | Харцизськ | Спартак | ДЮСШ м.Зугрес | 4.41.39 | 4.33.43 | 4.24.69 | 8 | Бутенко Н.Г. |
13 | Рац Віталій | 83 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-Динамо | ШВСМ | 4.38.78 | 4.39.49 | 4.29.79 | 7 | Шевченко В.В.,Габер В.П., Ковбановський В., Дуднік А.С. |
14 | Марасін Олександр | 20.09.85 | КМС | Донецька | Харцизьк | Спартак | КДЮСШ-3 | 4.53.26 | 4.44.20 | 4.81.97 | 6 | Бутенко Н.Г. |
15 | Герасименко Едуард | 87 | КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак | ШВСМ | 4.41.08 | 4.44.23 | 4.34.45 | 5 | Сергун С.М. |
16 | Куницький Богдан | 30.11.87 | КМС | Одеська-2 | Южне | Динамо | ФСК Хімік ШВСМ | 4.50.18 | 4.41.90 | 4.36.82 | 4 | Маримоич А.А.,Камерілов О.Є. |
17 | Шевчук Роман | 87 | КМС | Одеська-2 | Южне | ФСТУ | Хімік | 4.55.44 | 4.46.03 | 4.41.18 | 3 | Мурадосилов Е.,Козловський |
17 | Марковський Андрій | 21.03.87 | МС | Волинська | Ковель. | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 4.40.50 | 4.41.13 | н\фін. | Камерілов О.Є.,Семенюк Ф. | |
18 | Солтик Сергій | 14.12.86 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ | 4.51.55 | 4.52.39 | 1 | Жиляєв С.О.,Солтик О.О. | ||
19 | Колот Вадим | 19.02.83 | МС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | СОК ОП ЗАЕС | 4.46.75 | 5.04.72 | 1 | Снєжко С.С., Рожков Ю.А. | |
20 | Колесник Олександр | 12.08.86 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ | Локомотив | 4.54.51 | 5.05.54 | 1 | Москаленко О.А.,Шадров В. | |
21 | Бібік Ігор | 01.10.86 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 5.07.36 | 1 | Мінгель М.А.,Баранов А.В., Григор’єв Н. | ||
22 | Бацаєв Євген | 10.11.87 | КМС | Київ-Луцьк | ФСТУ | “Мала Флотилія” – “Олімп” | 5.09.62 | 1 | Шевченко Т.Є.,Ковган В.С. | |||
23 | Поручнік Павло | 01.10.86 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ОСДЮШОР Олімп | 5.14.57 | 1 | Шевченко Т. | ||
К-1 1000м. Жінки | ||||||||||||
Ф-А 20.06. В-0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Жук Людмила | 29.04.84 | МС | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 ОШВСМ | 4.20.86 | 20 | Грязно в В.Г., Дубінін О.С. | ||
2 | Герасимова Олена | 01.09.86 | КМС | Доненцька | Маріуполь | ФСТУ | ДЮСШ “Азовсталь” | 4.22.86 | 18 | Венгер В.Л., Бурлій О.А. | ||
3 | Коваленко Катерина | 13.05.87 | МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 4.24.05 | 17 | Кучер П.В. | ||
4 | Мазовська Оксана | 03.09.87 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 4.43.15 | 16 | Кіндз ера І.,Одноріг А.,Карбівник А. | ||
5 | Полякова Людмила | 30.04.83 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 4.50.56 | 15 | Погорєлов Ю.М., Напольський К.О. | ||
6 | Хмелюк Ольга | 23.02.87 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 4.51.00 | 14 | Рябов, Кравчук | ||
7 | День губ Юлія | 14.02.85 | КМС | Дніпропетровська | Дніпродзержинськ | МОНУ | ШВСМ ДЮСШ-1 | 4.57.50 | 13 | Грабко А.Я. | ||
8 | Бреус Ірина | 29.08.87 | КМС | Херсонська-2 | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР ФСТУ | 5.03.11 | 12 | Черков М.М..Афанасьєв С.А. | ||
9 | Балацир Наталія | 23.12.86 | КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ-2 | 5.11.22 | 11 | Козаченко Л.О. | ||
К-2 1000м. Чоловіки | ||||||||||||
Ф-А 20.06. В-0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Мамутов Руслан Благодатськіх Олег | 87 19.04.84 | КМС МС | Одеська-1 | Южне | ФСТУ ФСТУ | ФСК “Хімік” | 3.37.14 | 3.26.86 | 20 20 | Ріхтер М.Р. Ріхтер М.Р.,Калінін В.П. | |
2 | Кобевко Сергій Бабечко Юрій | 28.09.86 22.11.84 | МС МС | Херсонська | Херсон Цюрюпінськ | ЗСУ ФСТУ | СДЮШОР 1-й яхт клуб ВМС ШВСМ | 3.39.81 | 3.28.05 | 18 18 | Барболін С.В. Кравченко В.І. Анастасьєв О.Г. | |
3 | Тернових Євген Тіщенко Сергій | 26.05.87 16.03.87 | МС МС | Одеська-1 | Южне | Динамо ФСТУ | Хімік ШВСМ Хімік | 3.39.78 | 3.28.20 | 17 17 | Мальков С.А.,Кравчук М.Є., Цикош О.М.,Сорокін В.М. | |
4 | Димура Павло Корбут Олексій | 24.11.87 18.10.87 | МС МС | Київська | Фастівський р-н | Колос Динамо | КОІСП КОІСП | 3.39.23 | 3.31.00 | 16 16 | Соловйов В.С Литвинська З.Г. | |
5 | Шевченко Юрій Городнюк Денис | 86 87 | КМС КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ -“- | 3.41.49 | 3.31.15 | 15 15 | Штепа С.О.,Кічасов С.О. Кічасов С.О. | |
6 | Баховський Р. Тищенко Максим | 87 86 | МС МС | Одеська-2 | Одеса Южне | ШВСМ ФСК Хімік | 3.44.22 | 3.48.47 | 3.39.61 | 14 14 | Кравчук М. Маріморич А.А. | |
7 | Гайдук Сергій Мельничук Едуард | 27.02.86 04.03.87 | КМС КМС | Тернопільська Рівненська | Тернопіль Березне | ФСТУ Динамо | ТОК ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” ШВСМ | 3.50.25 | 3.52.22 | 3.39.90 | 13 13 | Павлов М.А., Андріанов Ю.П. Набережний Ю.Л.,Андріанов Ю.П. |
8 | Пастушок Анатолій Селецький Павло | 19.02.86 11.08.86 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ | 3.42.69 | 3.42.03 | 12 12 | Набережний , Яремчук В.В. Яремчук В.В. | |
9 | Рогожин Дмитро Шепелев Сергій | 05.11.85 21.02.87 | КМС КМС | Херсонська | Херсон Херсон | ФСТУ ЗСУ | ШВСМ СДЮШОР 1-й яхтклуб ВМС ВУФК | 4.16.38 | 3.52.56 | 3.42.71 | 11 11 | Воробйов В.В.,Бистров С.В. Барболін С.В., Чумаченко О.І. |
10 | Широхов Володимир Венжега Владислав | 11.11.85 02.03.87 | КМС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР -“- | 4.00.85 | 3.56.97 | 10 10 | Шевцова Л.В. | |
11 | Бойко Сергій Бойко Олександр | 08.01.87 10.01.86 | 1 КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | СДЮШОР -“- | 4.04.70 | 4.00.43 | 9 9 | Богуславський Ю.І. -“- | |
12 | Молотков Антон Волокіта Максим | 06.03.87 04.07.87 | 1 1 | Дніпропетровська-2 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР Локомотив -“- | 4.32.74 | н\ст. | Масюков Є.І. | ||
С-2 1000м .Чоловіки | ||||||||||||
Ф-А 20.06. В-0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Шиманський Станіслав Біленький Михайло | 01.01.85 07.06.86 | МС МС | Полтавська Миколаївська | Полтава Миколаїв | ФСТУ Динамо | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ШВСМ | 3.46.18 | 20 20 | Мацапура М.І., Підклада О. Стрючков О., Ніколаєв В.П. | ||
2 | Повх Роман Кондратюк Олександр | 06.08.86 19.03.86 | МС МС | Одеська Хмельницька | Южне Хмельницький | Динамо Динамо | ФСК “Хімік” МЦ ШВСМ | 3.50.54 | 18 18 | Мурадосилов Е.. Майстер А.А. | ||
3 | Хмельов Сергій Гринько Дмитро | 23.02.86 25.06.83 | КМС КМС | Донецька Волинська | Харцизськ Луцьк | Спартак Колос | ДЮСШ м.Зугрес Обл..СДЮШОР “Олімп” | 4.00.47 | 17 17 | Бутенко Н.Г.,Шевченко Т.Ю. | ||
4 | Решетніков Денис Цомпель Вадим | 87 86 | КМС КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ -“- | 4.12.07 | 16 16 | Кічасов С.О. Мацапура М.І.,Підклада О.В. | ||
5 | Лахіта Віталій Назарук Дмитро | 21.08.86 17.04.87 | КМС КМС | Рівненська Волинська | Дубно Ковель | Колос Динамо | ШВСМ ШВСМ СДЮШОР Ковельсільмаш | 4.22.68 | 15 15 | Максимчук А.В. Верчук І.В. | ||
6 | Середенко Сергій Тарасенко Олександр | 12.08.84 16.06.87 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ ЗСУ | ШВСМ СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 4.34.17 | 14 14 | Кравченко А.С.,Чупілов О.О. Нікітенко С.О. | ||
К-2 1000м. Жінки | ||||||||||||
Ф-А 20.06. В-0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Непомняща Ганна Затули вітер Ольга | 18.07.87 13.07.83 | КМС МС | Одеська Полтавська | Южне Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік ШВСМ ДЮСШ-3 | 4.09.51 | 4.01.00 | 20 20 | Качур В.М.,Шевченко О. Мацапура М.І..Затуливітер | |
2 | Мартиненко Дар*я Слива Олена | 19.10.86 09.10.84 | МС МС | Київ | Динамо ФСТУ | ДШВСМ СДЮШОР СК “Локомотив” ДШВСМ | 4.18.81 | 4.04.60 | 18 18 | Скляренко В.Н. Топіха В.Л.,Топіха Л.Ф. | ||
3 | Петрухіна Оксана Герасимова Олена | 27.11.86 01.09.86 | МС КМС | Херсонська Донецька | Херсон Маріуполь | ФСТУ ФСТУ | ВУФК ШВСМ ДЮСШ “Азовсталь” | 4.09.28 | 4.05.14 | 17 17 | Петрухін М.,Афанасьєв С.А. Бурлій О.В.,Венгер О.В. | |
4 | Калініченко Єлизавета Слюсар Вікторія | 31.07.85 03.08.87 | МС КМС | Полтавська Миколаївська | Полтава Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | ПО ШВСМ МУФК ШВСМ | 4.09.91 | 4.06.25 | 16 16 | Кічасов С.О.,Нагорний В.В. Затули вітер Г.А.,Гайдамака Л. | |
5 | Іщенко Надія Осмоловська Яна | 11.03.87 07.10.87 | МС МС | Херсонська | Цюрупинськ | ФСТУ ЗСУ | СДЮШОР ФСТУ ВУФК СДЮШОР 1-й яхтклуб ВМФ | 4.15.83 | 4.09.71 | 15 15 | Осмоловська Н.І.,Афанасьєв С.А. Осмоловська Н.І.,Іванов М.І. | |
6 | Смахтіна Ольга Капічон Наталія | 11.03.87 25.01.87 | КМС КМС | Київ | ФСТУ ФСТУ | ДШВСМ | 4.20.85 | 4.21.72 | 4.13.37 | 14 14 | Трепетьон С.А., Трепетьон С.А.Скляренко В.М. | |
7 | Гроцька Наталія Литвенчук Людмила | 25.10.87 25.10.87 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Спартак | 4.15.49 | 4.20.75 | 13 13 | Майстер А.О. Жиляєва Ю.С.,Жиляєв С.Л. | ||
8 | Мамалига Наталія Глущенко Карина | 20.12.87 03.02.87 | КМС КМС | Дн-ська | Зеленодолськ Дніпропетровськ | Колос ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ ШВСМ ДЮСШ Локомотив | 4.45.44 | 4.33.00 | 4.29.27 | 12 12 | Гунько В.Д.,Веретенніков О.,Рябов Москаленко О.,Гнєдаш Ю. |
9 | Полякова Людмила Балацир Наталія | 30.04.83 12.12.86 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ Спартак | СДЮШОР МДЮСШ-2 | 4.39.26 | 4.37.02 | 4.43.32 | 11 11 | Напольський К.О.,Погорєлов Ю.М. Козаченко Л.О. |
10 | Бреус Ірина Братерська Юлія | 29.08.87 11.12.87 | КМС КМС | Херсонська-2 Херсонська-1 | Херсон | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ФСТУ СДЮШОР ФСТУ ШВСМ | 4.51.27 | 4.48.54 | 10 10 | Черков М.М.,Афанасьєв С.О. Черков М.М.,Бистров С.В. | |
11 | Шутка Світлана Гончарук Наталія | 25.04.83 01.10.85 | ІІ ІІ | Сумська | Суми | МОНУ МОНУ | СумДУ | 4.57.89 | 4.51.26 | 9 9 | Івченко | |
К-4 1000м. Чоловіки | ||||||||||||
Ф-А 20.06. В-0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
11 | Сінегрибов Віталій Шмалько Костянтин Літвицький Володимир Сапаров Андрій | 19.04.85 31.05.85 23.06.85 22.06.86 | МС МС МС МС | Одеська-1 | Южне Одеса Южне Одеса | ЗСУ Динамо Динамо Динамо | ФСК “Хімік” ФСК “Хімік” ШВСМ -“- -“- | 3.06.23 | 20 20 20 20 | Качур В.М.,Шевченко,Сорокін В.М. Кравчук М.Є., Лесяк Є.В.,Безкровний О.Л. Акімов, Мурадосилов Е.Я.,Кравчук М.Є. Безкровний О.Л.,Прєснов А.В.,Кравчук М.Є. | ||
22 | Скляренко Сергій Семикін Михайло Клименко Олександр Цуркан Віталій | 05.03.85 01.12.84 03.09.87 09.03.84 | КМС МС МС МС | Київська Миколаївська | Київ Київ Миколаїв | Динамо Динамо ФСТУ ФСТУ | ДШВСМ КОШВСМ Локомотив ДШВСМ СК “Олімп” ДЮСОК | 3.07.42 | 18 18 18 18 | Скляренко В.Н. Семикін Клименко ,Топіха В.Л. Левченко | ||
3 | Поладян Арсен Пирцу Іван Сокрута Олександр Олейник Юрій | 19.01.87 14.05.87 27.04.86 13.01.85 | МС МС МС МС | Харківська Київська Дн-ська Одеська | Харків Дніпропетровськ Одеса | ФСТУ Динамо ФСТУ Динамо | КДЮСШ “Темп” ВУФК КОШВСМ СК “Локомотив” ДОШВСМ ДЮСШ Локомотив ШВСМ ФСК Хімік | 3.07.62 | 17 17 17 17 | Трухачьов Єленьов,Буга Ю.Ф. Турпітка А.Т. Кравчук М.Є.,Козаченко | ||
4 | Бас Микола Варивода Євген Бабечко Юрій Кобевко Сергій | 04.02.86 17.11.83 28.09.86 17.11.83 | МС МС МС МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ Спартак ФСТУ ЗСУ | ШВСМ СДЮШОР ФСТУ ШВСМ ШВСМ СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 3.09.04 | 16 16 16 16 | Даниленко Н.С.,Анастасьєв О.Г. Коло колов С.В.,Анастасьєв О.Г. Барболін С.В. Кравченко В.І.,Анастасьєв О.Г. | ||
5 | Шевченко Юрій Городнюк Денис Хоменко Сергій Бондаренко Іван | 86 87 87 23.05.87 | КМС КМС КМС МС | Полтавська -“- -“- Дніпропетровська | Полтава -“- -“- Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ МОНУ | ПО ШВСМ -“- -“- ДЮСШ-8 | 3.14.50 | 15 15 15 15 | Штепа С.О., Кічасов С.О. Кічасов С.О. -“- Радченко Л.С. | ||
6 | Несторов Дмитро Войчук Микола Портюх Іван Грабовський Микола | 06.11.86 11.12.87 13.08.87 17.02.87 | МС КМС КМС КМС | Тернопільська Рівненська -“- -“- | Тернопіль Березне -“- Дубно | ФСТУ Динамо ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” ШВСМ ШВСМ ШВСМ | 3.16.79 | 14 14 14 14 | Павлов М.А.,Андріанов Ю.П.,Маковій В.Д. Набережний Ю.Л. .Щіпців О.І. Максимчук А.В.,Набережний Ю.Л | ||
7 | Надточий Анатолій Косоторов Євген Шепелев Сергій Рогожин Дмитро | 17.01.85 17.06.87 21.02.87 05.11.85 | КМС КМС КМС КМС | Херсонська -2 -“- Херсонська-1 -“- | Цюрупинськ Херсон -“- -“- | ФСТУ Спартак ЗСУ ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ-2 СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС ШВСМ | 3.25.31 | 13 13 13 13 | Кравченко В.І.,Анастасьєв О.Г. Коло колов С.В. Анастасьєв О.Г. Барболін С.В. Воробйов В.В.,Бистров С.В. | ||
8 | Пастушок Анатолій Селецький Павло Кушта Микола Данюк Олександр | 19.02.86 11.08.86 28.10.87 05.11.87 | КМС КМС КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак МОНУ МОНУ | ШВСМ ШВСМ МЦФВУМ -“- | 3.28.97 | 12 12 12 12 | Набережний , Яремчук В.В. Яремчук В.В. Мищук А.М.,Успенська Л. Міщук А.М.,Данюк О.П. | ||
9 | Черняєв Максим Коновалов Ігор Морящій Євген Штихно Віталій | 30.05.87 11.12.86 26.10.87 01.11.87 | КМС КМС 1 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ -“- Дніпродзержинськ Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ МОНУ МОНУ | ДОШВСМ Локомотив -“- ДЮСШ-1 ДЮСШ-8 | 3.30.22 | 11 11 11 11 | Шаманець О.А.,Нурова О.А., Турпітка А.Т. Грабко А.Я. Задрановський Ю.Я.,Ю.Ю. | ||
Бойко Сергій Бойко Олександр Гілевич Віктор Шелуженко Віталій | 08.01.87 10.01.86 21.07.86 21.07.87 | 1 КМС 1 КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак Колос Спартак | СДЮШОР -“- МДЮСШ-2 СДЮШОР | Не фін. | Богуславський Ю.І. -“- Козаченко Л.О.,Пугач Л.А. Напольський К.О. | ||||
С-4 1000м. Чоловіки | ||||||||||||
Ф-А 20.06. В-0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Ісаков Юрій Ісаков Олександр Періг Микола Андрєєв Артем | 21.07.86 16.01.85 24.02.86 02.05.87 | МС МС МС МС | Одеська-1 -“- Івано-Франківська Одеська-1 | Южне -“- Івано-Франківськ Южне | Динамо Динамо Динамо | Хімік ШВСМ -“- СК “Альбатрос” Хімік ШВСМ | 3.28.54 | 20 20 20 20 | Маріморич А.А.,Щиченко,Кравчук М -“- Батомункоєв С.А. Маріморіч А.А.,Андрєєв В. | ||
2 | Мельничук Костянтин Левченко Олександр Солук Павло Янчук Олексій | 05.06.87 16.12.87 05.01.83 16.01.87 | КМС КМС МС МС | Тернопільська Миколаївська Львівська Хмельницька | Тернопіль Миколаїв Львів Хмельницький | ФСТУ Динамо Колос МОНУ | ШВСМ ШВСМ ВУФК ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” ХШВСМ ЦФВУМ | 3.32.79 | 18 18 18 18 | Павлов М.А.,Павлюк О. Левченко Н.,Ніколаєва Л.А. Ковальчук Я.,Бундз Б.В. Жиляєв С. | ||
3 | Ситницький Сергій Ціпан Вадим Худик Михайло Марковський Андрій | 24.10.87 15.06.86 04.01.84 21.03.87 | МС МС КМС КМС | Рівненська -“- Тернопільська Волинська | Дубно Березне Тернопіль Ковель | ЗСУ Колос ФСТУ Колос | ШВСМ ШВСМ ШВСМДЮСШ Буревісник ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 3.40.64 | 17 17 17 17 | Максимчук А.В. Набережний Ю.П. Павлов М. Камерілов О.Є.,Семенюк Ф.І. | ||
4 | Касаткін Олександр Сичук Антон Єфімов Дмитро Симонов Кирило | 14.06.83 04.07.87 22.04.87 06.04.87 | МС МС МС КМС | Полтавська Запорізька Одеська-2 -“- | Комсомольськ Запоріжжя Южне -“- | ФСТУ ФСТУ Динамо ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 СК “Металург” ФСК Хімік -“- | 3.47.93 | 16 16 16 16 | Мацапура Н.І.,Ковбановський В.С. Токарєв А.В.,Шеларь О.Б. Маріморич А.,Кравчук М.Є. Сорокін В.М. | ||
5 | Мельниченко Руслан Калмиков Андрій Тарасенко Олександр Кравченко Євген | 11.01.85 03.09.83 16.06.87 23.07.85 | КМС МС КМС КМС | Херсонська -“- -“- -“- | Херсон -“- -“- -“- | Спартак Спартак ЗСУ Спартак | ШВСМ ШВСМ СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ШВСМ | 4.20.06 | 15 15 15 15 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. -“- Нікітенко С.О. Кравченко А.С.,Глущенко С.О. | ||
К-4 1000м. Жінки | ||||||||||||
Ф-А 20.06. В-0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Пивовар Марина Затули вітер Ольга Коваленко Катерина Голубоцька Людмила | 10.06.86 83 13.05.87 14.08.83 | МС МС МС МС | Полтавська -“- Черкаська Дніпропетровська | Комсомольськ -“- Черкаси Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ-3 -“- ЦОП ДЮСШ “Локомотив” | 3.36.47 | 20 20 20 20 | Мацапура М.І.,Кучер П.В. Мацапура М.І.,Затули вітер Кучер П.В., Москаленко О.А. | ||
2 | Смахтіна Ольга Муравйова Ірина Дубініна Ольга Капічон Наталія | 13.03.87 12.06.85 01.06.86 25.01.87 | КМС МС МС КМС | Одеська | Київ Одеса Київ Київ | ФСТУ Динамо ФСТУ МОНУ | ДШВСМ ФСК “Хімік” ДШВСМ СК “Локомотив” ДШВСМ | 3.38.61 | 18 18 18 18 | Трепетьон С.О. Мурадосилов Е.Я.,Кравчук М.Є. Дубінін С.О Трепетьон С.О.,Скляренко В.М. | ||
3 | Калініченко Єлизавета Мартиненко Дар’я Слива Олена Слюсар Вікторія | 31.07.85 19.10.86 09.10.84 20.08.87 | МС МС МС КМС | Полтавська Миколаївська | Полтава Київ Київ Миколаїв | ФСТУ Динамо ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ ДШВСМ ДШВСМ Локомотив ВУФК | 3.40.14 | 17 17 17 17 | Кічасов С.О.,Нагорний Скляренко Топіха Затули вітер | ||
4 | Петрухіна Оксана Герасимова Олена Іщенко Надія Осмоловська Яна | 27.11.86 01.09.86 11.03.87 07.10.87 | МС КМС МС МС | Херсонська Донецька Херсонська -“- | Херсон Маріуполь Херсон Цюрупинськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ЗСУ | СДЮШОР ФСТУ ВУФК ДЮСШ “Азовсталь” СДЮШОР ФСТУ ВУФК СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМФ | 3.42.65 | 16 16 16 16 | Петрухін М.,Афанасьєв С.А. Бурлій О.В.,Венгер В.Л. Осмоловська Н.І.,Афанасьєв С.А.,Осмоловська Н.І.,Іванов | ||
5 | Гнатюк Карина Чеханюк Ольга Ганич Марьяна Мазовська Оксана | 18.08.85 17.04.87 08.01.87 03.09.87 | КМС МС КМС КМС | Волинська -“- Львівська -“- | Луцьк Луцьк Львів Львів | Колос Колос Колос Колос | ШВСМ Обл.СДЮШОР “Олімп” -“- ШВСМ ДЮСШ “Веслярик” -“- | 3.58.86 | 15 15 15 15 | Шевченко -“- Верчук,Одноріг Кіндз ера,Карбівник | ||
6 | Мамалига Наталія Глущенко Каріна Хмелюк Ольга Шихова Єлизавета | 20.12.87 03.02.87 23.10.87 30.06.87 | КМС КМС КМС КМС | Дніпропетровська -“- Черкаська -“- | Дніпропетровськ -“- Черкаси -“- | Колос ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДОШВСМ ДОШВСМ ДЮСШ “Локомотив” ШВСМ ДЮСШ | 3.59.54 | 14 14 14 14 | Гунько В.,Веретенніков О. Гнєдаш Ю. Кравчук,Рябов Кучер П.В. | ||
К-1 500м. Чоловіки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В—0,8 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Сокрута Олександр | 27.04.86 | МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Локомотив” ФСТ “Україна” | 1.47.21 | 1.46.72 | 20 | Турпітка А.Т.,Сергєєви | |
2 | Цуркан Віталій | 09.03.84 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ДЮСОК | 1.46.36 | 1.48.70 | 18 | Левченко Н.Г. | |
3 | Сапаров Андрій | 22.06.86 | МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | Хімік ШВСМ | 1.48.34 | 1.45.97 | 1.49.43 | 17 | Безкровний О.Л., Прєснов А.В., Кравчук М.Є. |
4 | Козак Роман | 12.11.86 | КМС | Львівська | Львів | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР “Добротвір” | 1.49.80 | 1.45.54 | 1.49.50 | 16 | Макар І. |
5 | Джига Денис | 14.11.84 | МС | Дніпропетровська | Новомосковськ | ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Авангард” | 1.51.59 | 1.46.45 | 1.49.95 | 15 | Джига В., Турпітка А.Т. |
6 | Клименко Олександр | 03.09.87 | МС | Київ | У | ДШВСМ-ПК “Олімп”-Локомотив | 1.54.65 | 1.46.71 | 1.50.38 | 14 | Клименко В.В.,Топіха В.Л. | |
7 | Паладян Арсен | 19.01.87 | МС | Харківська | Харків | ФСТУ | ДЮСШ Темп ВУФК | 1.46.70 | 1.46.04 | 1.51.22 | 13 | Трухачов В.В. |
8 | Ярецький Сергій | 10.06.86 | МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ФСК Хімік ШВСМ | 1.55.54 | 1.46.92 | 1.52.42 | 12 | Кравчук М.Є Лесяк Є.В. |
9 | Бас Микола | 04.02.86 | МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР ФСТУ | 1.48.05 | 1.52.07 | 11 | Даниленко Н.С.,Анастасьєв О.Г. | |
Ф-Б 19.06 В-0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
10 | Бондаренко Іван | 10.10.87 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОНУ | ДОШВСМ-ДЮСШ-8 | 1.56.04 | 1.47.84 | 1.47.99 | 10 | Радченко Л.С. |
11 | Ніконов Олександр | 24.10.85 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “У” | 1.54.40 | 1.51.41 | 1.48.81 | 9 | Мазур С.В. |
12 | Луценко Роман | 22.05.87 | КМС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | СКМ | 1.54.38 | 1.51.70 | 1.49.98 | 8 | Гамалій, Громазін |
13 | Леденьов Андрій | 13.09.84 | КМС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 1.52.24 | 1.49.79 | 1.51.37 | 7 | Скляренко В.Н. | |
