ТЕХНИЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ
КУБКУ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
19-24КВІТНЯ 2005р. м.Дніпропетровськ
Місце | Прізвище, ім’я спортсмена | Область | результат | очки | ||
---|---|---|---|---|---|---|
п/п | п/ф | фінал | ||||
К-1 1000м.Чоловіки Швидкість вітру попутний 2,6м\с. | ||||||
1 | Терещенко Владислав | Херсонська | 3.49.39 | 3.53.20 | 3.38.33 | 36 |
2 | Цуркан Віталій | Миколаївська | 3.54.37 | 3.56.07 | 3.40.62 | 30 |
3 | Сокрута Олександр | Дніпропетровська-1 | 3.49.49 | 3.57.03 | 3.41.48 | 26 |
4 | Баштовий Сергій | Сумська | 3.53.79 | 3.54.17 | 3.42.21 | 22 |
5 | Фесун Сергій | Тернопільська | 3.51.45 | 3.58.61 | 3.42.51 | 20 |
6 | Копистянський Роман | Вінницька | 3.49.82 | 3.55.93 | 3.42.80 | 18 |
7 | Маркін Борис | Дніпропетровська | 3.45.8 | 3.57.27 | 3.45.37 | 16 |
8 | Нефьодов Денис | Полтавська | 3.52.68 | 4.02.17 | 3.47.46 | 14 |
9 | Тому сяк Андрій | Одеська-2 | 3.55.61 | 3.59.86 | 3.54.70 | 12 |
10 | Семикін Михайло | Київська | 3.53.44 | 4.02.82 | 3.51.42 | 10 |
11 | Благодатських Олег | Одеська-1 | 3.56.68 | 4.02.63 | 3.53.48 | 8 |
12 | Дрозд Артем | Одеська-2 | 3.53.41 | 4.01.00 | 3.55.15 | 6 |
13 | Скляренко Сергій | Київ | 4.05.60 | 4.16.70 | 3.57.33 | 5 |
14 | Глотов Дмитро | Донецька | 3.54.28 | 4.10.18 | 3.58.43 | 4 |
15 | Леденьов А. | Київ | 4.07.87 | 4.13.78 | 3.58.79 | 3 |
16 | Пастушок Анатолій | Хмельницька | 4.05.99 | 4.10.77 | 3.59.43 | 2 |
17 | Бушинкін Сергій | Одеська-2 | 3.56.49 | 4.07.43 | 4.01.02 | |
18 | Козак Роман | Львівська | 3.59.86 | 4.08.81 | Н. ст. | |
19 | Дудко Данило | Хмельницька | З.56.86 | 4.13.03 | ||
20 | Погребний Андрій | Херсонська | 4.06.39 | 4.14.70 | ||
21 | Мержвінський Олександр | Тернопільська | 4.19.32 | 4.19.70 | ||
22 | Пономаренко Володимир | Харківська | 4.07.84 | 4.18.34 | ||
23 | Шаповалов Дмитро | Вінницька | 4.11.07 | 4.20.94 | ||
24 | Жирнов Олександр | Київ | 4.09.34 | 4.22.10 | ||
25 | Повар Михайло | Вінницька | 4.26.18 | |||
26 | Братушко Руслан | Сумська | 4.15.08 | 4.29.14 | ||
27 | Яницький Володимир | Івано-Франківська | 4.08.73 | 4.36.27 | ||
28 | Кулік Сергій | Дніпропетровська-1 | 4.40.134 | |||
29 | Сазонов Ілля | Сумська | 4.24.80 | |||
30 | Хархан Денис | Запорізька | 5.00.42 | |||
31 | Савін Петро | Хмельницька | Знята | |||
С-1 1000м.Чоловіки Швидкість вітру попутний 2,6м\с. | ||||||
1 | Крук Петро | Рівненська | 4.19.17 | 4.25.41 | 4.01.46 | 36 |
2 | Чебан Юрій | Одеська-1 | 4.16.15 | 4.24.00 | 4.01.84 | 30 |
3 | Недашковський Віктор | Рівненська | 4.11.30 | 4.22.21 | 4.02.11 | 26 |
4 | Безуглий Сергій | Миколаївська | 4.17.18 | 4.23.49 | 4.04.38 | 22 |
5 | Шпак Олексій | Полтавська | 4.11.70 | 4.29.79 | 4.05.45 | 20 |
6 | Шиманський Станіслав | Полтавська | 4.18.93 | 4.28.41 | 4.05.41 | 18 |
7 | Ісаков Олександр | Одеська-1 | 4.22.07 | 4.30.75 | 4.08.52 | 16 |
8 | Кондратюк Олександр | Хмельницька | 4.21.91 | 4.27.66 | 4.13.02 | 14 |
9 | Новіков Сергій | Донецька | 4.20.99 | 4.25.01 | 4.19.75 | 12 |
10 | Біленький Михайло | Миколаївська | 4.14.22 | 4.26.17 | 4.09.22 | 10 |
11 | Періг Микола | Івано-Франківська | 4.20.83 | 4.37.03 | 4.09.99 | 8 |
12 | Худик Михайло | Тернопільська | 4.15.70 | 4.33.32 | 4.13.77 | 6 |
13 | Добротворський Віктор | Вінницька | 4.23.59 | 4.33.06 | 4.14.71 | 5 |
14 | Присяжнюк Ігор | Одеська-2 | 4.13.63 | 4.36.41 | 4.14.82 | 4 |
15 | Олефіренко Олександр | Запорізька | 4.23.95 | 4.36.88 | 4.16.54 | 3 |
16 | Кузьмич Олександр | Хмельницька | 4.25.78 | 4.35.84 | 4.16.08 | 2 |
17 | Круглов Олександр | Одеська-1 | 4.22.53 | 4.43.67 | 4.21.81 | |
18 | Бабенко Дмитро | Одеська-1 | 4.14.47 | 4.37.28 | 4.21.81 | |
19 | Пожар Денис | Херсонська | 4.27.62 | 4.40.78 | ||
20 | Хмельов Сергій | Донецька | 4.23.35 | 4.42.94 | ||
21 | Мараскін Олександр | Донецька | 4.23.48 | 4.44.12 | ||
22 | Гуцалюк Віктор | Вінницька | 4.22.46 | 4.48.54 | ||
23 | Голубов Олександр | Одеська-2 | 4.28.37 | 4.50.73 | ||
24 | Очеретяний Антон | Київ | 4.28.85 | 4.51.67 | ||
25 | Колесник Олександр | Дніпропетровська-1 | 4.31.07 | 4.51.96 | ||
26 | Гринько Дмитро | Волинська | 4.23.00 | 4.55.23 | ||
27 | Цомпель Вадим | Полтавська | 4.24.00 | 5.00.07 | ||
28 | Середенко Сергій | Херсонська | 4.32.81 | |||
29 | Солтис Сергій | Хмельницька | 4.33.79 | |||
30 | Варфолюк Олександр | Рівненська | 4.41.64 | |||
К-1 1000м. Жінки Швидкість вітру попутний 2,6м\с. | ||||||
1 | Лісова Катерина | Хмельницька | 4.24.77 | 4.17.95 | 18 | |
2 | Затули вітер Ольга | Миколаївська | 4.27.84 | 4.18.73 | 15 | |
3 | Присяжнюк Алла | Вінницька | 4.24.66 | 4.19.51 | 13 | |
4 | Куша нова Лариса | Дніпропетровська | 4.26.04 | 4.20.96 | 11 | |
5 | Тертична Ганна | Черкаська | 4.30.60 | 4.36.92 | 4.25.95 | 10 |
6 | Муравйова Ірина | Одеська-1 | 4.31.47 | 4.3966 | 4.26.58 | 9 |
7 | Слива Олена | Київ | 4.25.12 | 4.28.08 | 8 | |
8 | Пивовар Марина | Полтавська | 4.24.47 | 4.39.39 | 7 | |
9 | Дзогій Тетяна | Київська | 4.40.64 | 4.41.24 | 4.42.43 | 6 |
10 | Герасимова Олена | Донецька | 4.32.92 | 4.41.58 | 5 | |
11 | Середенко Наталія | Херсонська | 4.38.41 | 4.53.10 | 4 | |
12 | Сорокіна Ольга | Дніпропетровська-1 | 4.43.91 | 4.54.17 | 3 | |
13 | Хранюк Христина | Львівська | 4.45.57 | 4.56.64 | 2,5 | |
14 | Рудюк Оксана | Чернігівська | 4.56.29 | 457.69 | 2 | |
Голубова Людмила | Дніпропетровська-2 | Н\фін. | ||||
К-1 1000м. Юн.1987-88р.н. Швидкість вітру попутний 2,8м\с. | ||||||
1 | Поладян Арсен | Харківська | 4.01.33 | 4.04.91 | 3.49.71 | 36 |
2 | Клименко Олександр | Київ | 3.58.69 | 4.09.27 | 3.51.67 | 30 |
3 | Мамутов Руслан | Одеська-1 | 3.59.68 | 4.05.43 | 3.52.50 | 26 |
4 | Тернових Євген | Одеська-1 | 4.07.62 | 4.04.59 | 3.52.75 | 22 |
5 | Городнюк Денис | Полтавська | 4.06.05 | 4.07.37 | 3.53.57 | 20 |
6 | Бурковський Станіслав | Вінницька | 4.09.12 | 4.05.33 | 3.56.09 | 18 |
7 | Бондаренко Іван | Дніпропетровська-1 | 4.15.21 | 4.13.64 | 3.58.20 | 16 |
8 | Гурін Богдан | Рівненська | 4.02.44 | 4.10.02 | 4.01.00 | 14 |
9 | Монастирський Андрій | Тернопільська | 4.08.63 | 4.11.55 | 4.04.46 | 12 |
10 | Кушта Микола | Хмельницька | 4.13.92 | 4.11.88 | 4.00.17 | 10 |
11 | Хоменко Сергій | Полтавська | 4.07.50 | 4.15.88 | 4.01.00 | 8 |
12 | Грабовський Микола | Рівненська | 4.11.43 | 4.19.90 | 4.01.33 | 6 |
13 | Жоров Олег | Миколаївська | 4.08.28 | 4.15.82 | 4.02.54 | 5 |
14 | Войчук Микола | Рівненська | 4.09.74 | 4.11.54 | 4.03.73 | 4 |
15 | Луценко Роман | Запорізька | 4.01.53 | 4.17.69 | 4.05.59 | 3 |
16 | Ошиєвський Роман | Херсонська | 4.12.52 | 4.12.36 | 4.05.94 | 2 |
17 | Ткачук Тарас | Дніпропетровська-1 | 4.02.13 | 4.16.87 | 4.27.14 | |
18 | Баховський Роман | Одеська-1 | 4.16.45 | 4.10.74 | 4.37.54 | |
19 | Коваленко Сергій | Сумська | 4.02.85 | 4.19.55 | ||
20 | Галичанко Євген | Миколаївська | 4.09.15 | 4.29.51 | ||
21 | Редьква Андрій | Тернопільська | 4.06.05 | 4.20.83 | ||
22 | Труба Ігор | Дніпропетровська-1 | 4.08.68 | 4.23.70 | ||
23 | Монька Олександр | Херсонська | 4.07.92 | 4.24.75 | ||
25 | Мясников Олександр | Миколаївська | 4.13.43 | 4.31.47 | ||
26 | Кушніров Тарас | Полтавська | 4.13.94 | 4.27.51 | ||
27 | Канюк Олександр | Хмельницька | 4.14.86 | 4.27.54 | ||
28 | Луговий Сергій | Херсонська | 4.14.07 | 4.31.71 | ||
29 | Сачковський Андрій | Миколаївська | 4.12.97 | 4.37.53 | ||
30 | Венжега Владислав | Чернігівська | 4.16.14 | 4.28.84 | ||
31 | Кедяров Олександр | Запорізька | 4.14.42 | 4.33.27 | ||
32 | Роговий Євген | Київська | 4.14.56 | 4.36.60 | ||
33 | Бойко Сергій | Вінницька | 4.30.75 | 4.46.93 | ||
34 | Литв як Володимир | Київська | 4.15.33 | 4.37.76 | ||
35 | Осєтров Сергій | Кіровоградська | 4.32.41 | 4.38.73 | ||
36 | Кішаковський Віталій | Львівська | 4.13.92 | 4.48.55 | ||
37 | Косотуров Євген | Херсонська | 4.16.29 | |||
38 | Шевцов Руслан | Хмельницька | 4.16.74 | |||
39 | Штихно Віталій | Дніпропетровська-2 | 4.21.01 | |||
40 | Карпенко Олександр | Київ | 4.34.75 | |||
41 | Якимчук Юрій | Київська | 4.38.20 | |||
42 | Березнюк Григорій | Вінницька | 4.24.99 | |||
43 | Ткаченко Максим | Черкаська | 4.39.37 | |||
44 | Євреєнко Сергій | Київська | 4.08.67 Знята за недовагу | |||
С-1 1000м. Юн. 1987-88р.н. Швидкість вітру попутний 2,6м\с. | ||||||
1 | Янчук Олексій | Хмельницька | 4.19.63 | 4.34.03 | 4.11.91 | 36 |
2 | Андрєєв Артем | Одеська-1 | 4.29.20 | 4.35.17 | 4.14.67 | 30 |
3 | Ситницький Сергій | Рівненська | 4.29.97 | 4.34.96 | 4.16.22 | 26 |
4 | Сичук Антон | Запорізька | 4.16.51 | 4.45.98 | 4.17.08 | 22 |
5 | Бору шок Андрій | Івано-Франківська | 4.40.76 | 4.53.41 | 4.18.05 | 20 |
6 | Кондратюк Микола | Хмельницька | 4.30.44 | 4.38.85 | 4.19.40 | 18 |
7 | Троцюк Володимир | Волинська | 4.38.24 | 4.38.94 | 4.23.94 | 16 |
8 | Шкоян Денис | Хмельницька | 4.31.93 | 4.43.32 | 4.28.69 | 14 |
9 | Мельничук Костянтин | Тернопільська | 4.35.29 | 4.49.84 | 4.30.69 | 12 |
10 | Палюх Вадим | Хмельницька | 4.42.62 | 4.44.31 | 4.23.76 | 10 |
11 | Бєлєнький Антон | Херсонська | 4.36.06 | 5.04.95 | 4.27.72 | 8 |
12 | Дібров Віталій | Одеська-2 | 4.33.22 | 4.58.71 | 4.28.20 | 6 |
13 | Марковський Андрій | Волинська | 4.37.80 | 5.03.35 | 4.30.50 | 5 |
14 | Єфімов Дмитро | Одеська-1 | 4.36.61 | 4.44.75 | 4.31.62 | 4 |