14 | Войчук Микола | 11.12.87 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 1.54.54 | 1.52.21 | 1.51.93 | 6 | Набережний Ю.Л. |
15 | Семикін Михайло | 0112.84 | МС | Київська | Обухів | Динамо | КОШВСМ-1,КДЮСШ | 1.50.48 | 1.47.93 | 1.53.37 | 5 | Семикін о.І.,Семикіна О.П. |
16 | Бурковський Станіслав | 08.01.87 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 1.53.37 | 1.51.96 | 1.53.65 | 4 | Богуславський Ю.І., Богуславська В.Ю. |
17 | Скляренко Сергій | 05.03.85 | КМС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 1.53.61 | 1.47.39 | 1.55.03 | 3 | Скляренко В.М. | |
18 | Коваленко Сергій | 16.05.87 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “Україна” | 1.52.09 | 1.49.55 | 1.55.89 | 2 | Мазур |
19 | Пономаренко Володимир | 25.05.84 | КМС | Харківська | Харків | ФСТУ | КДЮСШ “Темп” | 1.55.00 | 1.54.09 | 1 | Трухачьов В.В. | |
20 | Стоянов Дмитро | 24.08.87 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 1.54.33 | 1.52.64 | 1 | Мацапура М.І.,Підклада О.В. | |
21 | Олійник Юрій | 13.01.85 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 1.55.67 | н/фін | 1 | Козаченко | |
22 | Лашко Антон | 23.06.86 | 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОНУ | ДЮСШ-8 | 1.55.97 | 1 | Дзигульський | ||
23 | Гайдук Сергій | 27.02.86 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ТОК ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 1.56.56 | 1 | Павлов М.А., Андріанов Ю.П. | ||
24 | Данюк Олесандр | 06.11.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ | ХМЦФУМ ШВСМ | 1.59.13 | 1 | Міщук,Данюк | ||
25 | Кушта Микола | 28.10.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ | МЦФВУМ | 1.56.96 | 1 | Міщук А. | ||
26 | Гілевич Віктор | 21.07.86 | 1 | Вінницька | Вінниця | Колос | МДЮСШ-2 | 2.02.00 | 1 | Козаченко Л.О.,Пугач Л.А. | ||
27 | Братушка Руслан | 11.06.85 | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “У” | 2.03.40 | 1 | Мазур | |||
28 | Нестеров Дмитро | 06.11.86 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ТОК ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 2.19.13 | 1 | Павлов М.А., Андріанов Ю.П. | ||
Копистинський Роман | 08.12.84 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР Ю.Рябчинської | Знята лікарем | Бутенко С.Л. | ||||
С-1 500м. Чоловіки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В—0,8 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Дем’яненко Валентин | 23.10.83 | МСМК | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-Динамо | 2.01.61 | 1.55.20 | 1.56.29 | 20 | Шевченко В.В.,Габер В.П., Ковбановський В., Дуднік А.С. | |
2 | Максимчук Олександр | 08.02.83 | МС | Рівненська | Дубно | ЗС | ШВСМ | 2.06.07 | 1.55.53 | 1.56.76 | 18 | Максимчук А., Лурци-Огли М. |
3 | Недашковський Віктор | 20.07.84 | МСМК | Рівненська | Дубно | ЗСУ-ФСТУ | ШВСМ | 2.05.17 | 1.56.55 | 1.56.97 | 17 | Павлюк О.,Максимчук |
4 | Касаткін Олександр | 14.06.83 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.06.06 | 1.56.26 | 2.01.45 | 16 | Мацапура М.І.,Ковбановський В.С. |
5 | Голубов Олександр | 22.03.85 | КМС | Одеська-1 | Вілково | Динамо | Хімік ШВСМ | 2.06.65 | 1.56.83 | 2.02.04 | 15 | Маріморич А.А.,Голубов А.К., Кравчук М.Є. |
6 | Бабенко Дмитро | 27.02.83 | МС | Одеська | Южне | ЗСУ | ШВСМ Хімік | 2.00.00 | 1.57.80 | 2.05.29 | 14 | Мінгель М.А.,Сорокін В.Л. |
7 | Матвійчук Микола | 16.04.84 | МС | Рівненська | Березне | Колос | ШВСМ | 2.08.64 | 2.00.32 | 2.08.14 | 13 | Набережний Ю.Л. |
8 | Сичук Антон | 04.07.87 | МС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | ШВСМ СКМ | 2.03.46 | 2.01.71 | 2.08.81 | 12 | Шеларь О.Б., Токарєв А.В. |
9 | Кондратюк Олександр | 19.03.86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ОШВСМ МЦФВУМ | 2.06.28 | 1.57.51 | 2.18.25 | 11 | Майстер А. |
Ф-Б 19.06 В- 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
10 | Худик Михайло | 19.08.84 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ДЮСШ Буревісник | 2.08.35 | 1.57.07 | 1.56.65 | 10 | Павлов М.А. Горунович П.А. |
11 | Ціпан Вадим | 30.08.86 | МС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 2.07.82 | 1.59.44 | 1.57.32 | 9 | Набережний Ю.Л. |
12 | Ситницький Сергій | 01.07.87 | МС | Рівненська | Дубно | ФСТУ | ШВСМ | 2.01.51 | 2.01.60 | 1.59.61 | 8 | Максимчук А.В. |
13 | Колот Вадим | 19.02.83 | МС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | СОК ОП ЗАЕС | 2.07.38 | 2.03.37 | 2.02.65 | 7 | Снєжко С.С., Рожков Ю.А. |
14 | Гуцалюк Віктор | 20.07.84 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 2.13.32 | 2.00.35 | 2.02.99 | 6 | Напольський К.О., Добротворський В. |
15 | Лахіта Віталій | 30.06.86 | КМС | Рівненська | Дубно | ФСТУ | ШВСМ | 2.20.79 | 2.04.03 | 2.04.20 | 5 | Максимчук А.В. |
16 | Герасименко Едуард | 87 | КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак | ШВСМ | 2.13.41 | 2.07.30 | 2.07.05 | 4 | Сергун С.М. |
17 | Калмиков Андрій | 03.09.83 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак | ШВСМ | 2.12.23 | 2.06.29 | 2.22.35 | 3 | Кравченко А.С., Глущенко С.А. |
18 | Колесник Олександр | 12.08.86 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ | Локомотив | 2.05.76 | 2.05.13 | н/ст | Москаленко О.А.,Шадров В. | |
19 | Савін Ігор | 09.12.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ | ШВСМ | 2.12.28 | 2.07.04 | 1 | Верчук, Флерчук, Солтик | |
20 | Солтик Сергій | 14.12.86 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ | 2.27.94 | 2.07.68 | 1 | Жиляєв С.О.,Солтик О.О. | ||
21 | Корнелюк Володимир | 29.04.84 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 2.12.03 | 2.09.51 | 1 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. Григорьєва Н.М. | |
22 | Шевчук Роман | 87 | КМС | Одеська-2 | Южне | ФСТУ | Хімік | 2.13.61 | 2.10.51 | 1 | Мурадосилов Е. | |
23 | Варфолюк Олександр | 20.03.86 | КМС | Рівненська | Дубно | ФСТУ | ШВСМ | 2.21.49 | 2.11.81 | 1 | Максимчук А.В. | |
24 | Рац Віталій | 83 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-Динамо | ШВСМ | 2.10.92 | 2.17.88 | 1 | Шевченко В.В.,Габер В.П., Ковбановський В., Дуднік А.С. | |
25 | Бібік Ігор | 01.10.86 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 2.12.72 | 2.16.56 | 1 | Мінгель М.А.,Баранов А.В., Григор’єв Н. | |
26 | Шепель Олексій | 13.10.87 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 2.11.06 | 2.25.92 | 1 | Габер В.П., Шевченко В.В. | |
27 | Фідрус Олександр | 86 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ШВСМ | 2.10.40 | н/ст. | Кучер П.В. | ||
28 | Коваленко Віктор | 09.08.85 | КМС | Вінницька | Вінниця | Динамо | СДЮШОР | 2.37.83 | 1 | Добротворський В.В. | ||
29 | Бацаєв Євген | 10.11.87 | КМС | Київ-Луцьк | ФСТУ | “Мала Флотилія” – “Олімп” | 2.24.45 | 1 | Шевченко Т.Є.,Ковган В.С. | |||
Поручнік Павло | 01.10.86 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР “Олімп” | Знятий лікарем | Шевченко | ||||
К-1 500м. Жінки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В—0,8 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Жук Людмила | 29.04.84 | МС | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 ОШВСМ | 2.09.90 | 2.04.36 | 20 | Грязно в В.Г., Дубінін О.С. | |
2 | Пивовар Марина | 86 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ-3 | 2.09.45 | 2.04.59 | 18 | Мацапура М.І.,Кучер П.В. | |
3 | Коваленко Катерина | 13.05.87 | МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 2.11.34 | 2.07.50 | 17 | Кучер П.В. | |
4 | Герасимова Олена | 01.09.86 | КМС | Доненцька | Маріуполь | ФСТУ | ДЮСШ “Азовсталь” | 2.12.68 | 2.08.90 | 16 | Венгер В.Л., Бурлій О.А. | |
5 | Петрухіна Оксана | 27.11.86 | МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР | 2.14.94 | 2.10.33 | 2.13.55 | 15 | Петрухін М.,Афанасьєв С.А. |
6 | Ба льоха Олена | 15.12.85 | КМС | Херсонська | Херсон | Спартак | ШВСМ | 2.18.79 | 2.16.73 | 14 | Коло колов С.В., Осадчук О.Г. | |
7 | Капічон Наталія | 25.01.87 | КМС | Київ | МОНУ | ДШВСМ | 2.13.35 | 2.19.00 | 13 | Трепетьон С.О.,Скляренко В.М. | ||
8 | Полякова Людмила | 30.04.83 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 2.22.20 | 2.14.21 | 2.19.31 | 12 | Погорєлов Ю.М., Напольський К.О. |
9 | Хмелюк Ольга | 23.02.87 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 2.23.72 | 2.14.71 | 2.20.33 | 11 | Рябов, Кравчук |
10 | Рудюк Оксана | 06.01.86 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 2.27.69 | 2.20.25 | 10 | Шевцова Л.В. | |
11 | День губ Юлія | 14.02.85 | КМС | Дніпропетровська | Дніпродзержинськ | МОНУ | ШВСМ ДЮСШ-1 | 2.30.64 | 2.20.68 | 9 | Грабко А.Я. | |
12 | Балацир Наталія | 23.12.86 | КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ-2 | 2.29.72 | 2.23.35 | 8 | Козаченко Л.О. | |
13 | Штемпель Олена | 15.07.87 | 1 | Харківська | Харків | Спартак | 2.38.43 | 2.35.46 | 7 | Венгеровський | ||
Смахтіна Євгенія | 10.04.84 | МС | Київ | ФСТУ | ДШВСМ | Знята лікарем | Трепетьон С.О. | |||||
К-2 500м. Чоловіки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В—1.2 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Мамутов Руслан Благодатськіх Олег | 87 19.04.84 | КМС МС | Одеська-1 | Южне | ФСТУ ФСТУ | ФСК “Хімік” | 1.38.04 | 1.39.00 | 20 20 | Ріхтер М.Р. Ріхтер М.Р.,Калінін В.П. | |
2 | Кобевко Сергій Бабечко Юрій | 28.09.86 22.11.84 | МС МС | Херсонська | Херсон Цюрюпінськ | ЗСУ ФСТУ | СДЮШОР 1-й яхт клуб ВМС ШВСМ | 1.41.37 | 1.39.42 | 18 18 | Барболін С.В. Кравченко В.І. Анастасьєв О.Г. | |
3 | Тернових Євген Тіщенко Сергій | 26.05.87 16.03.87 | МС МС | Одеська-1 | Южне | Динамо ЗСУ | Хімік ШВСМ Хімік | 1.39.00 | 1.40.78 | 17 17 | Мальков С.А.,Кравчук М.Є., Цикош О.М.,Сорокін В.М. | |
4 | Шевченко Юрій Городнюк Деис | 86 87 | КМС КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ ФСТУ | ПО ШВСМ -“- | 1.39.50 | 1.41.70 | 16 16 | Штепа С.О., Кічасов С.О. Кічасов С.О. | |
5 | Поладян Арсен Пирцу Іван | 19.01.87 14.05.87 | МС МС | Харківська | Харків | ФСТУ Динамо | КДЮСШ “Темп” КДЮСШ “Динамо” | 1.38.21 | 1.43.47 | 15 15 | Трухачьов Єленьов | |
6 | Димура Павло Корбут Олексій | 24.11.87 18.10.87 | МС МС | Київська | Фастівський р-н | Колос Динамо | КОІСП КОІСП | 1.44.86 | 1.40.38 | 1.45.60 | 28 | Соловйов В.С Литвинська З.Г. |
7 | Баховський Роман Тищенко Максим | 87 86 | МС МС | Одеська-2 | Одеса Южне | Динамо ФСТУ | ФСК “Хімік” | 1.48.51 | 1.38.54 | 1.46.65 | 26 | Кравчук Маріморич |
8 | Савін Петро Гавриленко Анатолій | 01.04.83 02.09.84 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Спартак | ШВСМ | 1.43.42 | 1.51.80 | 24 | Яремчук В.В., Іванови Яремчук В.В.,Пристайлова Т.В. | |
9 | Пастушок Анатолій Селецький Павло | 19.02.86 11.08.86 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ | 1.48.89 | 1.40.64 | 1.55.53 | 22 | Набережний , Яремчук В.В. Яремчук В.В. |
10 | Коваленко Сергій Братушка Руслан | 16.06.87 11.06.85 | КМС КМС | Сумська | Суми | Спартак Спартак | ДЮСШ “У” | 1.47.81 | 1.42.98 | 20 | Мазур С.В. | |
11 | Широхов Володимир Венжега Владислав | 11.11.85 02.03.87 | КМС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР -“- | 1.49.96 | 1.45.59 | 18 | Шевцова Л.В. -“- | |
12 | Гавриленко Андрій Кравчук Ярослав | 01.01.89 | МС МС | Київська | Вишгород | Динамо Динамо | КОШВСМ-1 -“- | 1.50.22 | 1.47.00 | 16 | Бобильова М.Р.,Єленьов Г.Л., Єрмоленко О.В.,Моргун В. | |
13 | Надточий Анатолій Косоторов Євген | 17.01.85 17.06.87 | КМС КМС | Херсонська -2 | Цюрупинськ Херсон | ФСТУ Спартак | ШВСМ ДЮСШ-2 | 1.50.77 | 1.47.34 | 14 | Кравченко В.І.,Анастасьєв О.Г. Коло колов С.В. Анастасьєв О.Г. | |
Молотков Антон Волокіта Максим | 06.03.87 04.07.87 | 1 1 | Дніпропетровська-2 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 2.07.75 | н/ст. | Масюков Є.І. | |||
15 | Бойко Сергій Бойко Олександр | 08.01.87 10.01.86 | 1 КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | СДЮШОР | 1.58.40 | 10 | Богуславський Ю.І. | ||
С-2 500м .Чоловіки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В—0,8 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Шиманський Станіслав Біленький Михайло | 01.01.85 07.06.86 | МС МС | Полтавська Миколаївська | Полтава Миколаїв | ФСТУ Динамо | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ШВСМ | 1.49.26 | 20 20 | Мацапура М.І., Підклада О. Стрючков О., Ніколаєв В.П. | ||
2 | Солук Павло Янчук Олексій | 15.01.83 16.01.87 | МС МС | Львівська Хмельницька | Львів Хмельницький | Колос МОНУ | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” ХШВСМ ЦФВУМ | 1.49.50 | 18 18 | Ковальчук Я.,Сав”як Б.В. Бундз Р.С.,Дець В.І.,Жиляєв С. | ||
3 | Малюта Денис Малюта Петро | 13.03.86 23.04.87 | МС МС | Одеська-2 | Южне Южне | ЗСУ ЗСУ | ФСК “Хімік” | 1.52.36 | 34 | Сорокін В.М. | ||
4 | Решетніков Денис Цомпель Вадим | 87 86 | КМС КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ -“- | 1.57.09 | 32 | Кічасов С.О. Мацапура М.І.,Підклада О.В. | ||
5 | Хмельов Сергій Гринько Дмитро | 23.02.86 25.06.83 | КМС КМС | Донецька Волинська | Харцизськ Луцьк | Спартак Колос | ДЮСШ м.Зугрес Обл..СДЮШОР “Олімп” | 1.58.91 | 15 15 | Бутенко Н.Г.,Шевченко Т.Ю. | ||
6 | Марасін Олександр Романович Ігор | 20.09.85 85 | КМС КМС | Донецька Волинська | Харцизськ Луцьк | Спартак Колос | КДЮСШ-3 Обл.СДЮШОР “Олімп” | 2.00.21 | 14 14 | Бутенко Н.Г.,Шевченко Т.Ю. | ||
7 | Солтик Сергій Палюх Вадим | 14.12.87 28.01.87 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ ФСТУ | ХМЦФУМ ШВСМ | 2.02.03 | 26 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С., Солтик, Довбуш,Флерчук | ||
8 | Кравченко Євген Мельниченко Руслан | 23.07.85 11.01.85 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ | 2.11.40 | 24 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. -“- | ||
9 | Коваленко Віктор Герасименко Едуард | 09.08.85 06.04.87 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | Динамо Динамо | СДЮШОР ШВСМ | 2.16.21 | 22 | Добротворський В.В. Сергун С.М.,Добротворський | ||
10 | Сімонов Кіріл Єфімов Дмитро | 06.04.87 22.06.87 | КМС МС | Одеська-2 | Одеса Южне | ФСТУ Динамо | ФСК “Хімік” ФСК “Хімік” ШВСМ | 2.31.96 | 20 | Сорокін В.М.,Лесяк Є.В. Маріморич А.А.,Кравчук М. | ||
К-2 500м. Жінки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В—0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Голубоцька Людмила Сорокіна Ольга | 14.08.83 28.01.85 | МС МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” ДЮСШ “Локомотив” | 1.53.13 | 1.54.44 | 20 20 | Москаленко | |
2 | Дубініна Ольга Муравйова Ірина | 01.06.87 12.06.85 | МС МС | Одеська | Київ Южне | ФСТУ Динамо | ШВСМ НУФВСУ СК “Локомотив” ФСК “Хімік” | 1.55.62 | 1.54.60 | 18 18 | Дубінін С.О. Мурадосилов Е.,Качур В.М. | |
3 | Смахтіна Ольга Непомняща Ганна | 11.03.87 18.07.87 | КМС МС | Одеська | Київ Одеса | ФСТУ ФСТУ | ДШВСМ ФСК “Хімік” | 1.56.71 | 1.55.66 | 17 17 | Трепетьон С.А., Шевченко О.В.,Качур В.М. | |
4 | Борис Ганна Затули вітер Ольга | 22.07.84 83 | МС МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 | 1.55.81 | 1.56.96 | 16 16 | Приймак В.В.,Мацапура М.І. Мацапура М.І..Затуливітер | |
5 | Калініченко Єлизавета Слюсар Вікторія | 31.07.85 03.08.87 | МС КМС | Полтавська Миколаївська | Полтава Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | ПО ШВСМ МУФК ШВСМ | 1.56.39 | 1.55.00 | 1.58.24 | 15 15 | Кічасов С.О.,Нагорний В.В. Затули вітер Г.А.,Гайдамака Л. |
6 | Мартиненко Дар*я Слива Олена | 19.10.86 09.10.84 | МС МС | Київ | Динамо ФСТУ | ДШВСМ СДЮШОР СК “Локомотив” ДШВСМ | 2.04.44 | 1.59.06 | 2.02.68 | 14 14 | Скляренко В.Н. Топіха В.Л.,Топіха Л.Ф. | |
7 | Іщенко Надія Осмоловська Яна | 11.03.87 07.10.87 | МС МС | Херсонська | Цюрупинськ | ФСТУ ЗСУ | СДЮШОР ФСТУ ВУФК СДЮШОР 1-й яхтклуб ВМФ | 2.00.04 | 1.57.77 | 2.02.80 | 13 13 | Осмоловська Н.І.,Афанасьєв С.А. Осмоловська Н.І.,Іванов М.І. |
8 | Гроцька Наталія Литвенчук Людмила | 25.10.87 25.10.87 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Спартак | 2.06.10 | 2.03.02 | 12 12 | Майстер А.О. Жиляєва Ю.С.,Жиляєв С.Л. | ||
9 | Полякова Людмила Балацир Наталія | 30.04.83 12.12.86 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ Спартак | СДЮШОР МДЮСШ-2 | 2.08.98 | 2.18.18 | 22 | Напольський К.О.,Погорєлов Ю.М. Козаченко Л.О. | |
10 | Ганич Мар*яна Мазовська Оксана | 09.01.87 03.09.87 | КМС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 2.03.10 | 2.00.41 | 20 | Кіндз ера І.,Одноріг А.,Карбівник А. | |
11 | День губ Юлія Рудь Олена | 14.02.85 27.08.86 | КМС КМС | Дніпропетровська-1 Дніпропетровська-2 | Дніпродзержинськ | МОНУ ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ-1 ШВСМ ДЮСШ “Локомотив” | 2.13.18 | 2.12.53 | 18 | Грабко А.Я. Коломієць Г.М. | |
12 | Бреус Ірина Братерська Юлія | 29.08.87 11.12.87 | КМС КМС | Херсонська-2 Херсонська-1 | Херсон | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ФСТУ СДЮШОР ФСТУ ШВСМ | 2.12.60 | 2.13.61 | 8 8 | Черков М.М.,Афанасьєв С.О. Черков М.М.,Бистров С.В. | |
13 | Шутка Світлана Гончарук Наталія | 25.04.83 01.10.85 | ІІ ІІ | Сумська | Суми | МОНУ МОНУ | СумДУ | 2.15.78 | 2.21.93 | 14 | Івченко | |
К-4 500м. Чоловіки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В—0,7 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Сінегрибов Віталій Шмалько Костянтин Літвицький Володимир Сапаров Андрій | 19.04.85 31.05.85 23.06.85 22.06.86 | МС МС МС МС | Одеська-1 | Южне Одеса Южне Одеса | ЗСУ Динамо Динамо Динамо | ФСК “Хімік” ФСК “Хімік” ШВСМ -“- -“- | 1.25.02 | 1.26.75 | 20 20 20 20 | Качур В.М.,Шевченко,Сорокін В.М. Кравчук М.Є., Лесяк Є.В.,Безкровний О.Л. Акімов, Мурадосилов Е.Я.,Кравчук М.Є. Безкровний О.Л.,Прєснов А.В.,Кравчук М.Є. | |
2 | Савін Петро Гавриленко Анатолій Олійник Юрій Ткачук Олександр | 01.04.83 02.09.84 13.01.85 08.06.83 | МС МС МС МС | Хмельницька -“- Одеська Житомирська | Хмельницький -“- Одеса Житомир | Динамо Спартак Динамо Динамо | ШВСМ ШВСМ ШВСМ ФСК “Хімік” ШВСМ | 1.26.17 | 1.27.29 | 18 18 18 18 | Яремчук В.В., Іванови Яремчук В.В.,Пристайлова Т.В. Кравчук М.Є. Бєльський В.В.,Ніколаєв В. | |
3 | Бас Микола Варивода Євген Ошиєвський Роман Дмитренко Костянтин | 04.02.86 17.11.83 02.06.87 29.05.87 | МС МС КМС КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ Спартак ФСТУ ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР ФСТУ ШВСМ ВУФК ШВСМ СДЮШОР ФСТУ | 1.27.05 | 1.29.19 | 17 17 17 17 | Даниленко Н.С.,Анастасьєв О.Г. Коло колов С.В.,Анастасьєв О.Г. Анастасьєв О.Г. Воробйов В.В.,Анастасьєв О.Г. | |
4 | Скляренко Сергій Семикін Михайло Клименко Олександр Цуркан Віталій | 05.03.85 01.12.84 03.09.87 09.03.84 | КМС МС МС МС | Київська Миколаївська | Київ -“- Миколаїв | Динамо Динамо ФСТУ ФСТУ | ДШВСМ КОШВСМ Локомотив ДШВСМ СК “Олімп” ДЮСОК | 1.28.00 | 1.29.68 | 16 16 16 16 | Скляренко В.Н. Семикін Клименко ,Топіха В.Л. Левченко | |
5 | Поладян Арсен Пирцу Іван Тернових Євген Тіщенко Сергій | 19.01.87 14.05.87 16.05.87 16.03.87 | МС МС МС МС | Харківська Київська Одеська-1 -“- | Харків Южне -“- | ФСТУ Динамо Динамо ФСТУ | КДЮСШ “Темп” ВУФК КОШВСМ СК “Локомотив” Хімік ШВСМ ШВСМ Хімік | 1.26.99 | 1.30.84 | 15 15 15 15 | Трухачов Єленьов,Буга Ю.Ф. Мальков С.А.,Сорокін М., Мальков С.А.Сорокін В.М. | |
6 | Шевченко Юрій Городнюк Денис Хоменко Сергій Бондаренко Іван | 86 87 87 87 | КМС КМС КМС МС | Полтавська -“- -“- Дніпропетровська | Полтава -“- -“- Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ МОНУ | ПО ШВСМ -“- -“- ДЮСШ-8 | 1.27.50 | 1.31.55 | 14 14 14 14 | Штепа С.О., Кічасов С.О. Кічасов С.О. -“- Радченко Л.С. | |
| ||||||||||||
7 | Портюх Іван Грабовський Микола Бурковський Станіслав Стоянов Дмитро | 13.08.87 14.07.87 08.01.87 24.08.87 | КМС КМС МС КМС | Рівненська -“- Вінницька Полтавська | Рівне Дубно Вінниця Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ШВСМ ЗФК ШВСМ | 1.29.62 | 1.29.68 | 1.32.50 | 15 15 15 15 | Щипцов Максимчук, Лурци-Огли Мацапура |
8 | Несторов Дмитро Гайдук Сергій Мельничук Едуард Войчук Микола | 06.11.86 27.02.86 04.03.87 11.12.87 | МС КМС КМС КМС | Тернопільська -“- Рівненська Рівненська | Тернопіль -“- Березне -“- | ФСТУ ФСТУ Динамо Динамо | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” -“- ШВСМ ШВСМ | 1.29.82 | 1.30.12 | 1.32.71 | 12 12 12 12 | Павлов М.А.,Андріанов Ю.П.,Маковій В.Д. Павлов М.А.,Андріанов Ю.П.,Набережний Ю.Л. –“- Набережний Ю.Л. |
9 | Надточий Анатолій Косоторов Євген Шепелев Сергій Рогожин Дмитро | 17.01.85 17.06.87 21.02.87 05.11.85 | КМС КМС КМС КМС | Херсонська -2 -“- Херсонська-1 | Цюрупинськ Херсон -“- -“- | ФСТУ Спартак ЗСУ ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ-2 СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС ШВСМ | 1.37.33 | 1.32.10 | 1.37.17 | 11 11 11 11 | Кравченко В.І.,Анастасьєв О.Г. Коло колов С.В. Анастасьєв О.Г. Барболін С.В. Воробйов В.В.,Бистров С.В. |
10 | Пастушок Анатолій Селецький Павло Кушта Микола Данюк Олександр | 19.02.86 11.08.86 28.10.87 05.11.87 | КМС КМС КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак МОНУ МОНУ | ШВСМ ШВСМ МЦФВУМ -“- | 1.39.07 | 1.33.50 | 40 | Набережний , Яремчук В.В. Яремчук В.В. Мищук А.М.,Успенська Л. Міщук А.М.,Данюк О.П. | |
11 | Бойко Сергій Бойко Олександр Гілевич Віктор Шелуженко Віталій | 08.01.87 10.01.86 21.07.86 21.07.87 | 1 КМС 1 КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак Колос Спартак | СДЮШОР -“- МДЮСШ-2 СДЮШОР | 1.35.74 | 1.35.11 | 36 | Богуславський Ю.І. -“- Козаченко Л.О.,Пугач Л.А. Напольський К.О. | |
12 | Черняєв Максим Коновалов Ігор Морящій Євген Штихно Віталій | 30.05.87 11.12.86 26.10.87 01.11.87 | КМС КМС 1 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ -“- Дніпродзержинськ Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ МОНУ МОНУ | ДОШВСМ Локомотив -“- ДЮСШ-1 ДЮСШ-8 | 1.41.46 | 1.39.51 | 32 | Шаманець О.А.,Нурова О.А., Турпітка А.Т. Грабко А.Я. Задрановський Ю.Я.,Ю.Ю. | |
С-4 500м. Чоловіки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В—1,8 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Ісаков Юрій Ісаков Олександр Періг Микола Андрєєв Артем | 21.07.86 16.01.85 24.02.86 02.05.87 | МС МС МС МС | Одеська-1 -“- Івано-Франківська Одеська-1 | Южне -“- Івано-Франківськ Южне | Динамо Динамо Динамо | Хімік ШВСМ -“- СК “Альбатрос” Хімік ШВСМ | 1.41.39 | 20 20 20 20 | Маріморич А.А.,Щиченко,Кравчук М -“- Батомункоєв С.А. Маріморіч А.А.,Андрєєв В. | ||
2 | Максимчук Олександр Крук Петро Недашковський Віктор Кондратюк Олександр | 08.02.83 20.03.85 20.07.84 19.03.86 | МС МСМК МСМК МС | Рівненська -“- -“- Хмельницька | Дубно -“- -“- Хмельницький | ЗСУ ЗСУ ЗСУ Динамо | ШВСМ ШВСМ ШВСМ ШВСМ | 1.43.57 | 18 18 18 18 | Максимчук,Лурци-Огли Павлюк,Максимчук Майстер | ||
3 | Мельничук Костянтин Левченко Олександр Біленький Михайло Шиманський Станіслав | 05.06.87 16.12.87 07.06.86 01.01.85 | КМС КМС МС МС | Тернопільська Миколаївська -“ Полтавська | Тернопіль Миколаїв -“- Полтава | ФСТУ Динамо Динамо ФСТУ | ШВСМ ШВСМ ВУФК ШВСМ ШВСМ | 1.43.72 | 17 17 17 17 | Павлов М.А.,Павлюк О. Левченко Н.,Ніколаєва Л.А. Стрючков Мацапура | ||
4 | Ткаченко Сергій Голубов Олександр Круглов Олександр Повх Роман | 18.01.83 22.03.85 15.04.86 06.08.86 | МС КМС МС МС | Одеська-1 | Южне Вілково Южне Южне | Спартак Динамо Динамо Колос | ФСК “Хімік” ФСК “Хімік” ШВСМ ФСК “Хімік” -“- | 1.46.31 | 64 | Маріморич А.А.,Напольський Маріморич А.А.,Голубов А.К.,Кравчук М.Є. Маріморич А.А.,Кравчук М.Є., Мурадосилов Є.,Сорокін В.М.,Похвальний | ||
5 | Касаткін Олександр Рац Віталій Цомпель Вадим Корнелюк Володимир | 14.06.83 31.10.83 17.06.86 29.04.84 | МС МС КМС КМС | Полтавська Черкаська Полтавська Чернігівська | Комсомольськ Черкаси Комсомольськ Чернігів | ФСТУ Динамо ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ШВСМ ДЮСШ-3 СДЮШОР | 1.48.78 | 15 15 15 15 | Мацапура Н.І.,Ковбановський В.С. Дуднік Мацапура,Підклада Мінгель М.А.,Баранов А.В. | ||
6 | Гринько Дмитро Назарук Дмитро Марковський Андрій Савін Ігор | 25.06.83 26.10.87 21.03.87 25.04.87 | КМС КМС МС КМС | Волинська -“- -“- Хмельницька | Луцьк Ковель -“- Хмельницький | Колос ФСТУ Колос ФСТУ | ШВСМ обл..СДЮШОР “Олімп” ШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” Обл.СДЮШОР “Олімп” ШВСМ ШВСМ | 1.55.85 | 14 14 14 14 | Шевченко,Верчук Камерілов Семенюк, Флерчук,Верчук | ||
7 | Мельниченко Руслан Середенко Сергій Тарасенко Олександр Кравченко Євген | 11.01.85 12.08.84 16.06.87 23.07.85 | КМС КМС КМС КМС | Херсонська -“- -“- -“- | Херсон -“- -“- -“- | Спартак ФСТУ ЗСУ Спартак | ШВСМ ШВСМ СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ШВСМ | 1.56.95 | 52 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. -“- Нікітенко С.О. Кравченко А.С.,Глущенко С.О. | ||
8 | Хмельов Сергій Марасін Олександр Романович Ігор Бацаєв Євген | 23.02.86 20.05.85 11.12.85 87 | КМС КМС КМС КМС | Донецька -“- Волинська | Харцизськ -“- Луцьк Київ | Спартак Спартак Колос ФСТУ | ДЮСШ м.Зугрес КДЮСШ-3 СДЮШОР Мала Флотилія | 2.15.54 | 12 12 12 12 | Бутенко М.Г. -“- Шевченко Т. | ||
К-4 500м. Жінки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В—1,2 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Півовар Марина Затули вітер Ольга Коваленко Катерина Голубоцька Людмила | 10.06.86 83 13.05.87 14.08.83 | МС МС МС МС | Полтавська -“- Черкаська Дніпропетровська | Комсомольськ -“- Черкаси Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ-3 -“- ЦОП ДЮСШ “Локомотив” | 1.41.62 | 20 20 20 20 | Мацапура М.І.,Кучер П.В. Мацапура М.І.,Затули вітер Кучер П.В., Москаленко О.А. | ||
2 | Смахтіна Ольга Муравйова Ірина Дубініна Ольга Непомняща Ганна | 13.03.87 12.06.85 01.06.86 18.07.87 | КМС МС МС МС | Одеська Одеська | Київ Одеса Київ Одеса | ФСТУ Динамо ФСТУ ФСТУ | ДШВСМ ФСК “Хімік” ДШВСМ СК “Локомотив” ФСК “Хімік” | 1.43.98 | 18 18 18 18 | Трепетьон С.О. Мурадосилов Е.Я.,Кравчук М.Є. Дубінін С.О. Шевченко О.В.,Качур В.М. | ||
3 | Петрухіна Оксана Герасимова Олена Іщенко Надія Осмоловська Яна | 27.11.86 01.09.86 11.03.87 07.10.87 | МС КМС МС МС | Херсонська Донецька Херсонська -“- | Херсон Маріуполь Херсон Цюрупинськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ЗСУ | СДЮШОР ФСТУ ВУФК ДЮСШ “Азовсталь” СДЮШОР ФСТУ ВУФК СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМФ | 1.45.50 | 17 17 17 17 | Петрухін М.,Афанасьєв С.А. Бурлій О.В.,Венгер В.Л. Осмоловська Н.І.,Афанасьєв С.А.,Осмоловська Н.І.,Іванов | ||
4 | Калініченко Єлизавета Мартиненко Дар’я Слива Олена Слюсар Вікторія | 31.07.85 19.10.86 09.10.84 20.08.87 | МС МС МС КМС | Полтавська Миколаївська | Полтава Київ Київ Миколаїв | ФСТУ Динамо ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ ДШВСМ ДШВСМ Локомотив ВУФК | 1.46.04 | 16 16 16 16 | Кічасов С.О.,Нагорний Скляренко Топіха Затули вітер | ||
5 | Гнатюк Карина Чеханюк Ольга Ганич Марьяна Мазовська Оксана | 18.08.85 17.04.87 08.01.87 03.09.87 | КМС МС КМС КМС | Волинська -“- Львівська -“- | Луцьк Луцьк Львів Львів | Колос Колос Колос Колос | ШВСМ Обл.СДЮШОР “Олімп” -“- ШВСМ ДЮСШ “Веслярик” -“- | 1.53.89 | 15 15 15 15 | Шевченко -“- Верчук,Одноріг Кіндз ера,Карбівник | ||
6 | Мамалига Наталія Глущенко Каріна Хмелюк Ольга Шихова Єлизавета | 20.12.87 03.02.87 23.10.87 30.06.87 | КМС КМС КМС КМС | Дніпропетровська -“- Черкаська -“- | Дніпропетровськ -“- Черкаси -“- | Колос ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДОШВСМ ДОШВСМ ДЮСШ “Локомотив” ШВСМ ДЮСШ | 1.56.41 | 14 14 14 14 | Гунько В.,Веретенніков О. Гнєдаш Ю. Кравчук,Рябов Кучер П.В. | ||
К-1 200м. Чоловіки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В +1,0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Сапаров Андрій | 22.06.86 | МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | Хімік ШВСМ | 0.39.11 | 0.36.91 | 20 | Безкровний О.Л., Прєснов А.В., Кравчук М.Є. | |
2 | Ткачук Олександр | 08.06.83 | МС | Житомирська | Житомир | Динамо | ОШВСМ | 0.38.75 | 0.37.18 | 18 | Ніколаєв В.В. Бельський | |
3 | Тищенко Сергій | 16.03.87 | МС | Одеська | Одеса | ЗС | ФСК Хімік | 0.39.53 | 0.40.10 | 0.37.72 | 17 | Мальков С.А. Цикош О.М. Сорокін О.М. |
4 | Благодвтських Олег | 19.04.85 | МС | Одеська | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік | 0.38.58 | 0.37.82 | 16 | Ріхтер М.Р. Калінін В.П. | |
5 | Портюх Іван | 13.08.87 | КМС | Рівненська | Рівне | ФСТУ | ШВСМ | 0.39.37 | 0.39.90 | 0.38.02 | 15 | Щіпців О.І. Набережний Ю.Л. |
6 | Селецький Павло | 11.08.86 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ХШВСМ | 0.40.72 | 0.40.57 | 0.38.75 | 14 | Яремчук В.В. |
7 | Козак Роман | 12.11.86 | КМС | Львівська | Львів | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР “Добротвір” | 0.38.80 | 0.39.61 | 0.38.97 | 13 | Макар І. |
8 | Войчук Микола | 11.12.87 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 0.42.54 | 0.40.13 | 0.39.12 | 12 | Набережний Ю.Л. |
9 | Ніконов Олександр | 24.10.85 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “У” | 0.40.43 | 0.40.18 | 0.39.45 | 11 | Мазур С.В. |
Ф- Б 20.06. В- 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
10 | Джига Денис | 14.11.84 | МС | Дніпропетровська | Новомосковськ | ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Авангард” | 0.40.25 | 0.41.00 | 0.40.80 | 10 | Джига В., Турпітка А.Т. |
11 | Цуркан Віталій | 09.03.84 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ДЮСОК | 0.42.00 | 0.41.31 | 0.40.87 | 9 | Левченко Н.Г. |
12 | Мамутов Руслан | 25.09.87 | КМС | Одеська | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік | 0.40.50 | 0.40.53 | 0.40.99 | 8 | Ріхтер М.Р. Козловський |
13 | Братушка Руслан | 11.06.85 | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “У” | 0.43.85 | 0.43.37 | 0.41.44 | 7 | Мазур | |
14 | Дмитренко Костянтин | 29.05.87 | КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР ФСТУ | 0.43.47 | 0.42.54 | 0.42.00 | 6 | Воробйов В.В. Анастасьєв О.Г. |
15 | Лашко Антон | 23.06.86 | 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОНУ | ДЮСШ-8 | 0.41.65 | 0.42.33 | 0.42.43 | 5 | Дзигульський |
16 | Коновалов Ігор | 09.12.86 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ Локомотив | 0.41.91 | 0.42.13 | 0.42.63 | 4 | Шаманець Нурова, Турпітка |
17 | Бурковський Станіслав | 08.01.87 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 0.41.90 | 0.41.50 | 0.43.04 | 3 | Богуславський Ю.І., Богуславська В.Ю. |
18 | Стоянов Дмитро | 24.08.87 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.42.11 | 0.42.50 | 0.43.24 | 2 | Мацапура М.І.,Підклада О.В. |
19 | Широхов Володимир | 11.11.85 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 0.42.43 | 0.43.57 | 1 | Шевцова Л.В. | |
20 | Данюк Олесандр | 06.11.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ | ХМЦФУМ ШВСМ | 0.42.81 | 0.44.00 | 1 | Міщук,Данюк | |
21 | Леденьов Андрій | 13.09.84 | КМС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 0.40.97 | 0.44.27 | 1 | Скляренко В.Н. | ||
22 | Пономаренко Володимир | 25.05.84 | КМС | Харківська | Харків | ФСТУ | КДЮСШ “Темп” | 0.42.90 | 1 | Трухачьов В.В. | ||
23 | Гілевич Віктор | 21.07.86 | 1 | Вінницька | Вінниця | Колос | МДЮСШ-2 | 0.44.78 | 1 | Козаченко Л.О.,Пугач Л.А. | ||
С-1 200м. Чоловіки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В + 1,0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Дем’яненко Валентин | 23.10.83 | МСМК | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-Динамо | 0.42.55 | 0.40.65 | 20 | Шевченко В.В.,Габер В.П., Ковбановський В., Дуднік А.С. | ||
2 | Максимчук Олександр | 08.02.83 | МС | Рівненська | Дубно | ЗС | ШВСМ | 0.42.65 | 0.42.32 | 18 | Максимчук А., Лурци-Огли М. | |
3 | Бабенко Дмитро | 27.02.83 | МС | Одеська | Южне | ЗСУ | ШВСМ Хімік | 0.45.62 | 0.44.73 | 0.43.14 | 17 | Мінгель М.А.,Сорокін В.Л. |
4 | Голубов Олександр | 22.03.85 | КМС | Одеська-1 | Вілково | Динамо | Хімік ШВСМ | 0.43.60 | 0.43.65 | 0.43.21 | 16 | Маріморич А.А.,Голубов А.К., Кравчук М.Є. |
5 | Ткаченко Сергій | 18.01.83 | МС | Одеська-1 | Южне | Спартак | ФСК “Хімік” | 0.46.15 | 0.44.46 | 0.43.38 | 15 | Маріморич А.А.,Напольський |
6 | Касаткін Олександр | 14.06.83 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.44.60 | 0.43.53 | 14 | Мацапура М.І.,Ковбановський В.С. | |
7 | Ціпан Вадим | 30.08.86 | МС | Рівенська | Березне | Динамо | ШВСМ | 0.45.42 | 0.45.30 | 0.44.26 | 13 | Наабережний Ю.Л. |
8 | Худик Михайло | 19.08.84 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 0.44.81 | 0.45.19 | 0.44.74 | 12 | Павлов М.А.,Горунович П.А. |
9 | Ситницький Сергій | 01.07.87 | МС | Рівненська | Дубно | ФСТУ | ШВСМ | 0.46.39 | 0.45.55 | 0.45.05 | 11 | Максимчук А.В. |
Ф- Б 20.06. В- 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
10 | Лахіта Віталій | 30.06.86 | КМС | Рівненська | Дубно | ФСТУ | ШВСМ | 0.48.10 | 0.45.53 | 0.45.77 | 10 | Максимчук А.В. |
11 | Колесник Олександр | 12.08.86 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ | Локомотив | 0.46.74 | 0.46.50 | 0.46.40 | 9 | Москаленко О.А.,Шадров В. |
12 | Шепель Олексій | 13.10.87 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 0.47.53 | 0.48.15 | 0.46.99 | 8 | Габер В.П., Шевченко В.В. |
13 | Матвійчук Микола | 16.04.84 | МС | Рівненська | Березне | Колос | ШВСМ | 0.47.46 | 0.46.98 | 0.47.04 | 7 | Набережний Ю.Л. |
14 | Шевчук Роман | 87 | КМС | Одеська-2 | Южне | ФСТУ | Хімік | 0.46.90 | 0.47.38 | 0.47.47 | 6 | Мурадосилов Е. |
15 | Савін Ігор | 09.12.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ | ШВСМ | 0.47.92 | 0.46.90 | 0.47.90 | 5 | Верчук, Флерчук, Солтик |
16 | Рац Віталій | 83 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-Динамо | ШВСМ | 0.48.23 | 0.47.52 | 0.48.30 | 4 | Шевченко В.В.,Габер В.П., Ковбановський В., Дуднік А.С. |
17 | Гуцалюк Віктор | 20.07.84 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 0.49.93 | 0.49.37 | 0.49.07 | 3 | Напольський К.О., Добротворський В. |
18 | Романович Ігор | 23.03.85 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 0.49.33 | 0.48.50 | 0.49.49 | 2 | Шевченко Т.Ю.,Романович |
19 | Варфолюк Олександр | 20.03.86 | КМС | Рівненська | Дубно | ФСТУ | ШВСМ | 0.50.25 | 0.50.56 | 1 | Максимчук А.В. | |
20 | Коваленко Віктор | 09.08.85 | КМС | Вінницька | Вінниця | Динамо | СДЮШОР | 0.52.67 | 0.58.75 | 1 | Добротворський В.В. | |
21 | Доброштан Сергій | 27.06.87 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ з весл. | 0.58.01 | н/ст. | Габер В.П. | ||
22 | Герасименко Едуард | 87 | КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак | ШВСМ | 0.48.88 | 1 | Сергун С.М. | ||
23 | Бацаєв Євген | 10.11.87 | КМС | Київ-Луцьк | ФСТУ | “Мала Флотилія” – “Олімп” | 0.52.13 | 1 | Шевченко Т.Є.,Ковган В.С. | |||
24 | Палюх Вадим | 87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ | 0.49.09 | 1 | Довбуш А.П.,Солтик О.О. | |||
25 | Гринько Дмитро | 25.06.83 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 0.49.13 | 1 | Шевченко | ||
К-1 200м. Жінки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В + 1,0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Муравйова Ірина | 12.06.85 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | ФСК Хімік | 0.46.65 | 0.44.49 | 20 | Мурадосилов | |
2 | Коваленко Катерина | 13.05.87 | МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 0.47.34 | 0.45.21 | 18 | Кучер П.В. | |
3 | Осмоловська Яна | 07.10.87 | МС | Херсонська | Цюрупинськ | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 0.48.50 | 0.45.84 | 17 | Осмоловська М.І.,Іванов М.І. | |
4 | Мартиненко Дар’я | 19.10.86 | МС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 0.50.26 | 0.46.05 | 16 | Скляренко В.М. | ||
5 | Тертична Ганна | 05.12.86 | МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ з весл. | 0.49.60 | 0.49.49 | 0.47.49 | 15 | Іванов О.К. |
6 | Шихова Лізавета | 15.06.87 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ з весл. | 0.50.82 | 0.47.72 | 14 | Кучер П.В. | |
7 | Рудюк Оксана | 06.01.86 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 0.52.71 | 0.51.49 | 0.49.69 | 13 | Шевцова Л.В. |
8 | Хмелюк Ольга | 23.02.87 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 0.52.42 | 0.52.21 | 0.49.88 | 12 | Рябов, Кравчук |
9 | Жук Людмила | 29.04.84 | МС | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 ОШВСМ | 0.47.14 | Знята предст. | Грязно в В.Г., Дубінін О.С. | ||
10 | Полякова Людмила | 30.04.83 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 0.54.88 | 0.53.14 | 10 | Погорєлов Ю.М., Напольський К.О. | |
11 | Балацир Наталія | 23.12.86 | КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ-2 | 0.56.52 | 0.56.87 | 9 | Козаченко Л.О. | |
12 | Братерська Юлія | 11.12.87 | КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР ФСТУ | 0.58.93 | 0.57.60 | 8 | Черков М.М.,Бистров С.В. | |
13 | Штемпель Олена | 15.07.87 | 1 | Харківська | Харків | Спартак | 1.01.52 | 0.59.60 | 7 | Венгеровський | ||
Капічон Наталія | 25.01.87 | КМС | Київ | МОНУ | ДШВСМ | н/фін. | Трепетьон С.О.,Скляренко В.М. | |||||
К-2 200м. Чоловіки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В +1,0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Бардаш Олександр Баштовий Сергій | 15.04.84 14.10.86 | МС МС | Київська Сумська | Суми | Динамо Спартак | РШВСМ НУФВСУ КДЮСШ Динамо ДЮСШ Україна | 0.34.63 | 0.33.50 | 20 20 | Бобильова М.Р.,Дубінін О.С. Мазур С. | |
2 | Баховський Роман Тищенко Максим | 87 86 | МС МС | Одеська-2 | Одеса Южне | Динамо ФСТУ | ФСК “Хімік” | 0.35.40 | 0.34.22 | 18 18 | Кравчук Маріморич | |
3 | Савін Петро Гавриленко Анатолій | 01.04.83 02.09.84 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Спартак | ШВСМ | 0.35.55 | 0.35.10 | 17 17 | Яремчук В.В., Іванови Яремчук В.В.,Пристайлова Т.В. | |
4 | Портюх Іван Мельничук Едуард | 13.08.87 04.03.87 | КМС КМС | Рівненська | Рівне Березне | ФСТУ Динамо | ШВСМ ШВСМ | 0.36.87 | 0.38.46 | 0.35.31 | 16 16 | Щипців О.І.,Набережний Ю.Л. Набережний Ю.Л.,Андріанов Ю.П. |
5 | Гавриленко Андрій Кравчук Ярослав | 01.01.89 | МС МС | Київська | Вишгород | Динамо Динамо | КОШВСМ-1 -“- | 0.36.14 | 0.35.40 | 15 15 | Бобильова М.Р.,Єленьов Г.Л., Єрмоленко О.В.,Моргун В. | |
6 | Шевченко Юрій Городнюк Деис | 86 87 | КМС КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ ФСТУ | ПО ШВСМ -“- | 0.38.25 | 0.36.43 | 14 14 | Штепа С.О., Кічасов С.О. Кічасов С.О. | |
7 | Коваленко Сергій Ніконов Олександр | 16.06.87 24.10.85 | КМС КМС | Сумська | Суми | Спартак Спартак | ДЮСШ “У” | 0.37.39 | 0.37.27 | 0.36.64 | 26 | Мазур С.В. |
8 | Бас Микола Ошиєвський Роман | 04.02.86 02.06.87 | МС КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР ФСТУ ВУФК | 0.37.25 | 0.36.84 | 12 12 | Даниленко М.С..Анастасьєв О.Г. Анастасьєв О.Г. | |
9 | Пастушок Анатолій Селецький Павло | 19.02.86 11.08.86 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ | 0.40.50 | 0.39.46 | 0.38.65 | 11 11 | Набережний , Яремчук В.В. Яремчук В.В. |
10 | Широхов Володимир Венжега Владислав | 11.11.85 02.03.87 | КМС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР -“- | 0.40.30 | 0.40.23 | 10 10 | Шевцова Л.В. -“- | |
11 | Бойко Сергій Бойко Олександр | 08.01.87 10.01.86 | 1 КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | СДЮШОР | 0.41.07 | 0.40.70 | 9 9 | Богуславський Ю.І. | |
С-2 200м .Чоловіки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В + 1,0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Малюта Денис Малюта Петро | 13.03.86 23.04.87 | МС МС | Одеська-2 | Южне Южне | ЗСУ ЗСУ | ФСК “Хімік” | 0.41.21 | 0.39.80 | 20 20 | Сорокін В.М. | |
2 | Мельничук Костянтин Левченко Олександр | 05.06.87 16.12.87 | КМС КМС | Тернопільська Миколаївська | Тернопіль Миколаїв | ФСТУ Динамо | ШВСМ ШВСМ ВУФК | 0.41.26 | 0.39.99 | 18 18 | Павлов М.А.,Павлюк О. Левченко Н.,Ніколаєва Н.А. | |
3 | Сімонов Кіріл Єфімов Дмитро | 06.04.87 22.06.87 | КМС МС | Одеська-2 | Одеса Южне | ФСТУ Динамо | ФСК “Хімік” ФСК “Хімік” ШВСМ | 0.42.33 | 0.40.52 | 17 17 | Сорокін В.М.,Лесяк Є.В. Маріморич А.А.,Кравчук М. | |
4 | Повх Роман Кондратюк Олександр | 06.08.86 19.03.86 | МС МС | Одеська Хмельницька | Южне Хмельницький | Динамо Динамо | ФСК “Хімік” МЦ ШВСМ | 0.41.93 | 0.41.01 | 16 16 | Мурадосилов Е.. Майстер А.А. | |
5 | Солук Павло Янчук Олексій | 15.01.83 16.01.87 | МС МС | Львівська Хмельницька | Львів Хмельницький | Колос МОНУ | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” ХШВСМ ЦФВУМ | 0.43.31 | 0.41.22 | 15 15 | Ковальчук Я.,Сав”як Б.В. Бундз Р.С.,Дець В.І.,Жиляєв С. | |
6 | Круглов Олександр Куницький Богдан | 15.04.86 30.11.87 | МС КМС | Одеська-1 Одеська-2 | Юний Южне | Динамо Динамо | ФСК Хімік ФСК Хімікі ШВСМ | 0.42.53 | 0.41.43 | 14 14 | Маріморич А.А.,Кравчук М.Є. Маріморич А.А.,Камерілов О.Є. | |
7 | Бібік Ігор Корнелю Володимир | 01.10.86 29.04.84 | КМС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 0.42.95 | 0.42.86 | 0.41.73 | 13 13 | Мінгель М.А.,Баранов А.В.,Григор’єва Н. |