15 | Решетніков Денис | Полтавська | 4.38.17 | 4.51.58 | 4.32.19 | 3 |
16 | Савін Ігор | Хмельницька | 4.51.24 | 4.58.39 | 4.33.56 | 2 |
17 | Чуйко Олег | Миколаївська | 4.49.21 | 5.03.06 | 4.40.02 | |
18 | Приймак Дмитро | Київ | 4.47.54 | 5.07.93 | 4.41.55 | |
19 | Назарук Дмитро | Волинська | 4.44.80 | 4.58.68 | ||
20 | Алєксєєвський Кірі | Одеська-1 | 4.41.79 | 5.11.39 | ||
21 | Грицай Юрій | Черкаська | 4.38.28 | 5.16.50 | ||
22 | Тарасенко Олександр | Херсонська | 4.46.63 | 5.12.31 | ||
23 | Рубан Олександр | Житомирська | 4.44.93 | 5.14.51 | ||
24 | Горілчаний Володимир | Вінницька | 4.47.11 | 5.20.87 | ||
25 | Ремез Сергій | Черкаська | 4.45.37 | 5.21.17 | ||
26 | Маїк Олександр | Львівська | 4.52.17 | 5.22.21 | ||
27 | Лісовський Олександр | Полтавська | 4.49.15 | 5.36.56 | ||
28 | Морозов Антон | Дніпропетровська-1 | 4.53.51 | |||
29 | Голуб Микола | Черкаська | 4.51.94 | |||
30 | Крупець Дмитро | Полтавська | 4.53.75 | |||
31 | Манченко Ігор | Чернігівська | 4.54.84 | |||
32 | Шевчук Роман | РК Крим | 4.54.88 | |||
33 | Герасименко Едуард | Вінницька | 4.57.21 | |||
34 | Ходаковський Юрій | Херсонська | 5.00.25 | |||
35 | Бужан Артем | Кіровоградська | 5.09.36 | |||
36 | Бадалаха Євген | Київська | 5.16.48 | |||
К-1 1000м. Дів.1987-88р.н. Швидкість вітру попутний 2,6м\с. | ||||||
1 | Непомняща Ганна | Одеська-1 | 4.31.40 | 4.22.25 | 18 | |
2 | Коваленко Катерина | Черкаська | 4.26.72 | 4.24.43 | 15 | |
3 | Василенко Ганна | Запорізька | 4.38.06 | 4.25.37 | 13 | |
4 | Фальшовнік Світлана | Хмельницька | 4.36.34 | 4.25.99 | 11 | |
5 | Литвенчук Людмила | Хмельницька | 4.46.66 | 4.31.04 | 10 | |
6 | Кунділовська Наталія | Хмельницька | 4.41.39 | 4.37.32 | 9 | |
7 | Щербіна Марія | Запорізька | 4.46.74 | 5.04.82 | 4.43.18 | 8 |
8 | Хоміч Олександра | Севастополь | 4.48.07 | 5.07.19 | 4.44.40 | 7 |
9 | Іванов Юлія | Черкаська | 4.55.34 | 5.07.48 | 5.03.42 | 6 |
10 | Альохіна Ольга | Херсонська | 5.00.91 | 5.10.66 | 5 | |
11 | Міненко Марія | Чернігівська | 4.55.93 | 5.10.99 | 4 | |
12 | Зубова Людмила | Хмельницька | 4.50.43 | 5.11.15 | 3 | |
13 | Бутенко Ірина | Вінницька | 4.49.72 | 5.12.82 | 2,5 | |
14 | Сколченкова Катерина | Донецька | 5.18.44 | 5.15.80 | 2 | |
15 | Кононенко Олена | Миколаївська | 4.47.47 | 5.21.65 | 1,5 | |
16 | Шульга Вікторія | Дніпропетровська-2 | 6.04.96 | |||
17 | Кара полова Світлана | Дніпропетровська-1 | 5.17.74 | |||
К-1 1000м. Юн.1989-90р.н. Швидкість вітру попутний 2,6м\с. | ||||||
1 | Вакуленко Сергій | Миколаївська | 4.11.99 | 4.14.60 | 3.56.75 | 36 |
2 | Чебу Олександр | Одеська-1 | 4.17.86 | 4.26.90 | 4.05.21 | 30 |
3 | Колосовський Микола | Хмельницька | 4.18.85 | 4.24.70 | 4.06.50 | 26 |
4 | Блаженно Василь | Одеська-1 | 4.19.51 | 4.21.48 | 4.09.64 | 22 |
5 | Поляков Артур | Одеська-1 | 4.21.77 | 4.31.25 | 4.12.39 | 20 |
6 | Остроушко Дмитро | Донецька | 4.16.25 | 4.22.52 | 4.12.69 | 18 |
7 | Ясненко В’ячеслав | Запорізька | 4.23.72 | 4.20.71 | 4.16.67 | 16 |
8 | Більченко Максим | Дніпропетровська-1 | 4.32.96 | 4.28.34 | 4.20.69 | 14 |
9 | Боднар Олександр | Херсонська | 4.17.63 | 4.28.72 | 4.26.80 | 12 |
10 | Дикун Антон | Херсонська | 4.19.08 | 4.30.00 | 4.15.05 | 10 |
11 | Борецький Вадим | Херсонська | 4.24.41 | 4.32.69 | 4.16.84 | 8 |
12 | Плєтєнь Ігор | Дніпропетровська-1 | 4.23.63 | 4.32.36 | 4.17.19 | 6 |
13 | Турищев Валентин | Полтавська | 4.24.30 | 4.34.84 | 4.22.30 | 5 |
14 | Каракулін Анатолій | Кіровоградська | 4.30.00 | 4.35.17 | 4.28.77 | 4 |
15 | Шатов Тарас | Львівська | 4.23.77 | 4.34.77 | 4.43.03 | 3 |
16 | Горбатов Олександр | Київська | 4.36.59 | 4.42.33 | н\ст. | 2 |
17 | Бурлака Вадим | Черкаська | 4.25.49 | 4.32.82 | н\ст. | |
18 | Колінко Олександр | Полтавська | 4.37.56 | 4.41.01 | н\ст. | |
19 | Гайдамака Михайло | Миколаївська | 4.24.09 | 4.43.68 | ||
20 | Мазур Роман | Івано-Франківська | 4.25.32 | 4.44.86 | ||
21 | Федишин Олександр | Вінницька | 4.27.19 | 4.41.00 | ||
22 | Іванов Іван | Полтавська | 4.25.89 | 4.44.67 | ||
23 | Золоєдов Максим | Тернопільська | 4.35.72 | 4.46.57 | ||
24 | Голобородько Ярослав | Донецька | 4.24.48 | 4.47.75 | ||
25 | Грибков Данило | Херсонська | 4.32.06 | 4.48.15 | ||
26 | Мачинський Василь | Івано-Франківська | 4.35.80 | 4.48.56 | ||
27 | Тихонов Денис | Донецька | 4.30.65 | 4.51.41 | ||
28 | Колосовський Василь | Хмельницька | 4.36.48 | 4.52.82 | ||
29 | Качковський Павло | Дніпропетровська-1 | 4.35.26 | 4.51.90 | ||
30 | Ващенко Микола | Дніпропетровська-1 | 4.51.76 | 5.06.40 | ||
31 | Данілащик Андрій | Дніпропетровська-2 | 4.55.41 | 5.06.43 | ||
32 | Овчаренко Антон | Дніпропетровська | 5.08.23 | 5.33.44 | ||
33 | Хом’як Іван | Київська | 4.52.17 | 5.09.93 | ||
34 | Джига Артем | Дніпропетровська | 4.52.84 | 5.10.65 | ||
35 | Бездушняк Іван | Дніпропетровська-2 | 5.26.48 | н\ст. | ||
36 | Фадєєнко Григорій | Кіровоградська | ||||
37 | Пригульський Іван | Київська | н\фін. | |||
С-1 1000м. Юн. 1989-90р.н. | ||||||
1 | Кошкін Олег | Одеська-1 | 4.49.18 | 4.55.62 | 4.29.09 | 36 |
2 | Біленький Олександр | Миколаївська | 4.50.11 | 4.57.58 | 4.30.90 | 30 |
3 | Доскіч Іван | Львівська | 4.53.07 | 5.08.71 | 4.32.86 | 26 |
4 | Камері лов Денис | Волинська | 5.06.24 | 4.59.13 | 4.37.36 | 22 |
5 | Скороход Олександр | Херсонська | 4.47.61 | 4.57.89 | 4.40.02 | 20 |
6 | Апшай Максим | Полтавська | 4.49.73 | 4.58.24 | 4.40.74 | 18 |
7 | Вергелес Віталій | Львівська | 4.51.01 | 5.02.60 | 4.43.69 | 16 |
8 | Аввалов Артем | Полтавська | 4.53.26 | 5.10.10 | 4.44.75 | 14 |
9 | Кошман Михайло | Миколаївська | 4.49.65 | 5.04.41 | 4.45.52 | 12 |
10 | Морковін Валерій | Київ | 5.06.52 | 5.08.63 | 4.34.20 | 10 |
11 | Лапенко Андрій | Севастополь | 4.57.53 | 5.04.62 | 4.34.89 | 8 |
12 | Шмагну Павло | Чернігівська | 4.42.43 | 5.08.15 | 4.38.59 | 6 |
13 | Лапюк Максим | Херсонська | 4.55.38 | 5.02.89 | 4.38.93 | 5 |
14 | Стерницький Андрій | Хмельницька | 5.06.91 | 5.12.64 | 4.41.36 | 4 |
15 | Адамович Олександр | Херсонська | 4.55.29 | 5.06.45 | 4.42.23 | 3 |
16 | Волчук Ігор | Волинська | 4.59.46 | 5.05.28 | 4.43.05 | 2 |
17 | Чепіга Валентин | Київ | 4.46.43 | 5.11.77 | 4.46.33 | |
18 | Сипович Олексій | Одеська-1 | 5.02.54 | 5.08.32 | 4.47.33 | |
19 | Цимбалюк Анатолій | Хмельницька | 4.50.71 | 5.12.97 | ||
20 | Тишук Артем | Волинська | 5.00.80 | 5.25.32 | ||
21 | Соловей Андрій | Черкаська | 4.49.05 | 5.06.20 | ||
22 | Ґедзь Олександр | Хмельницька | 4.52.61 | 5.12.34 | ||
23 | Ілечко Михайло | Львівська | 5.12.19 | 5.28.27 | ||
24 | Шевченко Олександр | Рівненська | 5.12.30 | 5.43.00 | ||
25 | Сірик Дмитро | Чернігівська | 4.49.57 | 5.20.35 | ||
26 | Савченко Андрій | Київ | 5.00.57 | 5.24.79 | ||
27 | Стельмах Віктор | Дніпропетровська-1 | 5.03.68 | 5.33.60 | ||
28 | Тімофєєнко Антон | Донецька | 5.11.23 | 5.43.66 | ||
29 | Борозняк Федор | Київ | 5.14.33 | 5.26.83 | ||
30 | Каланчук Андрій | Хмельницька | 5.13.84 | 5.28.53 | ||
31 | Кошкін Ігор | Житомирська | 5.18.60 | 5.34.03 | ||
32 | Ціток Степан | Київ | 5.38.51 | 5.56.73 | ||
33 | Голуб Олексій | Черкаська | 5.07.36 | 5.27.25 | ||
34 | Заєць Андрій | Івано-Франківська | 5.18.76 | 6.04.50 | ||
35 | Іванов Олександр | Вінницька | 5.14.58 | 6.10.39 | ||
36 | Юха Андрій | Івано-Франківська | 5.27.05 | 6.26.89 | ||
37 | Гуджил Абделькарим | Київ | 5.20.93 | |||
38 | Пеньковський Володимир | Дніпропетровська-2 | 5.24.24 | |||
39 | Чорний Валерій | Дніпропетровська-2 | 5.38.34 | |||
40 | Бежан Олександр | Миколаївська | 5.46.01 | |||
41 | Буян Олександр | Житомирська | 5.48.19 | |||
42 | Дашковський Володимир | Миколаївська | 5.49.76 | |||
43 | Чернов Андрій | Миколаївська | 5.51.78 | |||
44 | Чижевський Сергій | Дніпропетровська-1 | н\фін. | |||
К-1 1000м. Дів. 1989-90 р. н. | ||||||
1 | Василевська Марія | Волинська | 4.42.50 | 4.31.16 | 18 | |
2 | Антипова Ольга | Львівська | 4.55.88 | 5.11.51 | 4.37.05 | 15 |
3 | Алтухова Марія | Хмельницька | 4.49.67 | 4.37.41 | 13 | |
4 | Костюченко Аліна | Львів | 4.47.43 | 5.09.12 | 4.37.90 | 11 |
5 | Ясненко Ірина | Запорізька | 4.45.85 | 5.09.44 | 4.38.77 | 10 |
6 | Лонова Ганна | Вінницька | 4.55.48 | 5.17.38 | 4.42.23 | 9 |
7 | Осадча В. | Київ | 5.00.47 | 4.43.19 | 8 | |
8 | Ковальонок Ольга | Одеська-1 | 4.51.77 | 5.10.32 | 4.49.85. | 7 |
9 | Меняйлова Юлія | Одеська-1 | 4.48.00 | 5.18.53 | 5.09.45 | 6 |
10 | Кунділовська Альона | Хмельницька | 4.51.50 | 5.24.93 | 4.48.97 | 5 |
11 | Мухаметаліга Асія | Волинська | 5.07.87 | 5.20.96 | 4.54.23 | 4 |
12 | Лапченко Галина | Дніпропетровська-2 | 5.20.07 | 5.29.12 | 4.56.22 | 3 |
13 | Кунц Тетяна | Волинська | 5.13.58 | 5.34.68 | 4.57.02 | 2,5 |
14 | Зайцева Ірина | Херсонська | 5.49.01 | 5.50.43 | н\ст. | |
15 | Колесник Євгенія | Харківська | 5.22.38 | 5.34.28 | н\ст. | |
16 | Бездушняк Олена | Дніпропетровськ | 5.12.12 | 5.32.30 | н\ст. | |
17 | Мазур Ганна | Херсонська | 5.14.32 | 5.47.54 | н\ст. | |
18 | Сопронюк Олена | Дніпропетровська-2 | 5.33.26 | 6.16.89 | н\ст. | |
19 | Скакун Лілія | Херсонська | 5.57.06 | 6.25.86 | ||
20 | Некрасова Ірина | Миколаївська | н\фін. | |||
К-2 1000м. Чоловіки | ||||||
1 | Терещенко Вадим Маркін Борис | Херсонська Дніпропетровська | 3.33.65 | 3.21.68 | 27 27 | |
2 | Олійник Юрій Літвицький Володимир | Одеська-1 | 3.35.18 | 3.23.07 | 45 | |