8 | Солтик Сергій Палюх Вадим | 14.12.87 28.01.87 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ ФСТУ | ХМЦФУМ ШВСМ | 0.43.98 | 0.43.40 | 0.42.01 | 12 12 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С., Солтик, Довбуш,Флерчук |
9 | Решетніков Денис Цомпель Вадим | 87 86 | КМС КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ -“- | 0.48.67 | 0.44.03 | 0.42.73 | 11 11 | Кічасов С.О. Мацапура М.І.,Підклада О.В. |
10 | Марасін Олександр Романович Ігор | 20.09.85 85 | КМС КМС | Донецька Волинська | Харцизськ Луцьк | Спартак Колос | КДЮСШ-3 Обл.СДЮШОР “Олімп” | 0.44.40 | 0.44.24 | 10 10 | Бутенко Н.Г.,Шевченко Т.Ю. | |
11 | Коваленко Віктор Герасименко Едуард | 09.08.85 06.04.87 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | Динамо Динамо | СДЮШОР ШВСМ | 0.45.18 | 0.45.00 | 9 9 | Добротворський В.В. Сергун С.М.,Добротворський | |
12 | Калмиков Андрій Мельниченко Руслан | 03.09.83 11.01.85 | МС КМС | Херсонська | Херсон | Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМё | 0.44.30 | 0.49.38 | 8 8 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. -“- | |
К-2 200м. Жінки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Голубоцька Людмила Сорокіна Ольга | 14.08.83 28.01.85 | МС МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” ДЮСШ “Локомотив” | 0.43.38 | 0.40.71 | 20 20 | Москаленко | |
2 | Дубініна Ольга Муравйова Ірина | 01.06.87 12.06.85 | МС МС | Одеська | Київ Южне | ФСТУ Динамо | ШВСМ НУФВСУ СК “Локомотив” ФСК “Хімік” | 0.42.77 | 0.42.57 | 18 18 | Дубінін С.О. Мурадосилов Е.,Качур В.М. | |
3 | Борис Ганна Затули вітер Ольга | 22.07.84 83 | МС МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 | 0.43.96 | 0.43.20 | 17 17 | Приймак В.В.,Мацапура М.І. Мацапура М.І..Затуливітер | |
4 | Іщенко Надія Осмоловська Яна | 11.03.87 07.10.87 | МС МС | Херсонська | Цюрупинськ | ФСТУ ЗСУ | СДЮШОР ФСТУ ВУФК СДЮШОР 1-й яхтклуб ВМФ | 0.45.17 | 0.44.88 | 16 16 | Осмоловська Н.І.,Афанасьєв С.А. Осмоловська Н.І.,Іванов М.І. | |
5 | Калініченко Єлизавета Слюсар Вікторія | 31.07.85 03.08.87 | МС КМС | Полтавська Миколаївська | Полтава Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | ПО ШВСМ МУФК ШВСМ | 0.45.63 | 0.45.10 | 15 15 | Кічасов С.О.,Нагорний В.В. Затули вітер Г.А.,Гайдамака Л. | |
6 | Мамалига Наталія Глущенко Карина | 20.12.87 03.02.87 | КМС КМС | Дніпропетровська | Зеленодолськ Дніпропетровьск | Колос ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ ШВСМ ДЮСШ Локомотив | 0.47.30 | 0.46.31 | 0.45.36 | 14 14 | Гунько,Веретенніков,Рябов Москаленко О.,Гнедаш Ю. |
7 | Гроцька Наталія Литвенчук Людмила | 25.10.87 25.10.87 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Спартак | 0.46.85 | 0.45.88 | 0.45.64 | 13 13 | Майстер А.О. Жиляєва Ю.С.,Жиляєв С.Л. | |
8 | Ганич Мар*яна Мазовська Оксана | 09.01.87 03.09.87 | КМС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 0.47.66 | 0.46.69 | 0.47.13 | 12 12 | Кіндз ера І.,Одноріг А.,Карбівник А. |
9 | Мартиненко Дар*я Слива Олена | 19.10.86 09.10.84 | МС МС | Київ | Динамо ФСТУ | ДШВСМ СДЮШОР СК “Локомотив” ДШВСМ | 0.46.55 | н\ст. | Скляренко В.Н. Топіха В.Л.,Топіха Л.Ф. | |||
10 | Петрухіна Оксана Ба льоха Олена | 27.11.86 15.12.85 | МС КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ Спартак | СДЮШОР ФСТУ ВУФК ШВСМ | 0.46.75 | 0.46.88 | 10 10 | Петрухін М.,Афанасьєв С.А. Коло колов С.В.,Афанасьєв С.А. | |
11 | Полякова Людмила Балацир Наталія | 30.04.83 12.12.86 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ Спартак | СДЮШОР МДЮСШ-2 | 0.50.97 | 0.50.07 | 9 9 | Напольський К.О.,Погорєлов Ю.М. Козаченко Л.О. | |
12 | День губ Юлія Рудь Олена | 14.02.85 27.08.86 | КМС КМС | Дніпропетровська-1 Дніпропетровська-2 | Дніпродзержинськ | МОНУ ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ-1 ШВСМ ДЮСШ “Локомотив” | 0.53.75 | 0.50.56 | 8 8 | Грабко А.Я. Коломієць Г.М. | |
13 | Бреус Ірина Братерська Юлія | 29.08.87 11.12.87 | КМС КМС | Херсонська-2 Херсонська-1 | Херсон | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ФСТУ СДЮШОР ФСТУ ШВСМ | 0.51.23 | 0.50.76 | 7 7 | Черков М.М.,Афанасьєв С.О. Черков М.М.,Бистров С.В. | |
14 | Шутка Світлана Гончарук Наталія | 25.04.83 01.10.85 | ІІ ІІ | Сумська | Суми | МОНУ МОНУ | СумДУ | 1.40.00 | 0.56.61 | 6 6 | Івченко | |
К-4 200м. Чоловіки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В + 1,0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Савін Петро Гавриленко Анатолій Олійник Юрій Ткачук Олександр | 01.04.83 02.09.84 13.01.85 08.06.83 | МС МС МС МС | Хмельницька -“- Одеська Житомирська | Хмельницький -“- Одеса Житомир | Динамо Спартак Динамо Динамо | ШВСМ ШВСМ ШВСМ ФСК “Хімік” ШВСМ | 0.31.14 | 0.31.20 | 20 20 20 20 | Яремчук В.В., Іванови Яремчук В.В.,Пристайлова Т.В. Кравчук М.Є. Бєльський В.В.,Ніколаєв В. | |
2 | Бардаш Олександр Гавриленко Андрій Кравчук Ярослав Пирцу Іван | 15.04.84 13.06.87 01.01.87 14.05.87 | МС МС МС МС | Київська | Динамо Динамо Динамо Динамо | РШВСМ НУФВСУ КДЮСШ Динамо КДЮСШ Динамо СК Локомотив -“- | 0.32.47 | 0.31.44 | 18 18 18 18 | Бобильова М.Р.,Дубінін С.О. Бобильова М.Р.,Єленьов Г.Л. Моргун В.,Ярмоленко О.В. Єленьов Г.Л.,Буга Ю.Ф. | ||
3 | Сінегрибов Віталій Шмалько Костянтин Літвицький Володимир Сапаров Андрій | 19.04.85 31.05.85 23.06.85 22.06.86 | МС МС МС МС | Одеська-1 | Южне Одеса Южне Одеса | ЗСУ Динамо Динамо Динамо | ФСК “Хімік” ФСК “Хімік” ШВСМ -“- -“- | 0.31.26 | 0.31.92 | 17 17 17 17 | Качур В.М.,Шевченко,Сорокін В.М. Кравчук М.Є., Лесяк Є.В.,Безкровний О.Л. Акімов, Мурадосилов Е.Я.,Кравчук М.Є. Безкровний О.Л.,Прєснов А.В.,Кравчук М.Є. | |
4 | Мельничук Едуард Войчук Микола Козак Роман Портюх Іван | 04.03.87 11.12.87 12.11.86 13.08.87 | КМС КМС КМС КМС | Рівненська Рівненська Львівська Рівненська | Березне -“- Львів Рівне | Динамо Динамо ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ШВСМ ШВСМ СДЮШОР “Добротвір” ШВСМ | 0.33.14 | 0.32.80 | 16 16 16 16 | Набережний Ю.Л. Андріанов Ю.П Набережний Ю.Л. Макар І. Щипців О.І. | |
5 | Бас Микола Варивода Євген Бабечко Юрій Кобевко Сергій | 04.02.86 17.11.83 28.09.86 17.11.83 | МС МС МС МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ Спартак ФСТУ ЗСУ | ШВСМ СДЮШОР ФСТУ ШВСМ ШВСМ СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 0.32.86 | 0.33.47 | 15 15 15 15 | Даниленко Н.С.,Анастасьєв О.Г. Коло колов С.В.,Анастасьєв О.Г. Барболін С.В. Кравченко В.І.,Анастасьєв О.Г. | |
6 | Шевченко Юрій Городнюк Денис Хоменко Сергій Стоянов Дмитро | 86 87 87 87 | КМС КМС КМС КМС | Полтавська -“- -“- -“- | Полтава -“- -“- -“- | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ПО ШВСМ -“- -“- -“- | 0.33.75 | 0.43.62 | 0.34.11 | 14 14 14 14 | Штепа С.О., Кічасов С.О. Кічасов С.О. -“- Мацапура В.І..Подклада О.В. |
7 | Скляренко Сергій Леденьов Андрій Клименко Олександр Цуркан Віталій | 05.03.85 13.09.84 03.09.87 09.03.84 | КМС КМС МС МС | Миколаївська | Київ -“- -“- Миколаїв | Динамо Динамо ФСТУ ФСТУ | ДШВСМ Локомотив Локомотив ДШВСМ СК “Олімп” ДЮСОК | 0.33.74 | 0.34.39 | 13 13 13 13 | Скляренко В.Н. -“- Клименко ,Топіха В.Л. Левченко | |
8 | Бойко Сергій Бойко Олександр Гілевич Віктор Шелуженко Віталій | 08.01.87 10.01.86 21.07.86 21.07.87 | 1 КМС 1 КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак Колос Спартак | СДЮШОР -“- МДЮСШ-2 СДЮШОР | 0.36.98 | 0.35.87 | 0.35.74 | 12 12 12 12 | Богуславський Ю.І. -“- Козаченко Л.О.,Пугач Л.А. Напольський К.О. |
9 | Надточий Анатолій Косотуров Євген Шепелев Сергій Рогожин Дмитро | 17.01.85 17.06.87 21.02.87 05.11.85 | КМС КМС КМС КМС | Херсонська -2 -“- Херсонська-1 | Цюрупинськ Херсон -“- -“- | ФСТУ Спартак ЗСУ ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ-2 СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС ШВСМ | 0.35.94 | 0.34.91 | 0.36.22 | 11 11 11 11 | Кравченко В.І.,Анастасьєв О.Г. Коло колов С.В. Анастасьєв О.Г. Барболін С.В. Воробйов В.В.,Бистров С.В. |
10 | Черняєв Максим Коновалов Ігор Морящій Євген Штихно Віталій | 30.05.87 11.12.86 26.10.87 01.11.87 | КМС КМС 1 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ -“- Дніпродзержинськ Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ МОНУ МОНУ | ДОШВСМ Локомотив -“- ДЮСШ-1 ДЮСШ-8 | 0.36.23 | 0.36.40 | 10 10 10 10 | Шаманець О.А.,Нурова О.А., Турпітка А.Т. Грабко А.Я. Задрановський Ю.Я.,Ю.Ю. | |
11 | Пастушок Анатолій Селецький Павло Кушта Микола Данюк Олександр | 19.02.86 11.08.86 28.10.87 05.11.87 | КМС КМС КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак МОНУ МОНУ | ШВСМ ШВСМ МЦФВУМ -“- | 0.36.79 | 0.40 | 9 9 9 9 | Набережний , Яремчук В.В. Яремчук В.В. Мищук А.М.,Успенська Л. Міщук А.М.,Данюк О.П. | |
С-4 200м. Чоловіки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Максимчук Олекандр Голубов Олександр Круглов Олександр Куницький Богдан | 08.02.83 22.03.85 15.04.86 30.11.87 | МС КМС МС КМС | Рівненська Одеська-1 | Дубно Вілково Южне Южне | ЗС Динамо Динамо Динамо | ШВСМ ФСК “Хімік” ШВСМ ФСК “Хімік” ФСК Хімік ШВСМ | 0.35.66 | 20 20 20 20 | Максимчук,Лурци-Огли Маріморич А.А.,Голубов А.К.,Кравчук М.Є. Маріморич А.А.,Кравчук М.Є., Маріморич,Камерілов | ||
2 | Ісаков Юрій Ісаков Олександр Симонов Кирило Андрєєв Артем | 21.07.86 16.01.85 06.04.87 02.05.87 | МС МС МС МС | Одеська-1 -“- -“- -“- | Южне | Динамо Динамо ФСТУ Динамо | Хімік ШВСМ -“- -“- Хімік ШВСМ | 0.36.42 | 18 18 18 18 | Маріморич А.А.,Щиченко,Кравчук М -“- Сорокін Маріморіч А.А.,Андрєєв В. | ||
3 | Єфімов Д. Малюта Д. Малюта П. Бабенко Д. | 22.06.87 23.03.86 13.04.87 27.02.83 | МС МС МС МС | Одеська-2 | Южне | Динамо ЗСУ ЗСУ ЗСУ | 0.36.62 | 17 17 17 17 | Маріморич Сорокін Сорокін Сорокін | |||
4 | Касаткін Олександр Рац Віталій Цомпель Вадим Корнелюк Володимир | 14.06.83 31.10.83 17.06.86 29.04.84 | МС МС КМС КМС | Полтавська Черкаська Полтавська Чернігівська | Комсомольськ Черкаси Комсомольськ Чернігів | ФСТУ Динамо ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ШВСМ ДЮСШ-3 СДЮШОР | 0.37.43 | 16 16 16 16 | Мацапура Н.І.,Ковбановський В.С. Дуднік Мацапура,Підклада Мінгель М.А.,Баранов А.В. | ||
5 | Калмиков Андрій Мельниченко Руслан Середенко Сергій Хмельов Сергій | 03.09.83 11.03.85 12.08.84 23.02.86 | МС КМС КМС КМС | Херсонська -“- -“- Донецька | Херсон -“- -“- Донецьк | Спартак Спартак ФСТУ Спартак | ШВСМ ШВСМ ДЮСШ Зугрес | 0.38.50 | 15 15 15 15 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. -“- Кравченко А.С.,Чупілов О.О. Бутенко М.Г. | ||
6 | Мельничук Костянтин Левченко Олександр Шишко Маким Янчук Олексій | 05.06.87 16.12.87 24.04.85 16.01.87 | КМС КМС КМС МС | Тернопільська Миколаївська -“- Хмельницька | Тернопіль Миколаїв -“- Хмельницький | ФСТУ Динамо Динамо МОНУ | ШВСМ ШВСМ ВУФК ШВСМ ХШВСМ ЦФВУМ | 0.38.69 | 14 14 14 14 | Павлов М.А.,Павлюк О. Левченко Н.,Ніколаєва Л.А. Ніколаєв Є.П.,Ніколаєв С.П. Жиляєв С. | ||
7 | Гринько Дмитро Назарук Дмитро Марковський Андрій Савін Ігор | 25.06.83 26.10.87 21.03.87 25.04.87 | КМС КМС МС КМС | Волинська -“- -“- Хмельницька | Луцьк Ковель -“- Хмельницький | Колос ФСТУ Колос ФСТУ | ШВСМ обл..СДЮШОР “Олімп” ШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” Обл.СДЮШОР “Олімп” ШВСМ ШВСМ | 0.39.03. | 13 13 13 13 | Шевченко,Верчук Камерілов Семенюк, Флерчук,Верчук | ||
К-4 200м. Жінки | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В+1,0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Півовар Марина Затули вітер Ольга Коваленко Катерина Голубоцька Людмила | 10.06.86 83 13.05.87 14.08.83 | МС МС МС МС | Полтавська -“- Черкаська Дніпропетровська | Комсомольськ -“- Черкаси Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ-3 -“- ЦОП ДЮСШ “Локомотив” | 0.35.28 | 20 20 20 20 | Мацапура М.І.,Кучер П.В. Мацапура М.І.,Затули вітер Кучер П.В., Москаленко О.А. | ||
| ||||||||||||
2 | Смахтіна Ольга Муравйова Ірина Дубініна Ольга Непомняща Ганна | 13.03.87 12.06.85 01.06.86 18.07.87 | КМС МС МС МС | Одеська Одеська | Київ Одеса Київ Одеса | ФСТУ Динамо ФСТУ ФСТУ | ДШВСМ ФСК “Хімік” ДШВСМ СК “Локомотив” ФСК “Хімік” | 0.36.53 | 18 18 18 18 | Трепетьон С.О. Мурадосилов Е.Я.,Кравчук М.Є. Дубінін С.О. Шевченко О.В.,Качур В.М. | ||
3 | Мамалига Наталія Сорокіна Ольга Глущенко Карина Шихова Єлизавета | 20.12.87 85 03.02.87 30.06.87 | КМС МС КМС КМС | Дніпропетровська -“- -“- Черкаська | Зеленодольськ Дніпропетровськ -“- Черкаси | Колос ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДОШВСМ ДОШВСМ ДЮСШ “Локомотив” -“- ДЮСШ | 0.38.25 | 17 17 17 17 | Гунько В.,Веретенніков О. Москаленко А.А. Гнєдаш Ю. Кучер П.В. | ||
4 | Калініченко Єлизавета Мартиненко Дар’я Слива Олена Слюсар Вікторія | 31.07.85 19.10.86 09.10.84 20.08.87 | МС МС МС КМС | Полтавська Миколаївська | Полтава Київ Київ Миколаїв | ФСТУ Динамо ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ ДШВСМ ДШВСМ Локомотив ВУФК | 0.38.55 | 16 16 16 16 | Кічасов С.О.,Нагорний Скляренко Топіха Затули вітер | ||
5 | Петрухіна Оксана Ба льоха Олена Іщенко Надія Осмоловська Яна | 27.11.86 15.12.85 11.03.87 07.10.87 | МС КМС МС МС | Херсонська -“- Херсонська -“- | Херсон -“- Херсон Цюрупинськ | ФСТУ Спартак ФСТУ ЗСУ | СДЮШОР ФСТУ ВУФК ШВСМ СДЮШОР ФСТУ ВУФК СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМФ | 0.39.08 | 15 15 15 15 | Петрухін М.,Афанасьєв С.А. Коло колов С.В.,Афанасьєв С.А. Осмоловська Н.І.,Афанасьєв С.А.,Осмоловська Н.І.,Іванов | ||
6 | Гнатюк Карина Чеханюк Ольга Ганич Марьяна Мазовська Оксана | 18.08.85 17.04.87 08.01.87 03.09.87 | КМС МС КМС КМС | Волинська -“- Львівська -“- | Луцьк Луцьк Львів Львів | Колос Колос Колос Колос | ШВСМ Обл.СДЮШОР “Олімп” -“- ШВСМ ДЮСШ “Веслярик” -“- | 0.39.89 | 14 14 14 14 | Шевченко -“- Верчук,Одноріг Кіндз ера,Карбівник | ||
К-1 1000 м юніори 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 20.06. В- 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Харітонов Олег | 02.08.88 | МС | Одеська - | Южне | Динамо | КСЛІ ФСК Хімік | 4.02.05 | 3.49.00 | 20 | Мариморич А.А. Куруз В.Є. | |
2 | Гайдамака Михайло | 28.02.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ВУФК | 3.56.07 | 3.51.25. | 18 | Цуканова Л.В. Шевченко О. | |
3 | Монастирський Андрій | 04.06.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 4.08.75 | 4.10.66 | 3.51.51 | 17 | Куземко В.С. |
4 | Сенкевич Олександр | 16.05.89 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 4.13.25 | 4.11.01 | 3.53.64 | 16 | Богуславський Ю.І., |
5 | Іванченко Ігор | 15.12.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | МОН-С | СДЮШОР ВУФК | 4.07.63 | 4.13.09 | 3.55.56 | 15 | Сімонов О.Г.,Трофіменко В.С, Моторний С. |
6 | Пивоваров Андрій | 07.09.88 | КМС | Одеська | Южне | ФСТУ | Хімік | 4.07.01 | 4.01.66 | 14 | Мальков С.А.,Христинко | |
7 | Сачковський Андрій | 19.06.88 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ВУФК | 4.14.32 | 4.11.90 | 4.01.89 | 13 | Цуканова Л.В. Шевченко О. |
8 | Андрєєв Олександр | 20.03.88 | КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | ШВСМ | 4.12.59 | 4.12.17 | 4.02.11 | 12 | Черков М.М.,Бистров С.В. |
9 | Бойчук Сергій | 21.09.90 | КМС | Чернівецька | Новодністровськ | ФСТУ | СДЮШОР “Авангард” | 4.13.12 | 4.13.80 | 4.04.50 | 11 | Осипенко О.І. |
Ф-Б 19.06. В- 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
10 | Ясненко Вячеслав | 28.03.89 | КМС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 4.12.89 | 4.12.61 | 4.15.25 | 10 | Сніжко С.С.,Рожков Ю.А. |
11 | Смалюга Сергій | 17.04.89 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 4.19.47 | 4.19.44 | 4.16.60 | 9 | Базилевська О.І. |
12 | Турищев Валентин | 27.03.89 | 1 | Полтавька | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 4.15.79 | 4.23.47 | 4.19.11 | 8 | Мацапура М.І.,Підклада О.В. |
13 | Товпишко Олег | 23.08.89 | І | Київська | Б.Церква | Динамо | ДЮСШ Зміна | 4.21.35 | 4.21.81 | 4.20.18 | 7 | Архипенко, Баховський |
14 | Левицький Назар | 06.02.88 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 4.19.12 | 4.23.70 | 4.21.44 | 6 | Андріанов Ю.П. |
15 | Єрьоменко Ігор | 01.05.90 | 1 | Херсонська | Цурюпинськ | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 4.17.04 | 4.21.19 | 4.22.44 | 5 | Кравченко В.І.,Анастасьєв О.Г. |
16 | Пилипенко Вадим | 19.08.88 | 1 | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 4.25.71 | 4.24.65 | 4.26.39 | 4 | Базилевська О.І. |
17 | Заєць Станіслав | 17.07.89 | І | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 4.17.37 | 4.25.98 | 4.38.98 | 3 | Цинкуш А.В. Кусков В.В. |
18 | Гринюк Олег | 09.08.90 | ІІ | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР Олімп | 4.27.44 | 4.24.94 | 4.42.12 | 2 | Шевченко, Клімова |
19 | Снісар Валерій | 07.11.89 | ІІІ | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 4.26.34 | 4.35.71 | 1 | Мацапура О.Н. | |
20 | Березюк Григорій | 27.05.88 | КМС | Вінницька | Ладижин | Динамо | СДЮШОР | 4.24.43 | 4.32.85 | 1 | Іванов Г.Ф. Іванова Л.Г. | |
21 | Гороховський Георгій | 10.03.90 | ІІ | Київ | Спартак | ЦДЮСШ Спартак | 4.30.71 | 4.36.59 | 1 | Очеретяний І.І. | ||
22 | Козаченко Кирило | 29.10.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 4.35.73 | 1 | Сімонов О.Г. Луценко В.А. | ||
23 | Ощудляк Мирослав | 23.11.88 | КМС | Львівська | Львів | МОНУ | ШВСМ ДЮСШ-3 | 4.36.75 | 1 | Дацьків | ||
24 | Пустовий Дмитро | 24.10.89 | 1 | Донецька | Маріуполь | ФСТУ | ДЮСШ “Азовсталь” | 4.53.31 | 1 | Венгер З.М.,Коньков О.О. | ||
С-1 1000м. Юніори 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 20.06. В- 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Горунович Назар | 09.11.88 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 4.27.55 | 4.22.95 | 4.13.00 | 20 | Горунович П.А. |
2 | Шкоян Денис | 06.03.88 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ ЦФВУМ | 4.32.81 | 4.30.50 | 4.15.45 | 18 | Майстер А.О. |
3 | Вергелес Віталій | 15.11.89 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик | 4.33.89 | 4.31.04 | 4.15.69 | 17 | Ковальчук, Бундз, Дець, Сав*як |
4 | Біленький Олександр | 18.07.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | Спартак | ВУФК | 4.34.37 | 4.35.95 | 4.17.85 | 16 | Ніколаєв Є.П. Ніколаєв В.П. |
5 | Камерілов Денис | 24.07.89 | КМС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ | 4.52.56 | 4.26.71 | 4.19.72 | 15 | Камері лов О.Є.,Семенюк Ф. |
6 | Кошкін Олег | 12.08.89 | КМС | Одеська | Одеса | ФСТУ | Хімік ШВСМ | 4.34.29 | 4.27.25 | 4.27.99 | 14 | Маріморич А.А..Преснов О.В. |
7 | Адамович Олександр | 09.10.89 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 4.34.96 | 4.34.41 | 4.30.79 | 13 | Нікітенко С.О. |
8 | Верчук Ігор | 25.09.88 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 4.35.72 | 4.31.53 | 4.37.00 | 12 | Верчук |
9 | Борушок Андрій | 16.02.88 | КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК “Альбатрос” | 4.43.68 | 4.35.82 | 4.45.33 | 11 | Батомункоєв С.А. | |
Ф-Б 19.06. В-0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
10 | Шмагун Павло | 11.09.88 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 4.48.47 | 4.32.67 | 4.43.23 | 10 | Мінгель М.А.Баранов,Григорьєва |
11 | Апшай Максим | 02.07.89 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.35.82 | 4.40.00 | 4.49.05 | 9 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. |
12 | Грицай Юрій | 88 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ШВСМ | 4.36.12 | 4.42.97 | 4.52.60 | 8 | Габер В.П. |
13 | Кондратюк Микола | 12.01.88 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ ЦФВУМ | 4.30.54 | 4.27.87 | 4.56.80 | 7 | Майстер А.О. |
14 | Генсля Павло | 22.07.88 | І | Рівненська | Березне | Динамо | БЛІСП | 4.39.51 | 4.43.68 | 4.58.29 | 6 | Набережний Ю.Л. |
15 | Ґедзь Олександр | 19.10.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ | ЦФВУМ | 4.43.83 | 4.38.83 | 4.58.69 | 5 | Жиляєв С., Жиляєва Н. |
16 | Голубов Максим | 13.02.89 | КМС | Рівненська | Дубно | Динамо | ШВСМ | 4.45.63 | 4.49.97 | 5.09.69 | 4 | Максимчук А.В. |
17 | Морозов Антон | 27.02.88 | КМС | Донецька | Харцизськ | Спартак | ДЮСШ м.Зугрес | 4.42.58 | 4.57.71 | 5.20.26 | 3 | Бутенко Н.Г. |
18 | Рубан Олександр | 23.08.88 | КМС | Житомирська | Житомир | Спартак | ОШВСМ | 4.43.14 | 4.46.57 | 5.24.39 | 2 | Ніколаєв В.В. |
19 | Цимбалюк Анатолій | 15.08.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ ЦФВУМ | 4.42.96 | 4.52.45 | 1 | Майстер А.О. | |
20 | Онуфрієнко Ігор | 01.08.88 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 4.36.85 | 4.54.62 | 1 | Прохорук | |
21 | Мишко Сергій | 09.11.88 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 4.42.43 | 5.01.95 | 1 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. | |
22 | Цибульській Ігор | 16.04.89 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 4.57.58 | 4.53.61 | 1 | Верчук І.В. | |
23 | Лапенко Андрій | 01.12.89 | 1 | РК Крим | Севастополь | ФСТУ | ДЮСШ “Чайка” | 4.58.82 | 5.01.49 | 1 | Нікітенко В.В.,Нікітенко І.Т. | |
24 | Пеньковський Володимир | 01.03.89 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОНУ | ДЮСШ-8 | 4.45.02 | 5.02.91 | 1 | Климов О. | ||
25 | Крепець Дмитро | 13.01.89 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 4.57.50 | 5.02.97 | 1 | Ханчевський Ю.М., | |
26 | Руденко Андрій | 15.01.90 | ІІ | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 4.43.21 | 5.09.40 | 1 | Ткачов О.Д. | |
27 | Док сич Іван | 31.01.89 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик | 4.57.25 | 5.12.12 | 1 | Ковальчук, Сав*як,Бундз,Дець | |
28 | Вардугін Віктор | 13.03.89 | 1 | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 5.02.04 | 1 | Сніжко С.С.,Рожков Ю,О. | ||
29 | Аввалов Артем | 06.01.89 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.59.48 | 1 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. | ||
30 | Приймак Дмитро | 11.02.88 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ “Спартак” | 4.55.04 | 1 | Завілинський А.С. | |||
31 | Ходирєв Валентин | 10.11.89 | 1 | Волинська | Луцьк | Колос | Обл.СДЮШОР Олімп | 5.02.72 | 1 | Шевченко, Мухаметаліна | ||
32 | Волчук Ігор | 22.03.89 | КМС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ Обл..СДЮШОР Олімп | 4.56.41 | 1 | Камерілов О.Є.,Семенюк Ф. | ||
К-1 1000м. Юніорки 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 20.06. В- 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Бурнос Наталія | 31.05.89 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | ШВСМ | 4.39.53 | 4.28.21 | 20 | Пугач Л.А. Сергун С.М. | |
2 | Василевська Марія | 08.01.89 | МС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 4.39.36 | 4.29.93 | 18 | Шевченко , Мухаметаліна | |
3 | Василенко Ганна | 03.12.88 | КМС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ЗШВСМ СОК ОП ЗаАЕС | 4.40.74 | 4.31.31 | 17 | Снєжко С.С. Рожков Ю.А. | |
4 | Колесник Олена | 14.08.88 | КМС | Одеська | Одеса | ФСТУ | ФСК Хімік ШВСМ | 4.42.82 | 4.36.14 | 16 | Мариморич А.А. Жил кін О.Л. | |
5 | Ясненко Ірина | 19.02.90 | КМС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | СОК ОП ЗАЕС | 4.42.15 | 4.38.66 | 15 | Снєжко С.С., Рожков Ю.А. | |
6 | Нитяжук Наталія | 24.10.88 | КМС | Вінницька | Бершадь | Колос | ШВСМ | 4.48.90 | 4.38.86 | 14 | Пугач С.А., Добротворський В. | |
7 | Панфьорова Тетяна | 03.06.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | МОНУ | КДЮСШ Комунар ВУФК | 4.52.54 | 4.52.78 | 4.42.52 | 13 | Сімонов О.Г.,Моторний С. |
8 | Волкопялова Дар’я | 10.03.88 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ШВСМ | 4.46.25 | 4.52.48 | 4.43.75 | 12 | Затули вітер Г.А., Федоренко О.Г |
9 | Міненко Марія | 01.08.88 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 4.59.70 | 4.53.70 | 4.49.77 | 11 | Шевцова Л.В. |
10 | Осадча В. | 10.12.89 | КМС | Київ | СДЮШОР Локомотив | 5.17.12 | 4.54.30 | 10 | Пирцу | |||
11 | Гроцька Олена | 08.02.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ ЦФВУМ | 5.00.55 | 5.00.27 | 9 | Майстер А.О. | |
12 | Вдовина Тетяна | 12.07.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | МОНУ | ДЮСШ-2 ВУФК | 5.31.38 | 5.41.66 | 8 | Трофіменко В.С., Духані на О. | |
К-2 1000м. Юніори 1988-89 р.н. | ||||||||||||
А 20.06. В- 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Вакуленко Сергій Харитонов Олег | 29.01.89 02.08.88 | МС МС | Миколаївська Одеська | Миколаїв Южне | ФСТУ Динамо | СДЮШОР ВУФК ФСК Хімік КСЛІ | 3.40.57 | 3.32.46 | 20 20 | Сімонов О.Г. Табала Л.Г. Маріморіч А.А. Куруз В. | |
2 | Чебу Олександр Левенець Вячеслав | 05.04.89 30.06.89 | КМС КМС | Одеська | Южне Одеса | ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік ФСК Хімік | 3.43.92 | 3.35.54 | 18 18 | Мальков С.А.,Цикош О.М. Мальков С.А.,Лесяк Є.В, | |
3 | Дикун Антон Іванов Максим | 10.06.90 16.11.89 | КМС КМС | Херсонська | Херсон Цюрупинськ | ФСТУ ЗСУ | СДЮШОР ФСТУ ВУФК СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 3.44.36 | 3.52.84 | 3.35.80 | 17 17 | Єрьоменко В.Б.Анастасьєв О.Г. Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. |
4 | Лілик Олександр Каратаєв Вячеслав | 25.04.88 16.11.88 | КМС КМС | Полтавська Дніпропетровська-1 | Полтава Дніпродзержинськ | ФСТУ МОНУ | ШВСМ ДОУФК | 3.43.05 | 3.36.33 | 16 16 | Кічасов О.А.,Кострома Т.В. Цопікова Т.А. Гунько В.Д.Грабко | |
5 | Гайдамака Михайло Сачковський Андрій | 28.02.89 19.06.88 | КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | ВУФК ВУФК | 3.47.52 | 3.36.54 | 15 15 | Цуканова Л.В.,Шевченко О.В. | |
6 | Редьква Андрій Монастирський Андрій | 05.05.88 04.06.88 | МС МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 3.46.05 | 3.37.13 | 14 14 | Куземко В.С. | |
7 | Кодієвьский Дмитро Полякова Артур | 13.12.88 31.08.89 | 1 1 | Одеська | Южне Вілково | ФСТУ ФСТУ | Хімік | 4.01.44 | 3.50.90 | 13 13 | Мальков С.А.,Лесяк Є.В. Мальков С.А.,Голубов А.К. | |
8 | Кіреєв Кирило Мордань Роман | 26.10.88 09.11.88 | ІІ ІІ | Дніпропетровська-2 | Дніпропетровськ | МОНУ МОНУ | ДЮСШ-8 -“- | 4.07.83 | 3.59.22 | 3.55.08 | 12 12 | Дзигульський А.І. |
9 | Пригульський Іван Шевчук Микола | 05.05.89 03.03.89 | І І | Київська | Фастівський | Колос Колос | КОІСП -“- | 4.10.02 | 4.01.80 | 4.11.17 | 11 11 | Соловйов В.С. Литвинська З.Г. |
10 | Джига Артем Овчаренко Антор | 07.07.90 30.07.90 | І І | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОНУ МОНУ | ДЮСШ-8 -“- | 4.15.15 | 4.03.75 | 10 10 | Джига, Коряк, Овчаренко | |
11 | Матяж Михайло Каракулін Анатолій | 01.01.90 06.08.90 | КМС КМС | Київ | ФСТУ МОНУ | КСЛІ СДЮШОР Локомотив КСЛІ ЦДЮСШ Спартак | 4.16.38 | 4.13.89 | 9 9 | Ярмоленко О.В. Клібайс В.А. Куруз В.Ю. | ||
12 | Довга ніч Михайло Кривопиша Віталій | 17.02.90 28.06.90 | ІІ І | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 4.20.44 | 4.18.06 | 8 8 | Базилевська О.І. | |
13 | Савенко Євген Адушкін Роман | 13.03.88 10.02.88 | ІІ ІІ | Черкаська | Черкаси | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ з веслування | 4.34.42 | 4.28.98 | 7 7 | Кравчук А. | |
14 | Мулін Єгор Мілютін Артем | 07.03.90 24.02.90 | І І | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОНУ МОНУ | ДЮСШ-8 -“- | 4.32.19 | 4.29.32 | 6 6 | Задрановський Ю. Гунько В. Цопікова Т. Задрановський Ю.Ю | |
Бак Ігор Колосовський Микола | 25.11.88 11.01.89 | КМС КМС | Чернівецька Хмельницька | Дністровськ Хмельницький | МОНУ | МЦФВУМ | 3.48.97 знята | Осипенко С. Мищук А.М. | ||||
С-2 1000м. Юніори 1988-89 р.н. | ||||||||||||
А 20.06. В- 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Бєлєнький Антон Сажай Борис | 16.07.88 19.01.88 | КМС МС | Херсонська Одеська | Херсон Одеса | Спартак Динамо | ВУФК ФСК Хімік | 4.12.00 | 3.53.89 | 20 20 | Кравченко А.С., Маріморич А.А. Жил кін О.Л. | |
2 | Кривошеєнко Дмитро Троцюк Володимир | 19.03.88 26.04.88 | КМС МС | Миколаївська Волинська | Миколаїв Ковель | Спартак ФСТУ | ВУФК ШВСМ СДЮШОР Ковельсільмаш | 4.21.15 | 4.03.93 | 3.54.15 | 18 18 | Ніколаєв Є.П., Петрухін В.М. Прохорук В. |
3 | Скороход Олександр Лапюк Максим | 12.02.89 11.08.89 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | Спартак Колос | ВУФК ДЮСШ-2 | 4.15.37 | 4.03.58 | 17 17 | Кравченко А.С. Харченко Л.П. Андрущенко С.В. | |
4 | Манченко Ігор Сірик Дмитро | 24.08.88 30.09.89 | КМС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР -“- | 4.15.61 | 4.05.15 | 16 16 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. -“- | |
5 | Гаврилейко Ігор Крижанівський Павло | 15.06.90 03.03.90 | КМС КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ ФСТУ | ОСДЮШОР Ковельсільмаш -“- | 4.16.59 | 4.23.41 | 4.07.83 | 15 15 | Верчук |
6 | Лук’янець Олександр Осійчук Василь | 04.04.89 08.01.88 | КМС КМС | Рівненська | Дубно | МОНУ МОНУ | ШВСМ ШВСМ | 4.15.86 | 4.09.13 | 14 14 | Максимчук А. | |
7 | Каланчук Андрій Стерницький Андрій | 08.04.90 27.01.90 | І І | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ МОНУ | МЦФВУМ -“- | 4.29.82 | 4.18.39 | 13 13 | Жиляєва Ю. Жиляєв С. | |
8 | Лапенко Андрій Стельмах Віктор | 01.12.89 13.01.89 | 1 1 | Дніпропетровська-1 | Севастополь Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Чайка” ДО ШВСМ ДЮСШ “Локомотив” ФСТУ | 4.33.44 | 4.26.81 | 4.19.40 | 12 12 | Нікітенко В,В..Нікітенко І.Т. Шаманець,Нурова,Турпітка |
9 | Дікалов Сергій Ніколаєнко Андрій | 10.01.88 14.11.88 | 1 КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР СДЮШОР | 4.28.45 | 4.30.12 | 11 11 | Мінгель М.А.,Баранов А.В.Григорьєва -“- | |
10 | Ступка Микола Морозов Антон | 25.05.90 27.02.88 | І КМС | Дніп-ська -1 Донецька | Зеленодольськ Зугрес | ФСТУ Спартак | ДЮСШ УФК ДЮСШ | 5.02.69 | 4.27.21 | 10 10 | Веретенніков, Гунько, Бондарюк Бутенко | |
11 | Руденко Андрій Іванов Олександр | 15.01.90 27.07.89 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ШВСМ | 5.13.40 | 4.50.54 | 9 9 | Ткачов О. | |
12 | Чорний Дмитро Чорний Валерій | 01.01.88 01.06.89 | І І | Дніп-ська -1 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Локомотив | 5.00.96 | 4.56.04 | 8 8 | Нурова О.А. Шаманець О. Турпітка А.Т. | |
К-2 1000м. Юніорки 1988-89 р.н. | ||||||||||||
А 20.06. В- 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Алтухова Марія Фальшовнік Світлана | 15.09.89 03.05.88 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ МОНУ | ЦФВУМ -“- | 4.26.37 | 4.04.20 | 20 20 | Жиляєв С.Жиляєва Н -“- | |
2 | Корольова Інна Бурнос Наталія | 30.06.89 31.05.89 | МС МС | Вінницька | Вінниця Бершадь | Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ | 4.22.95 | 4.07.90 | 18 18 | Сергун С.М.,Бутенко С.Л. Пугач Л.А., Сергун С.М. | |
3 | Венгер Лілія Костюченко А. | 05.01.88 24.04.90 | КМС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик СДЮШОР Веслярик ЛУФК | 4.25.72 | 4.10.23 | 17 17 | Кіндз ера І., Карбівник А., Одноріг А. | |
4 | Ланова Ганна Бутенко Ірина | 16.02.89 09.08.88 | МС МС | Вінницька | Вінниця-Бершадь Вінниця | Спартак Спартак | СДЮШОР -“- | 4.25.97 | 4.16.90 | 16 16 | Бутенко С.Л. -“- | |
5 | Панфьорова Тетяна Нитяжук Наталія | 03.06.89 24.10.88 | КМС КМС | Миколаївська Вінницька | Миколаїв Бершадь | МОН-С Колос | ВУФК | 4.33.15 | 4.18.19 | 15 15 | Сімонов О.Г.,Моторний С.В..Пугач Л.А. | |
6 | Верчук Вікторія Малашевська Світлана | 17.08.90 20.09.90 | КМС КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ ФСТУ | ОСДЮШОР Ковельсільмаш -“- | 4.34.72 | 4.26.81 | 14 14 | Верчук | |
7 | Хомич Олександра Барановська Марія | 88 88 | КМС КМС | Полтавська Миколаївська | Полтава Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ УФК | 4.96.77 | 4.39.46 | 4.26.31 | 13 13 | Кічасов С.О.,Нікітенко В.В. Федоренко А.Г. |
8 | Гутник Наталія Гутник Олена | 25.07.90 25.07.90 | КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ВУФК -“- | 4.43.18 | 4.42.73 | 4.33.05 | 12 12 | Сімонов О.Г. Луценко В.А. |
9 | Гірняк Світлана Савицька Ольга | 08.12.89 01.02.89 | І КМС | Львівська | Львів | МОНУ Колос | СДЮШОР -3 ЛУФК СДЮШОР Веслярик ЛУФК | 6.15.88 | 4.47.57 | 4.34.44 | 11 11 | Даньків, Карбівник А., Одноріг А., Кіндз ера І., Гривняк Р. |
10 | Зайцева Ірина Бодняк Олена | 26.04.90 14.06.90 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ МОНУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ДЮСШ-2 | 4.41.22 | 4.53.58 | 10 10 | Нікітенко С.О. Кирюхін Г.Т. | |
11 | Бацаєва Єля Булейченко Валентина | 10.03.88 08.10.88 | І КМС | Київ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Мала флотилія , Олімп ДЮСШ Мала флотилія | 5.02.23 | 4.55.50 | 9 9 | Шевченко Т.Ю. Ковган В.С. Ковган В.С. | ||
К-4 1000м. Юніори 1988-89 р. н. | ||||||||||||
А 20.06. В- 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Романюк Олег Монастирський Андрій Редьква Андрій Іванченко Ігор | 31.01.88 04.06.88 05.05.88 15.12.89 | КМС МС МС КМС | Тернопільська -“- -“- Миколаївська | Тернопіль -“- -“- Миколаїв | ФСТУ ФСТУ ФСТУ МОНУ | ДЮСШ Буревісник ШВСМ -“- -“- СДЮШОР з б-би ВУФК | 3.11.78 | 20 20 20 20 | Куземко В.С. -“- -“- Сімонов О.Г. Трофіменко Моторний | ||
2 | Коротаєв В’ячеслав Бак Ігор Труба Ігор Лілик Олександр | 16.11.88 25.11.88 21.08.88 08.11.88 | КМС КМС КМС КМС | Дніпропетровська-1 Чернівецька Полтавська | Дніпропетровськ Чернівці Київ Полтава | МОНУ ФСТУ ФСТУ Колос | ДЮСШ-1 ДОУФК ДЮСШ Авангард ШВСМ | 3.15.21 | 18 18 18 18 | Грабко А. Гунько В. Цопікова Осипенко С. Цопікова Т. Кострома Т. Кічасов С.О. | ||
3 | Ващенко Микола Більченко Максим Іванов Андрій Плєтєнь Ігор | 24.09.89 03.08.89 16.07.90 02.01.90 | І І 1 1 | Дніпропетровська-1 | Зеленодольськ Дніпропетровськ -“- -“- | ФСТУ МОНУ МОНУ МОНУ | ДЮСШ ДОУФК ДЮСШ-8 ДОУФК -“- -“- | 3.15.40 | 17 17 17 17 | Веретенніков, Гунько, Бондарюк Радченко, Гунько ,Цопікова -“- Задрановський Гунько ,Цопікова | ||
4 | Дикун Антон Борецький Вадим Іванов Максим Лисенко Віталій | 10.06.90 21.02.89 16.11.89 27.06.88 | КМС КМС КМС КМС | Херсонська | Херсон -“- Цюрупинськ Херсон | ФСТУ ФСТУ ЗС ЗС | СДЮШОР ВУФК -“- ЦДЮСШ СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 3.19.26 | 16 16 16 16 | Анастасьєв О.Г.,Черков М.М. Бистров С.В.,Іванов М.І., Осмоловська Н.І.,Барболін С.В. | ||
5 | Басюк Максим Месніков Олександр Балик Дмитро Ярмоленко Владислав | 12.06.90 23.01.88 18.09.88 06.07.88 | КМС КМС 1 1 | Дніпропетровська-1 Миколаївська Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ Миколаїв Дніпропетровськ Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ МОНУ МОНУ | ДЮСШ Локомотив ДОУФК ВУФК ДЮСШ-8 -“- | 3.21.26 | 15 15 15 15 | Турпітка А.Т. Гунько В. Цопікова Федоренко Радченко, Задрановський | ||
6 | Голобородько Ярослав Остроушко Дмитро Пустовой Дмитро Іванов Денис | 16.07.90 11.11.90 24.10.89 12.06.90 | І КМС І І | Донецька | Маріуполь | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Азовсталь -“- -“- -“- | 3.23.58 | 14 14 14 14 | Венгер З.М. Коньков О.О. | ||
7 | Горбатов Олександр Кучерявий Олександр Сталь ненко Микола Матяж Михайло | 22.05.90 30.05.90 05.04.88 01.01.90 | КМС КМС КМС КМС | Київська Хмельницька | Київ Хмельницький Київ | МОНУ Спартак Спартак ФСТУ | КСЛІ ЦДЮСШ Спартак ЦДЮСШ Спартак КСЛІ СДЮШОР Локомотив | 3.25.85 | 13 13 13 13 | Крохмальна, Клібайс, Куруз Мацаєнко, Карнаухов Яремчук В.В. Пристайлова Т.М. Ярмоленко, Клібайс, Куруз | ||
8 | Левицький Назар Стеценко Володимир Твардовський Сергій Кацюк Іван | 06.02.88 25.12.88 21.03.88 22.08.88 | КМС КМС КМС КМС | Тернопільська | Тернополь | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Буревісник -“- -“- -“- | 3.29.23 | 12 12 12 12 | Андріанов Ю.П. -“- -“- -“- | ||
9 | Зарубін Володимир Криво зуб Володимир Єрьоменко Ігор Андрєєв Олександр | 26.05.90 26.07.90 01.05.90 20.03.88 | КМС КМС І КМС | Херсонська | Херсон Херсон Цюрупинськ Херсон | ЗСУ Спартак ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР 1 яхт – клубу ВМС ДЮСШ-2 ВУФК СДЮШОР ВУФК ШВСМ | 3.29.40 | 11 11 11 11 | Барболін С.В. Кирюхін Г.Т. Анастасьєв О.Г. Кравченко В.І. Анастасьєв О.Г. Черков М.М. Бистров С.В. | ||
10 | Довганич Михайло Кривопиша Віталій Пилипенко Вадим Смалюга Сергій | 17.02.90 28.06.90 19.08.88 17.04.84 | ІІ 1 1 КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР -“- -“- -“- | 3.39.25 | 10 10 10 10 | Базилевська О.І. | ||
С-4 1000м. Юніори 1988 – 89 р. н. | ||||||||||||
А 20.06. В- 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Біленький Олександр Камерілов Денис Кривошеєнко Дмитро Троцюк Володимир | 18.07.89 25.01.89 19.03.88 21.03.88 | КМС КМС КМС МС | Миколаївська Волинська Миколаївська Волинська | Миколаїв Ковель Миколаїв Ковель | Спартак Колос Спартак ФСТУ | ВУФК СДЮШОР Ковельсільмаш ШВСМ ВУФК СДЮШОР Олімп ШВСМ | 3.34.46 | 20 20 20 20 | Ніколаєви В.П., Є.П. Камерілов О.Є. Семенюк Ф.І. Ніколаєв Є.П., Ларін Н.В. Прохорук В. | ||
2 | Мишко Сергій Вергелес Віталій Ганич Володимир Кошкін Олег | 09.11.88 15.11.89 01.03.88 12.08.89 | КМС КМС КМС КМС | Чернігівська Львівська -“- Одеська | Чернігів Львів Львів Одеса | ФСТУ Колос Колос ФСТУ | СДЮШр ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” -“- ФСК Хімік ШВСМ | 3.36.36 | 18 18 18 18 | Мінгель М.А.,Баранов Грігорьєва Дець В.І.,Бундз Р.,Сав*як Б. -“- Маріморич А.А.,Прєснов О.В. | ||
3 | Шмагун Павло Рихтюк Павло Верчук Ігор Онуфрієнко Ігор | 11.09.88 16.02.89 25.09.88 01.08.88 | КМС КМС КМС КМС | Чернігівська Волинська | Чернігів Ковель | ФСТУ Колос ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ШВСМ СДЮШОР “Олімп” ШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” -“- | 3.43.66 | 17 17 17 17 | Мінгель,Баранов,Григорьєва Камерілов О.Є.,Семенюк Ф. Верчук -“- | ||
4 | Лапюк Максим Адамович Олександр Скороход Олександр Цимбалюк Анатолій | 11.08.89 08.10.89 12.02.89 15.08.89 | КМС КМС КМС КМС | Херсонська -“- -“- Хмельницька | Херсон -“- -“- Хмельницький | Колос ЗС Спартак Динамо | ДЮСШ-2 СДЮШОР 1 яхтклубу ВМС ВУФК ЦУМ ШВСМ | 3.45.64 | 16 16 16 16 | Харченко Л.П.,Андрущенко С.В. Нікітенко С.О. Кравченко А.С. Майстер А.О. | ||
5 | Ізбаш Дмитро Стеценко Станіслав Сажай Євген Гроза Андрій | 18.10.89 09.12.89 02.03.89 13.02.90 | ІІ ІІ ІІ ІІ | Одеська | Одеса Б-Дністровський Одеса Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік ДЮСШ ФСК Хімік ФСК Хімік | 4.03.57 | 15 15 15 15 | Жил кін О.Л. Осипенко А.Ф. Жил кін О.Л. Цикош О.М. | ||
6 | Пасічник Віктор Наворотнюк Олександр Вердаш Вікталій Рубан Олександр | 22.05.88 29.08.89 05.04.88 23.08.88 | КМС КМС КМС КМС | Миколаївська -“- -“- Житомирська | Миколаїв -“- -“- Житомир | Динамо Динамо ФСТУ Спартак | ШВСМ ВУФК ВУФК ДЮСШ ВУФК ШВСМ | 4.07.70 | 14 14 14 14 | Стрючков О., Ніколаєв В.П. Васюнькін О.І. Федоренко О.С.,Шадров В.І. Ніколаєв В.В. | ||
7 | Пеньковський Волод. Климов Данило Ступка Микола Морозов А. | 01.03.89 17.05.90 25.05.90 27.02.88 | 1 КМС | Дніпропетровська -“- -“- Донецька | Дніпропетровськ Дніпропетровськ Зеленодольськ Зугрес | МОНУ МОНУ ФСТУ Спартак | ДЮСШ-8 ДЮСШ-8 ДЮСШ УФК ДЮСШ | 4.25.25 | 13 13 13 13 | Климов О. -“- Веретенніков, Бондарюк,Гунько Бутенко | ||
К-4 1000м. Юніорки 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 20.06. В- 0м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Корольова Інна Фальшовнік Світлана Косицька Влада Колесник Олена | 30.06.89 15.03.89 26.09.90 14.08.88 | МС МС КМС КМС | Вінницька Хмельницька Одеська | Вінниця Хмельницький Київ Одеса | Спартак Спартак ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ-2 ДЮСШ Мала Флотилія ФСК Хімік | 4.02.11 | 3.39.65 | 20 20 20 20 | Бутенко С.Л.,Сергун С.М. Жиляєав С.Л.,Жиляєва Н.С. Баканічев А.В.,Сімановський А.Б. Жил кін О.Л.,Маріморич М.А. | |
2 | Бутенко Ірина Венгер Лілія Ланова Ганна Василенко Ганна | 09.08.88 05.01.88 16.02.89 03.12.88 | МС КМС МС КМС | Вінницька Львівська Вінницька Запорізька | Вінниця Львів Вінниця Енергодар | Спартак Колос Спартак ФСТУ | СДЮШОР СДЮШОР “Веслярик” ЛУФКК СДЮШОР ДЮСШ СОК ОПЗАЕС | 4.07.25 | 3.41.41 | 18 18 18 18 | Бутенко С.Л. Карбівник А.,Кіндз ера І. Бутенко С.Л.,Пугач Л.А. Сніжко С.С.,Рожков Ю.О. | |
3 | Бездушняк Катерина Лапченко Галина Сопронюк Олена Лапченко Олена | 27.09.89 15.06.90 05.12.90 06.06.89 | 1 1 1 КМС | Дніпропетровська-1 | Зеленодолськ Новомосковськ Дніпропетровськ Новомосковськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ДОУФК ДЮСШ “Авангард” ДОУФК СДЮШОР ДЮСШ “Авангард” ДОУФК | 4.06.05 | 3.48.71 | 17 17 17 17 | Веретенніков,Бондарюк,Гунько Джига.Коряк,Цопікова Сопронюк Джига,Коряк,Гунько | |
4 | Субота Христина Ясненко Ірина Бублей Ганна Меняйлова Юлія | 12.03.88 19.02.90 03.02.89 08.02.89 | 1 КМС 1 КМС | Одеська Запорізька Одеська Одеська | Южне Енергодар Южне Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік ДЮСШ СОК УПЗС ФСК Хімік ФСК Хімік | 4.08.93 | 4.07.65 | 3.49.94 | 16 16 16 16 | Мальков С.А.,Цикош О.М. Сніжко С.С.,Рожков Ю.О. Мальков С.А.,Цикош О.М. -“”_ |
5 | Альохіна Ольга Зайцева Ірина Боднік Олена Міненко Марія | 15.10.88 26.04.90 14.06.90 01.08.88 | КМС КМС КМС КМС | Херсонська -“- -“- Чернігівська | Херсон -“- -“- Чернігів | ФСТУ ЗСУ МОНУ ФСТУ | ДЮСШ-2 ВУФУК СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ДЮСШ-2 СДЮШОР | 4.06.96 | 3.51.94 | 15 15 15 15 | Халілов О.Є.Карюхін,Афанасьєв Нікітенко С.О. Кирюхін Г.Т. Шевцова Л.В. | |