3 | Кремер Микола Єпіш кін Віталій | Одеська-1 | 3.42.49 | 3.24.26 | 39 | |
4 | Бардаш Олександр Копистянський Роман | Київська Вінниця | 3.45.43 | 3.25.59 | 16,5 16.5 | |
5 | Фесун Сергій Нефьодов Денис | Тернопільська Полтавська | 3.37.57 | 3.48.48 | 3.26.65 | 15 15 |
6 | Савін Петро Гавриленко Анатолій | Хмельницька | 3.51.81 | 3.29.18 | 27 | |
7 | Сокрута Олександр Баштовий Сергій | Дніпропетровська Сумська | 3.36.13 | 3.30.14 | 12 12 | |
8 | Дручок Андрій Сінкевич Сергій | Тернопільська | 4.00.19 | 3.49.25 | 3.34.65 | 21 |
9 | Погребной Андрій Віраксіч Юрій | Херсонська Миколаївська | 3.48.01 | 3.48.81 | 3.44.97 | 9 9 |
10 | Бас Микола Сапаров Андрій | Одеська-2 | 3.49.36 | 3.51.06 | 15 | |
11 | Варивода Євген Надточий Анатолій | Херсонська | 4.09.64 | 3.53.97 | 12 | |
12 | Коваль Дмитро Селецький Павло | Хмельницька | 4.07.51 | 3.58.19 | 9 | |
13 | Яш ин Олег Стрільчук Віталій | Черкаська | 4.38.84 | 4.47.83 | ||
14 | Ковшар Павло Сидоренко Павло | Полтавська | 4.39.61 | 4.49.08 | ||
С-2 1000м.Чоловіки | ||||||
1 | Джалілов Руслан Прокопенко Максим | Дніпропетровська-Одеська Миколаївська-Кіровоградська | 3.44.07 | 27 27 | ||
2 | Камлочук Леонід Бундз Роман | Рівненська Львівська | 3.45.73 | 22.5 22.5 | ||
3 | Сполук Павло Матвійчик Микола | Львівська | 3.48.35 | 19.5 19.5 | ||
4 | Бабенко Дмитро Ісаков Юрій | Одеська | 3.54.55 | 33 | ||
5 | Кучмей Богдан Ціпан Вадим | Рівненська | 4.01.34 | 30 | ||
6 | Черній Дмитро Савін Дмитро | Хмельницька | 4.10.52 | 27 | ||
7 | Гринько Дмитро Ворфолюк Олександр | Волинська Рівненська | 4.11.15 | 12 12 | ||
8 | Бібік Ігор Корнелю Володимир | Чернігівська | 4.31.40 | 21 | ||
9 | Шуміло Дмитро Шуміло Євген | Дніпропетровська | 4.56.32 | 18 | ||
К-2 1000м. Жінки | ||||||
1 | Паламарчук Юлія Алдухова Людмила | Київ | 3.54.79 | 27 | ||
2 | Білогаєнко Надія Калініченко Єлизавета | Полтавська | 3.55.54 | 22,5 | ||
3 | Смахтіна Євгенія Мартиненко Дар’я | Київ | 3.58.90 | 19,5 | ||
4 | Гурська Лариса Присяжнюк Алла | Волинська Вінницька | 4.07.35 | 8,25 8,25 | ||
5 | Прокоф’єва Олена Конєва Олена | Київська | 4.10.21 | 7,5 7,5 | ||
6 | Петрухіна Олена Середенко Наталля | Херсонська | 4.16.36 | 13,5 | ||
7 | Лашманова Олеся Малашевська Ірина | Хмельницька | 4.26.99 | 12 | ||
8 | Яринцева Оксана Чеботок Христина | Дніпропетровська | 5.14.83 | 10,5 | ||
К-2 1000м. Юн.1987-88р.н. | ||||||
1 | Пирцу Іван Поладян Арсен | Київська Харківська | 3.51.80 | 3.28.60 | 27 27 | |
2 | Тернових Євген Тіщенко Сергій | Одеська-1 | 3.52.56 | 3.29.52 | 45 | |
3 | Редьква Андрій Монастирський Андрій | Тернопільська | 3.58.96 | 3.34.51 | 39 | |
4 | Корбут Олексій Демура Павло | Київська | 3.55.51 | 3.54.85 | 3.37.40 | 33 |
5 | Дмитренко Костянтин Дубіна Сергій | Херсонська | 4.17.91 | 3.57.89 | 3.39.03 | 30 |
6 | Шепеляв Сергій Ошиєвський Роман | Херсонська | 4.02.70 | 3.54.33 | 3.39.79 | 27 |
7 | Лілик Олександр Хоменко Сергій | Полтавська | 4.14.65 | 3.55.04 | 3.40.76 | 12 |
8 | Харітонов Олег Клименко | Одеська Київ | 4.13.17 | 3.59.50 | 3.41.41 | 10,5 10,5 |
9 | Прокопенко Анатолій Стоянов Дмитро | Полтавська | 4.09.20 | 3.59.12 | 3.46.54 | 18 |
10 | Звєрєв Кірі Пивоваров Андрій | Одеська-2 | 4.03.43 | 4.02.10 | 3.44.20 | 15 |
11 | Бойко Сергій Непитаєв Сергій | Вінницька | 4.15.39 | 4.09.26 | 3.46.90 | 12 |
12 | Ворона Володимир Ощудляк Мирослав | Львівська | 4.17.33 | 4.04.47 | 3.47.89 | 9 |
13 | Коротаєв В’ячеслав Балик Дмитро | Дніпропетровська-1 | 4.14.04 | 4.10.21 | 3.48.16 | |
14 | Сталь ненко Микола Кучерявий Олександр | Київ | 4.20.31 | 4.11.78 | 3.52.06 | |
15 | Штихно Віталій Єрмоленко Владислав | Дніпропетровська-2 | 4.25.45 | 4.10.62 | Н\СТ | |
16 | Мельничук Едуард Портах Іван | Рівненська | 4.07.29 | 3.59.69 | Н\СТ | |
17 | Молотков Антон Волокіта Максим | Дніпропетровська-2 | 5.15.53 | н\ст. | ||
18 | Битяк Дмитро Русенко В’ячеслав | Черкаська | 4.20.64 | н\ст. | ||
С-2 1000м. Юн.1987-88р.н. | ||||||
1 | Куніцький Богдан Сажай Борис | Одеська-1 | 4.19.66 | 4.01.52 | 54 | |
2 | Мельничук Костянтин Горунович Назар | Тернопільська | 4.32.57 | 4.02.37 | 45 | |
3 | Єфімов Дмитро Симонов Кірі | Одеська-1 | 4.27.82 | 4.02.71 | 39 | |
4 | Левченко Олександр Кривошеєнко Дмитро | Миколаївська | 4.19.74 | 4.03.96 | 33 | |
5 | Верчук Ігор Онуфрієнко Ігор | Волинська | 4.22.51 | 4.08.28 | 30 | |
6 | Луньов Антон Луньов Денис | Полтавська | 4.23.83 | 4.15.36 | 27 | |
7 | Бондаренко Дмитро Маліков Валентин | Дніпропетровська-1 | 4.35.55 | 4.21.00 | 4.16.06 | 24 |
8 | Глімбоцький Олександр Ручка Андрій | Київ | 4.32.51 | 4.31.60 | 4.16.69 | 21 |
9 | Галагуз Павло Тарасенко Олександр | Херсонська | 4.49.75 | 4.33.50 | 4.26.30 | 18 |
10 | Ганіч Володимир Чуніс Руслан | Львівська | 5.12.08 | 4.37.06 | 15 | |
11 | Пасічник Віктор Мацько Дмитро | Миколаївська | 4.35.26 | 4.38.44 | 12 | |
13 | Мишко Сергій Ніколаєнко Андрій | Чернігівська | 4.46.29 | 4.40.08 | 9 | |
14 | Сіренко Артем Донців Роман | Дніпропетровська-1 | 5.06.39 | 5.06.22 | ||
К-2 1000м. Дів. 1987-88р.н. | ||||||
1 | Смахтіна Ольга Капічон Наталя | Київ | 4.09.22 | 27 | ||
2 | Іщенко Надія Осмоловська Яна | Херсонська | 4.11.16 | 22,5 | ||
3 | Кукса Ірина Венгер Лілія | Львівська | 4.11.50 | 19,5 | ||
4 | Мамалига Наталія Глущенко Каріна | Дніпропетровська | 4.22.81 | 16,5 | ||
5 | Шихова Єлизавета Хмелюк Ольга | Черкаська | 4.23.40 | 15 | ||
6 | Мельникова Ганна Мазовська Оксана | Львівська | 4.26.25 | 13,5 | ||
7 | Волкопялова Дарина Слюсар Вікторія | Миколаївська | 4.26.93 | 12 | ||
8 | Колесник Олена Маріморіч Світлана | Одеська-1 | 4.27.64 | 10,5 | ||
9 | Міненко Марія Яценко Крістіна | Чернігівська | 4.32.70 | 9 | ||
10 | Сколченкова Катерина Чернишова Ганна | Донецька Волинська | 4.37.11 | 3,75 3,75 | ||
К-2 1000м. Юн.1989-90р.н. | ||||||
1 | Чебу Олександр Левенець В’ячеслав | Одеська-1 | 4.05.84 | 3.43.02 | 54 | |
2 | Вакуленко Сергій Іванченко Ігор | Миколаївська | 4.05.02 | 3.43.36 | 45 | |
3 | Єрьомін Руслан Остроушко Дмитро | Запорізька Донецька | 4.10.62 | 3.46.88 | 19,5 19,5 | |
4 | Боднар Олександр Іванов Максим | Херсонська | 4.10.22 | 3.49.67 | 33 | |
5 | Борецький Вадим Дикун Антон | Херсонська | 4.11.00 | 3.53.54 | 30 | |
6 | Сенкевич Олександр Вітюк Михайло | Вінницька | 4.16.92 | 4.07.89 | 3.54.07 | 27 |
7 | Линкевич Микола Дроздецький Дмитро | Київ | 4.12.74 | 4.09.17 | 3.56.40 | 24 |
8 | Іванов Андрій Більченко Максим | Дніпропетровська-1 | 4.12.13 | 3.57.32 | 21 | |
9 | Македон Олександр Щербіна Євген | Черкаська | 4.23.03 | 4.10.51 | 3.58.74 | 18 |
10 | Баховський Дмитро Секіра Григорій | Львівська | 4.26.37 | 4.12.96 | 15 | |
11 | Козаченко Кирил Гайдамака Михайло | Миколаївська | 4.30.73 | 4.16.90 | 12 | |
12 | Радік Олег Луцик Микола | Рівненська | 4.28.39 | 4.19.37 | 9 | |
13 | Андрусенко Володимир Іванов Іван | Полтавська | 4.23.29 | 4.20.20 | ||
14 | Голобородько Ярослав Пустовой Дмитро | Донецька | 4.33.40 | 4.31.79 | ||
15 | Щербінін Микола Яновський Олександр | Черкаська | 4.47.31 | 4.46.45 | ||
16 | Метлушко Микола Юнік Євген | Запорізька | 4.51.27 | |||
17 | Данілащик Андрій Бездушняк Іван | Дніпропетровська-2 | 4.54.49 | |||
18 | Погребняк Микола Білецький Едуард | Дніпропетровська-2 | 5.02.46 | |||
С-2 1000м. Юн.1989-90р.н. вітер попутний 2 м\с. | ||||||
1 | Рихтюк Павло Камері лов Денис | Волинська | 4.40.89 | 4.07.10 | 54 | |
2 | Лапюк Максим Скороход Олександр | Херсонська | 4.39.75 | 4.07.64 | 45 | |
3 | Кошкін Олег Молчанов Дмитро | Одеська-1 | 4.37.34 | 4.08.27 | 39 | |
4 | Гаврилейко Ігор Рижко Ігор | Волинська | 4.30.69 | 4.12.50 | 33 | |
5 | Панчук Роман Голубов Максим | Рівненська | 4.41.90 | 4.14.39 | 30 | |
6 | Бєлєнький Олександр Морковін Валерій | Миколаївська Київ | 4.31.88 | 4.18.65 | 13,5 13,5 | |
7 | Мьясковський Василь Ілечко Михайло | Львівська | 4.51.66 | 4.43.25 | 4.25.53 | 24 |
8 | Стерницький Андрій Каланчук Андрій | Хмельницька | 4.54.76 | 4.47.95 | 4.25.53 | 21 |
9 | Микитюк Микола Іванов Олександр | Вінницька | 4.57.17 | 4.47.01 | 4.41.78 | 18 |
10 | Левченко Ігор Галкін Євген | Миколаївська | 5.02.25 | 4.56.38 | 4.41.78 | 18 |
11 | Бороденко Іван Орденат Олександр | Рівненська | 4.54.43 | 4.57.68 | 12 | |
12 | Ілюшкін Олександр Юха Андрій | Івано-Франківська | 5.06.76 | 5.10.96 | 9 | |
13 | Чижевський Сергій Ступка Микола | Дніпропетровська-1 | 5.22.72 | 5.36.41 | ||
14 | Курило Геннадій Дружина Ігор | Миколаївська | 5.23.09 | 5.39.00 | ||
К-2 1000м. Дів.1989-90р.н. вітер попутний 2 м\с. | ||||||
1 | Бурнос Наталія Корольова Анна | Вінницька | 4.36.94 | 4.17.06 | 27 | |
2 | Костюченко Аліна Антипова Ольга | Львівська | 4.46.31 | 4.19.77 | 22,5 | |
3 | Бублей Ганна Меняйлова Юлія | Одеська-1 | 4.52.63 | 4.21.36 | 19,5 | |
4 | Зайва Т. Осадча В. | Київ | 4.47.75 | 4.26.61 | 16,5 | |
5 | Мухаметаліна Асія Василевська Марія | Волинська | 4.45.88 | 4.29.28 | 15 | |
6 | Волошина Зінаїда Вороная Олена | Київ | 5.00.65 | 4.50.54 | 4.30.14 | 13,5 |
7 | Бездушняк Олена Желободкіна Ганна | Дніпропетровська-1 | 4.59.50 | 4.54.86 | 4.32.68 | 12 |
8 | Лапченко Олена Лапченко Галина | Дніпропетровська-2 | 5.05.64 | 4.51.97 | 4.38.32 | 10,5 |
9 | Некрасова Ірина Вдовіна Тетяна | Миколаївська | 4.56.00 | 4.40.89 | 9 | |