6 | Вдовина Тетяна Барановська Марія Волкопьялова Дар’я Хомич Олександра | 89 88 88 88 | КМС КМС КМС КМС | Миколаївська -“- -“- Полтавська | Миколаїв -“- -“- Полтава | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | УФК УФК УФК ПОШВСМ | 4.12.87 | 3.54.61 | 14 14 14 14 | Трофіменко Федоренко А.Г. Затули вітер Кічасов С.О.,Нікітенко В.В. | |
7 | Савицька Ольга Костюченко А. Гірняк Світлана Мухаметаліна Асія | 01.02.89 24.04.90 08.12.89 28.10.90 | КМС КМС 1 КМС | Львівська -“- -“- Волинська | Львів -“- -“- Луцьк | Колос Колос МОНУ Колос | СДЮШОР “Веслярик” ЛУФК ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” -“- ШВСМ СДЮШОР Олімп | 4.14.04 | 4.01.83 | 12 12 12 12 | Кіндз ера І. Одноріг А. Карбівник А. Мухаметаліна О.,Шевченко Т. | |
8 | Вороная Олена Волошина Зінаїда Булейченко Валентина Давтян Світлана | 03.08.89 25.11.90 08.10.88 21.08.90 | КМС КМС КМС 1 | Київ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” -“- ДЮСШ Мала флотилія -“- | 4.20.34 | 4.14.62 | 4.05.77 | 11 11 11 11 | Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. -“- Ковган В.О. -“- | |
9 | Зайва Тетяна Осадча Вікторія Сисоєва Яна Мечнікова Аліна | 09.02.89 10.12.89 16.09.88 21.07.89 | КМС КМС КМС 1 | Київ -“- -“- -“- | Спартак Спартак | СДЮШОР Локомотив -“- -“- -“- | 4.18.53 | 4.16.94 | 10 10 10 10 | Пирцу Пирцу Ярмоленко -“- | ||
10 | Ікромова Ірина Ікромова Наталія Петрик Марта Сушко Ольга | 05.04.88 02.07.89 19.02.90 16.02.90 | КМС КМС 1 1 | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 4.22.51 | 4.17.47 | 9 9 9 9 | Андріанов Ю.П. | |
11 | Літута Наталія Валявська Марія Гой Вікторія Пилипчик Інга | 08.09.89 89 25.12.89 07.02.88 | КМС 1 1 ІІ | Вінницька | Ладижин -“- Вінниця -“- | Динамо Динамо Спартак Спартак | СДЮШОР -“- -“- -“- | 4.45.40 | 4.55.33 | 8 8 8 8 | Іванов Г.Ф.,Іванов Л.Г. -“- Погрелов Ю.М. Бутенко С.Л. | |
Бельтюкова Ольга Масленникова Катя Індиченко Ганна Левченко Олена | 19.10.88 04.12.88 13.09.89 17.01.89 | 1 1 1 1 | Луганська | Лісічанськ | Спартак Спартак Спартак Спартак | ЛОК ДЮСШ -“- -“- -“- | знята | Салахетдінов А.Х. | ||||
К-1 500 м юніори 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В- 0.8 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Вакуленко Сергій | 29.01.89 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 1.47.32 | 1.48.02 | 20 | Сімонов О.Г.,Табала О.Г. | |
2 | Харітонов Олег | 02.08.88 | МС | Одеська - | Южне | Динамо | КСЛІ ФСК Хімік | 1.51.66 | 1.51.20 | 18 | Мариморич А.А. Куруз В.Є. | |
3 | Іванов Максим | 16.11.89 | КМС | Херсонська | Цюрупинськ | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 1.48.80 | 1.52.58 | 17 | Іванов М.І.,Осмоловська М.І. | |
4 | Монастирський Андрій | 04.06.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 1.55.58 | 1.48.95 | 1.52.70 | 16 | Куземко В.С. |
5 | Іванченко Ігор | 15.12.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | МОН-С | СДЮШОР ВУФК | 1.53.88 | 1.49.26 | 1.52.92 | 15 | Сімонов О.Г.,Трофіменко В.С, Моторний С. |
6 | Редьква Андрій | 05.05.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 1.57.82 | 1.49.33 | 1.53.83 | 14 | Куземко В.С. |
7 | Пивоваров Андрій | 07.09.88 | КМС | Одеська | Южне | ФСТУ | Хімік | 1.58.07 | 1.52.11 | 1.55.49 | 13 | Мальков С.А.,Христинко |
8 | Гайдамака Михайло | 28.02.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ВУФК | 1.56.89 | 1.48.50 | Знятий предст. | Цуканова Л.В. Шевченко О. | |
9 | Сачковський Андрій | 19.06.88 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ВУФК | 1.58.06 | 1.51.33 | Знятий предст. | Цуканова Л.В. Шевченко О. | |
Ф-Б 19.06. В- 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
10 | Сенкевич Олександр | 16.05.89 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 1.56.69 | 1.52.18 | 1.52.22 | 10 | Богуславський Ю.І., |
11 | Лисенко Віталій | 27.06.88 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР ! яхт-клубу ВМС | 1.56.15 | 1.56.11 | 1.52.58 | 9 | Барболін С.В. |
12 | Твардовський Сергій | 21.03.88 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 1.57.34 | 1.51.54 | 1.53.60 | 8 | Андріанов Ю.П., Кудрявцев В.Г. |
13 | Товпишко Олег | 23.08.89 | І | Київська | Б.Церква | Динамо | ДЮСШ Зміна | 1.57.10 | 1.54.75 | 1.55.40 | 7 | Архипенко, Баховський |
14 | Бойчук Сергій | 21.09.90 | КМС | Чернівецька | Новодністровськ | ФСТУ | СДЮШОР “Авангард” | 1.58.51 | 1.56.54 | 1.56.27 | 6 | Осипенко О.І. |
15 | Смалюга Сергій | 17.04.89 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 2.04.90 | 1.57.21 | 1.56.87 | 5 | Базилевська О.І. |
16 | Турищев Валентин | 27.03.89 | 1 | Полтавька | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.02.76 | 1.58.64 | 1.58.25 | 4 | Мацапура М.І.,Підклада О.В. |
17 | Пилипенко Вадим | 19.08.88 | 1 | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 2.02.31 | 1.59.94 | 1.59.58 | 3 | Базилевська О.І. |
18 | Березюк Григорій | 27.05.88 | КМС | Вінницька | Ладижин | Динамо | СДЮШОР | 2.03.08 | 2.00.97 | 1.59.83 | 2 | Іванов Г.Ф. Іванова Л.Г. |
19 | Козаченко Кирило | 29.10.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 2.05.19 | 2.03.58 | 1 | Сімонов О.Г. Луценко В.А. | |
20 | Заєць Станіслав | 17.07.89 | І | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 2.03.35 | 2.02.01 | 1 | Цинкуш А.В. Кусков В.В. | |
21 | Снісар Валерій | 07.11.89 | ІІІ | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.03.05 | 2.03.72 | 1 | Мацапура О.Н. | |
22 | Гринюк Олег | 09.08.90 | ІІ | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР Олімп | 2.07.01 | 1 | Шевченко, Клімова | ||
23 | Гороховський Георгій | 10.03.90 | ІІ | Київ | Спартак | ЦДЮСШ Спартак | 2.11.77 | 1 | Очеретяний І.І. | |||
С-1 500м. Юніори 1988-89 р. н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В -0.8м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Троцюк Володимир | 26.04.88 | МС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 2.09.70 | 1.57.10 | 2.01.74 | 20 | Прохорук |
2 | Горунович Назар | 09.11.88 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 2.02.50 | 1.56.70 | 2.03.32 | 18 | Горунович П.А. |
3 | Кривошеєнко Дмитро | 19.03.88 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | Спартак | ВУФК | 2.08.31 | 1.58.10 | 2.04.18 | 17 | Ніколаєв В.П. Петрухін В.П. |
4 | Шкоян Денис | 06.03.88 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ ЦФВУМ | 2.05.27 | 2.02.00 | 2.05.00 | 16 | Майстер А.О. |
5 | Камерілов Денис | 24.07.89 | КМС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ | 2.12.07 | 1.59.81 | 2.07.09 | 15 | Камері лов О.Є.,Семенюк Ф. |
6 | Кондратюк Микола | 12.01.88 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ ЦФВУМ | 2.09.60 | 2.02.58 | 2.08.21 | 14 | Майстер А.О. |
7 | Грицай Юрій | 05.05.88 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ з веслування | 2.06.88 | 2.03.66 | 2.08.46 | 13 | Габер В.П. |
8 | Мишко Сергій | 09.11.88 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 2.03.57 | 1.59.52 | 2.14.22 | 12 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. |
9 | Бєлєнький Антон | 16.07.88 | КМС | Херсонська | Херсон | Спартак | ВУФК | 2.08.01 | 2.00.46 | 2.14.83 | 11 | Кравченко А.С.,Горунович П.А. |
Ф-Б 19.06. В-0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
10 | Вергелес Віталій | 15.11.89 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик | 2.08.16 | 2.01.05 | 2.01.28 | 10 | Ковальчук, Бундз, Дець, Сав*як |
11 | Верчук Ігор | 25.09.88 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 2.06.05 | 2.01.20 | 2.02.81 | 9 | Верчук |
12 | Адамович Олександр | 09.10.89 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 2.10.67 | 2.02.02 | 2.03.63 | 8 | Нікітенко С.О. |
13 | Кошкін Олег | 12.05.89 | КМС | Одеська | Одеса | ФСТУ | ШВСМ | 2.12.32 | 2.07.18 | 2.03.85 | 7 | Преснов О.В. |
14 | Біленький Олександр | 18.07.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | Спартак | ВУФК | 2.05.91 | 2.12.17 | 2.04.21 | 6 | Ніколаєв Є.П. Ніколаєв В.П. |
15 | Шмагун Павло | 11.09.88 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 2.10.97 | 2.16.29 | 2.05.60 | 5 | Мінгель М.А. Баранов А.В. Григорьєва В. |
16 | Приймак Дмитро | 11.02.88 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ “Спартак” | 2.15.35 | 2.03.25 | 2.08.29 | 4 | Завілинський А.С. | |
17 | Генсля Павло | 22.07.88 | І | Рівненська | Березне | Динамо | БЛІСП | 2.13.25 | 2.08.20 | 2.09.93 | 3 | Набережний Ю.Л. |
18 | Цимбалюк Анатолій | 15.08.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ ЦФВУМ | 2.12.85 | 2.06.65 | 2.10.00 | 2 | Майстер А.О. |
19 | Апшай Максим | 02.07.89 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.12.28 | 2.04.40 | 1 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. | |
20 | Рубан Олександр | 23.08.88 | КМС | Житомирська | Житомир | Спартак | ОШВСМ | 2.07.01 | 2.09.32 | 1 | Ніколаєв В.В. | |
21 | Руденко Андрій | 15.01.90 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 2.13.57 | 2.17.44 | 1 | Ткачов О.Д. | |
22 | Борушок Андрій | 16.02.88 | КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК “Альбатрос” | 2.10.78 | 2.07.36 | 1 | Батомункоєв С.А. | ||
23 | Ґедзь Олександр | 19.10.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ | ЦФВУМ | 2.13.45 | 2.10.94 | 1 | Жиляєв С., Жиляєва Н. | |
24 | Лапенко Андрій | 01.12.89 | І | Севастополь | ФСТУ | ДЮСШ Чайка | 2.13.31 | 2.19.39 | 1 | Нікітенко В.В. Нікітенко І.Т. | ||
25 | Аввалов Артем | 06.01.89 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.17.82 | 2.17.51 | 1 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. | |
26 | Лозовський Андрій | 03.05.89 | ІІ | Одеська | Одеса | ФСТУ | 2.13.95 | 2.19.96 | 1 | Кравчук Н.Є. Лозовський В. | ||
27 | Крепець Дмитро | 13.01.89 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.17.75 | 2.20.11 | 1 | Ханчевський Ю.М., | |
28 | Вардугін Віктор | 13.03.89 | І | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 2.24.82 | 1 | Снєжко С.С. Рожков Ю.А. | ||
29 | Ходирєв Валентин | 10.11.89 | І | Волинська | Луцьк | Колос | ОСДЮШОР Олімп | 2.22.71 | 1 | Шевченко Мухаметаліна | ||
К-1 500м. Юніорки 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В -0,8 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Бурнос Наталія | 31.05.89 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | ШВСМ | 2.06.55 | 2.06.20 | 20 | Пугач Л.А. Сергун С.М. | |
2 | Фальшовник Світлана | 03.05.88 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ | ЦФВУМ | 2.07.62 | 2.08.40 | 18 | Жиляєв С. Жиляєва М. | |
3 | Косицька Влада | 26.09.90 | КМС | Київ | ФСТУ | ДЮСШ “Мала флотилія” | 2.02.95 | 2.09.35 | 17 | Баканічев О.В. | ||
4 | Корольова Інна | 30.06.89 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | ШВСМ | 2.03.64 | 2.09.60 | 16 | Сергун С.М. Бутенко С.Л. | |
5 | Василевська Марія | 08.01.89 | МС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 2.07.83 | 2.11.66 | 15 | Шевченко , Мухаметаліна | |
6 | Колесник Олена | 14.08.88 | КМС | Одеська | Одеса | ФСТУ | ФСК Хімік ШВСМ | 2.05.21 | 2.09.14 | 2.12.02 | 14 | Мариморич А.А. Жил кін О.Л. |
7 | Кукса Ірина | 06.08.88 | КМС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ -3 | 2.03.85 | 2.12.20 | 13 | Мацапура М.І., Борис А.І. | |
8 | Алтухова Марія | 15.09.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ | ЦФВУМ | 2.09.86 | 2.08.62 | 2.15.89 | 12 | Жиляєв С., Жиляєва Н. |
9 | Венгер Лілія | 05.01.88 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик | 2.06.07 | 2.09.96 | 2.16.70 | 11 | Кіндз ера І., Одноріг А., Карбівник |
10 | Василенко Ганна | 03.12.88 | КМС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ЗШВСМ СОК ОП ЗаАЕС | 2.08.97 | 2.10.20 | 10 | Снєжко С.С. Рожков Ю.А. | |
11 | Волкопялова Дар’я | 10.03.88 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ШВСМ | 2.09.65 | 2.13.59 | 9 | Затули вітер Г.А., Федоренко О.Г | |
12 | Панфьорова Тетяна | 03.06.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | МОНУ-С | КДЮСШ Комунаровець ВУФК | 2.15.67 | 2.15.08 | 8 | Сімонов О.Г., Моторний А.Г. | |
13 | Нитяжук Наталія | 24.10.88 | КМС | Вінницька | Бершадь | Колос | ШВСМ | 2.12.58 | 2.15.28 | 7 | Пугач С.А., Добротворський В. | |
14 | Гроцька Олена | 08.02.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ ЦФВУМ | 2.18.77 | 2.23.58 | 6 | Майстер А.О. | |
15 | Осадча В. | 10.12.89 | КМС | Київ | СДЮШОР Локомотив | 2.17.75 | 2.26.43 | 5 | Пирцу | |||
16 | Мухамеаліна Асія | 28.10.90 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ ОСДЮШОР Олімп | 2.21.58 | 4 | Мухаметаліна, Шевченко | ||
17 | Хомич Олександра | 31.07.88 | КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ШВСМ | 2.11.67 | 3 | Кічасов С.О. Нікітенко | ||
18 | Булейченко Валентина | 08.10.88 | КМС | Київ | ФСТУ | ДЮСШ Мала флотилія | 2.26.90 | 2 | Ковган В.С. | |||
19 | Чернишова Ганна | 25.03.88 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ ОСДЮШОР Олімп | 2.20.12 | 1 | Шевченко, Камерилов, Семенюк | ||
20 | Вдовина Тетяна | 12.07.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | МОНУ | ДЮСШ-2 ВУФК | 2.27.00 | 1 | Трофіменко В.С., Духані на О. | ||
К-2 500м. Юніори 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В-1,2м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Вакуленко Сергій Харитонов Олег | 29.01.89 02.08.88 | МС МС | Миколаївська Одеська | Миколаїв Южне | ФСТУ Динамо | СДЮШОР ВУФК ФСК Хімік КСЛІ | 1.41.41 | 1.38.48 | 20 20 | Сімонов О.Г. Табала Л.Г. Маріморіч А.А. Куруз В. | |
2 | Лілик Олександр Каратаєв Вячеслав | 25.04.88 16.11.88 | КМС КМС | Полтавська Дніпропетровська-1 | Полтава Дніпродзержинськ | ФСТУ МОНУ | ШВСМ ДОУФК | 1.43.30 | 1.40.70 | 1.43.46 | 18 18 | Кічасов О.А.,Кострома Т.В. Цопікова Т.А. Гунько В.Д.Грабко |
3 | Редьква Андрій Монастирський Андрій | 05.05.88 04.06.88 | МС МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 1.40.63 | 1.44.32 | 17 17 | Куземко В.С. | |
4 | Чебу Олександр Левенець Вячеслав | 05.04.89 30.06.89 | КМС КМС | Одеська | Южне Одеса | ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік ФСК Хімік | 1.40.76 | 1.40.15 | 1.44.53 | 16 16 | Мальков С.А.,Цикош О.М. Мальков С.А.,Лесяк Є.В, |
5 | Єрьомін Руслан Ясненко Вячеслав | 15.02.90 28.03.89 | КМС КМС | Запорізька | Ененергодар | ФСТУ ФСТУ | СОК ОП ЗАЕС | 1.43.49 | 1.42.97 | 1.45.03 | 15 15 | Сніжко С.С.,Рожков Ю.А. |
6 | Іванов Андрій Плетень Ігор | 16.07.90 02.01.90 | 1 1 | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОНУ МОНУ | ДЮСШ-8 ДОУФК ДЮСШ -8 ДОУФК | 1.41.28 | 1.42.00 | 1.45.76 | 14 14 | Радченко Л.С.Гунько В.Д.Цопікова Т.А. Задрановський Ю.Гунько В. Цопікова |
7 | Кодієвьский Дмитро Полякова Артур | 13.12.88 31.08.89 | 1 1 | Одеська | Южне Вілково | ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік | 1.44.08 | 1.43.63 | 1.46.34 | 13 13 | Мальков С.А.,Лесяк Є.В. Мальков С.А.,Голубов А.К. |
8 | Бак Ігор Колосовський Микола | 25.11.88 11.01.89 | КМС КМС | Чернівецька Хмельницька | Дністровськ Хмельницький | МОНУ | МЦФВУМ | 1.44.56 | 1.41.44 | н\ст | Осипенко С. Мищук А.М. | |
9 | Гайдамака Михайло Сачковський Андрій | 28.02.89 19.06.88 | КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | ВУФК ВУФК | 1.38.71 | Знята предст. | Цуканова Л.В.,Шевченко О.В. | ||
Ф-Б 19.06. В-0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
10 | Остроушко Дмитро Іванов Денис | 11.11.90 12.06.90 | КМС 1 | Донецька | Маріуполь | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Азовсталь” | 1.46.46 | 1.45.50 | 1.46.35 | 10 10 | Венгер З.М.,Коньков О.О. |
11 | Зарубін Володимир Криво зуб Володимир | 26.05.90 26.07.90 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | ЗС Спартак | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ДЮСШ-2 ВУФК | 1.50.63 | 1.45.46 | 1.49.71 | 9 9 | Барболін С.В. Карюхін Г.Т., Анастасьєв О.Г. |
12 | Кіреєв Кирило Мордань Роман | 26.10.88 09.11.88 | ІІ ІІ | Дніпропетровська-2 | Дніпропетровськ | МОНУ МОНУ | ДЮСШ-8 -“- | 1.51.41 | 1.51.95 | 1.50.58 | 8 8 | Дзигульський А.І. |
13 | Довга ніч Михайло Кривопиша Віталій | 17.02.90 28.06.90 | ІІ І | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 1.55.66 | 1.50.74 | 1.52.00 | 7 7 | Базилевська О.І. |
14 | Джига Артем Овчаренко Антор | 07.07.90 30.07.90 | І І | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОНУ МОНУ | ДЮСШ-8 -“- | 2.01.08 | 1.50.54 | 1.53.03 | 6 6 | Джига, Коряк, Овчаренко |
15 | Пригульський Іван Шевчук Микола | 05.05.89 03.03.89 | І І | Київська | Фастівський | Колос Колос | КОІСП -“- | 1.58.33 | 1.55.08 | 1.54.85 | 5 5 | Соловйов В.С. Литвинська З.Г. |
16 | Мулін Єгор Мілютін Артем | 07.03.90 24.02.90 | І І | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОНУ МОНУ | ДЮСШ-8 -“- | 2.03.72 | 2.00.69 | 2.03.03 | 4 4 | Задрановський Ю. Гунько В. Цопікова Т. Задрановський Ю.Ю |
17 | Савенко Євген Адушкін Роман | 13.03.88 10.02.88 | ІІ ІІ | Черкаська | Черкаси | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ з веслування | 2.05.96 | 1.56.55 | н/ст. | Кравчук А. | |
18 | Матяж Михайло Каракулін Анатолій | 01.01.90 06.08.90 | КМС КМС | Київ | ФСТУ МОНУ | КСЛІ СДЮШОР Локомотив КСЛІ ЦДЮСШ Спартак | 1.56.80 | 1.54.52 | н/ст. | Ярмоленко О.В. Клібайс В.А. Куруз В.Ю. | ||
19 | Баховський Дмитро Ощудляк Мирослав | 04.06.90 06.11.89 | І КМС | Львівська | Львів | МОНУ МОНУ | СДЮШОР-3 УФК ЛШВСМ СДЮШОР -3 | 1.48.40 | Знята | Гривняк Р. | ||
С-2 500м. Юніори 1988-89 р.н. | ||||||||||||
А 21.06. В -1,2/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Бєлєнький Антон Сажай Борис | 16.07.88 19.01.88 | КМС МС | Херсонська Одеська | Херсон Одеса | Спартак Динамо | ВУФК ФСК Хімік | 1.49.31 | 1.51.53 | 20 20 | Кравченко А.С., Маріморич А.А. Жил кін О.Л. | |
2 | Кривошеєнко Дмитро Троцюк Володимир | 19.03.88 26.04.88 | КМС МС | Миколаївська Волинська | Миколаїв Ковель | Спартак ФСТУ | ВУФК ШВСМ СДЮШОР Ковельсільмаш | 1.50.50 | 1.55.47 | 18 18 | Ніколаєв Є.П., Петрухін В.М. Прохорук В. | |
3 | Скороход Олександр Лапюк Максим | 12.02.89 11.08.89 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | Спартак Колос | ВУФК ДЮСШ-2 | 1.55.72 | 1.57.00 | 17 17 | Кравченко А.С. Харченко Л.П. Андрущенко С.В. | |
4 | Манченко Ігор Сірик Дмитро | 24.08.88 30.09.89 | КМС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР -“- | 1.55.62 | 1.57.58 | 16 16 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. -“- | |
5 | Лук’янець Олександр Осійчук Василь | 04.04.89 08.01.88 | КМС КМС | Рівненська | Дубно | МОНУ МОНУ | ШВСМ ШВСМ | 1.57.07 | 1.54.28 | 1.59.35 | 15 15 | Максимчук А. |
6 | Каланчук Андрій Стерницький Андрій | 08.04.90 27.01.90 | І І | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ МОНУ | МЦФВУМ -“- | 1.56.26 | 2.00.02 | 14 14 | Жиляєва Ю. Жиляєв С. | |
7 | Волчук Ігор Рихтюк Павло | 22.03.89 16.02.89 | КМС КМС | Волинська | Ковель | Колос Колос | ШВСМ ОСДЮШОР Олімп -“- | 2.14.72 | 1.54.18 | 2.01.93 | 13 13 | Камерилов О.Є Семенюк Ф.І. |
8 | Голубов Максим Панчук Роман | 13.02.89 23.10.89 | КМС КМС | Рівненська | Дубно | Динамо Динамо | ШВСМ -“- | 2.05.84 | 1.56.36 | 2.02.18 | 12 12 | Максимчук А. |
9 | Дікалов Сергій Ніколаєнко Андрій | 10.01.88 14.11.88 | 1 КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР СДЮШОР | 1.56.57 | 2.03.00 | 11 11 | Мінгель М.А.,Баранов А.В.Григорьєва -“- | |
10 | Цибульській Ігор Крижанівський Павло | 12.04.89 03.03.90 | КМС КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ ФСТУ | ОСДЮШОР Ковельсільмаш -“- | 2.01.58 | 1.58.73 | 10 10 | Верчук | |
11 | Ступка Микола Морозов Антон | 25.05.90 27.02.88 | І КМС | Дніп-ська -1 Донецька | Зеленодольськ Зугрес | ФСТУ Спартак | ДЮСШ УФК ДЮСШ | 2.22.90 | 2.15.79 | 9 9 | Веретенніков, Гунько, Бондарюк Бутенко | |
Чорний Дмитро Чорний Валерій | 01.01.88 01.06.89 | І І | Дніп-ська -1 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Локомотив | Зняті пред. | Нурова О.А. Шаманець О. Турпітка А.Т. | ||||
К-2 500м. Юніорки 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В- 0.2м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Косицька Влада Бурнос Наталія | 26.09.90 31.05.89 | КМС МС | Вінницька | Київ Бершадь | ФСТУ Спартак | ДЮСШ “Мала флотилія” ШВСМ | 1.53.68 | 1.53.68 | 20 20 | Баканічев О.В. Пугач Л.А.,Сергун С.М. | |
2 | Василевська Марія Фальшовнік Світлана | 08.01.89 03.05.88 | МС КМС | Волинська Хмельницька | Луцьк Хмельницький | Колос МОНУ | СДЮШОР ЦФВУМ | 1.54.12 | 1.59.96 | 18 18 | Шевченко Т.,Мухаметаліна О. Жиляєв С.Жиляєва Н | |