10 | Купецька Тетяна Мазур Ганна | Херсонська | 5.07.07 | 4.56.86 | 7,5 | |
11 | Слівінська Вікторія Гірняк Світлана | Львівська | 4.56.61 | 4.57.54 | 6 | |
12 | Верчук Вікторія Мала шевська Світлана | Волинська | 5.09.10 | 5.05.88 | 4.5 | |
13 | Голота Тетяна Кошуба Тетяна | Київська | 5.12.86 | 5.23.58 | ||
К-4 1000м. Чоловіки вітер попутний 2 м\с | ||||||
1 | Коваль Леонід Сінегрибов Віталій Шмалько Костянтин Ярецький Сергій | Одеська-1 | 3.07.69 | 72 | ||
2 | Моторний Сергій Яси ненко Віталій Вераксич Юрій Цуркан Віталій | Миколаївська | 3.13.39 | 60 | ||
3 | Моргун Валерій Штепа Сергій Ромащенко Андрій Матвієнко В’ячеслав | Полтавська | 3.16.75 | 52 | ||
4 | Варивода Євген Надточий Анатолій Кобевко Сергій Бабечко Юрій | Херсонська | 3.18.5 | 44 | ||
5 | Дудко Данило Пастушок Анатолій Селюцький Павло Коваль Дмитро | Хмельницька | 3.25.16 | 40 | ||
6 | Кравчук Ярослав Якимчук Сергій Лихацький Антон Жирнов Олександр | Київ-Київська | 3.30.66 | 8 24 | ||
7 | Копистянський Роман Повар Михайло Мончак Олександр Шаповалов Дмитро | Вінницька | 3.28.37 | 26 | ||
С-4 1000м. Чоловіки вітер попутний 2 м\с. | ||||||
1 | Прокопенко Максим Джалілов Руслан Безуглий Сергій Біленький Михайло | Миколаївська-Кіровоградська Дніпропетровська-Одеська Миколаївська Миколаївська | 3.27.31 | 9 27 | ||
2 | Ісаков Олександр Ісаков Юрій Ткаченко Сергій Круглов Олександр | Одеська-1 | 3.32.46 | 30 | ||
3 | Присяжнюк Ігор Новиков Сергій Малюта Деніс Смиковчук Андрій | Одеська-2 Донецька Одеська-2 Одеська-2 | 3.35.50 | 19.5 6.5 | ||
4 | Сполук Павло Матвійчик Микола Бундз Роман Маслюк Андрій | Львівська | 3.47.38 | 16.5 5.5 | ||
5 | Гайдай Валентин Авраменко Артем Павлик Роман Колесник | Київська Київська Київська Дніпропетровська | 3.57.82 | 15 5 | ||
6 | Калмиков Андрій Середенко Сергій Мельниченко Руслан Шишко Максим | Херсонська Херсонська Херсонська Миколаївська | 4.02.13 | 13,5 4,5 | ||
7 | Ярош Іван Нагірний Станіслав Рязанцев Євген Мазур Микола | Дніпропетровська-2 | 4.48.54 | 16 | ||
К-1 500м.Чоловіки Вітер боковий 1,5 м\с | ||||||
1 | Терещенко Владислав | Херсонська | 1.44.45 | 1.44.38 | 1.43.47 | 36 |
2 | Сокрута Олександр | Дніпропетровська-1 | 1.43.39 | 1.43.16 | 1.45.22 | 30 |
3 | Фесун Сергій | Тернопільська | 1.49.75 | 1.47.62 | 1.45.52 | 26 |
4 | Баштовий Сергій | Сумська | 1.47.59 | 1.45.71 | 1.45.86 | 22 |
5 | Цуркан Віталій | Миколаївська | 1.45.96 | 1.43.93 | 1.46.54 | 20 |
6 | Нефьодов Денис | Полтавська | 1.45.44 | 1.46.63 | 1.47.63 | 18 |
7 | Маркін Борис | Дніпропетровська | 1.43.69 | 1.45.34 | 1.48.32 | 16 |
8 | Бушинкін Сергій | Одеська-2 | 1.47.42 | 1.42.11 | 1.50.14 | 14 |
9 | Благодатських Олег | Одеська-1 | 1.52.11 | 1.48.72 | 1.50.72 | 12 |
10 | Бардаш Олександр | Київська | 1.50.15 | 1.47.00 | 1.48.71 | 10 |
11 | Семикін Михайло | Київська | 1.49.03 | 1.49.60 | 1.50.00 | 8 |
12 | Дрозд Артем | Одеська-2 | 1.52.43 | 1.46.01 | 1.51.50 | 6 |
13 | Томусяк Андрій | Одеська-2 | 1.53.30 | 1.50.65 | 1.52.32 | 5 |
14 | Леденьов А. | Київ | 1.51.22 | 1.48.59 | 1.52.63 | 4 |
15 | Скляренко Сергій | Київ | 1.56.35 | 1.49.76 | 1.52.93 | 3 |
16 | Глотов Дмитро | Донецька | 1.51.69 | 1.52.50 | 1.53.55 | 2 |
17 | Козак Роман | Львівська | 1.51.40 | 1.47.81 | н\ст | |
18 | Мержвінський Олександр | Тернопільська | 1.48.80 | 1.51.98 | Знята лікарем | |
19 | Яницький Володимир | Івано-Франківська | 1.56.68 | 1.54.38 | ||
20 | Хархан Денис | Запорізька | 1.54.81 | 1.55.84 | ||
21 | Твардовський Олександр | Одеська-2 | 1.55.52 | 1.51.48 | ||
22 | Жирнов Олександр | Київ | 1.57.28 | 1.52.13 | ||
23 | Шаповалов Дмитро | Вінницька | 1.53.53 | 1.56.98 | ||
24 | Маркевич Василь | Дніпропетровська-1 | 1.53.84 | 1.58.03 | ||
25 | Савін Петро | Хмельницька | 1.49.07 | 1.53.26 | ||
26 | Ніконов Олександр | Сумська | 1.52.65 | 1.55.40 | ||
27 | Брат ушко Руслан | Сумська | 1.55.66 | 1.57.32 | ||
28 | Сінкевич Сергій | Тернопільська | 1.50.70 | 1.58.33 | ||
29 | Повар Михайло | Вінницька | 1.54.76 | 1.58.16 | ||
30 | Дручок Андрій | Тернопільська | 1.55.15 | 1.58.18 | ||
31 | Гавриленко Андрій | Київська | 1.59.75 | 1.58.39 | ||
32 | Сазонов Ілля | Сумська | 1.56.98 | 2.01.58 | ||
33 | Пономаренко Володимир | Харківська | 2.02.61 | 1.58.88 | ||
34 | Мончак Олександр | Вінницька | 1.55.37 | 2.01.58 | ||
35 | Селецький Павло | Хмельницька | 1.56.72 | 2.04.00 | ||
36 | Данилов Борис | Дніпропетровська | 2.13.19 | 2.12.01 | ||
37 | Коваль Дмитро | Хмельницька | 1.59.58 | |||
38 | Яшин Михайло | Черкаська | 2.17.16 | |||
С-1 500м.Чоловіки Вітер боковий 1,5 м\с | ||||||
1 | Крук Петро | Рівненська | 1.55.80 | 1.56.55 | 1.52.78 | 36 |
2 | Чебан Юрій | Одеська-1 | 2.03.13 | 1.54.88 | 1.53.18 | 30 |
3 | Недашковський Віктор | Рівненська | 2.00.20 | 1.54.15 | 1.53.89 | 26 |
4 | Дем’яненко Валентин | Черкаська | 2.01.00 | 1.52.50 | 1.54.14 | 22 |
5 | Максимчук Олександр | Рівненська | 1.56.81 | 1.54.63 | 1.54.43 | 20 |
6 | Безуглий Сергій | Миколаївська | 1.56.32 | 1.56.68 | 1.58.86 | 18 |
7 | Цехош В’ячеслав | Одеська-1 | 2.00.36 | 1.55.78 | 1.55.27 | 16 |
8 | Климнюк Сергій | Київська | 1.59.64 | 1.58.21 | 1.56.89 | 14 |
9 | Періг Микола | Івано-Франківська | 2.01.92 | 1.57.31 | 1.58.88 | 12 |
10 | Шиманський Станіслав | Полтавська | 1.58.15 | 2.02.50 | 1.54.75 | 10 |
11 | Ісаков Олександр | Одеська-1 | 2.02.73 | 1.59.69 | 1.55.29 | 8 |
12 | Шпак Олексій | Полтавська | 2.00.95 | 1.56.03 | 1.58.03 | 6 |
13 | Пожар Денис | Херсонська | 2.04.07 | 2.04.98 | 1.58.42 | 5 |
14 | Олефиренко Олександр | Запорізька | 1.56.99 | 1.58.83 | 1.58.75 | 4 |
15 | Кузьмич Олександр | Хмельницька | 2.04.02 | 2.02.98 | 1.59.93 | 3 |
16 | Голубов Олександр | Одеська-2 | 2.04.69 | 2.02.58 | 2.06.00 | 2 |
17 | Маслюк Андрій | Львівська | 2.05.38 | 2.03.32 | 2.51.00 | |
18 | Фідрус Олексій | Черкаська | 2.04.89 | 2.04.23 | н/ ст | |
19 | Кондратюк Олександр | Хмельницька | 2.05.46 | 2.07.30 | ||
20 | Петрухін Володимир | Миколаївська | 2.04.69 | 2.07.47 | ||
21 | Марасін Олександр | Донецька | 2.04.74 | 2.04.93 | ||
22 | Солтик Сергій | Хмельницька | 2.09.21 | 2.05.90 | ||
23 | Худик Михайло | Тернопільська | 2.03.03 | 2.07.69 | ||
24 | Біленький Михайло | Миколаївська | 2.04.03 | 2.08.05 | ||
25 | Гуцалюк Віктор | Вінницька | 2.04.46 | 2.08.63 | ||
26 | Цомпель Вадим | Полтавська | 2.06.32 | 2.08.87 | ||
27 | Хмельов Сергій | Донецька | 2.05.34 | 2.09.42 | ||
28 | Гринько Дмитро | Волинська | 2.07.48 | 2.11.15 | ||
29 | Колесник Олександр | Дніпропетровська-1 | 2.05.92 | 2.09.76 | ||
30 | Калмиков Андрій | Херсонська | 2.06.16 | 2.13.33 | ||
31 | Середенко Сергій | Херсонська | 2.02.68 | 2.13.97 | ||
32 | Зеркаль Петро | Одеська-2 | 2.06.50 | 2.15.16 | ||
33 | Гайдай Валентин | Київська | 2.06.50 | 2.15.16 | ||
34 | Очеретяний Антон | Київ | 2.03.33 | 3.17.13 | ||
35 | Гарнік Дмитро | Вінницька | 2.05.90 | 2.20.21 | ||
36 | Варфолюк Олександр | Рівненська | 2.06.83 | 2.20.36 | ||
37 | Маскайкін Сергій | Київ | 2.18.85 | |||
38 | Стрючков Андрій | Миколаївська | 2.28.95 | |||
К-1 500м. Жінки Вітер боковий 1,5 м\с | ||||||
1 | Осипенко Інна | Київ | 2.02.84 | 1.58.78 | 1.56.71 | 36 |
2 | Жук Людмила | Черкаська | 2.01.62 | 2.00.14 | 1.59.32 | 30 |
3 | Семикін Тетяна | Київська | 2.03.33 | 2.01.44 | 1.59.94 | 26 |
4 | Балабанова Ганна | Вінницька | 2.02.63 | 2.00.68 | 2.01.45 | 22 |
5 | Муравйова Ірина | Одеська-1 | 2.12.29 | 2.01.62 | 2.03.44 | 20 |
6 | Алдухова Людмила | Київ | 2.04.42 | 2.03.02 | 2.04.07 | 18 |
7 | Клінова Інна | Київ | 2.02.77 | 2.00.39 | 2.04.32 | 16 |
8 | Паламарчук Юлія | Київ | 2.03.09 | 2.02.40 | 2.05.70 | 14 |
9 | Літинська Оксана | Київ | 2.01.75 | 1.58.15 | 2.01.80 Знята за недовагу | |
10 | Куша нова Лариса | Дніпропетровська-1 | 2.08.88 | 2.05.30 | 2.06.29 | 12 |
11 | Лісова Катерина | Хмельницька | 2.05.05 | 2.04.15 | 2.07.19 | 10 |
12 | Присяжнюк Алла | Вінницька | 2.05.80 | 2.07.80 | 2.07.48 | 8 |
13 | Затули вітер Ольга | Миколаївська | 2.06.48 | 2.02.81 | 2.07.72 | 6 |
14 | Голубоцька Людмила | Дніпропетровська-1 | 2.06.24 | 2.08.23 | 2.08.11 | 5 |
15 | Пивовар Марина | Полтавська | 2.03.55 | 2.04.82 | 2.08.44 | 4 |
16 | Слива Олена | Київ | 2.09.88 | 2.04.02 | 2.10.27 | 3 |
17 | Смахтіна Євгенія | Київ | 2.08.07 | 2.04.97 | н\ст. | |
18 | Череватова Олена | Вінницька | 2.07.41 | 2.07.79 | н\ст. | |
19 | Тертична Ганна | Черкаська | 2.04.72 | 2.06.33 | ||
20 | Герасимова Олена | Донецька | 2.09.46 | 2.14.25 | ||
21 | Петрухіна Оксана | Херсонська | 2.15.33 | 2.16.93 | ||
22 | Дзогій Тетяна | Київська | 2.20.61 | 2.11.02 | ||
23 | Рудюк Оксана | Чернігівська | 2.18.57 | 2.19.17 | ||
24 | Хранюк Христина | Львівська | 2.14.81 | 2.20.83 | ||
25 | Ба льоха Олена | Херсонська | 2.24.00 | 2.21.35 | ||
26 | Попікова Ганна | Черкаська | 2.27.10 | 2.27.40 | ||
К-1 500м. Юн.1987-88р.н. Вітер боковий 1,5 м\с | ||||||
1 | Пирцу Іван | Київська | 1.51.29 | 1.50.41 | 1.48.46 | 36 |
2 | Мамутов Руслан | Одеська-1 | 1.53.36 | 1.50.25 | 1.49.70 | 30 |
3 | Бурковський Станіслав | Вінницька | 1.53.74 | 1.51.45 | 1.50.39 | 26 |
4 | Монастирський Андрій | Тернопільська | 1.53.96 | 1.51.98 | 1.51.56 | 22 |
5 | Гурін Богдан | Рівненська | 1.55.91 | 1.51.26 | 1.51.85 | 18 |
6 | Харитонов Олег | Одеська-1 | 1.51.62 | 1.52.00 | 1.52.15 | 18 |
7 | Грабовський Микола | Рівненська | 1.53.55 | 1.53.16 | 1.52.78 | 16 |
8 | Бондаренко Іван | Дніпропетровська-1 | 1.52.51 | 1.50.07 | 1.54.46 | 14 |
9 | Луценко Роман | Запорізька | 1.53.85 | 1.52.60 | 1.55.75 | 12 |
10 | Городнюк Денис | Полтавська | 1.57.66 | 1.52.85 | 1.51.15 | 10 |
11 | Коваленко Сергій | Сумська | 1.56.52 | 1.53.70 | 1.52.61 | 8 |
12 | Кушта Микола | Хмельницька | 1.58.56 | 1.56.46 | 1.53.08 | 6 |
13 | Войчук Микола | Рівненська | 1.51.10 | 1.54.28 | 1.53.53 | 5 |
14 | Звєрєв Кирил | Одеська-2 | 1.56.72 | 1.53.68 | 1.54.69 | 4 |
15 | Редьква Андрій | Тернопільська | 1.51.58 | 1.52.98 | 1.55.53 | 3 |
16 | Жоров Олег | Миколаївська | 1.52.11 | 1.54.84 | 1.56.35 | 2 |
17 | Мельничук Едуард | Рівненська | 1.57.32 | 1.57.08 | 1.59.07 | |
18 | Ткачук Тарас | Дніпропетровська-1 | 1.50.08 | 1.53.28 | 2.01.32 | |
19 | Ворона Володимир | Львівська | 1.59.19 | 1.56.43 | ||
20 | Литв як Володимир | Київська | 1.55.33 | 1.58.17 | ||
21 | Кушніров Тарас | Полтавська | 1.57.84 | 1.56.12 | ||
22 | Пивоваров Андрій | Одеська-2 | 1.57.30 | 1.57.50 | ||
23 | Данюк Олександр | Хмельницька | 1.56.71 | 1.58.15 | ||
24 | Луговий Сергій | Херсонська | 1.58.79 | 1.58.85 | ||
25 | Лілик Олександр | Полтавська | 1.53.30 | 1.57.86 | ||
26 | Дубіна Сергій | Херсонська | 1.57.11 | 1.59.18 | ||
27 | Битяк Дмитро | Черкаська | 1.58.70 | 1.59.93 | ||
28 | Євреєнко Сергій | Київська | 1.57.45 | 2.01.61 | ||
29 | Монька Олександр | Херсонська | 2.01.19 | 1.59.60 | ||
30 | Галичанко Євген | Миколаївська | 1.59.85 | 2.00.53 | ||
31 | Сачковський Андрій | Миколаївська | 1.59.65 | 2.02.58 | ||
32 | Тараненко Володимир | Херсонська | 2.00.19 | 2.03.05 | ||
33 | Шевцов Руслан | Хмельницька | 2.04.62 | 2.02.10 | ||
34 | Роговий Євген | Київська | 2.02.11 | 2.04.95 | ||
35 | Венжега Владислав | Чернігівська | 1.59.55 | 2.08.21 | ||
36 | Березнюк Григорій | Вінницька | 2.06.05 | 2.09.25 | ||
37 | Кедяров Олександр | Запорізька | 2.03.56 | |||
38 | Карпенко Олександр | Київ | 2.04.54 | |||
39 | Якимчук Юрій | Київська | 2.07.47 | |||
40 | Мясников Олександр | Миколаївська | 2.00.05 | |||
41 | Осєтров Сергій | Кіровоградська | 2.05.81 | |||
С-1 500м. Юн. 1987-88р.н. Вітер боковий 1,5 м\с | ||||||
1 | Янчук Олексій | Хмельницька | 2.01.10 | 2.01.30 | 1.58.79 | 36 |
2 | Сичук Антон | Запорізька | 1.57.77 | 1.58.82 | 1.59.80 | 30 |
3 | Андрєєв Артем | Одеська-1 | 1.59.61 | 1.59.57 | 2.00.47 | 26 |
4 | Ситницький Сергій | Рівненська | 2.02.21 | 2.00.50 | 2.01.05 | 22 |
5 | Троцюк Володимир | Волинська | 2.06.51 | 2.03.01 | 2.01.88 | 20 |
6 | Кондратюк Микола | Хмельницька | 2.03.47 | 2.03.55 | 2.03.00 | 18 |
7 | Ганич Володимир | Львівська | 2.07.57 | 2.03.08 | 2.05.89 | 16 |
8 | Палюх Вадим | Хмельницька | 2.07.39 | 2.02.75 | 2.06.56 | 14 |
9 | Симонов Кирил | Одеська-1 | 2.04.31 | 2.02.90 | 2.07.45 | 12 |
10 | Борушок Андрій | Івано-Франківська | 2.11.55 | 2.03.21 | 2.04.45 | 10 |
11 | Шкоян Денис | Хмельницька | 2.07.91 | 2.05.57 | 2.05.03 | 8 |
12 | Бєлєнький Антон | Херсонська | 2.06.82 | 2.04.82 | 2.05.71 | 6 |
13 | Дібров Віталій | Одеська-2 | 2.03.21 | 2.06.35 | 2.06.76 | 5 |
14 | Марковський Андрій | Волинська | 2.09.00 | 2.10.76 | 2.07.18 | 4 |
15 | Грицай Юрій | Черкаська | 2.08.55 | 2.10.33 | 2.10.69 | 3 |
16 | Галагуз Павло | Херсонська | 2.11.31 | 2.09.28 | 2.11.08 | 2 |
17 | Горунович Назар | Тернопільська | 2.07.04 | 2.07.95 | 2.11.51 | |
18 | Приймак Дмитро | Київ | 2.05.06 | 2.09.38 | 2.13.98 | |
19 | Шепель Олексій | Черкаська | 2.09.03 | 2.11.52 | ||
20 | Кунацький Богдан | Одеська-1 | 2.12.75 | 2.11.99 | ||
21 | Савін Ігор | Хмельницька | 2.04.69 | 2.10.07 | ||
22 | Манченко Ігор | Чернігівська | 2.10.68 | 2.12.11 | ||
23 | Чуніс Руслан | Львівська | 2.13.76 | 2.12.35 | ||
24 | Лісовський Олександр | Полтавська | 2.13.63 | 2.15.03 | ||
25 | Рубан Олександр | Житомирська | 2.04.60 | 2.12.46 | ||
26 | Ремез Сергій | Черкаська | 2.19.47 | 2.14.10 | ||
27 | Герасименко Едуард | Вінницька | 2.12.59 | 2.14.90 | ||
28 | Маїк Олександр | Львівська | 2.17.00 | 2.15.47 | ||
29 | Чуйко Олег | Миколаївська | 2.13.98 | 2.15.28 | ||
30 | Горілчаний Володимир | Вінницька | 2.16.12 | 2.18.93 | ||
31 | Шевчук Роман | РК Крим | 2.08.70 | 2.20.62 | ||
32 | Бадалаха Євген | Київська | 2.15.11 | 2.21.59 | ||
33 | Решетніков Денис | Полтавська | 2.04.35 | 2.18.94 | ||
34 | Крепець Дмитро | Полтавська | 2.12.11 | 2.22.52 | ||
35 | Бужан Артем | Кіровоградська | 2.17.48 | н\ст. | ||
36 | Ходаковський Юрій | Херсонська | 2.21.53 | н\ст. | ||
К-1 500м. Дів.1987-88р.н. Вітер боковий 1,5 м\с | ||||||
1 | Непомняща Ганна | Одеська-1 | 2.07.87 | 2.05.66 | 2.05.32 | 36 |
2 | Дубиніна Ольга | Київ | 2.07.59 | 2.05.81 | 2.05.60 | 30 |
3 | Коваленко Катерина | Черкаська | 2.09.50 | 2.06.43 | 2.07.71 | 26 |
4 | Смахтіна Ольга | Київ | 2.09.61 | 2.07.62 | 2.08.62 | 22 |
5 | Фальшовнік Світлана | Хмельницька | 2.11.91 | 2.06.97 | 2.09.29 | 20 |
6 | Осмоловська Яна | Херсонська | 2.06.18 | 2.09.48 | 2.10.00 | 18 |
7 | Венгер Лілія | Львівська | 2.11.70 | 2.06.25 | 2.10.28 | 16 |
8 | Кукса Ірина | Львівська | 2.15.66 | 2.08.39 | 2.11.57 | 14 |
9 | Кунділовська Наталія | Хмельницька | 2.11.55 | 2.09.11 | 2.12.14 | 12 |
10 | Василенко Ганна | Запорізька | 2.06.51 | 2.11.68 | 2.10.71 | 10 |
11 | Литвенчук Людмила | Хмельницька | 2.09.92 | 2.11.00 | 2.11.96 | 8 |
12 | Мамалига Наталія | Дніпропетровська-1 | 2.12.82 | 2.15.04 | 2.12.79 | 6 |
13 | Бутенко Ірина | Вінницька | 2.13.88 | 2.17.03 | 2.13.75 | 5 |
14 | Зубова Людмила | Хмельницька | 2.13.00 | 2.13.59 | 2.16.64 | 4 |
15 | Колесник Олена | Одеська-1 | 2.13.40 | 2.13.00 | 2.18.32 | 3 |
16 | Капічон Наталія | Київ | 2.12.54 | 2.15.65 | 2.19.50 | 2 |
17 | Кононенко Олена | Миколаївська | 2.18.14 | 2.15.43 | 2.20.79 | |
18 | Щербіна Марія | Запорізька | 2.15.05 | 2.18.71 | 2.22.36 | |
19 | Ганич Мар’яна | Львівська | 2.19.33 | 2.17.25 | ||
20 | Сколченкова Катерина | Донецька | 2.17.32 | 2.21.22 | ||
21 | Чернишова Ганна | Дніпропетровська-1 | 2.21.23 | 2.22.69 | ||
22 | Волкопялова Дар’я | Миколаївська | 2.14.51 | 2.19.33 | ||
23 | Маріморич Світлана | Одеська | 2.22.66 | 2.22.83 | ||
24 | Глущенко Карина | Дніпропетровська-1 | 2.27.88 | 2.25.52 | ||
25 | Альохіна Ольга | Херсонська | 2.12.25 | 2.21.18 | ||
26 | Чезаеюк Ольга | Волинська | 2.14.17 | н\фін. | ||
27 | Яценко Крістіна | Чернігівська | 2.34.94 | |||
28 | Хоміч Олександра | Севастополь | н\фін. | |||
К-2 500м. Чоловіки Вітер боковий 1,5 м\с | ||||||
6 | Савін Петро Гавриленко Анатолій | Хмельницька | 1.38.14 | 1.42.32 | 1.36.40 | 27 |
7 | Бас Микола Сапаров Андрій | Одеська-2 | 1.35.61 | 1.37.62 | 24 | |
4 | Фесун Сергій Нефьодов Денис | Тернопільська Полтавська | 1.36.36 | 1.35.53 | 16,5 16,5 | |
3 | Бардаш Олександр Копистинський Роман | Київська Вінниця | 1.34.25 | 1.34.71 | 39 | |
1 | Кремер Микола Єпішкін Віталій | Одеська-1 | 1.35.39 | 1.32.97 | 54 | |
2 | Олійник Юрій Літвицький Володмимир | Одеська-1 | 1.34.79 | 1.33.76 | 45 | |
5 | Терещенко Вадим Маркін Борис | Херсонська Дніпропетровська | 1.37.80 | 1.36.01 | 15 15 | |
8 | Сокрута Олександр Баштовий Сергій | Дніпропетровська Сумська | 1.37.69 | 1.40.33 | 1.38.31 | 10,5 10,5 |
9 | Джига Денис Коновалов Ігор | Дніпропетровська-1 | 1.44.85 | 1.44.27 | 1.43.57 | 18 |
10 | Повар Михайло Шаповалов Дмитро | Вінницька | 1.46.10 | 1.46.27 | 15 | |
11 | Дудко Данило Пастушок Анатолій | Хмельницька | 1.46.04 | 1.47.65 | 12 | |
12 | Погребной Андрій Барзуков Андрій | Херсонська | 2.00.71 | 1.51.03 | 9 | |
13 | Яшин Олег Стрільчук Віталій | Черкаська | 2.00.70 | 2.35.07 | ||
С-2 500м.Чоловіки вітер боковий 1,5 м\с | ||||||
1 | Джалілов Руслан Прокопенко Максим | Дніпропетровська-Одеська Миколаївська-Кіровоградська | 1.47.20 | 1.44.50 | 27 27 | |
2 | Безуглий Сергій Біленький Михайло | Миколаївська | 1.47.58 | 1.45.07 | 45 | |
3 | Бабенко Дмитро Романчик Сергій | Одеська-1 | 1.47.25 | 1.45.64 | 39 | |
4 | Крук Петро Максимчук Олександр | Рівненська | 1.47.67 | 1.46.28 | 33 | |
5 | Камлочук Леонід Бундз Роман | Рівненська Львівська | 1.46.29 | 1.47.00 | 15 15 | |
6 | Кучмей Богдан Ціпан Вадим | Рівненська | 1.52.84 | 1.48.94 | 1.48.76 | 27 |
7 | Цехош В’ячеслав Ткаченко Сергій | Одеська-1 | 1.49.21 | 1.49.06 | 24 | |
8 | Солук Павло Матвійчик Микола | Львівська | 1.49.79 | 1.50.68 | 1.49.75 | 21 |
9 | Черній Дмитро Савін Дмитро | Хмельницька | 1.58.34 | 1.50.38 | 1.59.94 | 18 |
10 | Шпак Олексій Касаткін Олександр | Полтавська | 1.54.65 | 1.51.02 | 15 | |
11 | Гуцалюк Віктор Добротворський Віктор | Вінницька | 2.04.02 | 1.52.18 | 12 | |
12 | Бібік Ігор Корнелю Володимир | Чернігівська | 2.07.85 | 2.03.00 | 9 | |
13 | Шуміло Дмитро Шуміло Євген | Дніпропетровська | 2.08.10 | н\ст. | ||
К-2 500м. Жінки Вітер боковий 1,5 м\с | ||||||
1 | Осипенко Інна Балабанова Ганна | Київ Вінницька | 1.48.80 | 27 27 | ||
2 | Паламарчук Юлія Алдухова Людмила | Київ | 1.50.21 | 45 | ||
3 | Латинська Оксана Жук Людмила | Київ Черкаська | 1.51.11 | 19,5 19,5 | ||
4 | Білогаєнко Надія Калініченко Єлизавета | Полтавська | 1.52.67 | 33 | ||
5 | Смахтіна Євгенія Мартиненко Дар’я | Київ | 1.57.54 | 30 | ||
6 | Прокоф’єва Олена Конєва Олена | Київська | 1.59.03 | 27 | ||