3 | Ланова Ганна Бутенко Ірина | 16.02.89 09.08.88 | МС МС | Вінницька | Вінниця-Бершадь Вінниця | Спартак Спартак | СДЮШОР -“- | 1.59.93 | 2.02.09 | 17 17 | Бутенко С.Л. -“- | |
4 | Венгер Лілія Костюченко А. | 05.01.88 24.04.90 | КМС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик СДЮШОР Веслярик ЛУФК | 1.59.75 | 2.03.39 | 16 16 | Кіндз ера І., Карбівник А., Одноріг А. | |
5 | Бездушняк Катерина Лапченко Олена | 27.09.89 06.06.89 | 1 КМС | Дніпропетровська-1 | Зеленодолськ Новомосковськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ДОУФК ДЮСШ “Авангард” ДОУФК | 2.15.53 | 1.59.73 | 2.05.45 | 15 15 | Бондарюк,Веретенніков,Гунько Джига,Коряк,Гунько |
6 | Альохіна Ольга Миненко Марія | 15.10.88 01.08.88 | КМС КМС | Херсонська Чернігівська | Херсон Чернігів | Динамо ФСТУ | ДЮСШ-2 ВУФК СДЮШОР | 2.01.68 | 2.06.11 | 14 14 | Халілов О.Є.,Кирюхін Г.Т., Афанасьєв С.А, Шевцова Л.В. | |
7 | Корольова Інна Колесник Олена | 30.06.89 14.08.88 | МС КМС | Вінницька Одеська | Вінниця Одеса | Спартак ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ-2 ФСК Хімік | 2.02.33 | 2.06.22 | 13 13 | Бутенко С.Л. Сергун С.М. Жил кін О.Л. Маріморич А.А. | |
8 | Панфьорова Тетяна Нитяжук Наталія | 03.06.89 24.10.88 | КМС КМС | Миколаївська Вінницька | Миколаїв Бершадь | МОН-С Колос | ВУФК | 2.02.04 | 2.01.88 | 2.07.97 | 12 12 | Сімонов О.Г.,Моторний С.В..Пугач Л.А. |
9 | Меняйлова Юлія Бублей Ганна | 08.02.89 03.02.89 | КМС І | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ | ФСК “Хімік” -“- | 2.01.99 | 2.01.13 | 2.10.02 | 11 11 | Мальков С.А., Цикош О.М., -“- |
10 | Гутник Наталія Гутник Олена | 25.07.90 25.07.90 | КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ВУФК -“- | 2.07.79 | 2.02.72 | 10 10 | Сімонов О.Г. Луценко В.А. | |
11 | Верчук Вікторія Малашевська Світлана | 17.08.90 20.09.90 | КМС КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ ФСТУ | ОСДЮШОР Ковельсільмаш -“- | 2.11.37 | 2.06.54 | 9 9 | Верчук | |
12 | Зайцева Ірина Бодняк Олена | 26.04.90 14.06.90 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ МОНУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ДЮСШ-2 | 2.16.48 | 2.08.54 | 8 8 | Нікітенко С.О. Кирюхін Г.Т. | |
13 | Гірняк Світлана Савицька Ольга | 08.12.89 01.02.89 | І КМС | Львівська | Львів | МОНУ Колос | СДЮШОР -3 ЛУФК СДЮШОР Веслярик ЛУФК | 2.16.70 | 2.08.87 | 7 7 | Даньків, Карбівник А., Одноріг А., Кіндз ера І., Гривняк Р. | |
14 | Ушакова Ольга Андрієвська Софія | 01.04.88 15.04.88 | КМС 1 | Харківська | Харків | Спартак Спартак | ДЮСШ-2 -“- | 2.18.08 | 2.16.01 | 6 6 | Венгеровський -“- | |
15 | Бацаєва Єля Булейченко Валентина | 10.03.88 08.10.88 | І КМС | Київ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Мала флотилія , Олімп ДЮСШ Мала флотилія | 2.24.47 | 2.16.55 | 5 5 | Шевченко Т.Ю. Ковган В.С. Ковган В.С. | ||
К-4 500м. Юніори 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В- 1.2м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Коротаєв В’ячеслав Чебу Олександр Труба Ігор Лілик Олександр | 16.11.88 05.04.89 21.08.88 08.11.88 | КМС КМС КМС КМС | Дніпропетровська-1 Одеська Полтавська | Дніпропетровськ Юний Київ Полтава | МОНУ ФСТУ ФСТУ Колос | ДЮСШ-1 ДОУФК ФСК Хімік ШВСМ | 1.32.30 | 20 20 20 20 | Грабко А. Гунько В. Цопікова Цикош О. Мальков С. Цопікова Т. Кострома Т. Кічасов С.О. | ||
2 | Дикун Антон Борецький Вадим Іванов Максим Лисенко Віталій | 10.06.90 21.02.89 16.11.89 27.06.88 | КМС КМС КМС КМС | Херсонська | Херсон -“- Цюрупинськ Херсон | ФСТУ ФСТУ ЗС ЗС | СДЮШОР ВУФК -“- ЦДЮСШ СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 1.33.40 | 18 18 18 18 | Анастасьєв О.Г.,Черков М.М. Бистров С.В.,Іванов М.І., Осмоловська Н.І.,Барболін С.В. | ||
3 | Басюк Максим Месніков Олександр Балик Дмитро Ярмоленко Владислав | 12.06.90 23.01.88 18.09.88 06.07.88 | КМС КМС 1 1 | Дніпропетровська-1 Миколаївська Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ Миколаїв Дніпропетровськ Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ МОНУ МОНУ | ДЮСШ Локомотив ДОУФК ВУФК ДЮСШ-8 -“- | 1.34.61 | 17 17 17 17 | Турпітка А.Т. Гунько В. Цопікова Федоренко Радченко, Задрановський | ||
4 | Горбатов Олександр Кучерявий Олександр Сталь ненко Микола Каракулін Анатолій | 22.05.90 30.05.90 05.04.88 06.08.90 | КМС КМС КМС КМС | Київська Хмельницька | Київ Хмельницький Київ | МОНУ Спартак Спартак МОНУ | КСЛІ ЦДЮСШ Спартак ЦДЮСШ Спартак КСЛІ ЦДЮСШ Спартак | 1.34.75 | 16 16 16 16 | Крохмальна, Клібайс, Куруз Мацаєнко, Карнаухов Яремчук В.В. Пристайлова Т.М. Кукуруза, Клібайс, Куруз | ||
5 | Романюк Олег Монастирський Андрій Редьква Андрій Іванченко Ігор | 31.01.88 04.06.88 05.05.88 15.12.89 | КМС МС МС КМС | Тернопільська -“- -“- Миколаївська | Тернопіль -“- -“- Миколаїв | ФСТУ ФСТУ ФСТУ МОНУ | ДЮСШ Буревісник ШВСМ -“- -“- СДЮШОР з б-би ВУФК | 1.35.68 | 15 15 15 15 | Куземко В.С. -“- -“- Сімонов О.Г. Трофіменко Моторний | ||
6 | Голобородько Ярослав Остроушко Дмитро Пустовой Дмитро Іванов Денис | 16.07.90 11.11.90 24.10.89 12.06.90 | І КМС І І | Донецька | Маріуполь | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Азовсталь -“- -“- -“- | 1.38.66 | 14 14 14 14 | Венгер З.М. Коньков О.О. | ||
7 | Левицький Назар Стеценко Володимир Твардовський Сергій Кацюк Іван | 06.02.88 25.12.88 21.03.88 22.08.88 | КМС КМС КМС КМС | Тернопільська | Тернополь | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Буревісник -“- -“- -“- | 1.39.39 | 13 13 13 13 | Андріанов Ю.П. -“- -“- -“- | ||
8 | Зарубін Володимир Криво зуб Володимир Єрьоменко Ігор Андрєєв Олександр | 26.05.90 26.07.90 01.05.90 20.03.88 | КМС КМС І КМС | Херсонська | Херсон Херсон Цюрупинськ Херсон | ЗСУ Спартак ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР 1 яхт – клубу ВМС ДЮСШ-2 ВУФК СДЮШОР ВУФК ШВСМ | 1.39.60 | 12 12 12 12 | Барболін С.В. Кирюхін Г.Т. Анастасьєв О.Г. Кравченко В.І. Анастасьєв О.Г. Черков М.М. Бистров С.В. | ||
9 | Баховський Дмитро Ощудляк Мирослав Цар Степан Горішний Андрій | 04.06.90 08.11.89 31.01.90 09.08.90 | І КМС І І | Львівська | Львів | МОНУ МОНУ МОНУ МОНУ | СДЮШОР -3 УФК СДЮШОР – 3 ЛШВСМ СДЮШОР-3 СДЮШОР – 3 | 1.40.09 | 11 11 11 11 | Гривняк Р. | ||
10 | Ващенко Микола Більченко Максим Іванов Андрій Плєтєнь Ігор | 24.09.89 03.08.89 16.07.90 02.01.90 | І І 1 1 | Дніпропетровська-1 | Зеленодольськ Дніпропетровськ -“- -“- | ФСТУ МОНУ МОНУ МОНУ | ДЮСШ ДОУФК ДЮСШ-8 ДОУФК -“- -“- | 1.41.43 | 10 10 10 10 | Веретенніков, Гунько, Бондарюк Радченко, Гунько ,Цопікова -“- Задрановський Гунько ,Цопікова | ||
С-4 500м. Юніори 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В- 1.2м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Біленький Олександр Камерілов Денис Кривошеєнко Дмитро Троцюк Володимир | 18.07.89 25.01.89 19.03.88 21.03.88 | КМС КМС КМС МС | Миколаївська Волинська Миколаївська Волинська | Миколаїв Ковель Миколаїв Ковель | Спартак Колос Спартак ФСТУ | ВУФК СДЮШОР Ковельсільмаш ШВСМ ВУФК СДЮШОР Олімп ШВСМ | 1.44.52 | 12 12 12 12 | Ніколаєви В.П., Є.П. Камерілов О.Є. Семенюк Ф.І. Ніколаєв Є.П., Ларін Н.В. Прохорук В. | ||
2 | Мишко Сергій Вергелес Віталій Ганич Володимир Кошкін Олег | 09.11.88 15.11.89 01.03.88 12.08.89 | КМС КМС КМС КМС | Чернігівська Львівська -“- Одеська | Чернігів Львів Львів Одеса | ФСТУ Колос Колос ФСТУ | СДЮШр ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” -“- ФСК Хімік ШВСМ | 1.44.76 | 18 18 18 18 | Мінгель М.А.,Баранов Грігорьєва Дець В.І.,Бундз Р.,Сав*як Б. -“- Маріморич А.А.,Прєснов О.В. | ||
3 | Волчук Ігор Рихтюк Павло Гавриленко Ігор Крижанівський Павло | 22.03.89 16.02.89 07.03.90 03.03.90 | КМС КМС КМС КМС | Волинська -“- -“- -“- | Ковель -“- -“- -“- | Колос Колос ФСТУ ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” -“- СДЮШОР “Ковельсільмаш” -“- | 1.48.10 | 17 17 17 17 | Камерілов О.Є.,Семенюк Ф. -“- Верчук -“- | ||
4 | Манченко Ігор Сірик Дмитро Дікалов Сергій Апшай Максим | 24.08.88 30.09.89 01.10.88 02.07.89 | КМС КМС 1 КМС | Чернігівська -“- -“- Полтавська | Чернігів -“!- -“- Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР -“- -“- ДЮСШ-3 ПОШВСМ | 1.48.97 | 16 16 16 16 | Мінгель М.А.Баранов Григорьєва -“- -“- Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. | ||
5 | Лапюк Максим Адамович Олександр Скороход Олександр Цимбалюк Анатолій | 11.08.89 08.10.89 12.02.89 15.08.89 | КМС КМС КМС КМС | Херсонська -“- -“- Хмельницька | Херсон -“- -“- Хмельницький | Колос ЗС Спартак Динамо | ДЮСШ-2 СДЮШОР 1 яхтклубу ВМС ВУФК ЦУМ ШВСМ | 1.51.12 | 15 15 15 15 | Харченко Л.П.,Андрущенко С.В. Нікітенко С.О. Кравченко А.С. Майстер А.О. | ||
6 | Ізбаш Дмитро Стеценко Станіслав Сажай Євген Гроза Андрій | 18.10.89 09.12.89 02.03.89 13.02.90 | ІІ ІІ ІІ ІІ | Одеська | Одеса Б-Дністровський Одеса Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік ДЮСШ ФСК Хімік ФСК Хімік | 2.01.26 | 14 14 14 14 | Жил кін О.Л. Осипенко А.Ф. Жил кін О.Л. Цикош О.М. | ||
7 | Пеньковський Волод. Климов Данило Ступка Микола Морозов А. | 01.03.89 17.05.90 25.05.90 27.02.88 | 1 КМС | Дніпропетровська -“- -“- Донецька | Дніпропетровськ Дніпропетровськ Зеленодольськ Зугрес | МОНУ МОНУ ФСТУ Спартак | ДЮСШ-8 ДЮСШ-8 ДЮСШ УФК ДЮСШ | 2.09.50 | 13 13 13 13 | Климов О. -“- Веретенніков, Бондарюк,Гунько Бутенко | ||
Пасічник Віктор Наворотнюк Олександр Вердаш Вікталій Рубан Олександр | 22.05.88 29.08.89 05.04.88 23.08.88 | КМС КМС КМС КМС | Миколаївська -“- -“- Житомирська | Миколаїв -“- -“- Житомир | Динамо Динамо ФСТУ Спартак | ШВСМ ВУФК ВУФК ДЮСШ ВУФК ШВСМ | н\ст. | Стрючков О., Ніколаєв В.П. Васюнькін О.І. Федоренко О.С.,Шадров В.І. Ніколаєв В.В. | ||||
К-4 500м. Юніорки 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В- 0.8 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Бутенко Ірина Венгер Лілія Ланова Ганна Василенко Ганна | 09.08.88 05.01.88 16.02.89 03.12.88 | МС КМС МС КМС | Вінницька Львівська Вінницька Запорізька | Вінниця Львів Вінниця Енергодар | Спартак Колос Спартак ФСТУ | СДЮШОР СДЮШОР “Веслярик” ЛУФКК СДЮШОР ДЮСШ СОК ОПЗАЕС | 1.49.52 | 1.47.46 | 20 20 20 20 | Бутенко С.Л. Карбівник А.,Кіндз ера І. Бутенко С.Л.,Пугач Л.А. Сніжко С.С.,Рожков Ю.О. | |
2 | Алтухова Марія Панфьорова Тетяна Колесник Олена Кукса Ірина | 15.09.89 03.06.89 14.08.88 06.08.88 | КМС КМС КМС КМС | Хмельницька Миколаївька Одеська Полтавська | Хмельницький Миколаїв Одеса Комсомольськ | Спартак Спартак ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 1.53.36 | 1.49.92 | 18 18 18 18 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С. Сімонов А.Г.,Моторний С.В. Жил кін О.Л.,Маріморич Н.А. Мацапура М.І. | |
3 | Бездушняк Катерина Лапченко Галина Сопронюк Олена Лапченко Олена | 27.09.89 15.06.90 05.12.90 06.06.89 | 1 1 1 КМС | Дніпропетровська-1 | Зеленодолськ Новомосковськ Дніпропетровськ Новомосковськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ДОУФК ДЮСШ “Авангард” ДОУФК СДЮШОР ДЮСШ “Авангард” ДОУФК | 1.53.50 | 1.52.50 | 17 17 17 17 | Веретенніков,Бондарюк,Гунько Джига.Коряк,Цопікова Сопронюк Джига,Коряк,Гунько | |
| ||||||||||||
4 | Субота Христина Ясненко Ірина Бублей Ганна Меняйлова Юлія | 12.03.88 19.02.90 03.02.89 08.02.89 | 1 КМС 1 КМС | Одеська Запорізька Одеська Одеська | Южне Енергодар Южне Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік ДЮСШ СОК УПЗС ФСК Хімік ФСК Хімік | 1.54.50 | 1.53.66 | 16 16 16 16 | Мальков С.А.,Цикош О.М. Сніжко С.С.,Рожков Ю.О. Мальков С.А.,Цикош О.М. -“”_ | |
5 | Альохіна Ольга Зайцева Ірина Бодняк Олена Міненко Марія | 15.10.88 26.04.90 14.06.90 01.08.88 | КМС КМС КМС КМС | Херсонська -“- -“- Чернігівська | Херсон -“- -“- Чернігів | ФСТУ ЗСУ МОНУ ФСТУ | ДЮСШ-2 ВУФУК СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ДЮСШ-2 СДЮШОР | 1.56.53 | 1.53.90 | 15 15 15 15 | Халілов О.Є.Карюхін,Афанасьєв Нікітенко С.О. Кирюхін Г.Т. Шевцова Л.В. | |
6 | Вороная Олена Волошина Зінаїда Булейченко Валентина Давтян Світлана | 03.08.89 25.11.90 08.10.88 21.08.90 | КМС КМС КМС 1 | Київ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” -“- ДЮСШ Мала флотилія -“- | 1.58.53 | 2.00.30 | 14 14 14 14 | Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. -“- Ковган В.О. -“- | ||
7 | Ікромова Ірина Ікромова Наталія Петрик Марта Сушко Ольга | 05.04.88 02.07.89 19.02.90 16.02.90 | КМС КМС 1 1 | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 2.02.70 | 1.58.28 | 2.01.30 | 13 13 13 13 | Андріанов Ю.П. |
9 | Савицька Ольга Мізерак Христина Костюченко А. Гірняк Світлана | 01.02.89 13.03.88 24.04.90 08.12.89 | КМС КМС КМС 1 | Львівська | Львів | Колос Колос Колос МОНУ | СДЮШОР “Веслярик” ЛУФК ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” -“- СДЮШОР-3 ЛУФК | 2.02.38 | 2.03.04 | 2.02.65 | 12 12 12 12 | Кіндз ера І. Одноріг А. Карбівник А. Дацьків У.,Слівінський І. |
10 | Зайва Тетяна Осадча Вікторія Сисоєва Яна Мечнікова Аліна | 09.02.89 10.12.89 16.09.88 21.07.89 | КМС КМС КМС 1 | Київ -“- -“- -“- | Спартак Спартак | СДЮШОР Локомотив -“- -“- -“- | 1.59.37 | 1.54.54 | н/ст. | Пирцу Пирцу Ярмоленко -“- | ||
10 | Літута Наталія Валявська Марія Гой Вікторія Пилипчик Інга | 08.09.89 89 25.12.89 07.02.88 | КМС 1 1 ІІ | Вінницька | Ладижин -“- Вінниця -“- | Динамо Динамо Спартак Спартак | СДЮШОР -“- -“- -“- | 2.10.32 | 2.07.54 | 10 10 10 10 | Іванов Г.Ф.,Іванов Л.Г. -“- Погрелов Ю.М. Бутенко С.Л. | |
11 | Бельтюкова Ольга Масленникова Катя Індиченко Ганна Левченко Олена | 19.10.88 04.12.88 13.09.89 17.01.89 | 1 1 1 1 | Луганська | Лісічанськ | Спартак Спартак Спартак Спартак | ЛОК ДЮСШ -“- -“- -“- | 2.32.06 | 2.26.54 | 9 9 9 9 | Салахетдінов А.Х. | |
К-1 200 м юніори 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Лисенко Віталій | 27.06.88 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР ! яхт-клубу ВМС | 0.41.35 | 0.39.54 | 20 | Барболін С.В. | |
2 | Редьква Андрій | 05.05.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 0.42.15 | 0.42.04 | 0.39.64 | 18 | Куземко В.С. |
3 | Іванченко Ігор | 15.12.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | МОН-С | СДЮШОР ВУФК | 0.42.32 | 0.39.85 | 17 | Сімонов О.Г.,Трофіменко В.С, Моторний С. | |
4 | Пивоваров Андрій | 07.09.88 | КМС | Одеська | Южне | ФСТУ | Хімік | 0.41.70 | 0.42.39 | 0.40.10 | 16 | Мальков С.А.,Христинко |
5 | Труба Ігор | 21.09.88 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ Спартак | 0.41.30 | 0.40.15 | 15 | Синяговський А.Ф.,Мацаєнко М. | ||
6 | Басюк Максим | 12.06.90 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ Локомотив ДОУФК | 0.44.00 | 0.43.51 | 0.40.78 | 14 | Турпітка, Гунько,Цопікова |
7 | Сенкевич Олександр | 16.05.89 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 0.42.60 | 0.42.60 | 0.41.09 | 13 | Богуславський Ю.І., |
8 | Пилипенко Вадим | 19.08.88 | 1 | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 0.43.75 | 0.43.16 | 0.41.95 | 12 | Базилевська О.І. |
9 | Товпишко Олег | 23.08.89 | І | Київська | Б.Церква | Динамо | ДЮСШ Зміна | 0.44.18 | 0.43.00 | 0.42.58 | 11 | Архипенко, Баховський |
Ф-Б 20.06. В- 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
10 | Романюк Олег | 31.01.88 | КМС | Тернопіль | Тернопільська | ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 0.46.15 | 0.43.73 | 0.42.73 | 10 | Куземко В.С. |
11 | Козаченко Кирило | 29.10.89 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 0.45.86 | 0.45.03 | 0.43.92 | 9 | Сімонов О.Г. Луценко В.А. |
12 | Стеценко Володимир | 25.12.88 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 0.45.00 | 0.44.50 | 0.44.16 | 8 | Андріанов Ю.П. |
13 | Бойчук Сергій | 21.09.90 | КМС | Чернівецька | Новодністровськ | ФСТУ | СДЮШОР “Авангард” | 0.46.25 | 0.45.00 | 0.44.73 | 7 | Осипенко О.І. |
14 | Баховський Дмитро | 07.06.90 | 1 | Львівська | Львів | МОНУ | ДЮСШ-3 | 0.42.91 | 0.44.00 | 0.44.94 | 6 | Гривняк Р. |
15 | Березюк Григорій | 27.05.88 | КМС | Вінницька | Ладижин | Динамо | СДЮШОР | 0.44.60 | 0.45.75 | 0.45.52 | 5 | Іванов Г.Ф. Іванова Л.Г. |
16 | Заєць Станіслав | 17.07.89 | І | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 0.45.72 | 0.46.29 | 0.45.90 | 4 | Цинкуш А.В. Кусков В.В. |
17 | Гринюк Олег | 09.08.90 | ІІ | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР Олімп | 0.46.78 | 0.45.14 | 0.46.68 | 3 | Шевченко, Клімова |
18 | Турищев Валентин | 27.03.89 | 1 | Полтавька | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 0.46.09 | 0.45.56 | 0.46.99 | 2 | Мацапура М.І.,Підклада О.В. |
20 | Снісар Валерій | 07.11.89 | ІІІ | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 0.47.30 | 0.46.66 | 1 | Мацапура О.Н. | |
21 | Голобородько Ярослав | 16.07.90 | 1 | Донецька | Маріуполь | ФСТУ | ДЮСШь “Азовсталь” | 0.47.83 | 0.46.50 | 1 | Венгер З.М.,Коньков О.О. | |
22 | Кацюк Іван | 22.08.88 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 0.47.73 | н\фін. | Андріанов Ю.П. | ||
С-1 200м. Юніори 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В – 0,7м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Бєлєнький Антон | 16.07.88 | КМС | Херсонська | Херсон | Спартак | ВУФК | 0.44.97 | 0.43.25 | 20 | Кравченко А.С.,Горунович П.А. | |
2 | Горунович Назар | 09.11.88 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 0.47.22 | 0.45.15 | 0.44.30 | 18 | Горунович П.А. |
3 | Мишко Сергій | 09.11.88 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 0.45.61 | 0.44.40 | 17 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. | |
4 | Грицай Юрій | 05.05.88 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ з веслування | 0.47.87 | 0.45.81 | 0.44.62 | 16 | Габер В.П. |
5 | Приймак Дмитро | 11.02.88 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ “Спартак” | 0.49.62 | 0.45.53 | 0.45.00 | 15 | Завілинський А.С. | |
6 | Шкоян Денис | 06.03.88 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ ЦФВУМ | 0.47.01 | 0.45.32 | 14 | Майстер А.О. | |
7 | Кондратюк Микола | 12.01.88 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ ЦФВУМ | 0.48.08 | 0.46.60 | 0.46.00 | 13 | Майстер А.О. |
8 | Апшай Максим | 02.07.89 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.48.43 | 0.46.57 | 0.46.35 | 12 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. |
9 | Адамович Олександр | 09.10.89 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 0.49.15 | 0.46.96 | 0.46.42 | 11 | Нікітенко С.О. |
Ф-Б 20.06. В- 0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
10 | Цимбалюк Анатолій | 15.08.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ ЦФВУМ | 0.48.56 | 0.47.83 | 0.47.40 | 10 | Майстер А.О. |
11 | Осійчук Василь | 08.01.88 | КМС | Рівненська | Дубно | МОНУ | ШВСМ | 0.48.86 | 0.47.25 | 0.47.50 | 9 | Максимчук А. |
12 | Рубан Олександр | 23.08.88 | КМС | Житомирська | Житомир | Спартак | ОШВСМ | 0.48.93 | 0.47.65 | 0.47.69 | 8 | Ніколаєв В.В. |
13 | Лук’янець Олексій | 04.04.89 | КМС | Рівненська | Дубно | МОНУ | ШВСМ | 0.49.61 | 0.48.87 | 0.47.90 | 7 | Максимчук А. |
14 | Волчук Ігор | 22.03.89 | КМС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ ОСДЮШОР Олімп | 0.47.96 | 0.48.87 | 0.48.29 | 6 | Камерілов РО.Є.,Семенюк Ф. |
15 | Шмагун Павло | 11.09.88 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 0.51.50 | 0.48.76 | 0.48.92 | 5 | Мінгель М.А. Баранов А.В. Григорьєва В. |
16 | Ґедзь Олександр | 19.10.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ | ЦФВУМ | 0.50.18 | 0.49.60 | 0.49.28 | 4 | Жиляєв С., Жиляєва Н. |
17 | Панчук Роман | 23.10.89 | КМС | Рівненська | Дубно | Динамо | ШВСМ | 0.49.39 | 0.48.37 | 0.49.69 | 3 | Максимчук А.В. |
18 | Аввалов Артем | 06.01.89 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.49.07 | 0.50.00 | 0.49.99 | 2 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. |
19 | Руденко Андрій | 15.01.90 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 0.48.45 | 0.50.29 | 1 | Ткачов О.Д. | |
20 | Гаврилейко Ігор | 20.07.90 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОСДЮШОР Ковельсільмаш | 0.49.48 | 0.51.39 | 1 | Верчук | |
21 | Вардугін Віктор | 13.03.89 | І | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 0.51.87 | 0.51.68 | 1 | Снєжко С.С. Рожков Ю.А. | |
22 | Генсля Павло | 22.07.88 | І | Рівненська | Березне | Динамо | БЛІСП | 0.50.07 | 1 | Набережний Ю.Л. | ||
23 | Ходирєв Валентин | 10.11.89 | І | Волинська | Луцьк | Колос | ОСДЮШОР Олімп | 0.51.81 | 1 | Шевченко Мухаметаліна | ||