7 | Івасенко Ольга Попікова Ганна | Черкаська | 2.00.71 | 24 | ||
8 | Лашманова Олеся Мала шевська Ірина | Хмельницька | 2.03.33 | 21 | ||
9 | Петрухіна Олена Ба льоха Олена | Херсонська | 2.05.23 | 18 | ||
Яринцева Оксана Чеботок Христина | Дніпропетровська | н\ст. | ||||
К-2 500м. Юн.1987-88р.н. Вітер боковий 1,5 м\с. | ||||||
1 | Тернових Євген Тіщенко Сергій | Одеська-1 | 1.43.32 | 1.35.32 | 54 | |
2 | Пирцу Іван Поладян Арсен | Київська Харківська | 1.38.96 | 1.38.39 | 22,5 22,5 | |
3 | Баховський Роман Сокира Андрій | Одеська-1 Львівська | 1.47.68 | 1.41.08 | 1.40.81 | 19,5 19,5 |
4 | Корбут Олексій Демура Павло | Київська | 1.41.47 | 1.41.15 | 33 | |
5 | Дмитренко Костянтин Дубіна Сергій | Херсонська | 1.51.18 | 1.44.07 | 1.41.63 | 30 |
6 | Ткачук Тарас Труба Ігор | Дніпропетровська | 1.43.60 | 1.42.05 | 1.42.66 | 27 |
7 | Коротаєв В’ячеслав Балик Дмитро | Дніпропетровська-1 | 2.00.97 | 1.43.61 | 1.43.10 | 24 |
8 | Лілик Олександр Хоменко Сергій | Полтавська | 1.49.50 | 1.44.40 | 1.43.77 | 21 |
9 | Шепелев Сергій Ошиєвський Роман | Херсонська | 1.47.61 | 1.43.18 | 1.44.18 | 18 |
10 | Мельничук Едуард Портюх Іван | Рівненська | 1.46.27 | 1.45.38 | 1.44.09 | 15 |
11 | Харітонов Олег Клименко Олександр | Одеська Київ | 1.47.79 | 1.50.93 | 1.44.96 | 6 6 |
12 | Прокопенко Анатолій Стоянов Дмитро | Полтавська | 1.49.25 | 1.46.63 | 1.48.03 | 9 |
13 | Сталь ненко Микола Кучерявий Олександр | Київ | 1.48.72 | 1.47.30 | 1.48.38 | |
14 | Луговий Сергій Монька Олександр | Херсонська | 1.53.96 | 1.51.97 | 1.48.96 | |
15 | Кішаковський Віталій Ощудляк Мирослав | Львівська | 1.53.80 | 1.51.50 | 1.49.72 | |
16 | Бойко Сергій Непитаєв Сергій | Вінницька | 1.50.76 | 1.48.07 | 1.50.89 | |
17 | Штихно Віталій Єрмоленко Владислав | Дніпропетровська-2 | 1.51.65 | 1.51.77 | 1.51.85 | |
18 | Свиридюк Борис Купців Денис | Дніпропетровська-2 | 2.02.09 | 1.58.57 | 2.04.83 | |
19 | Молотков Антон Волокіта Максим | Дніпропетровська-2 | 2.12.32 | н\ст. | ||
С-2 500м. Юн.1987-88р.н. Вітер боковий 1,5 м\с | ||||||
1 | Андрєєв Артем Сажай Борис | Одеська-1 | 1.48.53 | 1.48.68 | 54 | |
2 | Кондратюк Микола Янчук Олексій | Хмельницька | 1.50.40 | 1.49.90 | 45 | |
3 | Єфімов Дмитро Симонов Кірі | Одеська-1 | 1.51.28 | 1.50.42 | 39 | |
4 | Левченко Олександр Кривошеєнко Дмитро | Миколаївська | 1.53.73 | 1.51.77 | 33 | |
5 | Мельничук Костянтин Горунович Назар | Тернопільська | 1.52.38 | 1.53.90 | 30 | |
6 | Верчук Ігор Онуфрієнко Ігор | Волинська | 1.56.76 | 1.53.97 | 1.55.93 | 27 |
7 | Глімбоцький Олександр Ручка Андрій | Київ | 1.58.76 | 1.54.51 | 1.56.22 | 24 |
8 | Мишко Сергій Ніколаєнко Андрій | Чернігівська | 1.57.38 | 1.55.01 | 1.57.22 | 21 |
9 | Чуніс Руслан Ганич Володимир | Львівська | 1.55.71 | 1.58.17 | 18 | |
10 | Бондаренко Дмитро Маліков Валентин | Дніпропетровська-1 | 1.59.10 | 1.55.43 | 15 | |
11 | Назарук Дмитро Савін Ігор | Волинська Хмельницька | 2.09.82 | 1.55.85 | 6 6 | |
12 | Луньов Антон Луньов Денис | Полтавська | 1.58.72 | 1.56.63 | 9 | |
13 | Галагуз Павло Тарасенко Олександр | Херсонська | 2.00.76 | 1.58.10 | ||
14 | Пасічник Віктор Мацько Дмитро | Миколаївська | 2.01.46 | 1.59.01 | ||
15 | Сіренко Артем Донців Роман | Дніпропетровська-1 | 2.10.02 | 2.11.86 | ||
16 | Горілчаний Володимир Герасименко Едуард | Вінницька | 2.26.68 | |||
17 | Шепель Олексій Голуб Микола | Черкаська | 2.10.29 | |||
К-2 500м. Дів. 1987-88р.н. Вітер боковий 1,5 м\с | ||||||
1 | Непомняща Ганна Дубиніна Ольга | Одеська-1 Київ | 1.53.82 | 27 27 | ||
2 | Смахтіна Ольга Капічон Наталя | Київ | 1.57.61 | 45 | ||
3 | Кукса Ірина Венгер Лілія | Львівська | 1.57.85 | 39 | ||
4 | Кунділовська Наталя Литвенчук Людмила | Хмельницька | 1.58.50 | 33 | ||
5 | Чеханюк Ольга Чернишова Ганна | Волинська Дніпропетровська | 1.59.93 | 30 | ||
6 | Ганич Марьяна Мазовська Оксана | Львівська | 2.01.93 | 27 | ||
7 | Іщенко Надія Альохіна Ольга | Херсонська | 2.02.50 | 24 | ||
8 | Шихова Єлизавета Хмелюк Ольга | Черкаська | 2.03.70 | 21 | ||
9 | Волкопялова Дарина Слюсар Вікторія | Миколаївська | 2.04.96 | 18 | ||
10 | Дорощук Тетяна Сидорова Дарина | Київська | 2.25.02 | 15 | ||
К-4 500м. Чоловіки Вітер боковий 1,5м\с | ||||||
1 | Коваль Леонід Сінегрибов Віталій Шмалько Костянтин Ярецький Сергій | Одеська-1 | 1.26.07 | 72 | ||
4 | Шевченко Юрій Штепа Сергій Ромащенко Андрій Матвієнко В’ячеслав | Полтавська | 1.32.01 | 44 | ||
5 | Варивода Євген Надточий Анатолій Кобевко Сергій Бабечко Юрій | Херсонська | 1.32.61 | 40 | ||
6 | Кравчук Ярослав Якимчук Сергій Михацький Антон Гавриленко Андрій | Київ-Київська | 1.33.14 | 36 | ||
2 | Моторний Сергій Яси ненко Віталій Вераксич Юрій Цуркан Віталій | Миколаївська | 1.29.11 | 60 | ||
8 | Джига Денис Коновалов Ігор Маркевич Василь Кулик Сергій | Дніпропетровська-1 | 1.37.71 | 28 | ||
7 | Дудко Данило Пастушок Анатолій Селюцький Павло Коваль Дмитро | Хмельницька | 1.34.34 | 32 | ||
3 | Моргун Валерій Слівінський Олексій Барзуков Андрій Гавриленко Анатолій | Полтавська Хмельницька Херсонська Хмельницька | 1.31.00 | 13 26 13 | ||
С-4 500м. Чоловіки Вітер боковий 1,5 м\с. | ||||||
1 | Шпак Олексій Саблін Дмитро Зеркаль Петро Шиманський Станіслав | Полтавська Одеська Полтавська | 1.39.97 | 27 27 | ||
2 | Прокопенко Максим Джалілов Руслан Петрухін Володимир Климнюк С. | Миколаївська-Кіровоградська Дніпропетровська-Одеська Миколаївська Київ | 1.41.38 | 7,5+7,5 7,5+7,5 7,5 7,5 | ||
3 | Ісаков Олександр Ісаков Юрій Ткаченко Сергій Круглов Олександр | Одеська-1 | 1.41.72 | 26 | ||
4 | Присяжнюк Ігор Новиков Сергій Малюта Деніс Смиковчук Андрій | Одеська-2 Донецька Одеська-2 Одеська-2 | 1.42.07 | 16,5 5,5 | ||
5 | Солук Павло Матвійчик Микола Бундз Роман Маслюк Андрій | Львівська | 1.42.92 | 20 | ||
6 | Калмиков Андрій Кравченко Євген Мельниченко Руслан Шишко Максим | Херсонська Херсонська Херсонська Миколаївська | 2.01.28 | 13,5 4,5 | ||
7 | Ярош Іван Нагорний Станіслав Рязанцев Євген Мазур Микола | Дніпропетровська-2 | 2.21.97 | 16 | ||
К-4 500м. Жінки Вітер боковий 1,5 м\с. | ||||||
1 | Осіпенко Інна Смахтіна Євгенія Мартиненко Дар’я Латинська Оксана | Київ | 1.44.87 | 72 | ||
2 | Слива Олена Прокоф’єва Олена Конєва Ольга Пивовар Марина | Київська Полтавська | 1.47.95 | 45 15 | ||
3 | Гурська Лариса Зарембська Вікторія Присяжнюк Алла Мала шевська Ірина | Волинська Волинська Вінницька Хмельницька | 1.48.98 | 26 13 13 | ||
4 | Рудь Олена День губ Юлія Мальована Олена Тимченко Юлія | Дніпропетровська-1 | 1.59.76 | 44 | ||
К-1 5000м. Юн.1987-88р.н. | ||||||
1 | Гурін Богдан | Рівненська | 21.49.75 | 18 | ||
2 | Бурковський Станіслав | Вінницька | 21.50.59 | 15 | ||
3 | Дмитренко Костянтин | Херсонська | 21.51.17 | 13 | ||
4 | Бондаренко Іван | Дніпропетровська-1 | 21.52.57 | 11 | ||
5 | Коваленко Сергій | Сумська | 21.54.14 | 10 | ||
6 | Войчук Микола | Рівненська | 22.13.22 | 9 | ||
7 | Луценко Роман | Запорізька | 22.15.14 | 8 | ||
8 | Звєрєв Кирило | Одеська-2 | 22.24.28 | 7 | ||
9 | Пивоваров Андрій | Одеська-2 | 22.25.49 | 6 | ||
10 | Шепеляв Сергій | Херсонська | 22.32.73 | 5 | ||
11 | Кушта Микола | Хмельницька | 22.35.91 | 4 | ||
12 | Портюх Іван | Рівненська | 22.40.41 | 3 | ||
13 | Городнюк Денис | Полтавська | 22.41.79 | 2,5 | ||
14 | Баховський Роман | Одеська-1 | 22.47.69 | 2 | ||
15 | Труба Ігор | Дніпропетровська-1 | 22.48.31 | 1,5 | ||
16 | Грабовський Микола | Рівненська | 22.59.47 | 1 | ||
17 | Жоров Олег | Миколаївська | 23.00.81 | |||
18 | Прокопенко Анатолій | Полтавська | 23.10.99 | |||
19 | Стоянов Дмитро | Полтавська | 23.32.85 | |||
20 | Коротаєв В’ячеслав | Дніпропетровська -1 | 23.35.90 | |||
21 | Кедяров Олександр | Запорізька | 23.40.35 | |||
22 | Ощудляк Мирослав | Львівська | 23.41.48 | |||
23 | Непитаєв Сергій | Вінницька | 23.42.10 | |||
24 | Венжега Владислав | Чернігівська | 23.48.64 | |||
25 | Галичанко Євген | Миколаївська | 23.52.89 | |||
26 | Кушніров Тарас | Полтавська | 24.00.23 | |||
27 | Кучерявий Олександр | Київ | 24.00.85 | |||
28 | Роговий Євген | Київська | 24.02.06 | |||
29 | Березюк Григорій | Вінницька | 24.07.64 | |||
30 | Данюк Олександр | Хмельницька | 24.10.27 | |||
31 | Шевцов Руслан | Хмельницька | 24.11.77 | |||
32 | Ярмоленко Владислав | Дніпропетровська -2 | 24.18.79 | |||
33 | Секіра Андрій | Львівська | 24.10.96 | |||
34 | Сачковський Андрій | Миколаївська | 24.49.52 | |||
35 | Ворона Володимир | Львівська | 24.49.96 | |||
36 | Карпенко Олександр | Київ | 25.02.76 | |||
37 | Ткаченко Максим | Черкаська | 25.04.36 | |||
38 | Кішаковський Віталій | Львівська | 26.27.59 | |||
39 | Молотков Антон | Дніпропетровська-2 | 28.02.89 | |||
40 | Коваль Михайло | Дніпропетровська -2 | 28.48.85 | |||
41 | Волокита Максим | Дніпропетровська -2 | 29.22.09 | |||
42 | Осєтров Сергій | Кіровоградська | 29.32.00 | |||
С-1 1000 м юнаки 1987-88 р. н. | ||||||
1 | Сичук Антон | Запорізька | 23.34.65 | 18 | ||
2 | Бєлєнький Антон | Херсонська | 24.28.40 | 15 | ||
3 | Палюх Вадим | Хмельницька | 24.32.29 | 13 | ||
4 | Шкоян Денис | Хмельницька | 24.40.13 | 11 | ||
5 | Марковський Андрій | Волинська | 24.47.44 | 10 | ||
6 | Бондаренко Дмитро | Дніпропетровська-1 | 24.51.04 | 9 | ||
7 | Луньов Денис | Полтавська | 24.54.30 | 8 | ||
8 | Верчук Ігор | Волинська | 24.57.85 | 7 | ||
9 | Онуфрієнко Ігор | Волинська | 25.06.17 | 6 | ||
10 | Бору шок Андрій | Івано-Франківська | 25.19.34 | 5 | ||
11 | Назарук Дмитро | Волинська | 25.26.69 | 4 | ||
12 | Рубан А. | Житомирська | 25.28.05 | 3 | ||
13 | Кунацький Богдан | Одеська-1 | 25.37.86 | 2,5 | ||
14 | Чуйко Олег | Миколаївська | 25.38.94 | 2 | ||
15 | Крупець Дмитро | Полтавська | 25.48.11 | 1,5 | ||
16 | Морозов Антон | Дніпропетровська-1 | 25.52.76 | 1 | ||
17 | Маїк Олександр | Львівська | 25.55.32 | |||
18 | Лісовський Олександр | Полтавська | 26.06.47 | |||
19 | Приймак Дмитро | Київ | 26.14.67 | |||
20 | Мишко Сергій | Чернігівська | 26.16.82 | |||
21 | Решетніков Денис | Полтавська | 26.18.47 | |||
22 | Шевчук Роман | РК Крим | 26.31.79 | |||
23 | Алексієвський Кірил | Одеська-1 | 26.55.36 | |||
24 | Манченко Ігор | Чернігівська | 26.59.36 | |||
25 | Ходаковський Юрій | Херсонська | 27.01.41 | |||
26 | Герасименко Едуард | Вінницька | 27.29.69 | |||
27 | Сіренко Артем | Дніпропетровська | 28.40.98 | |||
28 | Бужан Артем | Кіровоградська | 28.49.08 | |||
К-1 5000м. Дів.1987-88 р.н. | ||||||
1 | Фальшовнік Світлана | Хмельницька | 24.17.18 | 18 | ||
2 | Осмоловська Яна | Херсонська | 24.35.03 | 15 | ||
3 | Іщенко Надія | Херсонська | 24.50.90 | 13 | ||
4 | Щербіна Марія | Запорізька | 24.53.75 | 11 | ||
5 | Колесник Олена | Одеська-1 | 25.14.36 | 10 | ||
6 | Мамалига Наталія | Дніпропетровська-1 | 25.25.46 | 9 | ||
7 | Мазовська Оксана | Львівська | 25.36.23 | 8 | ||
8 | Іванова Юлія | Черкаська | 25.41.51 | 7 | ||
9 | Мельникова Ганна | Львівська | 25.47.10 | 6 | ||
10 | Бутенко Ірина | Вінницька | 25.54.53 | 5 | ||
11 | Зубова Людмила | Хмельницька | 25.57.43 | 4 | ||
12 | Кононенко Олена | Миколаївська | 25.59.50 | 3 | ||
13 | Маріморіч Світлана | Одеська | 26.01.89 | 2,5 | ||
14 | Хоміч Олександр | Севастополь | 26.15.86 | 2 | ||
15 | Міненко Марія | Чернігівська | 26.39.40 | 1,5 | ||
16 | Кара полова Світлана | Дніпропетровська-1 | 28.10.24 | 1 | ||
17 | Василенко Ганна | Запорізька | н\фін. | |||
18 | Яценко Крістіна | Чернігівська | н\фін. | |||
19 | Коваленко Катерина | Черкаська | 24.00.45 Знята за порушення правил | |||
К-1 3000м. Юн.1989-90р.н. | ||||||
1 | Левенець В’ячеслав | Одеська-1 | 13.04.10 | 18 | ||
2 | Єрьомін Руслан | Запорізька | 13.05.07 | 15 | ||
3 | Ясненко В’ячеслав | Запорізька | 13.13.68 | 13 | ||
4 | Іванченко Ігор | Миколаївська | 13.16.54 | 11 | ||
5 | Блаженко Василь | Одеська-1 | 13.36.62 | 10 | ||
6 | Сенкевич Олександр | Вінницька | 13.48.13 | 9 | ||
7 | Бурлака Вадим | Черкаська | 13.56.00 | 8 | ||
8 | Линкевич Микола | Київ | 14.00.18 | 7 | ||
9 | Іванов Максим | Херсонська | 14.07.80 | 6 | ||
10 | Колосовський Василь | Хмельницька | 14.09.18 | 5 | ||
11 | Вітюк Михайло | Вінницька | 14.11.30 | 4 | ||
12 | Турищев Валентин | Полтавська | 14.11.87 | 3 | ||
13 | Плєтєнь Ігор | Дніпропетровська-1 | 14.17.04 | 2,5 | ||
14 | Луцик Микола | Рівненська | 14.23.13 | 2 | ||
15 | Іванов Андрій | Дніпропетровська-1 | 14.25.16 | 1,5 | ||
16 | Тимченко Андрій | Запорізька | 14.29.77 | 1 | ||
17 | Поляков Артур | Одеська-1 | 14.33.80 | |||
18 | Мазур Микола | Івано-Франківська | 14.36.56 | |||
19 | Колінко Олександр | Полтавська | 14.38.01 | |||
20 | Козаченко Кирило | Миколаївська | 14.39.38 | |||
21 | Секіра Григорій | Львівська | 14.40.47 | |||
22 | Андрусенко Володимир | Полтавська | 14.41.34 | |||
23 | Мачинський Василь | Івано-Франківська | 14.43.26 | |||
24 | Тихонов Денис | Донецька | 14.46.77 | |||
25 | Федишин Олександр | Вінницька | 14.49.86 | |||
26 | Каракулі Анатолій | Кіровоградська | 14.53.81 | |||
27 | Золоєдов Максим | Тернопільська | 14.55.47 | |||
28 | Радік Олег | Рівненська | 14.58.84 | |||
29 | Македон Олександр | Черкаська | 15.00.25 | |||
30 | Горбатов Олександр | Київська | 15.02.75 | |||
31 | Шатов Тарас | Львівська | 15.05.91 | |||
32 | Грибков Данило | Херсонська | 15.11.62 | |||
33 | Метлушко Микола | Запорізька | 15.12.52 | О | ||
34 | Баховський Дмитро | Львівська | 15.14.44 | |||
35 | Мачужак Максим | Харківська | 15.15.59 | |||
36 | Щербінін Євген | Черкаська | 15.16.20 | |||
37 | Качковський Павло | Дніпропетровська-1 | 15.16.63 | |||
38 | Пригульський Іван | Київська | 15.18.66 | |||
39 | Пустовой Дмитро | Донецька | 15.24.17 | |||
40 | Білецький Едуард | Дніпропетровська-2 | 15.24.96 | |||
41 | Погребняк Микола | Дніпропетровська-2 | 15.27.04 | |||
42 | Дроздецький Дмитро | Київ | 15.29.91 | |||
43 | Ярмарок Олександр | Запорізька | 15.36.03 | О | ||
44 | Ващенко Микола | Дніпропетровська-2 | 15.40.06 | |||
45 | Джига Артем | Дніпропетровська-2 | 15.42.91 | |||
46 | Юнік Євген | Запорізька | 15.49.12 | |||
47 | Овчаренко Антон | Дніпропетровська | 16.24.97 | О | ||
48 | Колосовський Микола | Хмельницька | н\фін. | |||
С-1 3000м. Юн. 1989-90р.н. | ||||||
1 | Шмагун Павло | Чернігівська | 14.50.76 | 18 | ||
2 | Апшай Максим | Полтавська | 14.59.02 | 15 | ||
3 | Кошман Михайло | Миколаївська | 15.03.77 | 13 | ||
4 | Аввалов Артем | Полтавська | 15.10.53 | 11 | ||
5 | Ґедзь Олександр | Хмельницька | 15.13.43 | 10 | ||
6 | Цимбалюк Анатолій | Хмельницька | 15.89.94 | 9 | ||
7 | Доскіч Іван | Львівська | 15.21.48 | 8 | ||
8 | Волчук Ігор | Волинська | 15.27.29 | 7 | ||
9 | Адамович Олександр | Херсонська | 15.30.55 | 6 | ||
10 | Сірик Дмитро | Чернігівська | 15.34.90 | 5 | ||
11 | Гаврилейко Ігор | Волинська | 15.42.82 | 4 | ||
12 | Соловей Андрій | Черкаська | 15.48.99 | 3 | ||
13 | Вергелес Віталій | Львівська | 15.52.29 | 2,5 | ||
14 | Микитюк Микола | Вінницька | 15.58.83 | 2 | ||
15 | Лапенко Андрій | Севастополь | 16.00.78 | 1,5 | ||
16 | Тищук Артем | Волинська | 16.03.28 | 1 | ||
17 | Панчук Роман | Рівненська | 16.07.60 | |||
18 | Чепіга Валентин | Київ | 16.14.72 | |||
19 | Мьясковський Василь | Львівська | 16.16.83 | |||
20 | Голуб Олексій | Черкаська | 16.22.35 | |||
21 | Голубов Максим | Рівненська | 16.26.10 | |||
22 | Стельмах Віктор | Дніпропетровська-1 | 16.29.34 | |||
23 | Левченко Олександр | Рівненська | 16.32.37 | |||
24 | Левченко Ігор | Миколаївська | 16.33.31 | |||
25 | Савченко Андрій | Київ | 16.37.62 | |||
26 | Сипович Олексій | Одеська-1 | 16.40.98 | |||
27 | Молчанов Дмитро | Одеська-1 | 16.51.43 | |||
28 | Борозняк Федір | Київ | 16.53.22 | |||
29 | Кашкін Ігор | Житомирська | 16.55.87 | |||
30 | Колесник Андрій | Запорізька | 16.57.26 | |||
31 | Рижко Ігор | Волинська | 17.00.42 | |||
32 | Гуджил Абделькарим | Київ | 17.06.14 | |||
33 | Галкін Євген | Миколаївська | 17.10.97 | |||
34 | Орденат Олександр | Рівненська | 17.15.42 | |||
35 | Тімофєєнко Антон | Донецька | 17.17.87 | |||
36 | Городенко Іван | Рівненська | 17.21.07 | |||
37 | Ступка Микола | Дніпропетровська | 17.23.69 | |||
38 | Пеньковський Володимир | Дніпропетровська-2 | 17.32.54 | |||
39 | Ціток Степан | Київ | 17.35.80 | |||
40 | Заєць Андрій | Івано-Франківська | 17.40.50 | |||
41 | Ілюшкін Олександр | Івано-Франківська | 17.41.32 | |||
42 | Чуян Олександр | Житомирська | 18.12.71 | |||
43 | Чорний Валерій | Дніпропетровська-2 | 18.20.31 | |||
44 | Рихтюк Павло | Волинська | н\фін. | |||
К-1 3000м Дів.1989-90 р. н. | ||||||
1 | Ясненко Ірина | Запорізька | 14.56.48 | 18 | ||
2 | Ковальонок Ольга | Одеська-1 | 14.56.81 | 15 | ||
3 | Корольова Інна | Вінницька | 14.59.33 | 13 | ||
4 | Алтухова Марія | Хмельницька | 15.10.18 | 11 | ||
5 | Бурнос Наталія | Вінницька | 15.16.09 | 10 | ||
6 | Зайва Т. | Київ | 15.18.66 | 9 | ||
7 | Кунділовська Олена | Хмельницька | 15.25.63 | 8 | ||
8 | Кунц Тетяна | Волинська | 15.28.94 | 7 | ||
9 | Бублей Ганна | Одеська-1 | 15.33.10 | 6 | ||
10 | Гірняк Світлана | Львівська | 15.41.22 | 5 | ||
11 | Лонова Ганна | Вінницька | 15.42.91 | 4 | ||
12 | Купецька Тетяна | Херсонська | 15.47.98 | 3 | ||
13 | Вороная Олена | Київ | 15.50.91 | 2.5 | ||
14 | Верчук Вікторія | Волинська | 16.07.13 | 2 | ||
15 | Слівінська Вікторія | Львівська | 16.09.95 | 1.5 | ||
16 | Вдовина Тетяна | Миколаївська | 16.12.73 | 1 | ||
17 | Колесник Євгенія | Харківська | 16.25.95 | |||
18 | Желободкіна Ганна | Дніпропетровська-1 | 16.28.33 | |||
19 | Малашевська Світлана | Волинська | 16.34.56 | |||
20 | Зайцева Ірина | Херсонська | 16.39.66 | |||
21 | Сопронюк Олена | Дніпропетровська-2 | 16.42.20 | |||
22 | Скакун Лілія | Херсонська | Н/Ф | |||
К-1 200м.Чоловіки вітер боковий 1,5 м\с | ||||||
1 | Савін Петро | Хмельницька | 00.40.26 | 00.39.82 | 00.40.34 | 18 |
2 | Ткачук О. | Житомирська | 00.40.79 | 00.39.71 | 00.40.69 | 15 |
3 | Благодатських Олег | Одеська-1 | 00.39.27 | 00.39.45 | 00.41.00 | 13 |
4 | Сінкевич Сергій | Тернопільська | 00.41.26 | 00.40.22 | 00.41.50 | 11 |
5 | Мержвінський Олександр | Тернопільська | 00.41.73 | 00.39.94 | 00.41.80 | 10 |
6 | Леденьов А. | Київ | 00.40.14 | 00.40.17 | 00.41.10 | 9 |
7 | Твардовський Олександр | Одеська-2 | 00.42.72 | 00.41.61 | 00.42.57 | 8 |
8 | Гайдай Андрій | Миколаївська | 00.42.39 | 00.40.87 | 00.43.16 | 7 |
9 | Козак Роман | Львівська | 00.42.05 | 00.40.47 | Н\СТ. | |
10 | Моргун Валерій | Полтавська | 00.43.82 | 00.41.32 | 00.41.33 | 6 |
11 | Ніконов Олександр | Сумська | 00.41.83 | 00.41.11 | 00.41.90 | 5 |
12 | Хархан Денис | Запорізька | 00.42.84 | 00.42.90 | 00.42.56 | 4 |