24 | Крепець Дмитро | 13.01.89 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 0.53.76 | 1 | Ханчевський Ю.М., | ||
25 | Лапенко Андрій | 01.12.89 | І | Севастополь | ФСТУ | ДЮСШ Чайка | 0.53.59 | 1 | Нікітенко В.В. Нікітенко І.Т. | |||
Лозовський Андрій | 03.05.89 | ІІ | Одеська | Одеса | ФСТУ | н\ст | Кравчук Н.Є. Лозовський В. | |||||
К-1 200м. Юніорки 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В – 0,7м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Бурнос Наталія | 31.05.89 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | ШВСМ | 0.48.14 | 0.44.58 | 20 | Пугач Л.А. Сергун С.М. | |
2 | Кукса Ірина | 06.08.88 | КМС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ -3 | 0.48.21 | 0.47.15 | 18 | Мацапура М.І., Борис А.І. | |
3 | Бутенко Ірина | 09.08.88 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР | 0.49.83 | 0.47.50 | 17 | Бутенко С.Л. | |
4 | Нитяжук Наталія | 24.10.88 | КМС | Вінницька | Бершадь | Колос | ШВСМ | 0.50.83 | 0.50.32 | 16 | Пугач С.А., Добротворський В. | |
5 | Осадча В. | 10.12.89 | КМС | Київ | СДЮШОР Локомотив | 0.53.29 | 0.51.26 | 15 | Пирцу | |||
6 | Булейченко Валентина | 08.10.88 | КМС | Київ | ФСТУ | ДЮСШ Мала флотилія | 0.54.48 | 0.53.39 | 14 | Ковган В.С. | ||
7 | Гроцька Олена | 08.02.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ ЦФВУМ | 0.56.11 | 0.53.99 | 0.53.60 | 13 | Майстер А.О. |
8 | Ушакова Ольга | 01.04.88 | КМС | Харківська | Харків | Спартак | ДЮСШ-2 | 0.55.48 | 0.55.20 | 0.54.24 | 12 | Венгеровський |
9 | Мізерак Христина | 13.03.88 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 0.56.62 | 0.55.90 | 0.57.47 | 11 | Кіндз ера І.,Карбівник А.,Одноріг |
10 | Чернишова Ганна | 25.03.88 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ ОСДЮШОР Олімп | 0.58.70 | 0.56.26 | 10 | Шевченко, Камерилов, Семенюк | |
11 | Ікромова Наталія | 02.07.89 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 1.01.73 | 0.56.72 | 9 | Андріанов Ю.П. | |
К-2 200м. Юніори 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В – 0,5 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Вакуленко Сергій Харитонов Олег | 29.01.89 02.08.88 | МС МС | Миколаївська Одеська | Миколаїв Южне | ФСТУ Динамо | СДЮШОР ВУФК ФСК Хімік КСЛІ | 0.35.52 | 0.35.52 | 20 20 | Сімонов О.Г. Табала Л.Г. Маріморіч А.А. Куруз В. | |
2 | Лілик Олександр Каратаєв Вячеслав | 25.04.88 16.11.88 | КМС КМС | Полтавська Дніпропетровська-1 | Полтава Дніпродзержинськ | ФСТУ МОНУ | ШВСМ ДОУФК | 0.37.30 | 0.37.27 | 18 18 | Кічасов О.А.,Кострома Т.В. Цопікова Т.А. Гунько В.Д.Грабко | |
3 | Романюк Олег Монастирський Андрій | 31.01.88 04.06.88 | КМС МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 0.38.47 | 0.39.89 | 0.37.49 | 17 17 | Куземко В.С. |
4 | Чебу Олександр Левенець Вячеслав | 05.04.89 30.06.89 | КМС КМС | Одеська | Южне Одеса | ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік ФСК Хімік | 0.37.09 | 0.38.15 | 16 16 | Мальков С.А.,Цикош О.М. Мальков С.А.,Лесяк Є.В, | |
5 | Лисенко Віталій Іванов Максим | 27.06.88 16.11.89 | КМС КМС | Херсонська | Херсон Цурюпинськ | ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС -“- | 0.37.67 | 0.37.30 | 0.38.56 | 30 | Барболін С.В. Іванов М.І.,Осмоловська М.І. |
6 | Ващенко Микола Більченко Максим | 24.09.89 03.08.89 | 1 1 | Дніпропетровська | Зеленодолськ Дніпропетровськ | ФСТУ МОНУ | ДЮСШ ДОУФК ДЮСШ-8 ДОУФК | 0.37.17 | 0.38.93 | 28 | Веретенніков,Гунько,Бондарюк Радченко,Гунько,Цопікова | |
7 | Єрьомін Руслан Ясненко Вячеслав | 15.02.90 28.03.89 | КМС КМС | Запорізька | Ененергодар | ФСТУ ФСТУ | СОК ОП ЗАЕС | 0.38.01 | 0.37.05 | 0.39.32 | 26 | Сніжко С.С.,Рожков Ю.А. |
8 | Горбатов Олександр Труба Ігор | 22.05.90 21.08.88 | КМС КМС | Київська | Київ | МОНУ Спартак | КСЛІ ЦДЮСШ Спартак | 0.37.03 | 0.40.08 | 12 12 | Крохмальна,Клібайс,Куруз Мацаєнко,Карнаухов,Синяговський | |
9 | Кодієвьский Дмитро Полякова Артур | 13.12.88 31.08.89 | 1 1 | Одеська | Южне Вілково | ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік | 0.36.06 | н\фін. | 22 | Мальков С.А.,Лесяк Є.В. Мальков С.А.,Голубов А.К. | |
10 | Баховський Дмитро Ощудляк Мирослав | 04.06.90 06.11.89 | І КМС | Львівська | Львів | МОНУ МОНУ | СДЮШОР-3 УФК ЛШВСМ СДЮШОР -3 | 0.39.29 | 0.41.13 | 20 | Гривняк Р. | |
11 | Довга ніч Михайло Кривопиша Віталій | 17.02.90 28.06.90 | ІІ І | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 0.40.59 | 0.41.86 | 18 | Базилевська О.І. | |
12 | Цар Степан Горішній Андрій | 31.01.90 09.08.90 | 1 1 | Львівська | Львів | МОНУ МОНУ | ДЮСШ-3 | 0.42.03 | 0.42.24 | 16 | Дацьків У. Гривняк Р.,Сушко О. | |
13 | Джига Артем Овчаренко Антор | 07.07.90 30.07.90 | І І | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОНУ МОНУ | ДЮСШ-8 -“- | 0.44.93 | 0.44.20 | 14 | Джига, Коряк, Овчаренко | |
14 | Кіреєв Кирило Мордань Роман | 26.10.88 09.11.88 | ІІ ІІ | Дніпропетровська-2 | Дніпропетровськ | МОНУ МОНУ | ДЮСШ-8 -“- | 0.41.30 | н\ст. | Дзигульський А.І. | ||
15 | Мулін Єгор Мілютін Артем | 07.03.90 24.02.90 | І І | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОНУ МОНУ | ДЮСШ-8 -“- | 0.43.65 | 10 | Задрановський Ю. Гунько В. Цопікова Т. Задрановський Ю.Ю | ||
16 | Савенко Євген Адушкін Роман | 13.03.88 10.02.88 | ІІ ІІ | Черкаська | Черкаси | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ з веслування | 0.47.04 | 8 | Кравчук А. | ||
Гурин Богдан Ткачук Тарас | 22.01.88 12.05.88 | КМС КМС | Рівненська | Березне | Динамо ФСТУ | ШВСМ ШВСМ | Знята предст. | Набережний Ю.Л. -“- | ||||
С-2 200м. Юніори 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В – 0,5 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Скороход Олександр Бєлєнький Антон | 12.02.89 16.01.88 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | Спартак Спартак | ВУФК ВУФК | 0.41.25 | 20 20 | Кравченко А.С. -“- | ||
2 | Камерилов Денис Рихтюк Павло | 24.07.89 16.02.89 | КМС КМС | Волинська | Ковель | Колос Колос | ШВСМ ОСДЮШОР Олімп -“- | 0.41.96 | 18 18 | Камерилов О.Є Семенюк Ф.І. | ||
3 | Ганич Володимир Чуніс Руслан | 01.03.88 20.02.88 | КМС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик -“- | 0.42.78 | 17 17 | Ковальчук Я. Сав*як Б.В. Бундз Р.С. Дець В.І. | ||
4 | Горунович Назар Мишко Сергій | 09.11.88 09.11.88 | КМС КМС | Тернопільська Чернігівська | Тернопіль Чернігів | ФСТУ ФСТУ | Тернопіль ШВСМ ДЮСШ Буревісник СДЮШОР | 0.43.80 | 16 16 | Горунович П.А. Бріль І.Т. Мінгель Баранов | ||
5 | Каланчук Андрій Стерницький Андрій | 08.04.90 27.01.90 | І І | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ МОНУ | МЦФВУМ -“- | 0.44.39 | 15 15 | Жиляєва Ю. Жиляєв С. | ||
6 | Адамович Олександр Лапюк Максим | 09.10.89 11.08.89 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ Колос | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ДЮСШ-2 | 0.44.58 | 28 | Нікітенко С.О. Харченко Л.П. Андрущенко С.В. | ||
7 | Дікалов Сергій Ніколаєнко Андрій | 10.01.88 14.11.88 | 1 КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР СДЮШОР | 0.44.78 | 26 | Мінгель М.А.,Баранов А.В.Григорьєва -“- | ||
8 | Манченко Ігор Сірик Дмитро | 24.08.88 30.09.89 | КМС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР -“- | 0.45.00 | 24 | Мінгель М.А.,Баранов А.В. -“- | ||
9 | Цибульській Ігор Крижанівський Павло | 12.04.89 03.03.90 | КМС КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ ФСТУ | ОСДЮШОР Ковельсільмаш -“- | 0.45.77 | 22 | Верчук | ||
10 | Стельмах Віктор Лапенко Андрій | 13.01.89 06.12.89 | І І | Дніпропетровська | Дніпропетровськ Севастополь | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Локомотив ДЮСШ Чайка | 0.46.32 | 10 10 | Нурова, Шаманець, Турпітка Нікітенко В.В. Нікітенко І.Т. | ||
К-2 200м. Юніорки 1988-89 р. н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В – 1,0 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Кукса Ірина Василенко Ганна | 06.08.88 03.08.88 | КМС КМС | Полтавська Запорізька | Комсомольськ Енергодар | ФСТУ ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ-3 ШВСМ ДЮСШ СОК ОПЗАЕС | 0.44.85 | 0.44.68 | 20 20 | Мацапура О.М.,Борис А.І. Сніжко С.С.,Рожков Ю. | |
2 | Альохіна Ольга Миненко Марія | 15.10.88 01.08.88 | КМС КМС | Херсонська Чернігівська | Херсон Чернігів | Динамо ФСТУ | ДЮСШ-2 ВУФК СДЮШОР | 0.45.85 | 0.45.63 | 18 18 | Халілов О.Є.,Кирюхін Г.Т., Афанасьєв С.А, Шевцова Л.В. | |
3 | Бездушняк Катерина Лапченко Олена | 27.09.89 06.06.89 | 1 КМС | Дніпропетровська-1 | Зеленодолськ Новомосковськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ДОУФК ДЮСШ “Авангард” ДОУФК | 0.46.25 | 0.46.79 | 17 17 | Бондарюк,Веретенніков,Гунько Джига,Коряк,Гунько | |
4 | Ланова Ганна Бутенко Ірина | 16.02.89 09.08.88 | МС МС | Вінницька | Вінниця-Бершадь Вінниця | Спартак Спартак | СДЮШОР -“- | 0.44.69 | 0.47.00 | 16 16 | Бутенко С.Л. -“- | |
5 | Гутник Наталія Гутник Олена | 25.07.90 25.07.90 | КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ВУФК -“- | 0.45.79 | 0.47.68 | 15 15 | Сімонов О.Г. Луценко В.А. | |
6 | Василевська Марія Мухаметаліна Асія | 08.01.89 28.10.90 | МС КМС | Волинська | Луцьк | Колос Колс | ОСДЮШОР Олімп ОСДЮШОР Олімп | 0.46.51 | 0.48.32 | 14 14 | Шевченко Т.,Мухаметаліна О. | |
7 | Меняйлова Юлія Бублей Ганна | 08.02.89 03.02.89 | КМС І | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ | ФСК “Хімік” -“- | 0.47.00 | 0.46.83 | 0.48.62 | 13 13 | Мальков С.А., Цикош О.М., -“- |
8 | Панфьорова Тетяна Нитяжук Наталія | 03.06.89 24.10.88 | КМС КМС | Миколаївська Вінницька | Миколаїв Бершадь | МОН-С Колос | ВУФК | 0.49.43 | 0.48.61 | 0.48.91 | 12 12 | Сімонов О.Г.,Моторний С.В..Пугач Л.А. |
9 | Верчук Вікторія Малашевська Світлана | 17.08.90 20.09.90 | КМС КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ ФСТУ | ОСДЮШОР Ковельсільмаш -“- | 0.48.19 | 0.49.08 | 0.49.64 | 11 11 | Верчук |
10 | Ікромова Ірина Сушко Ольга | 05.04.88 16.02.90 | КМС 1 | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 0.50.28 | 0.49.75 | 10 10 | Андріанов Ю.П. | |
11 | Субота Христина Глущенко Христина | 12.03.88 30.12.88 | 1 1 | Одеська Дніпропетровськ | Южне Дніпропетровськ | ФСТУ МОНУ | ФСК Хімік ДЮСШ-8 | 0.51.33 | 0.50.57 | 9 9 | Мальков С.О.,Цикош О.М. Гнєдаш Ю.,Москаленко О. | |
12 | Ушакова Ольга Андрієвська Софія | 01.04.88 15.04.88 | КМС 1 | Харківська | Харків | Спартак Спартак | ДЮСШ-2 -“- | 0.50.79 | 0.52.40 | 8 8 | Венгеровський -“- | |
13 | Бацаєва Єля Булейченко Валентина | 10.03.88 08.10.88 | І КМС | Київ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Мала флотилія , Олімп ДЮСШ Мала флотилія | 0.51.78 | 0.54.23 | 7 7 | Шевченко Т.Ю. Ковган В.С. Ковган В.С. | ||
14 | Ясненко Ірина Костюченко А. | 19.02.90 24.04.90 | КМС КМС | Запорізька Львівська | Енергодар Львів | ФСТУ Колос | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС СДЮШОР Веслярик ЛУФК | 0.50.59 | н/фін | 6 6 | Сніжко С.С.,Рожков Ю.А. Кіндз ера І., Карбівник А., Одноріг | |
15 | Мізерак Христина Савицька Ольга | 13.03.88 01.02.89 | КМС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос | СДЮШОР Веслярик ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик ЛУФК | н/фін | 5 5 | Карбівник А., Одноріг А., Кіндз ера І., Гривняк Р. | ||
К-4 200м. Юніори 1988-90 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В –+1,5 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Горбатов Олександр Кучерявий Олександр Сталь ненко Микола Труба Ігор | 22.05.90 30.05.90 05.04.88 21.08.90 | КМС КМС КМС КМС | Київська Хмельницька | Київ Хмельницький Київ | МОНУ Спартак Спартак МОНУ | КСЛІ ЦДЮСШ Спартак ЦДЮСШ Спартак КСЛІ ЦДЮСШ Спартак | 0.32.80 | 20 20 20 20 | Крохмальна, Клібайс, Куруз Мацаєнко, Карнаухов Яремчук В.В. Пристайлова Т.М. Кукуруза, Клібайс, Куруз | ||
2 | Ващенко Микола Більченко Максим Іванов Андрій Плєтєнь Ігор | 24.09.89 03.08.89 16.07.90 02.01.90 | І І 1 1 | Дніпропетровська-1 | Зеленодольськ Дніпропетровськ -“- -“- | ФСТУ МОНУ МОНУ МОНУ | ДЮСШ ДОУФК ДЮСШ-8 ДОУФК -“- -“- | 0.33.23 | 72 | Веретенніков, Гунько, Бондарюк Радченко, Гунько ,Цопікова -“- Задрановський Гунько ,Цопікова | ||
3 | Чебу Олександр Левенець Вячеслав Поляков Артур Єрьомін | 05.04.89 30.06.89 31.08.89 18.01.90 | КМС КМС І КМС | Одеська -“- -“- Запорізька | Южне Одеса Вилкове Енергодар | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік -“- -“- ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 0.33.30 | 17 17 17 17 | Мальков С.А. Цикош О.М. Мальков С.А. Лесяк Є.В. Мальков С.А. Голубов А.К. Сніжко С.С. Рожков Ю. | ||
4 | Басюк Максим Месніков Олександр Балик Дмитро Ярмоленко Владислав | 12.06.90 23.01.88 18.09.88 06.07.88 | КМС КМС 1 1 | Дніпропетровська-1 Миколаївська Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ Миколаїв Дніпропетровськ Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ МОНУ МОНУ | ДЮСШ Локомотив ДОУФК ВУФК ДЮСШ-8 -“- | 0.34.07 | 16 16 16 16 | Турпітка А.Т. Гунько В. Цопікова Федоренко Радченко, Задрановський | ||
5 | Дикун Антон Борецький Вадим Андрєєв Олександр Єрьоменко Ігор | 10.06.90 21.02.89 20.03.88 01.05.90 | КМС КМС КМС КМС | Херсонська | Херсон -“- -“- Цюрупинськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ВУФК -“- ШВСМ СДЮШОР ФСТУ ВУФК | 0.34.57 | 15 15 15 15 | Анастасьєв О.Г. Єрьоменко В.Б. Черков М.М. Анастасьєв О.Г. Черков М.М. Бистров С.В. Кравченко В.І. Анастасьєв О.Г. | ||
6 | Левицький Назар Стеценко Володимир Твардовський Сергій Кацюк Іван | 06.02.88 25.12.88 21.03.88 22.08.88 | КМС КМС КМС КМС | Тернопільська | Тернополь | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Буревісник -“- -“- -“- | 0.35.64 | 14 14 14 14 | Андріанов Ю.П. -“- -“- -“- | ||
7 | Голобородько Ярослав Остроушко Дмитро Пустовой Дмитро Іванов Денис | 16.07.90 11.11.90 24.10.89 12.06.90 | І КМС І І | Донецька | Маріуполь | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Азовсталь -“- -“- -“- | 0.36.23 | 13 13 13 13 | Венгер З.М. Коньков О.О. | ||
8 | Баховський Дмитро Ощудляк Мирослав Цар Степан Горішний Андрій | 04.06.90 08.11.89 31.01.90 09.08.90 | І КМС І І | Львівська | Львів | МОНУ МОНУ МОНУ МОНУ | СДЮШОР -3 УФК СДЮШОР – 3 ЛШВСМ СДЮШОР-3 СДЮШОР – 3 | 0.36.43 | 12 12 12 12 | Гривняк Р. | ||
Вакуленко Сергій Іванченко Ігор Козаченко Кирило Романюк Олег | 29.01.89 15.12.89 29.10.89 31.01.88 | МС КМС КМС КМС | Миколаївська -“- -“- Тернопільська | Миколаїв -“= -“- Тернопіль | ФСТУ МОНУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ВУФК СДЮШОР з б-би ВУФК СДЮШОР ВУФК ДЮСШ Буревісник | н\фін. | Сімонов О.Г. Табала Л.Г. Сімонов Трофіменко, Моторний Сімонов О.Г. Луценко В.А. Куземко В.С. | ||||
С-4 200м. Юніори 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В – 0,5 м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Сажай Борис Біленький Антон Сажай Євген Скороход Олександр | 10.01.88 16.07.88 02.03.89 12.02.89 | МС КМС ІІ КМС | Одеська Херсонська Одеська Херсонська | Одеса Херсон Одеса Херсон | Динамо Спартак ФСТУ Спартак | ФСК Хімік ВУФК ФСК Хімік ВУФК | 0.37.66 | 20 20 20 20 | МАриморич А.А. Жил кін О.Л. Кравченко А.С. Жил кін О.Л. Кравченко А.С. | ||
2 | Верчук Ігор Онуфрієнко Ігор Камерилов Денис Рихтюк Павло | 25.09.88 01.08.88 24.07.89 16.02.89 | КМС КМС КМС КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ ФСТУ Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР Ковельсільмаш -“- ШВСМ ОСДЮШОР Олімп -“- | 0.38.21 | 18 18 18 18 | Верчук -“- Камерилов О.Є. Снменюк Ф. -“- | ||
3 | Манченко Ігор Ніколаєнко Андрій Дікалов Сергій Апшай Максим | 24.08.88 14.11.88 01.10.88 02.07.89 | КМС КМС 1 КМС | Чернігівська -“- -“- Полтавська | Чернігів -“!- -“- Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР -“- -“- ДЮСШ-3 ПОШВСМ | 0.38.46 | 17 17 17 17 | Мінгель М.А.Баранов Григорьєва -“- -“- Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. | ||
4 | Ганич Володимир Чуніс Руслан Вергелес Віталій Доскич Іван | 01.03.88 20.02.88 15.11.89 89 | КМС КМС КМС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик -“- -“- -“- | 0.38.71 | 16 16 16 16 | Ковальчук Я. Сав*як Б.В. Бундз Р.С. Дець В.І. | ||
5 | Лук’янець Олексій Осійчук Василь Голубов Максим Панчук Роман | 04.04.89 08.01.88 13.02.89 23.10.89 | КМС КМС КМС КМС | Рівненська | Дубно | Динамо динамо Динамо Динамо | ШВСМ -“- -“- -“- | 0.39.72 | 15 15 15 15 | Максимчук А.В. -“- -“- -“- | ||
6 | Чорний Дмитро Чорний Валерій Стельмах віктор Лапенко Андрій | 01.01.88 06.01.89 13.01.89 12.12.89 | І І І І | Дніпропетровська | Дніпропетровськ -“- -“- Севастополь | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Локомотив -“- -“- ДЮСШ Чайка | 0.43.32 | 14 14 14 14 | Нурова О.А. Шаманець О.А. Турпітка А.Т. -“- Нікітенко В.В. Нікітенко І.Т. | ||
7 | Пеньковський Волод. Климов Данило Ступка Микола Морозов А. | 01.03.89 17.05.90 25.05.90 27.02.88 | 1 КМС | Дніпропетровська -“- -“- Донецька | Дніпропетровськ Дніпропетровськ Зеленодольськ Зугрес | МОНУ МОНУ ФСТУ Спартак | ДЮСШ-8 ДЮСШ-8 ДЮСШ УФК ДЮСШ | 0.43.67 | 13 13 13 13 | Климов О. -“- Веретенніков, Бондарюк,Гунько Бутенко | ||
8 | Ізбаш Дмитро Стеценко Станіслав Вардугін В. Гроза Андрій | 18.10.89 09.12.89 13.08.89 13.02.90 | ІІ ІІ І ІІ | Одеська -“- Запорізька Одеська | Одеса Б-Дністровський Енергодар Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік ДЮСШ ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС ФСК Хімік | н\фін. | Жил кін О.Л. Осипенко А.Ф. Сніжко С.С. Рожков Ю. Цикош О.М. | |||
К-4 200м. Юніорки 1988-89 р.н. | ||||||||||||
Ф-А 21.06. В – 0,7м/с Т- 0 м/с | ||||||||||||
1 | Альохіна Ольга Зайцева Ірина Бодняк Олена Міненко Марія | 15.10.88 26.04.90 14.06.90 01.08.88 | КМС КМС КМС КМС | Херсонська -“- -“- Чернігівська | Херсон -“- -“- Чернігів | ФСТУ ЗСУ МОНУ ФСТУ | ДЮСШ-2 ВУФУК СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ДЮСШ-2 СДЮШОР | 0.40.80 | 20 20 20 20 | Халілов О.Є.Карюхін,Афанасьєв Нікітенко С.О. Кирюхін Г.Т. Шевцова Л.В. | ||
2 | Субота Христина Ясненко Ірина Бублей Ганна Меняйлова Юлія | 12.03.88 19.02.90 03.02.89 08.02.89 | 1 КМС 1 КМС | Одеська Запорізька Одеська Одеська | Южне Енергодар Южне Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік ДЮСШ СОК УПЗС ФСК Хімік ФСК Хімік | 0.41.64 | 18 18 18 18 | Мальков С.А.,Цикош О.М. Сніжко С.С.,Рожков Ю.О. Мальков С.А.,Цикош О.М. -“”_ | ||
3 | Бездушняк Катерина Лапченко Галина Сопронюк Олена Лапченко Олена | 27.09.89 15.06.90 05.12.90 06.06.89 | 1 1 1 КМС | Дніпропетровська-1 | Зеленодолськ Новомосковськ Дніпропетровськ Новомосковськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ДОУФК ДЮСШ “Авангард” ДОУФК СДЮШОР ДЮСШ “Авангард” ДОУФК | 0.41.99 | 17 17 17 17 | Веретенніков,Бондарюк,Гунько Джига.Коряк,Цопікова Сопронюк Джига,Коряк,Гунько | ||
4 | Вороная Олена Волошина Зінаїда Булейченко Валентина Давтян Світлана | 03.08.89 25.11.90 08.10.88 21.08.90 | КМС КМС КМС 1 | Київ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” -“- ДЮСШ Мала флотилія -“- | 0.43.86 | 16 16 16 16 | Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. -“- Ковган В.О. -“- | |||
5 | Савицька Ольга Мізерак Христина Костюченко А. Венгер Лілія | 01.02.89 13.03.88 24.04.90 05.01.88 | КМС КМС КМС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос Колос Колос | СДЮШОР “Веслярик” ЛУФК ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” -“- -“- | 0.44.16 | 60 | Кіндз ера І. Одноріг А. Карбівник А. Дацьків У.,Слівінський І. | ||
6 | Ікромова Ірина Ікромова Наталія Петрик Марта Сушко Ольга | 05.04.88 02.07.89 19.02.90 16.02.90 | КМС КМС 1 1 | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Буревісник” | 0.45.83 | 56 | Андріанов Ю.П. | ||
7 | Літута Наталія Валявська Марія Гой Вікторія Пилипчик Інга | 08.09.89 89 25.12.89 07.02.88 | КМС 1 1 ІІ | Вінницька | Ладижин -“- Вінниця -“- | Динамо Динамо Спартак Спартак | СДЮШОР -“- -“- -“- | 0.49.35 | 52 | Іванов Г.Ф.,Іванов Л.Г. -“- Погрелов Ю.М. Бутенко С.Л. | ||
Зайва Тетяна Осадча Вікторія Сисоєва Яна Мечнікова Аліна | 09.02.89 10.12.89 16.09.88 21.07.89 | КМС КМС КМС 1 | Київ -“- -“- -“- | Спартак Спартак | СДЮШОР Локомотив -“- -“- -“- | н\ст | Пирцу Пирцу Ярмоленко -“- | |||||
Бельтюкова Ольга Масленникова Катя Індиченко Ганна Левченко Олена | 19.10.88 04.12.88 13.09.89 17.01.89 | 1 1 1 1 | Луганська | Лісічанськ | Спартак Спартак Спартак Спартак | ЛОК ДЮСШ -“- -“- -“- | Знята за хворобою | Салахетдінов А.Х. |
Головний суддя змагань
Суддя Національної категорії Б.П.Балабан
Головний секретар змагань
Суддя Національної категорії В.Л.Венгер
Суддя Національної категорії А.Б.Симановський