13 | Яницький Володимир | Івано-Франківська | 00.43.33 | 00.41.41 | 00.42.86 | 2,5 |
14 | Дрозд Артем | Одеська-2 | 00.43.34 | 00.42.37 | 00.43.11 | 2 |
15 | Маркевич Василь | Дніпропетровська-1 | 00.43.21 | 00.42.61 | 00.43.36 | 1,5 |
16 | Скляренко Сергій | Київ | 00.45.22 | 00.42.22 | 00.43.72 | 1 |
17 | Дручок Андрій | Тернопільська | 00.42.18 | 00.42.32 | 00.44.25 | |
18 | Гавриленко Андрій | Київська | 00.42.04 | 00.40.72 | 00.45.13 | |
19 | Кравчук Ярослав | Київська | 00.41.75 | 00.43.04 | ||
20 | Глотов Дмитро | Донецька | 00.43.02 | 00.43.10 | ||
21 | Мончак Олександр | Вінницька | 00.42.94 | 00.43.61 | ||
22 | Шевченко Юрій | Полтавська | 00.43.62 | 00.44.64 | ||
23 | Брат ушко Руслан | Сумська | 00.43.64 | 00.45.23 | ||
24 | Яшин Михайло | Черкаська | 00.50.36 | 00.51.29 | ||
25 | Пономаренко Володимир | Харківська | 00.46.36 | 00.45.36 | ||
26 | Данилов Борис | Дніпропетровська | 00.46.32 | н\ст. | ||
С-1 200М.Чоловіки Вітер боковий 1,5 м\с. | ||||||
1 | Дем’яненко Валентин | Черкаська | 00.44.58 | 00.43.15 | 00.42.24 | 18 |
2 | Максимчук Олександр | Рівненська | 00.43.14 | 00.43.10 | 00.42.91 | 15 |
3 | Цехош В’ячеслав | Одеська-1 | 00.44.01 | 00.42.10 | 00.43.25 | 13 |
4 | Недашковський Віктор | Рівненська | 00.46.79 | 00.43.59 | 00.43.68 | 11 |
5 | Климнюк Сергій | Київська | 00.44.14 | 00.44.33 | 00.43.97 | 10 |
6 | Крук Петро | Рівненська | 00.44.71 | 00.45.04 | 0.44.79 | 9 |
7 | Зеркаль Петро | Одеська | 00.45.93 | 00.44.64 | 00.45.50 | 8 |
8 | Ткаченко Сергій | Одеська-1 | 00.45.15 | 00.44.85 | 00.46.22 | 7 |
9 | Голубов Олександр | Одеська-2 | 00.45.40 | 00.45.53 | 00.46.55 | 6 |
10 | Кондратюк Олександр | Хмельницька | 00.45.83 | 00.45.53 | 00.45.42 | 5 |
11 | Фідрус Олексій | Черкаська | 00.45.90 | 00.46.11 | 00.46.01 | 4 |
12 | Маслюк Андрій | Львівська | 00.44.84 | 00.46.51 | 00.46.31 | 3 |
13 | Періг Микола | Івано-Франківська | 00.48.86 | 00.46.16 | 00.46.60 | 2,5 |
14 | Худик Михайло | Тернопільська | 00.47.23 | 00.45.32 | 00.46.91 | 2 |
15 | Олефіренко Олександр | Запорізька | 00.46.27 | 00.44.96 | 00.47.17 | 1,5 |
16 | Марасін Олександр | Донецька | 00.47.89 | 00.46.73 | 00.47.82 | 1 |
17 | Гайдай Валентин | Київська | 00.47.71 | 00.47.02 | 00.48.40 | |
18 | Смиковчук Андрій | Одеська-2 | 00.48.11 | 00.46.44 | 00.48.74 | |
19 | Колесник Олександр | Дніпропетровська-1 | 00.48.18 | 00.47.81 | ||
20 | Гуцалюк Віктор | Вінницька | 00.47.87 | 00.48.22 | ||
21 | Гарнік Дмитро | Вінницька | 00.49.44 | 00.48.94 | ||
22 | Солтик Сергій | Хмельницька | 00.49.39 | 00.38.40 | ||
23 | Корнелю Володимир | Чернігівська | 00.50.22 | 00.49.56 | ||
24 | Бібік Ігор | Чернігівська | 00.50.97 | 00.50.90 | ||
25 | Варфолюк Олександр | Рівненська | 00.50.18 | 00.50.19 | ||
26 | Очеретяний Антон | Київ | 00.50.53 | 00.59.95 | ||
27 | Маскайкін Сергій | Київ | 00.49.64 | 00.52.31 | ||
28 | Павлик Роман | Миколаївська | 00.52.92 | |||
29 | Жело Дмитро | Миколаївська | 1.00.72 | |||
К-1 200м.Жінки Вітер боковий 1,5 м\с. | ||||||
1 | Клінова Інна | Київ | 00.46.77 | 00.46.53 | 18 | |
2 | Муравйова Ірина | Одеська-1 | 00.47.07 | 00.46.85 | 15 | |
3 | Голубоцька Людмила | Дніпропетровська-1 | 00.46.86 | 00.47.15 | 13 | |
4 | Івасенко Ольга | Черкаська | 00.46.27 | 00.47.78 | 11 | |
5 | Тертична Ганна | Черкаська | 00.47.26 | 00.48.35 | 00.48.03 | 10 |
6 | Мартиненко Дарья | Київ | 00.48.40 | 00.48.77 | 9 | |
7 | Лісова Катерина | Хмельницька | 00.47.25 | 00.49.03 | 8 | |
8 | Затули вітер Ольга | Миколаївська | 00.47.51 | 00.48.10 | 00.49.93 | 7 |
9 | Куша нова Лариса | Дніпропетровська-1 | 00.53.55 | 00.48.60 | 00.50.51 | 6 |
10 | Рудюк Оксана | Чернігівська | 00.52.66 | 00.52.18 | 5 | |
11 | Середенко Наталія | Херсонська | 00.53.27 | 00.52.74 | 8 | |
12 | Сорокіна Ольга | Дніпропетровська | 00.53.76 | 00.53.04 | 3 | |
13 | Ба льоха Олена | Херсонська | 00.53.92 | 00.53.53 | 2,5 | |
14 | Герасимова Олена | Донецька | 00.53.10 | 00.53.74 | 2 | |
15 | Попікова Ганна | Черкаська | 00.54.57 | 00.54.00 | 1,5 | |
16 | Дзогій Тетяна | Київська | 00.54.63 | |||
К-2 200м. Чоловіки вітер боковий 1,5 м\с | ||||||
1 | Кремер Микола Єпішкін Віталій | Одеська-1 Одеська-1-Полтавська | 00.35.16 | 00.34.94 | 27 13,5 | |
2 | Зайченков Микола Бушинкін Сергій | Одеська-2 | 00.35.56 | 00.35.80 | 22,5 | |
3 | Моторний Сергій Яси ненко Віталі | Миколаївська | 00.36.01 | 00.36.08 | 19,5 | |
4 | Олійник Юрій Літвицький Володмимир | Одеська-1 | 00.36.26 | 00.36.37 | 16,5 | |
5 | Бардаш Олександр Гавриленко Андрій | Київська | 00.36.70 | 00.36.48 | 00.36.62 | 15 |
6 | Слівінський Олексій Гавриленко Анатолій | Хмельницька | 00.36.94 | 00.37.18 | 00.36.87 | 13,5 |
7 | Бас Микола Сапаров Андрій | Одеська-2 | 00.35.76 | 00.37.12 | 12 | |
8 | Кобевко Сергій Бабечко Юрій | Херсонська | 00.37.14 | 00.37.37 | 10,5 | |
9 | Джига Денис Коновалов Ігор | Дніпропетровська-1 | 00.37.42 | 00.37.87 | 00.38.72 | 9 |
10 | Штепа Сергій Шевченко Юрій | Полтавська | 00.38.02 | 00.38.32 | 7,5 | |
11 | Ромащенко Андрій Матвієнко Вьячсеслав | Полтавська | 00.40.38 | 00.38.58 | 6 | |
12 | Погребной Андрій Барзуков Андрій | Херсонська | 00.39.00 | 00.38.87 | 4,5 | |
13 | Яшин Олег Стрільчук Віталій | Черкаська | 00.45.23 | 00.45.98 | ||
С-2 200м.Чоловіки Вітер боковий 1,5 м\с. | ||||||
1 | Бабенко Дмитро Романчик Сергій | Одеська-1 | 00.41.07 | 00.40.10 | 27 | |
2 | Кравченко Микола Пожар Денис | Херсонська | 00.42.23 | 00.40.45 | 22,5 | |
3 | Чебан Юрій Саблін Дмитро | Одеська Полтавська | 00.41.08 | 00.40.75 | 9,75 9,75 | |
4 | Кучмей Богдан Ціпан Вадим | Рівненська | 00.42.50 | 00.41.28 | 16,5 | |
5 | Фідрус Олексій Хмельов | Черкаська Донецька | 00.42.84 | 00.41.57 | 7,5 | |
6 | Черній Дмитро Савін Дмитро | Хмельницька | 00.42.31 | 00.42.16 | 13,5 | |
7 | Цомпель Олександр Касаткін Олександр | Полтавська | 00.43.19 | 00.43.96 | 00.42.42 | 12 |
8 | Бібік Ігор Корнелю Володимир | Чернігівська | 00.46.58 | 00.45.17 | 00.43.68 | 10,5 |
9 | Калмиков Андрій Шишко Максим | Херсонська Миколаївська | 00.44.10 | 00.44.82 | 00.44.16 | 9 |
10 | Шуміло Дмитро Шуміло Євген | Дніпропетровська | 00.48.45 | 00.47.61 | 7,5 | |
11 | Жело Д. Стрючков Андрій | Миколаївська | 00.51.32 | 00.49.08 | 6 | |
К-2 200м. Жінки | ||||||
1 | Паламарчук Юлія Алдухова Людмила | Київ | 00.42.45 | 27 | ||
2 | Сорокіна Ольга Голубоцька Людмила | Дніпропетровська-1 | 00.43.94 | 22,5 | ||
3 | Калініченко Єлизавета Білогаєнко Надія | Полтавська | 00.44.69 | 19,5 | ||
4 | Івасенко Ольга Попікова Ганна | Черкаська | 00.44.99 | 16,5 | ||
5 | Гурська Лариса Зарембська Вікторія | Волинська | 00.45.57 | 15 | ||
6 | Герасимова Олена Рудюк Оксана | Донецька Чернігівська | 00.50.69 | 6,75 6,75 | ||
7 | Яринцева Оксана Чеботок Христина | Дніпропетровська | 1.02.96 | 12 | ||
К-4 200м. Чоловіки | ||||||
1 | Кремер Микола Єпішкін Віталій Олійник Юрій Літвицький Володимир | Одеська-1 Одеська-Полтавська Одеська Одеська | 00.32.33 | 36 9 | ||
2 | Моргун Валерій Слівінський Олексій Барзуков Андрій Зайченков Микола | Полтавська Хмельницька Херсонська Одеська | 00.32.94 | 7,5 7,5 7,5 7,5 | ||
3 | Коваль Леонід Сінегрибов Віталій Шмалько Костянтин Ярецький Сергій | Одеська-1 | 00.33.21 | 26 | ||
4 | Гайдай Андрій Моторний Сергій Яси ненко Віталій Вераксич Юрій | Миколаївська | 00.33.79 | 22 | ||
5 | Варивода Євген Надточий Анатолій Кобевко Сергій Бабечко Юрій | Херсонська | 00.35.41 | 20 | ||
6 | Джига Денис Коновалов Ігор Маркевич Василь Кулик Сергій | Дніпропетровська-1 | 00.36.02 | 18 | ||
С-4 200м. Чоловіки | ||||||
1 | Чебан Юрій Цехош В’ячеслав Романчик Сергій Саблін Дмитро | Одеська Полтавська | 0.35.76 | 27 9 | ||
2 | Петрухін Володимир Климнюк С. Кравченко Пожар Денис | Миколаївська Київська Херсонська | 0.36.29 | 7.5 7.5 15 | ||
3 | Присяжнюк Ігор Новиков Сергій Малюта Деніс Смиковчук Андрій | Одеська-2 Донецька Одеська-2 Одеська-2 | 0.37.01 | 19.5 6.5 | ||
4 | Касаткін Олександр Цомпель Вадим Шиманський Станіслав Зеркаль Петро | Полтавська Одеська | 0.37.94 | 16.5 5.5 | ||
5 | Черній Дмитро Савін Дмитро Кузьмич Олександр Солтис Сергій | Хмельницька | 0.40.22 | 20 | ||
6 | Авраменко Артем Гайдай Валентин Павлик Роман Колесник Максим | Київська Дніпропетровська | 0.40.56 | 13.5 4.5 | ||
7 | Кравченко Євген Мельниченко Руслан Середенко Сергій Шишко Максим | Херсонська Миколаївська | 042.24 | 12 4 | ||
8 | Ярош Іван Нагірний Станіслав Рязанцев Євген Мазур Микола | Дніпропетровська-2 | 0.51.11 | 14 | ||
К-4 200м. Жінки | ||||||
1 | Білогаєнко Надія Калініченко Єлизавета Пивовар Марина Затули вітер Ольга | Полтавська Миколаївська | 0.40.29 | 27 9 | ||
2 | Ба льоха Олена Середенко Наталія Петрухіна Оксана Муравйова Ірина | Херсонська Одеська | 0.41.92 | 22.5 7.5 | ||
3 | Слива Олена Прокоф’єва Олена Конєва Ольга Дзогій Тетяна | Київ Київська | 0.42.50 | 13 13 | ||
4 | Рудь Олена День губ Юлія Мальована Олена Тимченко Юлія | Дніпропетровська-1 | 0.47.05 | 22 | ||
Гурська Лариса Зарембська Вікторія Присяжнюк Алла Мала шевська Ірина | Волинська Волинська Вінницька Хмельницька | н/ф |
ГОЛОВНИЙ СУДДЯ ЗМАГАНЬ
СУДДЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ КАТЕГОРІЇ Б.П.БАЛАБАН
ГОЛОВНИЙ СЕКРЕТАР ЗМАГАНЬ
СУДДЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ КАТЕГОРІЇ О.Г.РЕМЕЗ